Skocz do zawartości

Czy to ze mną coś nie tak?


Rekomendowane odpowiedzi

Robiąc dzisiaj pranie. W najciemniejszym zakamarku kosza odnalazłam jakis t-shirt mojego byłego. Odrazu przypomnialam sobie jak to jest robić wspólne pranie. Właściwie pod koniec znajomości robilam osobne prania z jednego powodu. Okropnego smrodu jego bokserek. Nie musiałam wąchać. Z daleka było czuć ten smród.
Zaczne możę, od moich dwóch teori na temat męskich zapachów w związku.
1) Na początku jest haj emocjonalny i mężczyzna pachnie cudownie. Wyczówamy feromony. I mój pomysł na to: być może feromony maskują okropny zapach męskiego prącia.
Ale skłaniam sie ku drugiej teori.
2) Facet w dłuższym związku siada na dupie i nie musi się starać. Pierdzi, beka, rzuca ubrania byle gdzie. Tylko udaje, że myje się dokladnie?
Przecież ten facet robił rano prysznic i drugi raz po pracy. A gdy miałam włożyć jego bokserki do pralki zbierało mnie na wymioty. Śmierdziały niemytym dzwonem i moczem. Szkoda, że "brązowy pas startowy" się nie znalazł.
I Panowie nie dziwcie się, że odechciewa się robić loda i wpuszczać między nogi.
Kto pomoże rozwiązać zagadkę śmierdzacych bokserek?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci pomogę rozwiązać zagadkę śmierdzących bokserek. Najprawdopodobniej Twoj były nie zmieniał bielizny codziennie, tylko raz na kilka dni. Bo niby jakim cudem bokserki mają śmierdzieć, jeśli rano biorę prysznic, zakładam świeżą bieliznę i po 8-10h pracy biorę kolejny prysznic i zakładam nowe, świeże bokserki?

 

Co do zapachu moczu jest takie powiedzenie: "Choćbyś trzepał dwa tygodnie, ostatnia kropla zawsze spadnie w spodnie". Więc jeśli Twój były nie używał papieru po oddaniu moczu to naturalnym jest, że po całym dniu może być wyczuwalny lekki zapach moczu z bokserek. U kobiet też nie raz widziałem obsikane majtki, także nie wiem dlaczego Cię to dziwi.

 

BTW świetny gif w profilowym ?

Edytowane przez Chadeusz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, NimfaWodna napisał:

Odrazu

27 minut temu, NimfaWodna napisał:

teori

25 minut temu, NimfaWodna napisał:

Wyczówamy

Matko bosko czenstohowsko.

 

Przecinków, konstrukcji zdań i innych błędów już nawet nie cytuję.

26 minut temu, NimfaWodna napisał:

Kto pomoże rozwiązać zagadkę śmierdzacych bokserek?

Jemu śmierdziały bokserki, Ty kaleczysz język polski.

 

Jest 1:1.

 

Zostaw go w spokoju, teraz już inna niucha jego gacie i się jara tym cudownym smrodkiem.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli zmieniałby co drugi dzień, to podmywajac się codziennie nie ma prawa być smrodu. Chyba że miał fizyczną pracę i intensywnie się pocił.

 

Trzeba też wziąć pod uwagę osobiste preferencje. Ja np. w seksie nie lubię sterylnie wypucowanej cipki, pachnącej chemią zwaną żartobliwie kosmetykami. Lubię naturalny zapach lekko "przechodzonej" szparki, bo to zapach intymności dla mnie. Niektórzy tego nie pojmą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, NimfaWodna napisał:

Kto pomoże rozwiązać zagadkę śmierdzacych bokserek?

Koleś nie zmieniał ich, siusiał w nie i tyle. 

To nie ma nic raczej wspólnego z feromonami, a raczej ze "zapominaniem" wymiany majtochów na świeże. Jeżeli jeszcze w nie uwalniał gazy, siuski zostawiał to z pewnością było ciekawie :D 

Nie wiem czy relacja była skonsumowana ale jego Little Johnson pachniał normalnie, domestosem czy właśnie jak gacie a może niczym persil green power? 

 

A jak ten TISZERT też capiał? 

 

50 minut temu, NimfaWodna napisał:

Śmierdziały niemytym dzwonem i moczem. Szkoda, że "brązowy pas startowy" się nie znalazł.

?????

Niemytym dzwonem i pas startowy mnie rozwaliły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ważniak napisał:

Przecinków, konstrukcji zdań i innych błędów już nawet nie cytuję.

Już się nie czepiaj tak :) obiecuję poprawę.

 

Chciałam poznać zdanie innych na ten temat. Nie kontrolowałam przecież czy co dzień zmienia bokserki. Ale raczej tak. Zastanawiło mnie to, bo na poczatku tak nie było.

15 minut temu, MMorda napisał:

Nie będę rozpisywał się na temat damskiej bielizny i trzymania higieny. Dramat

No widzisz, ja też jestem na tym punkcie wyczulona. Swoją bielizne z ciekawości też wąchałam ale nie czułam dziwnej woni.

25 minut temu, Chadeusz napisał:

U kobiet też nie raz widziałem obsikane majtki, także nie wiem dlaczego Cię to dziwi.

No własnie mnie dziwi. Ja jakoś potrafe panować nad moczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LiderMen napisał:

Robienie lodów jest ryzykowne. Istnieje zwiększone prawdopodobieństwo raka języka lub krtani.

Nie polecam. Mnie na samą myśl o tym obrzydza.

To prawda, nie róbcie tego - zwłaszcza faceci.
Co do tematu to tak jak wyżej jest napisane: prawdopodobnie nie zmieniał gaci przez pare dni. Możliwe jest, że jak jesteś na haju to ci to jakoś może nie przeszkadzać, a jak mija to wiadomo. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Nie wiem czy relacja była skonsumowana ale jego Little Johnson pachniał normalnie, domestosem czy właśnie jak gacie a może niczym persil green power? 

Nie no normalnie pachniał. Tylko te bokserki aż mnie odrzucały.

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

A jak ten TISZERT też capiał

Nie, ale już jest w kuble na śmieci.

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

?????

Niemytym dzwonem i pas startowy mnie rozwaliły.

Ty jeden lubisz moje poczucie humoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LiderMen napisał:

Może twój organizm wyczuwa jakieś nie zdrowe bakterie? Robienie lodów jest ryzykowne. Istnieje zwiększone prawdopodobieństwo raka języka lub krtani.

Nie polecam. Mnie na samą myśl o tym obrzydza.

Panie! Nie psuj pan kobiet! Seks bez lodów to tylko prokreacja... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się w ogóle nie myje i przynajmniej jak idę do sklepu to mam spokój i jestem szybko obsługiwany, polecam - Czart vel - nie myty dzwon! 

 

1 minutę temu, NimfaWodna napisał:

Ty jeden lubisz moje poczucie humoru :D

Chociaż ktoś co nie! ? 

 

Także pamiętać panowie częste mycie skraca życie no i szkoda Tiszertów! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NimfaWodna napisał:

No widzisz, ja też jestem na tym punkcie wyczulona. Swoją bielizne z ciekawości też wąchałam ale nie czułam dziwnej woni.

Nie śmierdzi kutasem? Dziwne....

12 minut temu, NimfaWodna napisał:

No własnie mnie dziwi. Ja jakoś potrafe panować nad moczem.

Masz taka super moc, że umiesz siuski zmieniać w rożne kształty? W serialu "Big mouth" było coś takiego ale chyba tylko, że gość panował nad spermą. xD

 

Ja nie zauważyłem, żeby moje majtki śmierdziały, zmieniam codziennie. Przed lodem kutas musi być umyty! ? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SSydney napisał:

Nie śmierdzi kutasem? Dziwne....

Nie śmierdzi bo żaden nie ma wstępu :)

1 minutę temu, SSydney napisał:

Masz taka super moc, że umiesz siuski zmieniać w rożne kształty?

Nie. Ale nie sikam w majty. Jak bym sikała to pozostaje tylko pampers.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NimfaWodna napisał:

Już się nie czepiaj tak :) obiecuję poprawę.

Z całym szacunkiem ale:

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Wyczówamy

Jeśli ktoś robi takie błędy, to ja zastanawiam się czy ta osoba jest pełnosprawna umysłowo.
Zamiast wąchać brudne gacie to może lepiej, jakbyś trochę książek poczytała i popracowała nad zasadami pisowni.
Bo nie dość, że temat dosłownie z dupy to jeszcze okazujesz brak szacunku innym uzytkownikom tego forum. Nie pierwszy raz zresztą.

Pro tip: Przed dodaniem odpowiedzi wklej swój tekst do edytora tekstu i sprawdź czy są błędy a jeszcze lepiej sama przeczytaj to co napisałaś.
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hogen napisał:

Współczuję partnera...

Ex partnera :)

1 minutę temu, Reflux napisał:

okazujesz brak szacunku innym uzytkownikom tego forum. Nie pierwszy raz zresztą.

W jaki sposób wnioskujesz? Błędami?

Już pisałam, że mam z tym problem. A książek przeczytałam zapewne więcej niż większość osób z forum.

4 minuty temu, Reflux napisał:

temat dosłownie z dupy

Niby czemu z dupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NimfaWodna napisał:

Już pisałam, że mam z tym problem.

A to nagle sprawia, że wszystko jest ok i mamy to tak zostawić, przejść nad tym do porządku dziennego i zwyczajnie nie zwracać ci uwagi jak walisz takie byki, że aż oczy bolą?

12 minut temu, NimfaWodna napisał:

W jaki sposób wnioskujesz? Błędami?

Głównie tak. Nie same błędy są tu problemem, tylko twój stosunek do nich. Obiecujesz poprawę a potem masz to w dupie :D 

W dobie technologii takie błędy jakie ty robisz, są już zwykłym brakiem szacunku dla czytelnika.

12 minut temu, NimfaWodna napisał:

A książek przeczytałam zapewne więcej niż większość osób z forum.

Gratuluję, może cos fajnego polecisz? :) 


 

Edytowane przez Reflux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NimfaWodna napisał:

Nie. Ale nie sikam w majty. Jak bym sikała to pozostaje tylko pampers.

Proponuję, żebyś zrobiła eksperyment. Po oddaniu moczu strząchnij pierogiem i nie używaj papieru toaletowego. Następnie nałóż zwykłe białe bawełniane majtki bez koronek. Czynność powtarzaj za każdym razem jak będziesz w toalecie w ciągu dnia. Wieczorem zrób organoleptyczny przegląd swoich gaci. Powodzenia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.