Skocz do zawartości

Kobieta prosi o radę - standard problem (uwaga długie!)


Rekomendowane odpowiedzi

Bo zaczynam myślec, ze nic dobrego mnie juz nie czeka. Nudne życie z grzecznym Januszem:(

 

 

Moja Droga Silna i Niezależna Kobieto, Której Dupcia Zaczyna Się Marszczyć, A Cycki Poddają Się Prawom Fizyki.

 

Przebrnąłem w trudzie, znoju, głębokim niedowierzaniu przez 14 stron tej męczarni i całkowitego niezrozumienia słowa pisanego przez Nas do Ciebie.

 

No po prostu no nie...Masz wytłumaczone po kolei co masz jak zrobić a Ty nadal walisz tymi idiotycznymi pytaniami...

 

Jeszcze raz powtórzę po wszystkich:

 

Jako Kobieta jesteś ograniczona biologicznie i to bardzo mocno. Jesteś na progu końca atrakcyjności SMV. 30 lat to niestety magiczna i straszna liczba dla kobiet. Po niej świat już nie będzie taki sam.

 

Ale...

 

 

Mam radosną nowinę. Nawet w wieku 30 lat możesz znaleźć odpowiedniego chłopa, ale:

1. Musisz się starać a księżniczkowanie wyjeb za okno jak najdalej.

2. Musisz o niego dbać.

3. Musisz dbać o siebie- kosmetyczka, zdrowe jedzonko w rozsądnych ilościach, regularne ćwiczenia itd.

4. ...

5. ...

 

I tak moge przez dwie strony wymieniać.

 

Ale nie, to nie ma sensu. Najmniejszego. Bo Ty żyjesz w swoim WYIMAGINOWANYM świecie, gdzie jesteś królową balu. I dopóki jak kopciuszek nie spadniesz ze schodów na glebę i życie nie starmosi, tak nie masz szans na zrozumienie tego co my piszemy. 

 

I to co powiedzieli inni- znajdziesz pierwszego lepszego, byleby był i rozpierdolisz mu życie, bo nie będziesz potrafiła sama przed sobą przyznać, że "było, minęło- zostało już tylko wspomnienie".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że męczę...

Czy oznacza to, że jeśli samica nie ma już szansy na Samca Alfa, wcale nie oznacza to, że będzie mniej szczesliwa od tych  kobiet którym się udało?

"Alfa widow" i wszystko w temacie.

 

Stajecie się wtedy zgorzkniałe jak surowy cynamon bo nie macie ŻADNEJ szansy na Romeo w Porsche z którym jeszcze 5 lat na zad szalałyście na baletach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu no nie...Masz wytłumaczone po kolei co masz jak zrobić a Ty nadal walisz tymi idiotycznymi pytaniami...

 

Na mnie już czas... masz 28-latko podaną wiedzę, materiały, wiesz gdzie zajrzeć. Czytaj, dokształcaj się, poznawaj. 

 

Albo i nie. To zależy od Ciebie. Strzałeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, tak wiem, przyjełam do wiadomosci, koniec z Księzniczkowaniem

 

jeszcze jedno: jaki jest stosunek mężczyzn alfa w % do samców beta w społeczeństwie, na wasze oko?

1 czas najwyższy%-)

a raczej lepiej późno niż wcale

2.pytasz o kozaczków cwaniaczków bajerantów czy niby alfa choć nie sa alfa?%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, tak wiem, przyjełam do wiadomosci, koniec z Księzniczkowaniem

 

jeszcze jedno: jaki jest stosunek mężczyzn alfa w % do samców beta w społeczeństwie, na wasze oko?

Przyjąć do wiadomości a zastosować w życiu, to dwie zupełnie odmienne kwestie.

Taka zmiana zachowań, które przejawiasz nie trwa kilku dób po wpływem obecności na forum, ale ładnych parę lat przy starannym pilnowaniu się. Wrócisz do codzienności, a życie wszystko zweryfikuje (o moich rokowaniach mimo wszystko lepiej nie będę pisał)

Pilnuj się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zaczynam myślec, ze nic dobrego mnie juz nie czeka. Nudne życie z grzecznym Januszem:(

 

 

Jak zgadniesz co to jest i na privat mi wyślesz ciekawe rzeczy o których nie wiem, w tym temacie, zaintrygujesz mnie czymś, to może na privaten wyślę ci mój numer telefonu albo maila, to sie umówimy.

Obiecuje, że się nie bedziesz nudziła ;) .

Ale uważaj bo to moja pasja jest  - wyskocz z czymś i pokaż, że samce alfa są dla ciebie :)

 

Obrazek dość łatwy, tak na początek: ;)

 

Crab_Nebula.jpg

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zaczynam myślec, ze nic dobrego mnie juz nie czeka. Nudne życie z grzecznym Januszem:(

O nieee, Janusze nie sa grzeczni. To często sfrustrowani faceci ciaglym pierdoleniem swojej żony Haliny, potem wyżywaja sie na innych, są gotowi zabic i naubliżac innym Januszom za 0,5 £ wiecej na godzine...

To ludzie pełni pasji podpieprzania uczciwych pracownikow, gotowi wbic nóż w plecy...

Kiedy taki jeden z drugim wyszumi sie po 12h na linii na overtime przyjdzie do Ciebie, poczeka na kiełbache, pusci kilka bąków przy kolacji i walnie sobie "setke" przed snem, jako owoc i zwieńczenie jego sukcesu jaki osiagnąl za to ze sprzedal pól zmiany za funta i darmowo kawe wiecej...

Koniecznie informuj go o kursie funta aby mogl kupic jakis szmelc w sport dajrekcie po przecenie, bo czesto gesto Janusz nie umie odpalic przegladarki internetowej...

Widzisz ile emocji?? A Ty narzekasz, chcesz namiary? Tutaj do wyboru do koloru, obyci intelektualnie z doskonala znajomoscia angielskiego(Janusze nie ucza sie angielskiego, to angielski uczy sie Januszy)...Pracowici ze hooj, za dwoch a nawet za trzech po pierogach w paczce od mamy z ktora konsultuje wszystko co u niego sie dzieje...

Jedno Twoje slowo i masz namiar, widze tych samcow alfa codziennie(czuje tez)...Taki spocony i siny od codziennego ładowania wódy przed snem chetnie sie Toba zaopiekuje...Strzelicie sobie fote a moze jakis tatuaż na przedramie z imieniem Janusz w jezyku plemienia Talibów...

Oczywiscie wycieczka oll inkluzif, po najmiejszych kosztach bo trzeba byc kurwa sknera dla siebie i życ na parówkach i makaronie...

Wiecej info na priv:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Powtorze braci (kobietom trzeba kilka razy): Co Ty z tym alfa? Nie lubie tego szyfladkowania alfa niealfa, ale ten Twoj lowelas to alfa raczej nie jest. Po co mialby sie z Toba spotykac przez 2 lata? Ja za alfe sie raczej nie uwazam, ale po ok. 4 spotkaniach jak nic z tego nie ma to mowie nie do zobaczenia. Jak jeszcze mowisz mu wprost, ze tylko kumple to juz w ogole. Po cholere alfie psiapsiula? Pogadac ze zrozumieniem, wypic piwko czy kawe to moze z kumplami, do kina lepiej samemu, bo lepszy film sie obejrzy, a seksu tak czy siak nie ma. Po co tracic czas? Taki alfa ma na pewno ciekawsze rzeczy do zrobienia.

 

Moja rada: Zapomnij o przypisywaniu, ktory jest alfa, beta, gamma itd. Patrz po prostu na czlowieka czy Ci odpowiada. Dodatkowo jak poznasz schematy zachowan, rady od braci i lizniesz ze zrozumieniem troche literatury wypisanej w tym watku to Ci w zupelnosci wystarczy.

 

P.S. Jak wszedlem w ten watek i zobaczylem 15str to pomyslalem, ze jest odkopany z przed bardzo dawna :D Macie tempo. Dobrze, ze wiekszosc wpisow to rady ogranietych braci, bo bym nie przebrnal. Chociaz i tak to wyglada troche na celowe podkurwienie forum, bo wlasciwie odpowiedz na temat znajduje sie juz na 1 stronie :)

 

Pozdro.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na serio mam gdzieś ten zegar biologiczny,

nie czuje potrzeby dzieci,

jestem niezaleźna mam kasę...

 

Ech... wy samice! Jednak schemacik.

U mnie było odpowiednio:

"mam w dupie tik tak"

"wymrę jak mamuty, a moje geny razem ze mną"

i klasyczne "I go my way"

He, he. W sumie to mi na dobre wyszło, bo próba zrozumienia jakże podobnej "perełki" sprawiła, że znalazłem to forum i zrezygnowałem z tej znajomości. You wanna go your way? Ok,  then go.

Niewiarygodne, ale kilka lat temu również nazwałbym to forum "sektą". 

Ehhhhh... zajebcze treści. Pufnąłbym sobie fajeczke, ale nie palę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie jak cały świat ogarnie temat Red Pill

jak żyć??? i co z księżmi?

zastanawiam się jakie szanse na znalezienie dobrego beta providera ma tzw. alpha widow?

Bez kitu - albo to marnej jakości trolling, albo logiczne myślenie u TakiejOnej jest inwalidą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczne myślenie u kobiety? Zbyt dużo wymagasz :)

Wlasnie na tym polega blad wielu mezczyzn...

Uwazaja ze kobieta tak samo mysli i odbiera wszystko jak Oni...Chcesz sie dowiedziec co mysli? Patrz na nia i odwracaj wszystko o czym mowi, przyklad

Ale nie gadajmy o pieniadzach=kocham pieniadze i lubie je wydawac na niepotrzebny szmelc...

Oczywiscie moge sie mylic, swiat nie jest czarno- bialy, ale to tak mniej wiecej dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TakaOna przeczytałam cały wątek,  żeby nie było, że coś przeoczyłam.

 

TakaOna prosiłaś o rady, dostałaś ich mnóstwo. Konkretnych, rzeczowych dostosowanych idealnie do Twojej sytuacji. Zastosuj wszystkie.

 

Jesteś na prawdziwym męskim forum, gdzie poprawności politycznej i owijania w bawełnę nie ma. I całe szczęście. Forum stworzone dla mężczyzna idealne dla kobiet. Tulu porad, rad, wskazówek, wytycznych, gotowych instrukcji  to nigdzie nie ma. To wszystko co opisują nie jest przeciwko kobietom, może  być tak, jak nie będą chciały same tego wszystkiego zrozumieć i wdrożyć.

 

Zadając pytania cały czas skupiasz się na swojej powierzchowności (wiek i uroda).

 

Ani razu nie było co Ty możesz zaoferować, dać z siebie. Ani razu nie zapytałaś jak możesz sprawić aby facet przy Tobie mógł być sobą, a nie męczyć się przy Tobie.  Cały czas skupiasz się jak złapać alfę. A moja intuicja podpowiada mi, że już niejednego świetnego faceta olałaś albo nie zauważyłaś, bo moim zdaniem masz zbyt drastyczne wymagania.

 

Ode mnie jak chcesz aby facet był z Tobą szczęśliwy to powinien u Twojego boku wypoczywać, regenerować się, ładować baterię. Jak będziesz z faceta drenować energie to każdy po pewnym czasie będzie miał dość. I szanuj. 

 

Pomyśl, co jest w Twoim zachowaniu, sposobie bycia jest nie tak (wskazówek i odpowiedzi było multum, pozbieraj wszystkie i zapisz sobie na kartce, lupele i ktoś jeszcze, podał też bardzo ważną istotną dla mężczyzn a chyba przeoczyłaś).  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżę, tyle tytułów naraz :D  ha ha ha...

 

Coś mi to przypomina:

 

Cały ten wątek też mi już pachnie Monty Python'em

 

 

Już dawno zauważyłem , ze to sfrustrowany troll (ka), lub więcej i prosiłem REDa o ban , bo już nawet Monty'ego przebiła swoimi abstrakcyjnie - durnymi pytaniami.

A Monty to inteligentny i wysoce wysublimowany humor, napewno nie dla niej. ;)

Z drugiej strony jak mogła nie odpowiedzieć na tak proste pytanie - przecież dałem jej jak na tacy charakterystyczne zjawisko we wszechświecie.

Już nie chodzi gdzie się to znajduje, ale co to jest, a raczej było i dlaczego to tak łatwo poznać - wystarczyło tylko tyle.

Czyli lala ma intelekt średnio - rozwinietego szympansa i jest całkowicie pozbawiona jakichś wyższych pasji.

Dziecko sie dobrało do komputera i weszło na stronkę dla "dorosłych" i dojrzałych Mężów, hahaha - tak po staropolsku Brachy.

I o czym Ja np. miałbym z nią rozmawiać - " o starych niemieckich łodziach podwodnych z przed pierwszej wojny". :)

Ja pie........e ,co za przypadek, gimbaza się na mamusi kompa wkradła, albo dostała tablet pod poduszkę 6-tego. :)

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak żyć???

 

Kilogram mąki tortowej, trzy jajka, litr mleka, szczypta cukru i soli, olej roślinny.

Całość wrzucamy do dużej miski i mieszamy dolewając mleka aż konsystencja będzie z lekka lejąca.

Na podgrzaną patelnię lejemy odrobinę tłuszczu i wylewamy masę rozprowadzając równomiernie

po całej powierzchni patelni. Po pewnym czasie przerzucamy na drugą stronę i gdy się wypiecze - podajemy na stół.

Naleśniki są zawsze na czasie.

 

Prośba do adminów:

 

Wątek to na 90% trolling a na 10% prawdopodobieństwa ekstremalny przykład nieogarnięcia emocjonalno-umysłowego bardziej

charakterystycznego dla histeryczno-egzaltowanej siedemnastolatki niż dla kobiety tuż przed trzydziestką, gdzie już powinno się

być w miarę (powtarzam - w miarę) ogarniętą życiowo.

Osobiście stawiam na trolowanie celem wplątywania w durne gierko-pytanio-zabawy.

 

Wnoszę niniejszym do Modów o zamknięcie wątku. Nic sensowego tu już nie będzie poza podbijaniem piłeczki i zadawaniem

pytań na które nie ma satysfakcjonujących, jednozdaniowych odpowiedzi. Mój sensor braku zdrowego rozsądku już dawno pika

i przeszedł na czerwone pole.

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałbym pewną sugestię dla grupy trzymającej władzę na forum. Przydałoby się w rezerwacie zrobić jakiś dział typu, "pytania kobiet do mężczyzn". Bo tak to co jakiś czas mamy sytuację w której forumowiczka chce posłuchać jakiś rad od samców, ale nie ma fizycznie gdzie założyć tematu. I wszystko ląduje w działach: "niedojrzali emocjonalnie faceci" albo "tu można obgadywać facetów". Trochę głupio to wygląda, znowu wychodzi że "zawsze wina faceta" :) . Brak takiego działu to strzał w stopę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.