Skocz do zawartości

Witajcie Bracia Samcy!


Oświecony

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Przed rejestracją spędziłem tutaj dobre 6-7 godzin i chyba jest to miejsce dla mnie. Nadano mi imię łacińskiego pochodzenia, które oznacza "poświęcony bogu Marsowi", czyli Marcin. Ciało, w którym się znalazłem w tym ziemskim życiu, osiągnie wkrótce trójkę z przodu, ale jeszcze mój "wiekometr" wskazuje 29 lat.

 

Przeczytałem regulamin forum (na razie tylko raz, ale jeszcze tam wrócę), credo i chyba wszystkie inne ważne rzeczy przed rejestracją. Służbę wojskową zaliczyłem, więc podoba mi się "rangowanie" użytkowników.

 

Na dniach podzielę się dwoma wątkami, które, mam nadzieję, pomogą młodszym braciom tego forum. Ogólnie staram się jak najmniej przebywać w sieci i żyć "życiem rzeczywistym".

 

Liczę na serdeczne przywitanie ze strony Braci Starszych stopniem! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Widzę, że niektórzy mają życiowe sygnaturki.

 

Nieugięty: Dlaczego przegryw? He he, sprawdzasz mnie, czy wywnioskowałeś to z dwóch wątków, które zamierzam założyć? :-) Co prawda, to prawda. Jeden dotyczyć będzie kobiety. Oj, głupi byłem, głupi, ale to wynik niewiedzy. Dopiero po tym błędzie zacząłem jej poszukiwać.

 

Marku: Stosunek z żoną powiadasz? Będziesz musiał zadowolić się tylko prawem pierwszej nocy (jeśli żonę będę miał w przyszłości). :-) Strefę małżeństw już przekroczyłem. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

W porządku Moi Drodzy. Za chwilę zamieszczę swój jeden z dwóch wątków w dziale "Samodoskonalenie/Męskość". Być może w przyszłości wątków będzie więcej. Jeśli kogoś to zainteresuje, to życzę wytrwania w czytaniu i wyciągnięcia właściwych wniosków. Zrobił to mężczyzna dla mężczyzn, bo "Najlepsze dla Mężczyzny!" :-)

Edytowane przez Oświecony
Zmiana działu dla wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.