Skocz do zawartości

Alpha Widow, a może jest nadzieja...


Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślę drodzy bracia, coby otworzyć działalność typu: stragan_sale_despero28_31.pl. Na początek może być na tym forum dział do wyciągania ostrych dział (luf :)), później osobny portal/ forum byle był quorum czy też coś w rodzaju allegro (kto nie desper ten nie gro :D )

A niech się dziołchy ogłaszają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel, odezwa czy co tam chcecie: Do dziewcząt, które mają problemy i poszukują porady samców.

 

1. Musicie sie liczyć z tym, że będziecie tu traktowane jak trole internetowe.

2. Opisując swoje problemy wykażcie choć odrobinę chęci poprawy i zapoznajcie się najpierw z tematyką forum od deski do deski (najlepiej jak praca domowa bedzie odrobiona przed tym jak napiszecie pierwszy post)

3. Jeśli pomimo zapoznania się z treścią forum będziecie chciały aby Wasz problem był na nim omówiony, każdą nawet najbardziej absurdalną dla Was poradę traktujcie poważnie i z szacunkiem.

4. Dłuższe przebywanie na forum grozi zsamczeniem - znaczy się czasem wyrasta ogonek z przodu a czasem rozwija się umiejętność logicznego myślenia - takie skutki uboczne.

 

Koniec.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to napisać w temacie powitalnym, ale napiszę tutaj:

 

Witam. I żegnam.

 

Czemu żegnam? Nie, nie wyganiam. Autorka sama zniknie z forum z prędkością światła, bo nie została poklepana po plecach i nikt jej nie poradził, jak złapać frajera w momencie, gdy słychać już ostatni gwizdek. Biorąc pod uwagę istniejący tu schemat, kobiety NIE PRZYCHODZĄ PO RADĘ, lecz po potwierdzenie swoich słów. Po nadskakiwanie i nadmiar wazeliny. Po upewnienie się, że naprawdę są takie cudowne. Na szczęście to forum ludzi normalnych, a nie przygłupów wchodzących w dupę komuś tylko dlatego, że posiada cipę pomiędzy nogami. 

 

Wielkie słowa o ''miłości'' ''szczęściu'' (swoją drogą od kiedy warunkiem szczęścia jest bycie w związku? z moich obserwacji wynika, że to właśnie temu szczęściu przeszkadza) i ''tym jedynym'' - jak z jakiejś opowieści romantycznej, tymczasem całość tematu to jakieś ogłoszenie. Niemiec będzie płakał jak wyda za mąż. Nic nie stuka, nic nie puka. A czy pali na dotyk?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Marek może być dumny, bo jego misja osiąga coraz większe skutki. 

Skoro przychodzą tu prowokatorki i próbują niszczyć, mieszać, kręcić, to znaczy, że idea forum się szerzy i osiąga zadowalające efekty. Zagrożone księżniczki, którym coraz trudniej (wraz z rosnącą ilością uświadomionych ludzi) będzie łapać frajerów i chodzić po czerwonym dywanie rozłożonym za darmo, próbują przyjść i niszczyć źródło. No, ale jak to mówi wyświechtane już powiedzenie: psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawiąże do pomysłu, który już padł przy wcześniejszym wątku TakiejOnej.

 

Pomysłu by odpowiadać wyłącznie takim kobietom, które tu na forum dadzą się poznać przez jakiś czas

i wniosą cokolwiek konstruktywnego do forum.

 

Inaczej forum zalaje fala trolingu lub quasi-trolingu z tematem przewodnim zadawania tendencyjnych pytań

i liczeniem na odpowiedzi po myśli zadającej pytanie (głask, głask!, będzie dobrze!, one cię kochanie nie docenił!).

 

Mogę odpowiedzieć Pogodnej, Miji, Lebowskiej, Poduszce - gdy zajdzie taka potrzeba. Bo je 'znam'. Gdy zaloguje się

świeży_kociaczek_1974 - odpuszczam, strata czasu i niepotrzebne, nieuzasadnione zużywanie klawiszy w moim Vaio.

 

S.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...robicie juz druga strone z tego, to bezsensu...Nie ma po co wciagac sie w dyskushe, bo zaraz znowu bedzie dwadziescia stron wątku, radze zachowac najlepsze wpisy z tamtego watku jako cenna wiedza na czarna godzine, a uzytkowniczke trolla zbanowac...

To samo tutaj...Przeciez te wpisy tej Pani to kopiuj wklei z tamtego watku z ta roznica ze zmienila nick i podkoloryzowala tak bo myslala ze trafila na bande idiotow i nikt sie nie kapnie...

Żegnaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy na razie podstaw do bana.

Dla mnie szczere wypowiedzi i opinie kobiet są bezcenne ( nie ma tu żadnej ironii ). Forum to dla mnie przede wszystkim edukacja i mój osobisty rozwój. Ja z góry zakładam, że tutaj mam do czynienia tylko ze szczerymi wypowiedziami. Łgarstwa wydają mi się zupełnie bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.