Skocz do zawartości

3 miesiące bezbolesnej zmiany


UncleSam

Rekomendowane odpowiedzi

Heh. Właśnie obejrzałem reklamę leku na kaca ripo coś tam, w telewizorni u znajomych. I co? I hasło przewodnie:

 

"wczoraj był udany wieczór, a dziś kac"

 

Z programowaniem, że udana impreza, to tylko z alko, nie da się wygrać. 

 

Inny przykład, tacy znajomi z klubu. Gadka szmatka i się chwalą, że byli na imprezach i dali czadu?. Czyli? No raz się mi urwał film, raz jemu. On 41, ona 32. I tak się chwalą bez krępacji, że się najebali jak świnie. 

 

Społeczeństwo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promuję bardzo mocno taką postawę. Też jestem człowiekiem całkowicie wyzwolonym od alkoholu. To nie jest szósty zmysł, tylko najmniej efektywny sposób na nudę, który dodatkowo wyniszcza organizm, psychikę. O alkoholu powiem tylko jedno. Smakuje najlepiej rzucony. Gratuluję. To jest naprawdę duże osiągnięcie życiowe i każdy, uprzedzam każdy kto znacznie pierdolić, że jest inaczej to od razu na wylocie powinien się znaleźć.

 

Fajnie, fajnie, pisz więcej, bo pozytywne emocje we mnie wywołałeś :)

 

Liwko, liwko, skocz po piwko. A jak Pana godność? Baton. Ty chuju. Tak na marginesie, dla tych, co kojarzą :D 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.