Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę rozwinąć temat. Zgadzam się że trzeba być pojebanym, żeby na wizji przybijać żółwika z kimś kto nas zdradził. Ale!

 

"Will to pozytywny i fajny wariat"

 

Taki się może wydawać w filmach, ale w rzeczywistości jest niezdrowo pieprznięty. Dlaczego? Ponieważ na wizji zachowuje się również tak:

 

 

Po czym synek zaczyna ubierać kiecki na spodnie:

 

19c2aba140fad653f3284ab2eb102007.jpg

 

 

---

 

Generalnie w tym temacie możecie wrzucać filmiki ze znanymi ludźmi, na których zachowują się co najmniej dziwnie. xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i wydawać się to dziwne, ale IMHO to jest zwykła kręcona beczka na wizji.

 

Tak samo, gdy rodzice odprowadzali/odbierali Cię ze szkoły i robili Ci siarę przed kumplami, przytulając, całując i mówiąc jak do jakiegoś nieporadnego szczeniaczka.

 

Sam mam wspomnienia z moim ojcem, gdy również zbierało mu się na czułości przy gościach, wiedząc, że tego nie lubię, tylko po to, żeby mnie zawstydzić i rozbawić towarzystwo.

 

Chillax, bro.

 

Nie dość, że niedługo zbrodnią może być popatrzenie na cudze dziecko, to jeszcze własnego nie będzie można nawet dotknąć czy pocałować.

 

Nie dajmy się zwariować.

 

A że Jaden jakiś pojebany wyszedł w ogólnym rozrachunku, to już inna para kaloszy (wszystko podane na złotej tacy, mocno lewicowe Holywood, zjebana kultura Zachodu). xD

Edytowane przez Ważniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I @Ważniak ma rację i @Bruxa

 

Moim zdaniem nie bez powodu jest na szczycie wśród aktorów - pamiętajmy, że tam byle gościu nie trafia, więc @Ważniak ma rację, że takie sytuacje się zdarzają by porobić bekę ale niestety afery pedofilskie reklamowanie LGBT przez typowych aktorów jest również znane, także może być coś na rzeczy @Bruxa

 

Ale czy takie sytuacje to "beka" czy "coś więcej" to możemy dowiemy się za X lat.

 Will Smith na temat płynności płci swojego syna Jaden:

 

@Bruxa

 

https://www.advocate.com/people/2016/2/12/watch-will-smith-his-son-jadens-gender-fluidity

 

https://mtonews.com/jaden-smith-im-gay-tyler-the-creator-is-my-boyfriend

 

 

Także tego ? 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jakaś bardzo dziwna ustawka bardzo dziwnych ludzi, którzy wszystkiego nam nie mówią.
 

Nie chce mi się wierzyć, że Will, który może mieć pewnie co drugą panią na ziemi, czekał jak wierny piesek aż jego szanowna małżonka się opamięta.

 

No chyba tak głupi nie jest, skoro zaszedł tak daleko.

 

Nevertheless, cokolwiek tam się działo, przekaz w eter idzie wyjątkowo szkodliwy - dojrzałe panie niech rozwijają się duchowo poprzez seksy z studenciakami a panowie niech to po prostu przetrwają, wzbogaca to związek i kiedyś będą się z tego śmiać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Bruxa napisał:

ale w rzeczywistości jest niezdrowo pieprznięty. Dlaczego? Ponieważ na wizji zachowuje się również tak

Może coś z całą rodzinką. On być może mentalność cucka do tego niepodważalne homoskłonności.

Żonka puszczalska.

Syn homoskłonności.

Wszyscy mogą być zaburzeni. Oboje się spotykają wyciągając prywatne sprawy do ludzi. Gość molestuje syna na wizji.

 

36 minut temu, Ważniak napisał:

Sam mam wspomnienia z moim ojcem, gdy również zbierało mu się na czułości przy gościach

Oh. A to mnie wyzywasz od gejów i pedałów od ostatnich 2-3 wątków i że ja sam się do tego przyznałem...? - hmmm :)

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda, no tak, bo jesteś.

 

Sam przyznajesz się do niechęci do wagin i do wkładania fallusokształtnych przedmiotów do buzi.

 

Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, aby połączyć kropki.

 

To, że Twój ojciec to jakiś bum i Ci nigdy nie okazywał czułości, przez co pewnie wyrosłeś na tego, na kogo wyrosłeś, to już Twój problem. 


Może gdyby Cię przytulał, to byś nie wyrósł na cwela.

 

Who knows?

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:
31 minut temu, Ważniak napisał:

Sam mam wspomnienia z moim ojcem, gdy również zbierało mu się na czułości przy gościach

Oh. A to mnie wyzywasz od gejów i pedałów od ostatnich 2-3 wątków i że ja sam się do tego przyznałem...?

Rozwaliło mnie to, kurrrła kiedyś krzyczeli, że "łapać złodzieja" a dzisiaj "Ty jesteś gej, nie bo TY" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że to wszystko może być zwyczajna ustawka pod środki masowego rażenia głupotą czyli mass media, znani ludzie robią wszystko żeby było o nich głośno, żeby się o nich mówiło, taki PablikRelejszyn.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.