Skocz do zawartości

Wkońcu mam pozytywne wrażenia po pierwszym spotkaniu.


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, marcopolozelmer napisał:

Daj se luz od tego forum, przynajmniej na czas poznawania tej laski, nie wchodź, nie czytaj, nie udzielaj się,

zajmij się dziewczyną i na tym skup uwagę, a potem się zobaczy.

 

Jakby tak robili raz,  na jakiś czas, to  nie było by tyle

 

4 godziny temu, marcopolozelmer napisał:

o dwóch minutach czytania już śniadanie do gardła podchodzi, bo ileż to kurwa można bez wytchnienia

dzień w dzień, temat za tematem, świątek piątek czy niedziele, cały czas o jednym i każda zła i każda niegodna...

Nawet jeśli już nie ma kompletnie do czego się przyjebać, to i tak na pewno jest coś nie tak, musi być, bo zawsze jest.

 

:D 

 

Frrrrustracja życiowa, tfu.

Nawet średniej klasy ( dla tutejszych niejadków )  alternatywka zasługuję na trochę uwagi z naszej strony i fajnie z nią poużywać seksu.

 

Czy z lewej, czy z prawej, chuj w to wbijać, to tylko seks.

 

Humorek się poprawi raz, dwa, a i satysfakcja przyjdzie po udanym łowie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o innego faceta. Podejrzewam, że o jakiegoś pana doktora. Ty miałeś być zapewne odskocznią od problemów z tamtym panem. Cos tam ruszyło do przodu, to poszedłeś do szuflady. Może cię jeszcze z niej wyciągnie, jak pan doktor będzie miał złe humorki.   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/7/2021 at 10:47 AM, Wolverine1993 said:

Przerobiłem tego troche i większość małolat i rówieśniczek ma w głowie siano i sianokosy

Tylko z wiekiem ludzie nie zwiększają inteligencji tylko doświadczenia. Jak głupia jako 20 będzie dalej głupia jako 30, tylko z większą ilością doświadczeń i przebiegiem. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałem żeby szybko zalewać to nie ucieknie taka zajebista partia była :D

 

 

Cytat


Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o innego faceta. Podejrzewam, że o jakiegoś pana doktora. Ty miałeś być zapewne odskocznią od problemów z tamtym panem. Cos tam ruszyło do przodu, to poszedłeś do szuflady. Może cię jeszcze z niej wyciągnie, jak pan doktor będzie miał złe humorki.   

 

 

Nie no gdzie tam ma dużo pracy ale za 5 lat jak będzie miała mniej to się NA PEWNO odezwie :D 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

No i Panowie chyba znajomość zakończyła się szybciej niż się zaczęła 😂 

Wczoraj napisała że z chęcią by się ze mną zobaczyła jeszcze raz, więc jej odpisałem że mam wolne dwie godzinki i możemy się spotkać. Oczywiście się zgodziła bez namysłu, lecz godzinę przed planowanym spotkaniem napisała się źle czuje i że spotykamy się następnym razem 😀 Odpisałem jej że spoko nie ma problemu, zgadamy się. No i od tamtej pory nic się nie odzywa 😀

 

Może to i lepiej w sumie. Tak myślę że jest z nią coś ewidentnie nie halo i wolę nie dowiadywać się co 😀 

 

Kurwa czemu ja jako 18 latek od razu wyczułem w tej relacji gówno a 28 latek łapał rozkmine nad tematem.

 

Ja od razu bym wiedział że to jebie i powiedział bym na spotkaniu tak jesteś feministką? jak powiedziała by tak to rachunek do podziału jak nie to daje 100zł na blat i uciekam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2021 o 10:33, BrightStar napisał:

Jak z takim nastawieniem, można jakiekolwiek relacje z kobietami tworzyć to ja nie rozumiem.


I tu jest racja. Ale popatrz na to że to również obosieczny miecz. 
My jesteśmy po przejściach i one są po przejściach
Byłem na kilku randkach gdzie odrazu wyczuwałem że ta kobieta jest po jakiś grubszych przejściach i właściwie to nie wie czego chce.
Czasem się otwierały i mówiły że ktoś je zdradził, widać że nie przepracowały tego a jednak na randki chodziły.  

Jakoś z pożałowaniem na to patrzyłem i nie bawiłem się w rolę wybawiciela (plasterka). 

Idąc na spotkanie jakiś kredyt zaufania trzeba dać, inaczej to nie ma głębszego sensu. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Edit: Panowie wiem, że zaraz wyjdę na jakiegoś buca który się przechwala, ale to nie tak. Po prostu chyba mam dobrą passę i to po kilkunastomiesiecznej przerwie. 

 

Będąc na fali i mając totalną wyjebke w to co będzie odezwałem się do pani z tego tematu po ok dwóch tygodniach odkąd go sama zerwała. Spotykając się jednocześnie z tamtą którą na spokojnie mogłem zaliczyć na drugim spotkaniu (osobny temat pt "Doszło do sexu na drugim spotkaniu"). 

 

No i co się stało? Znowu spontan. Spotkaliśmy się ciemną nocą i tym razem miałem ze sobą gumki oraz nagrzane auto, pojechaliśmy na odludzie i nie miała oporu. W dodatku jest jeszcze lepsza w te klocki niż tamta. I ma większe cycki 🤣

Ale niestety jest też 100x bardziej pierdolnięta na głowę, więc tutaj może być tylko i wyłącznie sex. Na szczęście jesteśmy sobie dość anonimowi bo nie podawaliśmy sobie swoich danych na FB i niech lepiej tak zostanie 😀

 

I w tym momencie zastanawiam się czy dobrze zrobiłem, bo jeśli czysto hipotetycznie będę w przyszłości w związku z nauczycielką z poprzedniego tematu, to czy nie zagryzie mnie później sumienie że podczas randkowania z nią zaliczyłem inną lale? 😃

Wiadomo miałem do tego pełne prawo, bo żadnych deklaracji nie było, no ale wiecie jak to jest u nas chłopów...

 

Po fakcie przypomniałem sobie, że moja ex się kiedyś wygadała, że gryzło ją sumienie, bo podczas randkowania (po dwóch spotkaniach ze mną) na wakacjach poznała jakiegoś kolesia. W sumie nie ruszyło mnie to za bardzo bo nie byliśmy parą, ale bardziej mnie zastanawial fakt po co mi to mówi, a był to już kres naszego związku, więc można się tylko domyślic 😆

 

Mam nadzieję, że opisałem dość jasno sytuację.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Mam nadzieję, że opisałem dość jasno sytuację.

Bardzo jasno.

 

Bracie szanowny.

 

Baby okradają z majątków facetów, zabierają im dzieci i utrudniają widzenia, puszczają się na lewo i prawo a Ty martwisz się że dwie laski jednocześnie posuwasz? 🙂

 

Wiele razy już to przytaczałem ale muszę jeszcze raz.

RUCHAĆ, JE*AĆ NICZEGO SIĘ NIE BAĆ.

 

Gdyby którejś z dam trafił się Mokebe z pałą 25cm to by się zastanawiała?

Bo ja już się bolcowalam z Wolverine i tak nie można😁 Wolne żarty.

 

Korzystaj póki masz okazję i nie stwarzaj sam sobie problemów. Nie bądź świętszy od Papieża.

 

Udanej niedzieli🙂

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Massamba_ napisał:

Bardzo jasno.

 

Bracie szanowny.

 

Baby okradają z majątków facetów, zabierają im dzieci i utrudniają widzenia, puszczają się na lewo i prawo a Ty martwisz się że dwie laski jednocześnie posuwasz? 🙂

 

Wiele razy już to przytaczałem ale muszę jeszcze raz.

RUCHAĆ, JE*AĆ NICZEGO SIĘ NIE BAĆ.

 

Gdyby którejś z dam trafił się Mokebe z pałą 25cm to by się zastanawiała?

Bo ja już się bolcowalam z Wolverine i tak nie można😁 Wolne żarty.

 

Korzystaj póki masz okazję i nie stwarzaj sam sobie problemów. Nie bądź świętszy od Papieża.

 

Udanej niedzieli🙂

Zdziczalem po prostu od tej kwarantanny seksualnej 😂 Dzięki na pewno skorzystam z porady 😉

Edytowane przez Wolverine1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

W dodatku jest jeszcze lepsza w te klocki niż tamta

O Ty szczęściarzu!!!

A ja tylko z małżowiną.

8 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Zdziczalem po prostu od tej kwarantanny seksualnej

 

Tak sobie myślę, że gdyby przyszło teraz z inną to chyba miałbym stresa jak nastolatek.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Edit: Panowie wiem, że zaraz wyjdę na jakiegoś buca który się przechwala, ale to nie tak. Po prostu chyba mam dobrą passę i to po kilkunastomiesiecznej przerwie. 

No i chwalić pana :)

 

Na bóldupców nie zważać!!

 

13 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Wiadomo miałem do tego pełne prawo, bo żadnych deklaracji nie było, no ale wiecie jak to jest u nas chłopów...

Pracuj nad tym.

 

Kiedyś też wynosiłem kobiety na piedestał i w ogóle.
A teraz traktuję je z wzajemnością...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

No i chwalić pana :)

 

Na bóldupców nie zważać!!

 

Pracuj nad tym.

 

Kiedyś też wynosiłem kobiety na piedestał i w ogóle.
A teraz traktuję je z wzajemnością...

 

 

Ktoś mnie w innym poście uświadomił w jednej kwestii, możliwe że to byłeś nawet Ty. 

 

Chodziło o to że u niektórych na forum istnieje takie rozdwojenie jaźni, mianowicie jeśli forumowicz zaliczy jakaś pannę to panna z automatu jest łatwa dziwką i daje tak KAŻDEMU po kolei, a jeśli nie zaliczy to znaczy z kolei że nie podoba się wcale żadnym kobietom, a ta sama panna oddałaby się TYLKO przystojniakowi na pierwszym spotkaniu 😃

Edytowane przez Wolverine1993
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Chodziło o to że u niektórych na forum istnieje takie rozdwojenie jaźni, mianowicie jeśli forumowicz zaliczy jakaś pannę to panna z automatu jest łatwa dziwką i daje tak KAŻDEMU po kolei, a jeśli nie zaliczy to znaczy z kolei że nie podoba się wcale żadnym kobietom, a ta sama panna oddałaby się TYLKO przystojniakowi na pierwszym spotkaniu 😃

Przecież to objaw niskiego poczucia własnej wartości i kompleksy. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

mianowicie jeśli forumowicz zaliczy jakaś pannę to panna z automatu jest łatwa dziwką i daje tak KAŻDEMU po kolei, a jeśli nie zaliczy to znaczy z kolei że nie podoba się wcale żadnym kobietom, a ta sama panna oddałaby się TYLKO przystojniakowi na pierwszym spotkaniu

 

To tzw "efekt kwaśnych winogron"

 

Polecam to:
(base english req'd)

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.