Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

i oby,bo przymusowe rzadowe pronumeratki się skoncza

milo będzie patrzeć na ten i tak krzywy zydowski ryj,juz się ciesze

 

Tu nawet nie chodzi o to że on to chararska menda i gnida - prawdziwy ŻYD nie chce mieć z tą wywłoką presstytutką nic wspólnego.

To po prostu zwykła sprzedajna gnida i antypolak, zajadle zwalczający to co Polskie.

 

Gdzieś czytałem, może nawet i tu, nie pamiętam, że z Oddziałów Regionalnych Gówna zaczynają już zwalniać, czy niedługo zamierzają. ?

W każdym bądź razie, bardzo mnie to cieszy :lol: .

Zdrówko ;)

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo lepiej

niech sobie zyd szechter ze swoim dworem radzi na wolnym rynku,zobaczymy ile pociagnie

                          Myślę, że sobie dobrze radzi na wolnym rynku. Czytam Wyborczą od jej początku, tj. od 1989 roku. Zawsze mniej lub bardziej, ale mi się podobała. Dobre pióra tam zawsze piszą. Mają bardzo mocny dział reportażu, wydają też świetne książki. Czemu się tak napinacie w temacie zwykłej gazety codziennej ? Dlaczego pochodzenie naczelnego ma dla was takie znaczenie? Ja tam prenumeruję Wyborczą, w takim razie jakie gazety panowie prenumerują? Zakładając, że ja błądzę, co panowie z prasy codziennej poleciliby do czytania? A jak tam tygodniki? Ja lubię i czytam Politykę i Tygodnik Powszechny. Czytam Wyborczą jakieś 25 lat i nie zauważyłem tam postawy antypolskiej. Co to takiego postawa antypolska ? W czym się ona przejawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                          Myślę, że sobie dobrze radzi na wolnym rynku. Czytam Wyborczą od jej początku, tj. od 1989 roku. Zawsze mniej lub bardziej, ale mi się podobała. Dobre pióra tam zawsze piszą. Mają bardzo mocny dział reportażu, wydają też świetne książki. Czemu się tak napinacie w temacie zwykłej gazety codziennej ? Dlaczego pochodzenie naczelnego ma dla was takie znaczenie? Ja tam prenumeruję Wyborczą, w takim razie jakie gazety panowie prenumerują? Zakładając, że ja błądzę, co panowie z prasy codziennej poleciliby do czytania? A jak tam tygodniki? Ja lubię i czytam Politykę i Tygodnik Powszechny. Czytam Wyborczą jakieś 25 lat i nie zauważyłem tam postawy antypolskiej. Co to takiego postawa antypolska ? W czym się ona przejawia?

Kolega żartuje?

Proponuję porzucić prasę i oglądać TVN

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O maj gasz....

Czytam to, co wyżej, i dobrze, że nie jedząc, bo by mi poleciało....

 

Trzeba by obliczyć, od kiedy do kiedy działał bez dotacji rządu, a okres  1989-1991 to się nie liczy, bo leciał na ''fejmie'' zmian ustrojowych. I naiwności ludu.

Dobre pióra? Zajadły antypisizm i lewactwo kulturowe?

Większość tej komsomolskiej prawdy to reklamy, powrzucane do środka, przez co wybiórcza pęcznieje jak bębny dziennikarzy od dobrobytu.

Książka ''Paszkwil wyborczej''.

 

Polityka-komuna, lewactwo, podrabiani europejczycy-bo co to za europejczycy, co kiedyś klaskali Moskwie? Napisz do nich-czemu zmienili front i kochają tych wrednych imperialistów z Zachodu.

 

Gazety-polecam-WSieci-pisowski do bólu, ale dla odmiany nie zaszkodzi poczytać coś mocno propolskiego. Angora-bo jest dużo z gazet z całego świata. Ja czytam jeszcze ''Zawsze wierni'', ale to katolicki miesięcznik lefebrystów, więc taki prawdziwy, dawny katolicyzm bez posoborowych zmarszczek.

 

Fajnie piszą w necie ''wpolityce'', gazeta Korwina ''Najwyższy Czas'', ''Uważam Rze''-trochę nudny, bo dużo o gospodarce.

 

Wystrzegaj się lisowskich niusłików.

 

Polecam ''Fakty i mity''-antykościelny, ale pozwala nabrać dystansu do Kościoła i przemyśleć kwestie religijne, jestem katolikiem, ale uważam, że ateiści mają prawo wytykać błędy i afery kleru, bardzo dobrze.

 

 

 

Tygodnik Powszechny-piąta kolumna lewicowoliberalnego, ekumenicznego, posoborowego nibykatolicyzmu, judeokatolicyzm, bonieckie i inne-coś paskudnego.

 

Zawsze fajnie czytać gazety branżowe, zależy, czym się interesujesz. Dla wyluzowania można CKM czy Playboy-myślałem, ze mając dupcie na wyciągniecie ręki w necie, nie będę sięgał po te gazety, ale powiem szczerze coś, co większość mówi dla zamaskowania chęci oglądania gołych dup-kupuję to DLA ARTYKUŁÓW.

 

A ja bym z chęcią poczytał sobie komiksy z lat 90tych TM-Semic, Thorgala i inne:)

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zydzi w Polsce przygotowują ekspansje,i mogą ja zrealizować,gdyz polacy to

stado tępych baranow..."aaron szechter vel adam michnik

 

kic zrob cos ze swoja glowa,prosze

 

wyborcza istnieje jeszcze tylko dzięki państwowym pronumeratom,poszukaj sobie ile idze z rządu na pronumeraty tego gowna to może zajarzysz

ze bez tego dawno by padl szmatlawiec

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zydzi w Polsce przygotowują ekspansje,i mogą ja zrealizować,gdyz polacy to

stado tępych baranow..."aaron szechter vel adam michnik

 

kic zrob cos ze swoja glowa,prosze

 

wyborcza istnieje jeszcze tylko dzięki państwowym pronumeratom,poszukaj sobie ile idze z rządu na pronumeraty tego gowna to może zajarzysz

ze bez tego dawno by padl szmatlawiec

Przeginasz kolego. Po prostu mam zupełnie inne poglądy polityczne. Jestem antypisowcem, a antysemityzm wydaje mi się delikatnie rzecz ujmując absurdem. Wolny człowiek w wolnym kraju itd.

Edytowane przez kic-anty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kic-anty poczytaj lub posłuchaj wykładów Leszka Żebrowskiego. Przepraszam ale to twoje pierwsze posty przy których odruchowo szukałem łapki w dół -której nie ma do kliknięcia. To nawet nie chodzi o poglądy polityczne. Ja mam bardziej prawicowe, ale jak by była PRAWDZIWA lewica w Polsce, a nie ta ubecko komusza lub okołomajtkowa to bym taką lewicę uważał za pożyteczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem wybiorcza od pocztku - jednak nigdy nie moglem zrozumiec antypolskiego nastawienia na forach... Dopiero kilka lat temu dotarlo do mnie ze mnostwo izraelitow mowi plynnie po polsku i czyta internetowe wydanie oraz komentuje... Wszystko stalo sie jasne gdy przyszlo to olsnienie... Obudzcie sie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz, że żyjesz w wolnym kraju to serdecznie gratuluję.

                                  Tak, uważam, że żyję w wolnym kraju. Czyż nie oddała PO władzy po przegraniu wyborów na rzecz PiS-u? Jakby nie patrzeć, demokracja u nas zadziałała. Mogę napisać, że PiS to antypolskie czuby i niczym nie ryzykuję. Mogę czytać co chcę i do wszystkiego mam dostęp. Mogę podróżować, z czego bardzo chętnie korzystam. Tak, Polska jest wolnym krajem. Dobrze pamiętam PRL, różnica jest kolosalna.

Edytowane przez kic-anty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                  Tak, uważam, że żyję w wolnym kraju. Czyż nie oddała PO władzy po przegraniu wyborów na rzecz PiS-u? Jakby nie patrzeć, demokracja u nas zadziałała. Mogę napisać, że PiS to antypolskie czuby i niczym nie ryzykuję. Mogę czytać co chcę i do wszystkiego mam dostęp. Mogę podróżować, z czego bardzo chętnie korzystam. Tak, Polska jest wolnym krajem. Dobrze pamiętam PRL, różnica jest kolosalna.

 

4d6fae3d53804a67788893a13ff508931587.jpg

 

Bez komentarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kic anty-sorry bo pogalopowałem zbytnio ,a jakies kilka lat temu myslalem podobnie jak ty,bo taki jest oficjalny przekaz

 

ale bedac na emigracji miałem dużo więcej wolnego czasu czego w naszym pięknym kraju nie mialem , wrocilem do czytania książek i poszukiwania odpwiedzi na pewne tematy

np.;-dlaczego w pl jest tak jak jest a nie lepiej,dlaczego nic nie zmierza w dobrym kierunku

      -co się stało z ub-kami i sb-kami po 89

to drugie pytanie doprowadzilo do ciekawych faktow z naszej historii,rowniez międzywojennej jak i tej z okresu zaborow,wszędzie negatywna role odegrali zydzi, z czasem gdy się zaglebialem dalo odpowiedz na 1.

mało jeszcze wiem ale już wystarczająco dużo żeby mieć takie zdanie jakie mam

40% "pracowników"sb to byli zydzi,przy czym zajmowali 70% stanowisk kierowniczych

 

nie mam nic do ortodoksyjnych zydow,ale reszta .....delikatnie mowiac bardzo mi smierdzi

oczywiście jest w naszej historii wiele pozytywnych postaci pochodzenia żydowskiego,ale na tle ogolu to promil

 

i jeszcze 2 cytaty-    "my weźmiemy władze,a Polakow puścimy z torbami" aaron szechter    /powiedziane jeszcze przed 89r/

                                "Polacy to ochszczony motłoch"  Bartoszewski /profesor który profesorem nigdy nie był/

i kilka "zasłużonych" nazwisk

 kwasniewski   -stolzman

 urban       -orbach

 gross

 geremek-  lewart

 mazowiecki,suchocka,itd. itd.  same pozytywne postacie ,wklikaj w gogle "judeopolonia"to ci może nieco oczy otworzy,

nie dziwi mnie ze myślisz wlasnie w ten sposób,bo tak zaprogramowano nas wszystkich,czytaj i sam dochodz do tego o czym się glosno nie mowi, nie wmawiaj sobie ze jest super,

bo nie jest,gdyby było to ja i kilka milionow Polakow byłoby  w kraju z rodzinami a nie wloczylo się po Europie,a i kobiety miałyby duzo lepiej pod deklami poukladane

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kioskowej sprzedaży Wyborcza spada poniżej 100tys. 10 lat temu to było ze trzy razy więcej

 

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gazeta-wyborcza-w-kioskach-sprzedaje-juz-tylko-100-tys-egz-parkiet-z-najwiekszym-spadkiem

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kic anty-sorry bo pogalopowałem zbytnio ,a jakies kilka lat temu myslalem podobnie jak ty,bo taki jest oficjalny przekaz

 

ale bedac na emigracji miałem dużo więcej wolnego czasu czego w naszym pięknym kraju nie mialem , wrocilem do czytania książek i poszukiwania odpwiedzi na pewne tematy

np.;-dlaczego w pl jest tak jak jest a nie lepiej,dlaczego nic nie zmierza w dobrym kierunku

      -co się stało z ub-kami i sb-kami po 89

to drugie pytanie doprowadzilo do ciekawych faktow z naszej historii,rowniez międzywojennej jak i tej z okresu zaborow,wszędzie negatywna role odegrali zydzi, z czasem gdy się zaglebialem dalo odpowiedz na 1.

mało jeszcze wiem ale już wystarczająco dużo żeby mieć takie zdanie jakie mam

40% "pracowników"sb to byli zydzi,przy czym zajmowali 70% stanowisk kierowniczych

 

nie mam nic do ortodoksyjnych zydow,ale reszta .....delikatnie mowiac bardzo mi smierdzi

oczywiście jest w naszej historii wiele pozytywnych postaci pochodzenia żydowskiego,ale na tle ogolu to promil

 

i jeszcze 2 cytaty-    "my weźmiemy władze,a Polakow puścimy z torbami" aaron szechter    /powiedziane jeszcze przed 89r/

                                "Polacy to ochszczony motłoch"  Bartoszewski /profesor który profesorem nigdy nie był/

i kilka "zasłużonych" nazwisk

 kwasniewski   -stolzman

 urban       -orbach

 gross

 geremek-  lewart

 mazowiecki,suchocka,itd. itd.  same pozytywne postacie ,wklikaj w gogle "judeopolonia"to ci może nieco oczy otworzy,

nie dziwi mnie ze myślisz wlasnie w ten sposób,bo tak zaprogramowano nas wszystkich,czytaj i sam dochodz do tego o czym się glosno nie mowi, nie wmawiaj sobie ze jest super,

bo nie jest,gdyby było to ja i kilka milionow Polakow byłoby  w kraju z rodzinami a nie wloczylo się po Europie,a i kobiety miałyby duzo lepiej pod deklami poukladane

                           J a mam o tyle nietypowy układ, że mieszkam w Polsce a pracuję za granicą w bardzo mocno międzynarodowym towarzystwie. Bardzo często nie mam pojęcia jakiej narodowości są ludzie z którymi tyram i goowno mnie to obchodzi. Bo jakie ma to znaczenie ? Żadne. Tu na forum spotykam poglądy na temat  Żydów i pochodzenia, z jakimi nie spotkałem się w życiu i jest to dla mnie czysty surrealizm i absurd. Miałem okazję poznać paru Polaków żydowskiego pochodzenia i mam dla nich ogromny szacunek.

 Właśnie przeczytałem ostatnią książkę J. Urbana. Mam wrażenie, że jego rodzina nazywała się Urbach, a nie Orbach. A Stolzman, to chyba nazwisko pochodzenia niemieckiego ( dumny człowiek, czy jakoś tak ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem wiele żydowskich nazwisk pochodzi z niemieckiego,moje opinie i to co pisze w tym temacie nie zostało "wyssane z mlekiem matki",tak jak wielu zydow wyssalo nienawiść do polski i polakow.

a uksztaltowalo się w ostatnich latach,

wiele pisze się na temat tego jak to polacy mordowali zydow w czasie wojny i po wojnie,oczywiscie wszystko wyolbrzymiając naciagajac fakty,lub zwyczajnie klamiac,

ale nie wspomina się co ci mordowani zydzi robili na początku wojny i w czasie okupacji,i ze takie rzeczy miały miejsce to się zgadza,ale trzeba spojrzeć na przyczyny,a były to zazwyczaj odwet za ich zbrodnie.

przeczytaj np.o mordzie we wsi Koniuchy,gdzie zydzi z sowietami wymordowali cala wies,i w jaki sposób,a po wojnie chwalili się jeszcze jaka to akcjia bojowa była,jeden z nich został nawet dyrektorem instytutu yad vashem.

takich historii było setki.

poszukaj odp na pytanie ile znasz historii gdzie zyd uratowal polaka,?

a ilu polakow zginelo za pomoc zydom?

kto personalnie strzelal w Katyniu i wielu innych miejscach

co robili ub-ecy żydowskiego pochodzenia po wojnie,

 

tu nie chodzi o jakas slepa nienawiść,tylko obiektywizm a wlasciwie zupełny jego brak z drugiej strony,klamstwa wieczne roszczenia,

coz dla nich jesteśmy tylko bydlem ,goyami,oni sa narodem wybranym i wszyscy maja ich calowac w dupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Szechter wraca do swojej ojczyzny, bilet w jedna strone za szekle i do widzenia...Razem z ta propagandowa gazetka która moze poslużyc do podcierania tyłka badz rozpalania grila :)

Im mnie komuny i tych komunistycznych pastuchów, tym lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.