Skocz do zawartości

Patton

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał(a):

Szkoda chłopa. Ciekawe jak się teraz czują ludzie, którzy za kilka złotych lżyli go donejtami na lajwach. 

Nic nie czują. Aby cokolwiek poczuć, muszą kogoś zeszmacić. Zwykłe odpady gatunku ludzkiego, żerujące na ludziach chorych i uzależnionych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu Marek się mnie zapytał, czy oglądam "Uniwersum Kononowicza" (uniwersytet, TO NIE UNIWERSYTET! - jakby to Pan Ksiek odpowiedział)

Byłem sceptycznie nastawionym ale z czasem się przekonałem i po trochu wciągnąłem, ponieważ "przejęzyczenia boże" od zawsze mnie rozśmieszały, ze względu np na mojego ojca, który czasem też coś przekręca w podobny sposób. Tak naprawdę to szkoda mi bardzo Majora ale jak zwykle czułem, że coś jest w powietrzu i, że niedługo to się może wszystko skończyć i niestety miałem rację 😕 Tak naprawdę to była kwestia czasu, podobnie jak jest kwestią czasu sytuacja z Panem Kononowiczem - moim zdaniem mu się pogarsza i staje się coraz bardziej chamskim oraz wrednym. Kiedyś było "szanowni państwo, kochani moi" a teraz to tylko upokarza ludzi.

 

Szkoda mi majora ogółem całe te, a na koniec bardzo fajne video 🙂 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Konan też ledwo w skórze siedzi.

 

Nie oglądałem tego wszystkiego szczerze mówiąc, dopiero od pół roku gdy zaczęły się do mnie memy przebijać. Co by o nich nie mówić, jakieś piętno, ślad w polskim internecie odcisnęli. Postacie kontrowersyjne, delikatnie mówiąc, ale chcąc nie chcąc czasem śmieszne to wszystko było.

 

 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

Czy szkoda patusa zdania mogą być podzielone.

Właśnie, obok mamy wątek o Anastazji z Grecji, którą też nazywano różnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem szkolną z przerwami od 2015 roku i było mi trochę przykro po potwierdzeniu tej informacji.

Nieraz różne akcje, afery i przeróbki ze szkolnej poprawiły humor.

 

Niestety długo pracował na taki stan organizmu, kilka lat regularnego wąchania toluenu z rozpuszczalnika + alkohol pity ostatnio w dużych ilościach zrobiły swoje.

Wytrzymywał takie obciążenia, po których większośc ludzi padłaby już dawno, jednak i tak to było nie do uwierzenia.

 

Już nie wróci:

 

Obraźliwe donejty to cena, jaką każdy patostreamer płaci za łatwe pieniądze.

Większość mimo wszystko mieści się w tej konwencji, gdzie wzajemne bluzgi to rodzaj insult comedy, bez krzywdy dla nikogo.

Niektóre oczywiście są przegięte i przekraczają granicę dobrego smaku, jakieś złorzeczenia i pociski poniżej pasa, część ludzi powinna się zastanowić i lepiej ważyć słowa.

Major miał na to wywalone, cieszył się, że frajerzy wpłacają po parę złotych.

 

Ten dryblas u którego mieszkał Major przez ostatnie 3 miesiące za bardzo nie był przejęty w rozmowie tel:

 

Też mu polewał na strimach itd. ale nie można powiedzieć, że ktoś mu siłą wlewał alko do ust.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Bracia, ja to widzę tak że Major jednak przeżywał te bluzgi, czasami nie utrzymywał wystudiowanego, olewczego wyrazu twarzy (mikroekspresje) i pojawiała się reakcja bez dwóch zdań negatywna. Cierpiał na pewno.

 

Poza tym ktoś kiedyś opowiadał, może Diamond, że na początku lajtowania jak ich lżyli, to działy się dantejskie sceny, bardzo to przeżywali.

 

Wiadomo że część bluzgających ludzi to albo socjopaci czy psychopaci, albo też frustraci level hard, ale myślę że większość ludzi przyłączyła się do tłumu, a Majora chwilowo nie lubiła, bo klął na Knura, pił, ćpał itd. 

 

I o tych właśnie ludziach mówię - człowiek którego wyzywali od szmat i kurew, już nie żyje, nie można już w sobie utrzymać tej nienawiści do niego za to że istnieje, coś robi, mówi itd. Na pewno pojawi się wiele poczucia winy, możliwe że na całe życie.

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Marek Kotoński napisał(a):

Panowie Bracia, ja to widzę tak że Major jednak przeżywał te bluzgi

Przez to Pan Kononowicz w jednym z wideo, które oglądałem właśnie mówił, że on nie chce lajtów bo nie ma zamiaru słuchać jak po nim jadą. Pewnie to jest powód, czemu z lajtami zaczął się problem dla jego (Majora) wcześniej.

38 minut temu, RENGERS napisał(a):

wielokrotnie szczerze mnie rozbawiał razem z knurem

Mnie też.

 

Pamiętam jak Pan Kononowicz powiedział na kołdrę "Hobok" czy jakoś tak. Major zaczął się śmiać, że on ze wsi a nie z Bydgoszczy i prawidłowo się na to mówi "Korłdra". Haha, jeden źle się wypowiedział drugi się śmiał, że źle wymawia po czym go poprawił, niejako tak jakby on wiedział lepiej - gdzie tak naprawdę również popełnił popularny błąd językowy - rozwaliło mnie to. Mój ojciec też mówi "Kordrła" 🤣 :D 

 

Ogółem to było złote kombo, takie Polskie wydanie "głupi i głupszy", choć tak naprawdę obydwoje wychowani w patologii i z niewyleczonymi traumami czy innymi schorzeniami.

 

Major tak zabawnie tą szyję wydłużał i nagrywał pod takim specyficznym kątem :D 

 

 

 

Już nie mówiąc o specyficznych trafionych donejtach :D 

 

Tego jest masa:

 

Dla "Omo-homo-o-seksu-alisty, Suchodolskiego". "No geje, policja powinna się takimi ludźmi zająć, takimi gejami!" 🤣

 

 

Czy tu po Francusku :D 

 

 

 

 

Niestety, to już koniec serialu na szkolnej w jakiś sposób ogółem, cholera jasna 😕 

 

No ale co by nie było świętej pamięci major wielu osobom swoimi przejęzyczeniami i czasem nie poradnością poprawił humor i rozweselił dzień. 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.