Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj czytałem że 90% mediów w Polsce to niemiecka własnosc...Nawet średnio rozgarniety Janusz jest w stanie zauważyć co sie dzieje...

Plucie na PiS, ośmieszanie i stawianie tych żydowskich komuchow za wzór...

Ośmieszanie Putina, o ile Niemcy do niego nic nie maja( Wspolny handel za wielkie pieniadze) to doskonale wykorzystuja swoja medialna wladze w Polsce aby skłocic nas z Rosja, tak było zawsze...

Teraz pojawia sie pan Petru, zbawca ekonomii od Balcerowicza, którego szatanskie reformy kosztowały zycie tysiecy osób...

Petru jest po tej samej szkole...

GW i inne tego typu brukowce sa po to aby nas skłocic, wmawiaja klamstwo na wszelkie mozliwe sposoby...

Agentow troche zostalo

Wojewodzki

Lis

(K)omuchowicz

I inni wielce czcigodni dziennikarze i spece od manipulacji i oszukiwania...

Niestety Stalin wiedzial co robi, wybil cała inteligencje a w zamian za to zainstalowal żydowsko-polskich zdrajców, oszustów ktorzy manipuluja i wykorzystuja ten narod od lat 50-tych...

Wejdzmy na jakikolwiek portal, co tam nam serwuja?

Rosja upada, gospodarka odczuwa sankcje

Macierewicz to oszołom( Zeby nie bylo ze jestem wyznawca Pisu)

Jak ubrac sie gustownie na weekend aby przyciagnac jego uwage?

Zobacz zdjecia z gali....jakiejs tam

Kowalski znowu zdradzil, a Krupa puscila kleksa

Marianna z Mam Talent spodobala sie jury

Jako kraj pretendujacy do roli solidnego gracza powinien dysponowac mediami które serwowaly by nam

Jak zmiejszyc dług gospodarczy?

Ostatnie zestawienie, natowania na gieldzie

Wykresy wzrostu gospodarczego

Czy z Chinami mamy szanse stworzyc solidna relacje biznesowa? Ile skorzysta Polska?

Polska fabryka produkujaca smiglowce, otrzymala gigantyczne zamówienia

Polska armia wreszcie sie rozwija, rozpoczyly sie intynsywne prace nad budowa elektrowni jadrowej...

Polski rzad uchwalil ustawe o opadoatkowaniu zachodnich firm...

W Polsce ma powstac kolejne kilkaset kilometrów autostrad...

Coś takiego...

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy rząd który przychodzil od 89 obiecywal stworzyc nam  raj z polski

kurwa ja nie chce raju,tylko normalności,jak prowadze biznes,daje  innym prace,place podatki,zlodziejski zus,to należy mi się szacunek,a nie traktowanie jak zlodzieja

 maja mnie w dupe calowac bo robie na ta bande urzędowych nierobów,politykow,itd. a co mamy...........dlatego na razie mnie tam jeszcze nie ma

 

allllle.......co widze........bydlo i trzoda ryczy i to coraz glosniej ,bloga muzyka,czyzby ktoś je zarzynal.....nieee.....to tylko korytko zaczyna spierdalac,a im glosniej ryczy ,wiem ze tym lepiej sprawy się maja.

jednak obawa tez jest czy aby ryczących owiec barany nie zastapia,a zamiast loch knury nie będą chrzakac i czy oby to tylko zmiana warty przy korycie nie bedzie

jednak sluchajac tej kwiczącej i buczącej muzyki plynacej od trzody i bydla któremu glod w dupe zaczyna zagladac......tli się iskierka ze ....może....może...,czas pokaze

tylko ze czas pokazuje już 26 lat a my dalej w czarnej dupie.....i oby promyk slonca w ta dupe w końcu zajrzał,  

tego zycze sobie i wszystkim

 

 

co do niemcow i gazet/mediów to już w czasie 1WS wykupywali francuskie gazety żeby siac defetyzm,i widać nadal to robia

Edytowane przez kryss
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy rząd który przychodzil od 89 obiecywal stworzyc nam  raj z polski

kurwa ja nie chce raju,tylko normalności,jak prowadze biznes,daje  innym prace,place podatki,zlodziejski zus,to należy mi się szacunek,a nie traktowanie jak zlodzieja

 maja mnie w dupe calowac bo robie na ta bande urzędowych nierobów,politykow,itd. a co mamy...........dlatego na razie mnie tam jeszcze nie ma

 

allllle.......co widze........bydlo i trzoda ryczy i to coraz glosniej ,bloga muzyka,czyzby ktoś je zarzynal.....nieee.....to tylko korytko zaczyna spierdalac,a im glosniej ryczy ,wiem ze tym lepiej sprawy się maja.

jednak obawa tez jest czy aby ryczących owiec barany nie zastapia,a zamiast loch knury nie będą chrzakac i czy oby to tylko zmiana warty przy korycie nie bedzie

jednak sluchajac tej kwiczącej i buczącej muzyki plynacej od trzody i bydla któremu glod w dupe zaczyna zagladac......tli się iskierka ze ....może....może...,czas pokaze

tylko ze czas pokazuje już 26 lat a my dalej w czarnej dupie.....i oby promyk slonca w ta dupe w końcu zajrzał,  

tego zycze sobie i wszystkim

 

 

co do niemcow i gazet/mediów to już w czasie 1WS wykupywali francuskie gazety żeby siac defetyzm,i widać nadal to robia

 

Kryss.

Ja wiem że masz dość tych "zimnych Skalniaków" i ciągle padającego deszczu  - ale nie wracaj do tego kraju , to taka moja sugestia.

Zarabiaj na normalna emeryturę - tam się nie kradnie ;) .

Tam masz zasiłek w wysokości średniej rocznej z ostatnich 3 lat, czyli w praktyce jest to wypłata :D - oczywiście jak roboty tobie nie znajdą.

Takie przywileje jak permittering, czyli czasowy zasiłek  - to już zupełnie bajka. ;)

Niemożliwe do dostania w Polsce, i pamietaj ,że Norwegowie maja dla ciebie i swoich "rezerw na następne 30 lat", nawet jakby ropy nie sprzedawali. !!!!

Tam się nie kradnie, wchodzisz na net i widzisz ile masz kasy na koncie emerytalnym. Czyż nie ?

U nas to niemożliwe  - nigdy !!!

 

Tu w kraju "nieuleczalnych cwaniaków" i rzezimieszków nawet jakby do władzy doszła najbardziej patriotyczna partia i zaczeła kraj zmieniać to potrzebne by im były ze 3 dekady, a to jest niemożliwe w praktyce.

Ja wiem, ze masz ich dość - ale tu czeka cię tylko nędza i puste konto.

Ja w Norwegii bezdomnego nie widziałem, raz tylko jednego "narkomana", który de fakto był na utrzymaniu gminy i jak zachowywał sie grzecznie to spokojnie dostawał metadon i płacili mu za całkiem przyzwoity hotel. Gadałem z nim kilka razy i mi powiedział, że próbował wiele razy z tego wyjść ale się nie udało i mu się nie uda, tak więc jest wpisany jako osobnik "chory" który potrzebuje pomocy i ją dostaje. Nie popełnia żadnych przestępstw aby zdobyc narkotyk !!!!!

Czy u nas to mozliwe ????

 

U nas "normalność" jest już niemożliwa do wykonania, co najwyżej trochę możemy do niej podjechać.

Niestety mamy zbyt "zdemoralizowane" społeczeństwo i GW już swoje zrobiła, mogła więcej  (i może w przyszłości,znowu???, kto wie).

Jak zaczniesz mysleć o "normalności" i powrocie do kraju, to najpierw przelicz ile tam będziesz miał emerytury za 15 -20 lat pracy, a ile u nas.

To tyle bo robi się trochę, offtop ;) .

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na emeryture już mam co nieco,teraz trzeba jej dozyc a obawiam się ze to może być trudniejsze.

co warte jest zycie tylko po to by ciulac na cos co może nigdy nie nastapi....,

wiem jak jest w kraju,ale mimo wszystko to moje podwórko,moja piaskownica,trzepak smietnik,mój menel pod nocnym.....

jeśli nie zaczne ZYC teraz to kiedy?tutaj tylko wegetacja,robota dom napchać tylek,prysznic wyro i od nowa,kasa ok,ale czy to ma być sens całego zycia?

cale zycie zapierdalam i co mam wielkie G,troche kasy i nnych tam.i szczęśliwszy od tego nie jestem i nie będę,

dorabiać się nie musze,na bierzaco zawsze cos się urobi,no i najważniejsze przy dzieciakach,a jak braknie to zawsze można na 3miesieczne saksy pojechać i rok z bani przezyc

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam tyle pieniedzy że moge sobie swobodnie życ na dobrym poziomie...No ale podpisuje sie obiema rekoma pod wpisem Kryssa...

Zycie na emigracji to ciezki a nawet rdzo cieżki kawalek chleba, fajnie ze moge wychodzic, cos trenowac, jakos ten czas gospodarowac, ogarnac jakos dupcie na jakis czas...spoko, ale nie jestes u siebie. Nie czujesz tego "czegos" ograniczasz sie do strefy komfortu, a zycie zapierdala...Masz marzenia, spelniaj, ryzykuj, uswiadom sobie ze pewnego dnia pojdziesz do piachu, wiem ciezko sie wybic jak do okola masz samych smierdzacych końskim potem Januszy, ale jak Ty tego nie zrobisz to nikt tego nie zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sek w tym ze z tym krajem nie mam zadnych planow,marzen,rzygam już ta monotonia,krajem ludzmi pogoda,praca na etacie itd.

w pl bawiłem się w firme i wtedy zylem mimo ze zapierdalalem czasem 20 h na dobe,miałem czas na wiele rzeczy,na które tutaj nie mam ochoty,czasu sil,checi.i często możliwości nikt i nic nie laduje tutaj baterii,nie ma motywatora, dzieciakow,rodziny,przjaciol,kumpli.nawet kurwa slonce ktoś zajebal

no ale później przyszlo slonce peru......i wyladowalem tutaj,teraz ryzy wyjebal na emigracje to może otworzą się  mozliwosci

na razie jeszcze urzędowe  sprawy zony musze pozalatwiac ,ogarnąć ten burdel i siebie, i szukam pomysłu na  powrot,cos wymysle,a na razie "ladowisko"szykuje,trochę to jeszcze potrwa

ale "ciagnie wilka do lasu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sek w tym ze z tym krajem nie mam zadnych planow,marzen,rzygam już ta monotonia,krajem ludzmi pogoda,praca na etacie itd.

w pl bawiłem się w firme i wtedy zylem mimo ze zapierdalalem czasem 20 h na dobe,miałem czas na wiele rzeczy,na które tutaj nie mam ochoty,czasu sil,checi.i często możliwości nikt i nic nie laduje tutaj baterii,nie ma motywatora, dzieciakow,rodziny,przjaciol,kumpli.nawet kurwa slonce ktoś zajebal

no ale później przyszlo slonce peru......i wyladowalem tutaj,teraz ryzy wyjebal na emigracje to może otworzą się  mozliwosci

na razie jeszcze urzędowe  sprawy zony musze pozalatwiac ,ogarnąć ten burdel i siebie, i szukam pomysłu na  powrot,cos wymysle,a na razie "ladowisko"szykuje,trochę to jeszcze potrwa

ale "ciagnie wilka do lasu"

Rozumiem, że teraz prowadzisz firmę za granicą

 

Co robi Szwecja na polskim rynku? :blink:

 

Gdzie widzisz Szwecję?

 

Przy okazji ostatniej dyskusji o potopie-wolałbym sto razy pod bokiem mieć walecznego europejskiego Szweda, a nie zniewieściałego, któremu jeszcze ciapate nakazują wyznawać islam.

 

Żebyście nie zatęsknili za Karolem Gustawem, bo ja już tęsknię i chętnie bym Go przyjął na króla Polski. I żeby była unia Polska-Litwa-Szwecja na przykład.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji ostatniej dyskusji o potopie-wolałbym sto razy pod bokiem mieć walecznego europejskiego Szweda, a nie zniewieściałego, któremu jeszcze ciapate nakazują wyznawać islam.

 

Żebyście nie zatęsknili za Karolem Gustawem, bo ja już tęsknię i chętnie bym Go przyjął na króla Polski. I żeby była unia Polska-Litwa-Szwecja na przykład.

 

Wiesz co Szwecja zrobiła z naszym kraju podczas najazdu? Takiej grabieży nie dopuścili się nawet Naziści łącznie z Bolszewikami, wywozili nawet świeczniki i ławy z kościołów..

 

Osobiście nie jest mi ich żal w najmniejszym nawet stopniu. Tak kończy się uległość, fatalnie pojmowana tolerancja, państwo opiekuńcze, oderwanie od korzeni, brak tożsamości, kult pieniądza.

 

Czekam na moment kiedy Szwecja ogłosi się jako kalifat, lewactwo pójdzie pod nóż i zapanują w tym kraju nareszcie jakieś surowe zasady.

 

ALLAHU AKBAR!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ukradli więcej, ale czy masowo gwałcili albo mordowali? Wątpię.

 

Poza tym tak czy siak to była Wielka Europa-i taką wolę-niż jakieś kalifaty.

 

Postrzegam Europę jako dziedzictwo, które na naszych oczach upada. Obecnie wokół nas ziemia pustoszeje i nędznieje, a ja się z tego nie cieszę.

 

Wiesz, islam i surowe zasady.....z jednej strony może i literalnie tak, ale jak widzę hordy imigrantów ekonomicznych, to brak tu kultury, ładu, porządku, zasad, a sama anarchia.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ukradli więcej, ale czy masowo gwałcili albo mordowali? Wątpię.

 

To prawda.

 

Poza tym tak czy siak to była Wielka Europa-i taką wolę-niż jakieś kalifaty

 

Trudno się również nie zgodzić. Do zapaści Europy doprowadziło lewactwo, dlatego tak się modlę, żeby muzułmanie wyrżnęli w pień tą gangrenę. 

 

Wiesz, islam i surowe zasady.....z jednej strony może i literalnie tak, ale jak widzę hordy imigrantów ekonomicznych, to brak tu kultury, ładu, porządku, zasad, a sama anarchia.

 

W Szwecji teraz dla odmiany powinien nastać wahhabizm. Ale by im dali popalić, temu wykoślawionemu społeczeństwu. Takie prawa natury - wygrywa silniejszy. Darwinizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinc, my sobie kiedyś utniemy dłuższą pogawędkę na temat tego Darwina i jego widzimisię. Nawet patrząc na stwierdzenie "wygrywa najsilniejszy" w ujęciu darwinowskim okazuje się, że stwierdzenie kupy się nie trzyma.

Praktyka>teoria.

 

Podobnie rzecz ma się do "darwinizmu społecznego", czy jak się to nazywa.

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinc, my sobie kiedyś utniemy dłuższą pogawędkę na temat tego Darwina i jego widzimisię. Nawet patrząc na stwierdzenie "wygrywa najsilniejszy" w ujęciu darwinowskim okazuje się, że stwierdzenie kupy się nie trzyma.

Praktyka>teoria.

 

Założenia założeniami, a życie często co innego. Prawda.

 

Co innego świat zwierząt. Tam Darwin i jego koncepcja sprawdziła się 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co innego świat zwierząt. Tam Darwin i jego koncepcja sprawdziła się 100%."

 

Pierwszy z brzegu przykład zlodowacenie, drugi skażenie środowiska. Ci "silniejsi" regularnie dostają w dupę.

 

To nie tak działa jak by chcieli teoretycy.

 

Podobnie rzecz ma się w ujęciu "społecznym". Pierwsi do odstrzału, w przypadku gwałtownych zmian, po początkowych sukcesach idą ci wybijający się.

"Siłę" lub jej brak determinują warunki. A raczej to co jest postrzegane jako "siła".

 

Umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków i rozmnażanie Vinc. To jest prawdziwy wymiar siły. Dominacja w stabilnych warunkach jest iluzją, która łatwo pryska.

Edytowane przez wroński
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co innego świat zwierząt. Tam Darwin i jego koncepcja sprawdziła się 100%."

 

Pierwszy z brzegu przykład zlodowacenie, drugi skażenie środowiska. Ci "silniejsi" regularnie dostają w dupę.

 

To są przemiany pochodzące od matki natury. Mi chodzi o selekcję naturalną, silne osobniki przeżywają, dostosowują się do środowiska, potrafią się na ten przykład wyżywić. Słabe, ze słabą pulą genową albo umierają już po wyjściu z łona, albo wskutek braku możliwości i umiejętności adaptacyjnych do otoczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są przemiany pochodzące od matki natury. Mi chodzi o selekcję naturalną, silne osobniki przeżywają, dostosowują się do środowiska, potrafią się na ten przykład wyżywić. Słabe, ze słabą pulą genową albo umierają już po wyjściu z łona, albo wskutek braku możliwości i umiejętności adaptacyjnych do otoczenia.

Selekcja naturalna pod nazwą ''1939-2015'' skończyła się tak, że najodważniejsi, elita, wyginęli, a zostali potomkowie chłopów, nędza intelektualna i ''gorszy sort''-oczywiście nie wszyscy.

 

Adam Mickiewicz ''Gęby za lud krzyczące'' 

''Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie

Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie''.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selekcja naturalna pod nazwą ''1939-2015'' skończyła się tak, że najodwazniejsi, elita, wyginęli, a zostali potomkowie chłopów, nędza intelektualna i ''gorszy sort''-oczywiście nie wszyscy.

 

Czy Ty czytasz co ja piszę? Odnoszę się do świata zwierząt. To co napisałeś, to z góry zaplanowane, celowe działanie sił wrogich Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę możliwość to odleję się na grób chama.

 

Cytat

 

Michnik żegna Kiszczaka: Chcę to powtórzyć nad grobem generała - zachował się jak człowiek honoru. "Jeżeli mataczył ws. Przemyka, to mataczył w dobrej wierze"

http://wpolityce.pl/polityka/271062-michnik-zegna-kiszczaka-chce-to-powtorzyc-nad-grobem-generala-zachowal-sie-jak-czlowiek-honoru-jezeli-mataczyl-ws-przemyka-to-mataczyl-w-dobrej-wierze

 

Ciesz mnie, że wyborcza walczy o demokrację:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Uruchomili plan B i to od razu z grubej rury:

"Spółka wspierana przez George’a Sorosa kupiła ponad 11 proc. udziałów w spółce Agora. Trafiły one do funduszu inwestującego w krajach, w których „dostęp do wolnych mediów jest zagrożony”."

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Soros-inwestuje-w-wydawce-Gazety-Wyborczej-7409990.html

 

Już nawet pozorów nie próbują zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VascoDaGama

W tle napis: "How to get out of the mess"

Chciałoby się odpowiedzieć: "Not this time, bitch."

 

Jestem ciekaw czy są to 'ostatnie podrygi zdychającej ostrygi' czy zaledwie preludium większej wojenki polsko-polskiej. Przecież na chłopski rozum, jeżeli dojdzie do jakikolwiek rozruchów z mediami w tle, to sympatycy GazWyb'u zostaną dosłownie zmasakrowani przez środowiska narodowe. Patrzę w tej chwili tylko na samą siłę fizyczną - co przy rozruchach jest najważniejsze.

To jest igranie z ogniem, które fundatorom typu Jurek Sorosz jest jak najbardziej na rękę, bo fundatorzy (w postaci mniej lub bardziej określonych person okcydentu) mieliby pretekst do wprowadzenia na teren RP jeszcze większej liczby obcych wojsk i uprawomocnioną - stanem sytuacyjnym i 'genialnymi' ustawami z prawa RP - pacyfikację 'niepokornych'. Dlatego fundują to co fundują, chuj z kosztami, przecież w okresie długoterminowym i tak z goja kasę się zedrze.

 

Ogólnie - cyrk jak sto chujów. Pocieszne jest to, że nie tylko u nas jest ten cyrk. Wystarczy spojrzeć gdziekolwiek za granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.