Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tu na forum spotykam poglądy na temat  Żydów i pochodzenia, z jakimi nie spotkałem się w życiu i jest to dla mnie czysty surrealizm i absurd. Miałem okazję poznać paru Polaków żydowskiego pochodzenia i mam dla nich ogromny szacunek.

Wiesz, to środowisko nazywa marsz niepodległości kampanią nienawiści i nacjonalizmu.

Uczestników z kolei, określa, jako faszystów.

To opinia michnikowszcyzny.

Jeśli idzie o obcokrajowców  jako ogół, to mają oni w duszy przyszłość Polski i Polaków.

Przyjadą , zarobią i zwiną interes.

A tu żyją ludzi którym zależy na tym, aby zachować dziedzictwo, i tworzyć przyszłość dla narodu.

To dwie różne drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to środowisko nazywa marsz niepodległości kampanią nienawiści i nacjonalizmu.

Uczestników z kolei, określa, jako faszystów.

To opinia michnikowszcyzny.

Jeśli idzie o obcokrajowców  jako ogół, to mają oni w duszy przyszłość Polski i Polaków.

Przyjadą , zarobią i zwiną interes.

A tu żyją ludzi którym zależy na tym, aby zachować dziedzictwo, i tworzyć przyszłość dla narodu.

To dwie różne drogi.

                                       Dyskusja na ten temat nie ma żadnego sensu. Ale Jeszcze coś powiem na ten temat.  

Jak wcześniej pisałem, prenumeruję Wyborczą i nie przypominam sobie, aby tam zbyt wiele pisano o tych tzw. marszach niepodległości.  W centralnej Polsce skąd pochodzę, gdy tworzono pod koniec XVIII wieku tzw. Staropolski Okręg Przemysłowy to sprowadzono z Niemiec liczną grupę specjalistów ( łącznie z rodzinami ). Jedyne ślady jakie po tej mniejszości niemieckiej zostały, to nazwa dzielnicy miasta: Bawaria i dziwne ( na tym terenie ) nazwiska, jak: Brandenburg, Rautenberg, Hindenburg, Miller itp. Jakie znaczenie może mieć, że kumpla przodkowie pochodzą z Niemiec? Żadne. Mam znajomego, który jest polskim Tatarem. Ma to jakieś znaczenie? Żadne. Tak na marginesie facet mi zaimponował, bo potrafi opowiadać co się działo w jego rodzinie piętnaście pokoleń wstecz! U Tatarów jest to tradycja. 

                                       Znaną postacią w mojej rodzinnej pipidówie jest lekarka, Żydówka pochodząca z rodziny Artura Rubinsteina ( z Łodzi )- najwybitniejszego pianisty XX wieku. Rodziny, w której byli przeważnie lekarze. Miałem niezły ubaw, gdy kierownik przychodni, w której Ona pracuje mówił mi, że skarżą się na nią inni lekarze, że zabiera im pacjentów! Cholerna Żydowica! Po prostu ludzie woleli się leczyć u Żydowicy- znakomitego lekarza, a nie u prawdziwych Polaków. A wybitny kardiochirurg dr Marek Edelman w mojej rodzinie był otoczony ogromną, wręcz atencją- w latach siedemdziesiątych operował bliską mi osobę ratując jej życie, ale to Żyd Panie! Bycie Żydem z pochodzenia to jakaś gigantyczna, absurdalna wręcz skaza. To bez sensu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich przodków przybył do Polski pod koniec XVI wieku z terenów dzisiejszej Holandii, więc pewnie też nie jestem "prawdziwym Polakiem" :lol: Na dodatek był z rodziny szlacheckiej więc element wywrotowy i pewnie od ponad czterech wieków knujemy jak rozjebać Polskę od środka i przejąc władzę :lol: Na dodatek mam dwóch Żydów w rodzinie, to na bank jestem podejrzany element :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Forum rozprawiamy się bezlitośnie z naiwnością wobec kobiet. Ty jesteś naiwny wobec żydów.

 

Powinieneś nie kupować tej gazety choćby z szacunku dla Polski-wiem, zabrzmiało to patetycznie-zrozum, my tu nie krytykujemy każdego Żyda! Tylko pewne środowisko, opluwające Polskę i wyszarpujące sobie z Niej sukno, czyli władzę-żydokomunę.

 

Poczytaj o Stefanie Michniku. Książka ''Paszkwil wyborczej''. Kto wywołał syndrom wstydu za Polskę. Kto robi z Polaków antysemitów i nazistów. Pluje Polsce w twarz.

 

Jak towarzysz Adaś przyszedł ubrany na wręczenie medalu w Pałacu Prezydenckim? Może ktoś zalinkuje, albo znajdziesz foto w necie-ja się brzydzę samym oglądaniem. A jak towarzysz Palikot ubrał się na zaprzysiężenie Dudy? Pogarda dla Polski, to samo środowisko.

 

Lata 50, stalinizm-kto miał władzę w UB i partii? Nie Polacy-komuchy-tylko niewiele-a żydokomuna!

 

''Na miejsce prof. Grzybowskiego

Stefania Jabłońska była asystentką prof. Mariana Grzybowskiego, szefa warszawskiej Kliniki Dermatologii, naukowca europejskiej sławy. Kiedy w 1949 r. UB aresztował go w związku ze “szpiegowską” sprawą gen. Stanisława Tatara i wkrótce zmarł w więzieniu mokotowskim (oficjalna wersja – samobójstwo, prawdopodobnie zamordowany) Jabłońska błyskawicznie zajęła jego miejsce.

Marian Grzybowski, syn lekarza, w 1918 r. walczył w szeregach Dowborczyków, potem w Wojsku Polskim. W czasie drugiej wojny światowej kierował Kliniką Dermatologii, pracował w Delegaturze Rządu, organizował tajne nauczanie, ukrywał AK-owców. Walczył w Powstaniu Warszawskim (zginął w nim jego młodszy brat Józef – zastrzelony przez własowców). Po wojnie związany z niepodległościowym podziemiem.

Stefania Jabłońska (właściwie Rachela “Szela” Ginzburg) żyje do dziś. Też pochodziła z rodziny lekarskiej. Medycynę studiowała od 1938 r. w Warszawie, potem w okupowanym przez Sowietów Lwowie, a następnie w Charkowie i we Frunze (Kirgistan). Służyła w Armii Czerwonej, w której również doskonaliła się medycznie. Do Warszawy wróciła w 1946 r. już jako Stefania Jabłońska. Rozpoczęła pracę w Klinice prof. Grzybowskiego, a zarazem w Urzędzie Bezpieczeństwa, wzorem swojej siostry, męża siostry i własnego męża. W przyspieszonym tempie zdobywała stopnie naukowe. 1950 doktorat. 1951 habilitacja. 1952 profesura. W maju 1949 pozwolono jej wyjechać na stypendium do USA. Do PZPR wstąpiła w maju 1950 r., dzięki protekcji rodziny Jakuba Bermana. W 1990 r. Rachela Ginzburg przeszła na emeryturę jako autorka wielu podręczników akademickich, jeden z najczęściej cytowanych polskich naukowców, wychowawczyni kilku pokoleń lekarzy. Do dziś jest honorową przewodniczącą Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.'' za http://www.bibula.com/?p=32252

 

http://blogpress.pl/node/4521 szpicrutą po jajach-niewinna żydówka, co?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                              Jak wcześniej pisałem, prenumeruję Wyborczą i nie przypominam sobie, aby tam zbyt wiele pisano o tych tzw. marszach niepodległości.

Może prenumerujesz inną gadzinówkę?

http://wyborcza.pl/0,128956.html?tag=Marsz+Niepodleg%B3o%B6ci

A to opinia "stfócy" tego paszkwila:

Adam Michnik: Czy zagraża nam faszyzm?

 

Więcej kłamstw: http://wyborcza.pl/1,75968,13978145,Adam_Michnik__Czy_zagraza_nam_faszyzm_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upraszczacie i spłycacie temat...każdy ma prawo do swoich pogladow

w każdym razie ja nigdy nie zaufam tej nacji,i nie  dlatego ze "tak i już"

a i sam tez w 25%jestem obcym elementem i biorac pod uwagę historie naszego kraju pewnie każdy ma mniej lub więcej obcych genow.

 

i jeszcze jedno co daje do myslenia.....wszystkie wypędzenia zydow z wielu europejskich krajów i miast na przestrzeni wiekow

czy były to tylko objawy slepej nienawisci

czy może instynkt samozachowawczy

oczywiście można to roznie tlumaczyc

temat jest rozlegly i niejednoznaczny,

 

jednak jeśli gość przychodzi do mojego domu zazwyczaj mi w garnkach nie miesza i nie mowi ze jestem bydlem,a on jest lepszy i mam mu sluzyc.

wtedy przestalby być gościem.....

Edytowane przez kryss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich przodków przybył do Polski pod koniec XVI wieku z terenów dzisiejszej Holandii, więc pewnie też nie jestem "prawdziwym Polakiem" :lol: Na dodatek był z rodziny szlacheckiej więc element wywrotowy i pewnie od ponad czterech wieków knujemy jak rozjebać Polskę od środka i przejąc władzę :lol: Na dodatek mam dwóch Żydów w rodzinie, to na bank jestem podejrzany element :lol:

 

Red. Jesteś elementem niepewnym a zapewne i wywrotowym. Jeszcze ci żydzi w rodzinie i forsa, której ci nie brakuje. To śmierdzi. W dodatku zostałeś moderatorem. Z tobą to ostrożnie trzeba postępować bo możesz być nie tylko piątą, ale i patrząc na awatar nawet szóstą kolumną.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może prenumerujesz inną gadzinówkę?

http://wyborcza.pl/0,128956.html?tag=Marsz+Niepodleg%B3o%B6ci

A to opinia "stfócy" tego paszkwila:

Więcej kłamstw: http://wyborcza.pl/1,75968,13978145,Adam_Michnik__Czy_zagraza_nam_faszyzm_.html

Tak prenumeruję. Bardzo lubię Politykę i Tygodnik Powszechny. Panie kolego, nie ma sensu, abyś mnie przekonywał do swoich racji. Proponuję zakończyć tą dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Proponuję zakończyć tą dyskusję'' racja. Wątki opluwania Twojego narodu są nieistotne. Naród bez korzeni, bez historii, bez wiedzy...wyjałowiony i bezmózgi.

 

Termin ''pożyteczny idiota'' znasz?

 

To nie obraza, to delikatne w porównaniu z tym, co Twoi ulubieńcy robią z godnością Polski.

 

To musi być prowokacja, albo jesteś bezdennie głupi. Podajemy Ci przykłady-stoją jak wół-a Ty swoje, bo antypis, itd.

 

PIS to nie Polska, kto opluwa Polskę opluwa Nas wszystkich.

 

Ciesz się, że żydokomuna już nie rządzi, bo miałbyś sajgon w trzy sekundy.

 

Z szacunkiem dla osoby, ale nie dla poglądów.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Proponuję zakończyć tą dyskusję'' racja. Wątki opluwania Twojego narodu są nieistotne. Naród bez korzeni, bez historii, bez wiedzy...wyjałowiony i bezmózgi.

 

Termin ''pożyteczny idiota'' znasz?

 

To nie obraza, to delikatne w porównaniu z tym, co Twoi ulubieńcy robią z godnością Polski.

 

To musi być prowokacja, albo jesteś bezdennie głupi. Podajemy Ci przykłady-stoją jak wół-a Ty swoje, bo antypis, itd.

 

PIS to nie Polska, kto opluwa Polskę opluwa Nas wszystkich.

 

Ciesz się, że żydokomuna już nie rządzi, bo miałbyś sajgon w trzy sekundy.

 

Z szacunkiem dla osoby, ale nie dla poglądów.

                  Nie to ty jesteś bezdennie głupi. Trzeba być kompletnie tępym debilem, żeby być zwolennikiem PiS-u. Co ty pier...lisz o jakiejś żydokomunie. Ja też ci podawałem przykłady jak wół, ale masz trudności z czytaniem.Przez tych debili z PiS padła SG i Ziobro ma krew na rękach ( sprawa dr Garlickiego ). Ale dla ciemniakow to bez znaczenia. Ludziom takim jak ty lubie zadawac niezwykle obrazliwe w gruncie rzeczy pytanie, 

 

A twoj dziadek to kim byl z zawodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stara zasda znów zebrała swoje żniwo. Dziel i rządź. Przez kłotliwość i niechcęć do kompromisów tylko nahalne wciskanie poglądów przy braku zrozumienia drugiej strony. Dlatego w tym kraju jest jak jest bo warholstwo sie rozpleniło. Powinniście sie wsydzić nawet za tak mały przejaw warholstwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Co ty pier...lisz o jakiejś żydokomunie''-przykłady bestialskiego mordowania Polaków to pierdolenie, racja, co to kogo obchodzi teraz...

 

''Przez tych debili z PiS padła SG i Ziobro ma krew na rękach''jak śmiesz porównywać katowanie polskich patriotów do samobójstwa osoby, która- o ile się nie mylę-wprowadzała ustawę o wyrzucaniu ludzi z mieszkań na bruk??? Był ostatnio taki sędzia, co to w swej pomroczności porównywał okres IV RP do okresu stalinizmu...nic, tylko wysłać takiego na Łączkę i do obozu reedukacji...ludzie! To tak jakby porównywać rządy CDU do okresu nazistowskiego! To bezczelne i skandaliczne, ciesz się, że nie byłeś na miejscu Żołnierzy Wyklętych i dziękuj Im, że walczyli za takich ignorantów jak Ty!

 

''A twoj dziadek to kim byl z zawodu''-a co to kurwa za pytanie? Wyjaśnij-bo nie rozumiem, jak to się ma do treści rozmowy.

 

Brzygot-popełniasz błąd, który legł u podstaw tej pieprzonej III RP-gdy z jednej strony jest mówienie prawdy i obrona patriotów, a z drugiej prowokacja/ignorancja/lenistwo umysłowe-nie można obydwu postaw zrównywać, co więcej-robić grubej kreski i nade wszystko dążyć do ''kompromisu''-ten kompromis spowodował, że nie mówiło się o bandziorach, nie wytykano szumowin palcami, a lekceważono, że bohaterów zakopywano gorzej niż zwierzęta, gdy sługusy komuny leżą sobie wśród ''zasłużonych''.

 

Skąd my to znamy, czy nie z reżimowych mediów-za nic w świecie nie mówić PRAWDY, bo to warcholstwo/niepotrzebne roztrząsanie/dajcie żyć starym ludziom....Jakoś starych gestapowców biorą za mordę i przed sąd, czy mają lat 60, czy 80-Norymberga dla komuny też by się przydała.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                  Nie to ty jesteś bezdennie głupi. Trzeba być kompletnie tępym debilem, żeby być zwolennikiem PiS-u. Co ty pier...lisz o jakiejś żydokomunie.

 

f4906ddc016c5d15.jpg

 

Wiedza kolego to najsilniejszy argument i oręż zarazem. Nigdy jej nie zdobędziesz czytając antypolską gadzinówkę.

 

Jeszcze niedawno założyłeś temat o "wrażej" Wyborczej. Zmiana stanowiska? Dobrze się bawisz?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Red. Jesteś elementem niepewnym a zapewne i wywrotowym. Jeszcze ci żydzi w rodzinie i forsa, której ci nie brakuje. To śmierdzi. W dodatku zostałeś moderatorem. Z tobą to ostrożnie trzeba postępować bo możesz być nie tylko piątą, ale i patrząc na awatar nawet szóstą kolumną.

 

Dobrze że nie jestem czarnym homoseksualistą bo bym już całkiem popłynął :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram Adriano, podziwiam stoicką odpowiedz Vincenta. Jedyne co mogę dodać to tylko

 

                  Nie to ty jesteś bezdennie głupi. Trzeba być kompletnie tępym debilem, żeby być zwolennikiem PiS-u. Co ty pier...lisz o jakiejś żydokomunie. Ja też ci podawałem przykłady jak wół, ale masz trudności z czytaniem.Przez tych debili z PiS padła SG i Ziobro ma krew na rękach ( sprawa dr Garlickiego ). Ale dla ciemniakow to bez znaczenia. Ludziom takim jak ty lubie zadawac niezwykle obrazliwe w gruncie rzeczy pytanie, 

 

A twoj dziadek to kim byl z zawodu

że takie wywody jak powyżej biorą się z tego że człowiek który jest w grupie "tych którzy mają" czyli powodzi im się w miarę dobrze w RP, do tego skupili uwagę wokół głównego nurtu (czyli GW TVN itp) mają konflikt poznawczy gdy ktoś przytoczy im fakty niewygodne (kłócące się z ich obrazem rzeczywistości). To powoduje właśnie takie reakcje jak ta powyżej - poniżej wszelkiej krytyki.

      Ponadto jeśli kic-anty mówi że czuje się wolny bo demokracja zadziałała. Jest tak że my Polacy za ułudę wolności zostaliśmy podbici i ograbieni gospodarczo jako kraj. Polecam dla odtrutki zapoznać się z http://polskabieda.com/?opcja=graf&nr=13 

     Jeśli mowa o wolności to w starożytnym Rzymie niewolnik miał zapewniony dach nad głową, wikt, mógł pozwolić sobie na posiadanie dziecka. W dzisiejszej wg kic-anty "wolnej" Polsce http://polskabieda.com/?opcja=graf&nr=5 ludzi nie stać na jedzenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest tak szeroki i głęboki, że trudno poruszać i ustosunkowywać się do wszyskich jego ważnych aspektów w jednym wątku na tym forum.

Spróbuję ująć to tak, że nikt rozsądny raczej nie zaprzeczy pożytkom z dokonań wielu pokoleń przybyszów dla polskiej kultury, nauki, czy nawet racji stanu. Niemców, Węgrów, Czechów, Rosjan, Tatarów, jak i Zydów. Ten pożytek był jednak możliwy tylko przy ich pełnemu zaakceptowaniu i zasymilowaniu się z naszą kulturą. I dlatego ich dokonania i pożytki przyniesione Polsce są powszechnie doceniane.

 

Jak wiadomo z przekazów historycznych, niestety spora część imigracji żydowskiej w Polsce, w odróżnieniu od tej w Niemczech, asymilację z kulturą Gospodarza odrzuciła, a ich potomkowie wręcz w przeciwnie, podjęli nawet okresowo udaną próbę wywierania dominującego wpływu na kierunki rozwoju kultury w naszym kraju.

 

GW jest tego zjawiska doskonałym przykładem, nawet nie tylko z powodu pochodzenia Michnika i innych znaczących udziałowców Agory.

Wystarczy zechcieć zauważyć przewijającą się wciąż w jej artykułach linię krytykowania Polaków za faktyczne, czy też wyimaginowane przewiny, stawiania Polski niżej - w opozycji - od/do Europy, wzbudzania w nas poczucia gorszości, wmawiania nam konieczności akceptowania mniej korzystnych warunków, niż byśmy oczekiwali, ryczałtowego dyskredytowania naszego poczucia odrębności i dumy z niej. Nie wspominam o takich drobiazgach jak przemilczanie i manipulacja ważnymi faktami, odwracanie od nich uwagi poprzez rozdmuchiwanie i skupianie się na trzeciorzędnych aferach czy patologii społecznej aby przykryć tym zgiełkiem medialnym prawdziwe afery, przynoszące ogromną szkodę Państwu i Narodowi. Jako przykład niech posłuży choćby już prawie zapomniana afera Rywina/Michnika, w której GW zagrała główną rolę i objęła reżyserię.

 

Podsumowując: takie podejście nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem i obowiązkiem przekazywania rzetelnej informacji, lecz jest raczej jednym z narzędzi kolonizowania ludności tubylczej, które ma na celu utrzymywanie je w słabości i biedzie. Tę nieprawidłowość należy piętnować i zwalczać niezależnie od tego, kto jest jej siłą sprawczą: Zydzi, Eskimosi, czy też sprzedajni Polacy.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę co czytam. Jesteście tacy zacofani, po co ten hejt, po co tu plucie jadem? Przecież mamy wolne i niezależne media - demokracja, wolność, postęp, profesjonalni dziennikarze, artykuły nie pisane na zamówienie.

Ogólnie to spoko. Naprawdę nie widzicie że kolega kic ma rację? Alles klar.

Do tego jeszcze mamy takie ogromne spektrum możliwości lektury o różnych rzeczach: możemy np. poczytać o PiS, o pisiorach, o prawie i sprawiedliwości, o pisowskim ciemnogrodzie, o mocherach, o nieposłuszeństwie Polski wobec UE, o dobrych intencjach imigrantów i okrucieństwie pis, że minęły aż 4 dni od uformowania nowego rządu a jeszcze nic się nie zmieniło, o tym że Polak był pierwszym seryjnym mordercą w Europie (no kurwa...nie wiem jak to skomentować), o postępowości nowej świetlanej partii Nowoczesna (same superlatywy we wszystkich mediach, nie widziałem żadnego negatywnego albo choć odrobinę uszczypliwego artykuły), albo, dla odmiany o...Prawie i Sprawiedliwości! WOLNOŚĆ!!!

 

Tak przy okazji, zanim ktoś mnie nazwie moherem, nie jestem katolikiem ani nie jestem fanatykiem PiS, ale bez względu na to na jaką partię głosowałem kiedyś i w ostatnich wyborach (kiedyś zagłosowałem na PO bo nie czytałem i nie edukowałem się, więc miałem takie same poglądy jak kic-anty... nigdy nikt mnie tak nie oszukał), musiałbym chyba ostro się naćpać a później siedzieć w piwnicy i nie wychodzić przez kilkanaście lat, słuchając tylko Radia Zet, żeby uznać że 'polska' prasa jest obiektywna, interesujaca, porusza zróżnicowane tematy i nie ma w niej antypolskich treści. 

 

Zrobiłem koledze który prenumeruje Wyborczą mały przegląd dzisiejszego wydania obiektywnej, profesjonalnej i nowoczesnej prasy. Najlepsze jest to że w TV i radiu chyba nawet biją tych profesjonalnych dziennikarzy na głowę swoją rzetelnością i bezstronnością.

 

Chętnie bym to zestawił ze screenshotami tychże samych obiektywnych mediów z czasów Afery podsłuchowej PO, albo z czasów kiedy chcieli cichaczem wprowadzić ACTA, ale niestety ich nie posiadam.

"Kulisy nielegalnych podsłuchów",

"ACTA zagwarantuje bezpieczeństwo w internecie"

"Kto próbuje obalić demokrację nielegalnymi podsłuchami",

"Polityk PO: Osoby stojące za nielegalnymi podsłuchami zniszczyły mi życie!! (dostanę teraz odprawę wysokości osiemdziesięciu pensji przeciętnego Polaka) :(",

"Ofiary afery podsluchowej otrzymają status pokrzywdzonych"

"Czy za nielegalnymi podsluchami stoi PiS?"

"Wielki sukces Platformy! (Merkel uścisnęła rękę Tuska!)"

itd... :D Serio, trzeba być upośledzonym umysłowo debilem z zatwardzeniem mózgu i jeszcze do tego niewidomym, żeby tego nie zauważyć. Nie da się tego łagodniej ująć w słowa. Ja też kiedyś dałem ciała na wyborach, ale z tego co pamiętam to poziom bezczelnie nahalnej propagandy był i tak całkiem mały w porównaniu do tego co mamy dzisiaj.takpng_sxxhqxq.png

 

 

srajweekp_sxxhqnq.pngwybiorcza_sxxhqxr.png

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto rządzi w Israelu? Konserwatyści, prawica już chyba 4 kadencję...

Uczmy się od nich współdziałania. Kuźwa - mają swoje gminy na terenie innego Państwa... a my mamy swoje u nich, albo w niemczech?

Żyd przyjeżdżający do USA otrzymuje takie wsparcie od swoich, że my pomarzyć możemy. Mnożą się i pierdolą schematy zachodu, a nas baby poustawiały na 1, góra 2 bachory i wakacje w egipcie 2 razy w roku.... Ich dzieci to lekarze, prawnicy, naukowcy (sporo wynika z religii i jej zasad) a nasze statystycznie będą monterami w niemieckich fabrykach...

 

A wojna 6-dniowa: czemu wygrali? Bo szyfrowali rozmowy szyfrem nie do złamania dla arabów - gadali po naszemu, po polsku!

A czemu - bo Państwo Izrael stworzyli żołnierze Andersa... cytuję wiki:

 

W Palestynie z szeregów 2 Korpusu zdezerterowało ok. 2,5 tys żołnierzy[8]) – Żydów z bronią w ręku, którzy stali się bojownikami Hagany w walce o niepodległe państwo Izrael. Jednym z takich żołnierzy był Menachem Begin, który służył w stopniu kaprala – jednakże, w przeciwieństwie do większości, nie zdezerterował z bronią, lecz uzyskał zwolnienie z Armii. We wrześniu 1942, nim jeszcze oddziały polskie dotarły do Palestyny, uciekinierom w Bagdadzie (Irak) tajnego wsparcia udzielił m.in. Mosze Dajan, późniejszy Minister Obrony Izraela, wówczas żołnierz na służbie brytyjskiej. Generał Władysław Anders zakazał w poufnym rozkazie żandarmerii polskiej ścigania tych dezerterów (mimo, iż ich działalność była faktycznie do roku 1948 skierowana przeciw Wielkiej Brytanii, której Palestyna była wówczas terytorium mandatowym).

Poczytajcie o ich pierwszych 5 premierach, 6 tez miał korzenie :) - kim byli, skąd pochodzili. LINK

 

Obawiam się, że GW szybko nie zginie - tną koszty, likwidują regionalne redakcje, przeczekają. A w tym czasie zrobią wszystko żeby dzieci UB odzyskały władzę. Zobaczcie jak bronią TK - a gdzie był TK gdy kradziono nasze OFE? Kto zasiada w TK?

Agora ma inne biznesy:

 

"Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A., jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”, „Metra” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl), radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje i Rock Radio) i telewizji (współwłaściciel kanału filmowego Stopklatka TV)."

 

To co, nie chodzimy do kina?

 

Ciężko przestawić myślenie na własne jeśli się czyta kilkanaście lat "obce". Darujcie Braciom, bo są zaprogramowani jak część z nas kiedyś.

Powiem tyle - jeśli osoba sierakowskiego nie odstrasza od GW to rady nie ma, nawet granatem nie oderwiemy.

 

פּויליש

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''a nas baby poustawiały na 1, góra 2 bachory i wakacje w egipcie 2 razy w roku.''piękne zdanie, esencja polskiej drogi do kapitalizmu sukcesu:)

 

Dodałbym-aby burkom było raźniej, plus raz na miesiąc uchylenie piczy, ale limitowane do okresu, gdy głowa nie boli wielce szanownej.

 

''A w tym czasie zrobią wszystko żeby dzieci UB odzyskały władzę. Zobaczcie jak bronią TK - a gdzie był TK gdy kradziono nasze OFE? Kto zasiada w TK?''

Nic to , Jędruś, nic to-zawsze znajdą się ''patryjoci'' co wykażą, że PIS to ta sama banda i nie warto głosować.

 

Helios to chodzi o tą sieć kin?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.