Skocz do zawartości

Łysienie w młodym wieku.


romi99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was bardzo mam 21 lat i dosyć dużą tak zwaną łychę po lewej stronie głowy. Jak tak dalej pójdzie to wieku 27 lat będę miał włosy jak Diego godin piłkarz Interu Mediolan. Jak zapobiec temu. Nawet myślałem ze będę musiał iść na przeszczep włosów w wieku 30 lat. Ile kosztuje taka operacja może wiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyną męską decyzją jaką można podjąć to zgolenie się na zero. Kumpel tak miał. Do 30 stracił większość włosów. Teraz jest łysy i co? I nic. Normalny ziomek. Takie podejście szanuję. Jakieś tupeciki, przeszczepy. Nie wyobrażam sobie samemu coś takiego robić jak bym nagle włosy zaczął tracić, ale nie zacząłem więc taka a nie inna jest moja percepcja problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast jakichś chemii i operacji to najpierw niech spróbuje tego co mówił MK - masaż w tych miejscach gdzie jest łyso. Po kilku miesiącach zaczną rosnąć.

No np. jak siedzisz przed kompem i oglądasz coś to grzebień w łapę i włosy najpierw w jedną potem w drugą - zamiast masażu a przecież przejedziesz nim w łysych miejscach.

 

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie genetyka, to prawdopodobnie robisz wiele złych i niepotrzebnych rzeczy z ciałem.

Wstawka pewnego lekarza odnośnie włosów z książki Tajemnice podświadomości.

sHvacwK.jpg

Dodatkowo podejście biologiczne.


 


Na Twoim miejscu czytałbym tak wiele o metodach naturalnych jak się da. Przejrzyj kanał tego kolesia, którego dwa filmiki wrzuciłem.

Zapomnij o masturbacji. Chłopaki na nofapie donoszą, że po tygodniach zmieniają się nawet ich włosy (u niektórych), co prawdopodobnie ma związek ze wzrostem energii życiowej, oraz tym, że wg. medycyny chińskiej, na wytrysk składa się każdy organ ciała, każda część dodaje coś od siebie - stąd po miesiącach, jeżeli nofap jest prowadzony poprawnie, poprawia się funkcjonowanie wręcz w każdym aspekcie życia, bo ciało nie musi oddawać najgłębszych składników na codzienne tworzenie milionów plemników, które muszą być idealną substancją, bo tworzą nowe życie a substratem tego życia jest Twoje ciało, jesteś Ty. Dlatego w im gorszym stanie ciało masz i im jest ono słabsze, tym bardziej zmęczony i wręcz obolały jesteś po wytrysku. Nawet jak się nie czujesz obolały - to odpuść i tak, nie warto.

Tajemnicą poliszynela jest to, że powstrzymuje łysienie również .. urynoterapia - link 1, link 2.

Kwestia tego jak bardzo chcesz włosy zatrzymać, tak bardzo będziesz szukał wiedzy, rozwiązań i bardziej się poświęcisz, żeby działać w tym kierunku. 

Czytaj, czytaj, czytaj, testuj, testuj, testuj. Włosy warto zatrzymać i warto poświęcić dużo czasu w zdobycie na ten temat wiedzy, żeby je mieć, tylko tej "alternatywnej", bo używanie "specjalnych" szamponów zostawiamy ludziom, którzy są leniwi i chcą być ojebani z hajsu przez cwane korpo.

Powodzenia.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkmiń czy to sprawy genetyczne czy nie. Czy w rodzinie masz taki przypadek gdzieś w bliższym lub dalszym pokoleniu?

 

Tu jest jedyna sensowna moim zdaniem klinia w EU: https://bhrclinic.com/ 

 

Zabiegi nie sa tanie i raczej są liczone w kEuro a nie PLN. Ale zależa od skali Norwood. I czy proces będzie postępowal. Bo najpierw musi się zatrzymać, a dopiero możesz coś działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartek2 napisał:

Ty łysiejesz ja siwieje. Zaakceptuj to jeśli  łysienie pasuje do kształtu głowy.

Ja i to i to ? Ale nie wiem czy to nie przez stres z tym siwieniem w młodym wieku. U mnie to genetyka, więc jestem bezradny. Jeżeli u ciebie coś innego niż genetyka to problem do rozwiązania jest możliwy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ŻADNEJ metody zapobieżenia temu.

Ludzie wydają olbrzymią kasę na beznadziejny przypadek.

Ktoś kto wynalazłby skuteczny sposób byłby miliarderem.

 

Ja młodszy też to przeżywałem i kombinowałem.

Gdy jakos sobie uświadomiłem, że to po prostu skutek dużej ilości testosteronu zacząłem stosować wariant B - używać tego testosteronu.

Jak?

Na forum to widać.

Gdy się przekonałem, że to wciąż nie przeszkadza pieprzyć panienek, choć przyznam, ze trochę utrudnia, stwierdziłem że trzeba grać takimi kartami jakie się dostało a nie przemalowywać je na asy.

Końcowy rezultat jest bardziej opłacalny.

Goście 10-15 lat młodsi, z fryzurami jak u Afrodyty BYWAJĄ, (nie mówię, że są - zwracam uwagę), bez ikry, mały im nie stoi bo stresuje ich praca i to, że nie są tak piękni jak 2 lata temu.

Ja, k-wa jestem taki jak 20 lat temu.

Byłem beznadziejnej urody i jestem więc mówia mi, że się nie starzeję, a to, w porównaniu z pięknymi lalami co teraz piękne już nie są, JEST argumentem.

Takim, co działa.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.