Skocz do zawartości

Komitet Obrony Demokracji


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, AdrianoPeruggio napisał:

Ale on nie składa hołdu, o tym pisałem. Bardzo inteligentny ekonomista, z chęcią bym Go poznał.

 

W tym temacie naprawdę nie ogarniasz, ale zgadza się jest inteligentny i dlatego niestety zajął takie stanowisko. trzeba sobie to szczerze powiedzieć. Jesteśmy w dupie. Neokolonia z zadłużeniem na kilka pokoleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demokracja.

Zacznijmy od jej podstawy, czyli wyborów:

W polsce głosy w wyborach liczy się w komisji, wyniki trafiają do komisji krajowej, w skrócie.

Karty po wyborach są niszczone.

Nikt liczącym nie patrzy na rękę.

Urny, robią nawet ze śmietników.

 

W anglii, urny trafiają do okręgowych punktów zliczania.

Ludzie mają podgląd na zliczanie.

Wygląda to tak:

liczenie-glosow-w-demokratycznych_556074

Edytowane przez kootas
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że podatki powinny być niziutkie.

Tak samo jak wydatki rządu.

Kolejny powód dlaczego powstał Klub Obrony Deutschebanku:

Cytat

Z inicjatywą powołania parlamentarnej komisji śledczej w sprawie wyłudzeń podatku VAT wystąpił marszałek Senatu Stanisław Karczewski. – Dużo wskazuje na to, że w poprzednich latach rocznie kilkadziesiąt miliardów złotych skarb państwa tracił w wyniku wyłudzanych pieniędzy z VAT. Jeśli tak było, to jest to największa afera ostatnich lat – tłumaczył marszałek Karczewski. „Oczywiście spotkało się to z nerwową i wrogą reakcją ze strony opozycji. Jest to czymś wręcz wyjątkowo kompromitującym, bo żadna szanująca się siła polityczna nie może stawać w obronie oszustów podatkowych” – skomentował zachowanie polityków PO i Nowoczesnej prof. Modzelewski.

http://niezalezna.pl/74560-opozycja-broni-oszustow

 

Koło 10% budżetu Polski.

Barany były strzyżone równo, przez wiele lat, a teraz namawia się je na wjście na ulicę.

Darwin mówił, że idioci i niedostosowani powinni zginąć, bez przekazywania genów.

Czekam na ten moment.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kootas napisał:

Koło 10% budżetu Polski.

 

W jaki sposób był wyłudzany ten VAT? Pytam o Twoje osobiste zdanie.

Wyobrażasz sobie, jak wielka to kwota i jak trudno byłoby to ukryć?

Tu nawet metoda z "Misia" nie zadziała, więc myślę, że to blef. Jeśli ktoś miałby takie informacje, powinien z dowodami iść do prokuratury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachy. Było o fundacji Batorego (Sorosa) i o 150 bankach $, było.

Pisałem o wariancie wyjscia na ulicę - że mocno pradopodobny, pisałem.

To dzisiaj z innego źródła: cytat

 

„Newsweek” dotarł do nagrania zamkniętego spotkania Grzegorza Schetyny z członkami stołecznej Platformy. - Trzeba być gotowym na twarde warianty. Naszą aktywnością będzie ulica - zapowiedział podczas dyskusji kandydat na szefa PO.

   

oraz

 

"Byłem w zeszłym tygodniu w Brukseli, rozmawiałem tam z politykami, oni są kompletnie zszokowani. Udało się przełożyć debatę, która była przygotowana na ten tydzień, ale tylko dlatego, trzeba ją bardzo dobrze przygotować.

 

Zdaniem Schetyny to Platforma powinna mobilizować ludzi do protestów i wyprowadzać ich na ulicę. - Jeżeli zrobić następną taką rzecz, to musi być nie na pięćdziesiąt tylko na dwieście tysięcy (ludzi – red). Nikt tego nie zrobi, jeśli my tego nie zorganizujemy. I to zrobimy – zapowiedział. – Trzeba być gotowym, że będzie 500 tys. ludzi. Przywieziemy z kraju milion, jak będzie trzeba. Trzeba być gotowym na wszystko, nawet na takie twarde warianty."

 

i lineczek:

 

http://polska.newsweek.pl/demonstracje-przeciw-pis,artykuly,376662,1.html

 

No i co, jak myślicie  - będzie zadyma ,czy nie ?

 

schetyna2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2015 at 00:43, VascoDaGama napisał:

 

W tym temacie naprawdę nie ogarniasz, ale zgadza się jest inteligentny i dlatego niestety zajął takie stanowisko. trzeba sobie to szczerze powiedzieć. Jesteśmy w dupie. Neokolonia z zadłużeniem na kilka pokoleń.

 

Chyba się jednak nie dogadali:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/S-P-obnizyl-rating-dla-Polski-zloty-bardzo-mocno-w-dol-7295134.html

 

No to sama obsługa długu nas załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.