Skocz do zawartości

Kobieta prosi o radę - standard problem (uwaga długie!)


Rekomendowane odpowiedzi

@MiJa przeciez bylo o czarnych dziurach a one zaginaja czaspoprzestrzen. Ominales:)

 

Nie ominęłam. Mam teraz nową, piękną tapetę w moim lapku - dzięki @Sledge :)

 

 

Chciałam tylko zwrócić uwagę, że koleżanka wykazuje coraz wiecej cech wspólnych z inną użytkowniczką.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu gdy nie ma realnych dowodów na multi lub nie występują inne przypadki łamania regulaminu, nie będziemy nic ucinać.

 

Chyba, że temat popłynie w sferę 100% niemerytoryczną wtedy ewentualnie rozważymy jego zamknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja popłynę w niemerytoryczną sferę.

 

Na ile wyceniacie dziewictwo 40 letniej, niebrzydkiej dziewicy?

 

Jak ogólnie zgrabne ciało a nie tylko buzia to biorę gratis, aby tylko "moja stara" się nie dowiedziała :lol:

 

Jak mówi przysłowie :  punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ksiazka nie odpowie na twoje pytanie bo na to nie ma odpowiedzi. Jezeli przeczytasz ksiazke ze zrozumieniem, moze sama bedziesz w stanie sobie odpowiedziec na to pytanie.
 

Ciekawy jest fakt, ze im wiecej kobiet poznaje w zyciu tym bardziej smiech mnie ogarnia, na ta tloczona od zawsze do mozgow dzieci bzdure, ze "dziewczynki dojrzewaja szybciej niz chlopcy".

Edytowane przez greturt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytania, które zadajesz możesz znaleźć odpowiedzi w internecie lub bibliotece. Jest setki opracowań ściśle naukowych na te tematy, i prawdopodobnie tysiące bardziej przystępnych językowo. Wszystko oparte, o kilkanaście różnych teorii, wszystko sprowadza się do podobnych wniosków. Czy to będzie red pill - prosty przekaz dla mas, czy bardziej rozbudowane teorie psychologiczne. 

Wystarczy użyć google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to niemożliwe, zwyczajnie prawdopodobieństwo zaistnienia takiej sytuacji spada drastycznie z każdym kolejnym rokiem na liczniku.

 

W dużym uproszczeniu 1:100 , 1:1000 , 1: 10000 itd.

 

Zasadniczo są to tak zwane błędy statystyczne, czasami może się pojawić anomalia, jednak nie obala to prawdziwości samego mechanizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kobieta w wieku 29 lat nie ma szans na samca alfę, bo tylko max do 28 roku  jej płodność na to pozwala ....Koniec kropka

Tak to wygląda.

 

TAK

 

 

 

ps. Gdzie jest opcja żeby napis mrugał?

ps2. Jeśli się postarasz i szybko wstąpisz do zakonu możesz zostać nawet Przeoryszą, warto rozważyć tą opcję.

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kobieta w wieku 29 lat nie ma szans na samca alfę, bo tylko max do 28 roku  jej płodność na to pozwala ....Koniec kropka

Tak to wygląda.

 

Dzień po 29 urodzinach nagle przestajesz być atrakcyjna i facet, który się Tobą interesował dzień wcześniej przestaje Cię zauważać.

 

A tak na serio.

 

Używaj czasem mózgu bo boli jak się czyta.

 

Atrakcyjność kobiety spada z wiekiem ale nie ma konkretnej granicy dnia i godziny bo wiele zależy od genetyki i konkretnej samicy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.