Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ManOfGod napisał:

Hej,czy ktoś zajmuje się tzw. stakingiem np cardano i może wyjaśnić jak to działa i czy jest bezpieczne i opłacalne?Jaki stake pool wybrać?


Pisałem parę postów wcześniej.

1. Ściągnij portfel dedykowany dla ADA: yoroi albo daedalus (ja mam yoroi)
2. Instalacja i konfiguracja (dość proste i intuicyjne, google pomoże jak coś)
3. Przesyłasz tam ADA (i będzie tam bezpieczne bo przy stackingu nigdzie ich dalej nie wysyłasz, one biorą po prostu udział ale z poziomu porfela)
4. Z poziomu portfela wybierasz pool który chce wspierać (polecam któryś z polskich - wspierajmy rodaków:  SWIM, SWIM2, CFLOW, AION, ACROP, MNIA, CRFA. - Oczywiście zerknij na statystyki pooli i wybierz ten który najbardziej Ci odpowiada. Jak nie polski to jakiś zagraniczny i też ok. 

O samym stackingu, krótko ale treściwie (z telegrama):
 

Cytat

Staking na Cardano nie wymaga, aby wysyłać gdziekolwiek swoje ADA! Średni zysk ze stakingu to 5-5,5% w skali roku. Przy wyborze poola warto zwrócić uwagę na prowizję (rozsądne w granicy 5%), pledge (ilość ADA, które zamroził właściciel poola) oraz skuteczność w produkcji bloków.
Statystyki pooli dostępne są na: https://pooltool.io lub https://adapools.org

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dellinger napisał:

Czy sądzisz ze warto zaminic Eth na Ada? 

 

Na Cardano ma sie znacznie więcej dziać w tym roku, nikt ci nie powie co masz robić, ale sam osobiście wolałbym mieć Cardano ze względu na technologie i potencjalne wzrosty.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie tą stronę: https://www.lookintobitcoin.com/charts/

Pokazuje jak zaawansowana jest cena Bitcoina w stosunku do wcześniejszych mocnych korekt.

Na razie wynika z tego spokój, ale powoli światełko ceny BTC zmienia się na żółte, potem pomarańczowe, a przy pomarańczowym to lepiej zejść do stabilnych monet dolarowych i monet, które nawet na korektach mogą zyskać jak BNB. Na czerwień nie ma co czekać i ryzykować zyski.

 

"Ostatnie 10% zostaw innym."

Motto rodziny Rothshiled

 

Jedynie zastanawia mnie bo jak ogromne fundusze wchodzą w BTC to one sobie nie pozwalają zbytnio na spadki cen, a tak się dzieje na giełdzie USA.

W każdym razie musiałoby się kilka waleni na zajęcie pozycji krótkiej na BTC ustawić by taki numer próbować.

Tylko jakby wlazł w tym czasie Chińczyk z kasą to by jankesów na takim numerze praktycznie wyzerował.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Samiec:) napisał:

A co tam co tam ciekawego się będzie działo?

 

https://coinmarketcal.com/en/?form[date_range]=29%2F03%2F2021+-+30%2F04%2F2021&form[keyword]=reef&form[sort_by]=revelance&form[submit]=&form[show_reset]=

18 minut temu, CookieMonster napisał:

Mam cały czas i kurde jakoś nie chce lecieć w kosmos

 

Holduj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, smerf napisał:

Czy dobrze rozumiem że wszystkie wydarzenia planowane na 31 marca lub wcześniej? A co z integracją chainlink? Tzn że link też może podskoczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, gnukij1 napisał:

@Brat Jan doskonale wiem o tym.

 

@smerf zna te prawa. Wpierw się obkupi za bezcen biorąc pożyczkę, a potem "jelenie" z BS spłacają jego tzw. nosaczowe pozycje 😆😆😆

 

Nie wiedziałem że nasze forum już się tak rozrosło żeby ruszać rynkiem w tak dużym stopniu 😁🤑

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Samiec:) napisał:

Nie wiedziałem że nasze forum już się tak rozrosło żeby ruszać rynkiem w tak dużym stopniu 😁🤑

A może to kapitał już tak się rozrósł? 🤔 Przyznawać się kto operuje miliardem zielonych ! 
Jakieś propozycje na dziś w co by nowego wejść ? ICX? Reef?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pyrkosz napisał:

A może to kapitał już tak się rozrósł? 🤔 Przyznawać się kto operuje miliardem zielonych ! 
Jakieś propozycje na dziś w co by nowego wejść ? ICX? Reef?

w ICX wchodziłem przed paroma  dniami jak kosztował mniej, w REEF wczoraj na szybko przed nocą i już lekko poszło w górę. Zobacz sobie RAMP jeszcze nie urósł a projekt jest ok, albo UNFI może jako zagranie pod wydarzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pyrkosz napisał:

Zakupiłem Reef za niedużą kwotę, liczę się ze stratą do spodu nawet bo zainwestowałem oszałamiające 200$ oszczędzone w weekend (kumpel dostał srovid i impreza odwołana). Może jeszcze pójdzie w górę po 31. 

ustawiaj stop lossy i czekaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.