Skocz do zawartości

Krzysztof Gonciarz - kukold na miarę XXI wieku


deleteduser121

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RENGERS napisał:

łzy w oczy, dla niego napłynęli.

Kobieto boża, dlaczego mje tak prześladujesz?

Daj spokój memu sercu i duszy mojej, patrzcie jak płacze chlip chlip.

Jezuuu..daj mie namaszczenie, dla męczennika bożego i tu tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, prod1gybmx napisał:

Da się go jakoś ubić zanim złoży jaja? Tak profilaktycznie...

 

Gonciu bawi się pompuje się teraz na "społecznie odpowiedzialnego" człowieka.

 

Problem z nim jest taki, że koleś ma mindset julki z tłitera. Od wszelkiej maści pań raktywistek odróżnia go wyłącznie szczegół anatomiczny. Myślowo tkwi w głębokim paleolicie niestety.

Nie nagarnia nic into kobiety, połysk jego zbroi powoduje zjawisko białych nocy na KAŻDEJ szerokości geograficznej... Co tu dalej komentować?

No liczy, że zarucha, ale obawiam się, że będzie to wyłącznie pani Renata Rączkowska.

Przypadek absolutnie beznadziejny - akcja z panią, co to go wyruchała bez mydła NICHUJA nic Go nie nauczyła, to już nic nie zrozumie.

 

Tak przy okazji -> nie przeklejaj żywcem linka ze swojego fejsa. Po tym dłuuuuuuuuuuuuuuugim clikID można dotrzeć do Twojego profilu. Niełatwo, ale można...

Takie tam rzeczy jak prywatność, tożsamość... Rozumiesz?

 

6 godzin temu, spacemarine napisał:

Z drugiej strony trzepie kasę, więc bez obaw, wie gdzie jest publika oraz wyświetlenia, tam gdzie gnoi się facetów.

 

Widzisz, tylko że on tak na serio, a nie że cynicznie "bo zasięgi się zgadzają i reklamodawcy oczekują".

 

5 godzin temu, Mroczek napisał:

gość, który powiedział że swój światopogląd zawdzięcza kobiecie z którą był w związku.

 

Też tak mam. Chociaż nie o taki światopogląd biedulka walczyła ? 

 

5 godzin temu, Mroczek napisał:

I jakoś milion subow na yt. 

(...)

Wniosek? Młodzi ludzie mają w mojej ocenie kiepskie wzorce skoro się utożsamiaja z takim youtuberem. 

 

Facet ma DOBRY warsztat. DOBRĄ narracje (potrafi nawet z gówna ulepić dobre story).

Jest trendsetterem polskiego YT - to jego naśladują/kopiują.

 

I to mu trzeba oddać.

 

Inna sprawa, że nie koniecznie trzeba od razu łykać go w całości. Co innego człowiek, co innego twórczość.

Przykład ze zbliżonej branżuni: Jan Frycz.

Jako aktor - czapki z głów. Jako człowiek - dzban.

 

Tyle, że ja FILM z nim oglądam, a nie żyję z nim pod jednym dachem ?

Niektórzy zdają się tego nie rozgraniczać (uwaga ogólna do wszelkiej maści 'fanów' wszelkich 'ludzi znanych'), tylko że to mniejszość jest.

 

3 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

Widziałeś OCZY Spurek? Przecież ona jedzie na ostrych psychotropach i ogólnie nawet te oczy są takie chore, szalone, bez wyrazu

https://theredarchive.com/dictionary/1000+cock+stare

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Tak przy okazji -> nie przeklejaj żywcem linka ze swojego fejsa. Po tym dłuuuuuuuuuuuuuuugim clikID można dotrzeć do Twojego profilu. Niełatwo, ale można...

Takie tam rzeczy jak prywatność, tożsamość... Rozumiesz?

Niech stracę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Niektórzy zdają się tego nie rozgraniczać (uwaga ogólna do wszelkiej maści 'fanów' wszelkich 'ludzi znanych'), tylko że to mniejszość jest.

Dokladnie. Stolec celebrytki jedzie podobnie, jak mój, a nawet gorzej, bo do swojego zapachu jestem przyzwyczajony.

 

Oddzielać trzeba talent w jakiejś dziedzinie od reszty. W dodatku to są ludzie żyjący we własnym świecie, jestem pewien, że ta chuda modelka, co to chce uczyć seksu albo rozbiera się, żeby zaprotestować przeciwko seksualizacji ciała kobiety, chce dobrze, tylko jej rozumek nie ogarnia sytuacji.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Gonciu bawi się pompuje się teraz na "społecznie odpowiedzialnego" człowieka.

Myślę, że ku uciesze tęczowej gawiedzi sam powinien zostać oparty o pieprzony blat przez tego kuka od "oczami mężczyzny" i zostać przez niego spompowany na wizji.

Marzy mi się jak Szarpanek robi o tym dokument, który konkretnie miażdży międzynarodówkę medialnych kuków :D

Wiem, rozmarzyłem się..

Edytowane przez Komti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Komti napisał:

Myślę, że ku uciesze tęczowej gawiedzi sam powinien zostać oparty o pieprzony blat przez tego kuka od "oczami mężczyzny" i zostać przez niego spompowany na wizji.

Słuchaj...

 

On - co do zasady - chce dobrze.

Tylko że nie nagarnia into faktyczna rzeczywistość. Myli narrację medialną ze smutną rzeczywistością. Łyka powierzchowne tematy. Coś na zasadzie "skoro DUŻO się o tym mówi, to znaczy, że tak jest".

 

No tak to nie działa ?

Vide akcja z tą jego Miećką. Dostał po łbie, ale dalej zbroja lśni, "bo wszyscy tak mówią, to tak jest, muszę się bardziej starać"...

 

2 godziny temu, Komti napisał:

Marzy mi się jak Szarpanek robi o tym dokument, który konkretnie miażdży międzynarodówkę medialnych kuków

Szarpanka nie da się oglądać niestety.

Facet ma szalenie PŁYTKĄ argumentację, głównie ad personam, i jest w niej zapętlony. Coś na zasadzie "mam jeden, chujowy argument, to będę go powtarzał aż sam w to uwierzę".

 

Jeśli już to Szymon z Wojny Idei mógłby to zdebunkować pięknie, bo On ma argumentację MERYTORYCZNĄ, a nie "on jest kukiem/incelem/julką". To nie jest argumentacja, to są wyzwiska i tego się nie da oglądać niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpanka nie traktowałbym zbyt poważnie -  sam tłumaczy, że chce humorystycznie orać lewactwo i kukoldztwo. Ja go odczytuję w konwencji standupowej, trochę a'la Billa Burra.

 Szybkie szufladkowanie, przejaskrawianie, ultra-prześmiewczość w jego wykonaniu robią całkiem dobrą robotę "na dzień dobry", bo to pokazuje pewien absurd sytuacji, semantyczne pranie mózgów i nierównowagę narracyjną pomiędzy tym co jest tradycyjnie męskie, a feministyczną propagandą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Komti napisał:

Szarpanka nie traktowałbym zbyt poważnie -  sam tłumaczy, że chce humorystycznie orać lewactwo i kukoldztwo. Ja go odczytuję w konwencji standupowej, trochę a'la Billa Burra.

To był dupochron przed banem i atakami fem**** ale jak widać nie za bardzo mu to pomogło :)

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Komti napisał:

Szarpanka nie traktowałbym zbyt poważnie -  sam tłumaczy, że chce humorystycznie orać lewactwo i kukoldztwo. Ja go odczytuję w konwencji standupowej, trochę a'la Billa Burra.

Moim nieskromnym zdaniem - robi to strasznie chujowo...

Taki "standuper-wannabe".

 

Temat jest piękny, ale -> (jak wszystko) to trza umić ? Prymitywna narracja tu się nie zda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2020 o 19:07, cst9191 napisał:

Gość ma 35 lat jakby co.

 

comment_ge9sVCEsXrJ3SPXHbypi93ibej9znkj7

 

 

Może też czytał konstytucję...

 

 

Nie wiem, kiedy wstrzyknęli mu zastrzyk z sojowego serum.

W Japonii chyba nie, to jest dość konserwatywne społeczeństwo.

 

Sojowy chłopiec zachowuje się jak kobieta. Tylko kobiety często wiedzą, że publiczne wyrażanie emocji typu płacz, to nie jest wprost płacz, ale próba manipulacji otoczeniem.

Co sprzedaje Hołownia to wiem. Co obecnie Kanciarz ? Historie z Teleduperele czy Pamiętników z Wakacji ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przyznaję że nie znałem typa, ale wygooglowałem.

Zapuściłem filmik z nim u Wojewódzkiego (teaser 4 min.)

Dla mnie ten Gonciarz ma jakieś taką mało męską mowę ciała, jest strasznie ciotowaty, chociaż nie insynuuję że jest homo.

Ale może to taki typ: wrażliwy artysta i może tu jest jego power, no ale ciężko to było oglądać.

 

W komentarzach pod filmikiem dużo pozytywów to fakt, więc ma typ jakieś tam uznanie, choć oczywiście nie musi być męskim role modelem forum BS ;)

Innych filmów z nim, jak płacze, etc. już nie chciałem oglądać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.