Skocz do zawartości

Wkońcu mam pozytywne wrażenia po pierwszym spotkaniu.


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Libertyn napisał:

Rzygać mi się chce. @Wolverine1993 nie dziel się dobrymi wydarzeniami bo Ci je przekują na złe. 

Laska jest miła? Pewno borderka albo szuka ojca dla bombelków. 

 

Ależ ja doskonale wiedziałem o tym zakładając ten temat, że pojawia się takie opinie 😁 Mimo wszystko jestem wdzięczny za każdą z nich, a czasami trafi się nawet dobra rada, a ni tylko hejt 🙂

 

@Miraculo przede wszystkim chce wyjść do ludzi, zacząć się spotykać rozmawiać zdobywać doświadczenie. Jak nie ta to inna. Wiadomo że ciężko w tych czasach kogoś poznać, nawet nie ma gdzie normalnie usiąść i posiedzieć przy stoliku... Wiec korzystam z każdej okazji żeby nie zdziczec totalnie 😁 

Związki już dawno sobie wybiłem z głowy. 

Dopiero co niedawno tak naprawdę wyleczyłem się z ex po ponad dwóch latach od rozstania i jest mi wkoncu dobrze samemu. Odstawiłem picie i palenie.

 

Także dopiero zaczynam odzywac i nie planuje na siłę szukać związku, tylko bardziej miło spędzić czas z kimś z kim będę miał o czym porozmawiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta 32 lata 7/10 SMV i jest sama? Najprawdopodobniej jest coś z nią nie tak dodatkowo desperackie zachowanie na pierwszej randce w postaci komplementów obcego sobie mężczyzny jest niepokojące. Nie ekscytuj się za mocno, baw się tą sytuacją i na następnym spotkaniu pozwól sobie na nieco więcej by sprawdzić kobitę ciekawe czy jej wersja demo to wytrzyma. Wtedy będziesz miał pełniejszy obraz tej kobiety bo odkryje nieco karty. Nie masz niczego do stracenia a jak jaja przycisną to tylko gumie i po wszystkim nie zostawiaj u niej ejakulatu byś za jakiś czas nie usłyszał miś nie wiem jak to się stało brałam tabletki widocznie nie zadziałały będziesz ojcem cieszysz się? I takie oczy węża w ciebie wpatrzone i spróbuj powiedzieć, że się nie cieszysz😁

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Łechtanie ego no to ciekawy sposób na faceta 😀 Wiesz na pewno co innego gdyby mówił to do mnie brzydki bazyl który mnie w żaden sposób nie pociąga a co innego jak jest względnie ładna. 


Sęk w tym że ja też dostaje komplementy ale nie działają na mnie bo nie mam tu deficytu. Jestem niezależny od opinii kobiet na randce. 
Moja była wręcz rzygała do mnie komplementami. 

@Wolverine1993 powiedz lepiej czy oglądnąłeś materiał który wrzuciłem ? 
I nie odbieraj tego że to jedyny słuszny trend to "wszystkie laski są fe" 

Masz tylko nie podniecać się szybko i podejść do tematu na spokojnie i pełną świadomością .
Badaj, pytaj poznawaj 

Ze względu na jej wiek ona ma nad tobą przewagę doświadczenia o conajmniej 4 lata. Weź to też pod uwagę  

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, spitfire napisał:

Ze względu na jej wiek ona ma nad tobą przewagę doświadczenia o conajmniej 4 lata. Weź to też pod uwagę  

Ze względu na to że dziewczynki uczą się manipulacji i gry na emocjach już od młodości to co najmniej 10 lat przewagi.

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

a już pomału traciłem wiarę w to że występują na tym świecie względnie normalne baby. 

Poczekaj, na razie to wersja demo. 

3 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

ponieważ tą osobą była o 4 lata starsza ode mnie kobieta (ja 28 ona 32)

Mając 28 lat to celował bym w 19-21 a nie stare baby po ścianie. 

3 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

aczkolwiek szkopol jest taki iż wydaje się ogarnięta osobą,

Słowo klucz do zagadki.

3 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

ponieważ jest po studiach medycznych i pracuje w branży

@Wolverine1993 Pielęgniarka? Gówniak jest? 

3 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Pozatym kobieta 32 lata wyglądająca na 25 😀

Mi to tam nie przeszkadza,

Oj się zdziwisz, jeżeli zrobi się z tego związek a nie tylko dymanie...

3 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Nigdy wcześniej nie usłyszałem też tylu komplementów, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu pt. "jaki ty przystojny i że na pewno masz dziewczynę i panny za tobą się uganiają" itp. 😂 

Nie słuchaj tego co kobieta mów, patrz na to co robi/ będzie robić, ta desperatka.

 

@bassfreak Bracia słusznie zauważyli, że @Wolverine1993 mocno się nakręcił, na kobietę, której tak naprawdę nie zna. Jeżeli nie podejdzie do tego na chłodno, może skończyć się tragicznie (weneryki, wrobienie w cudzego gówniaka, wyłudzenie kasy, okradzenie, itd). Jeżeli ochłodzi rozgrzaną głowę spojrzy na sytuację na chłodno i nie da się omotać, może mieć spoko dymanie przez jakiś czas, z którego słyną pielęgniarki i inne kobiety pracujące w branży medycznej.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spitfire spitfire ja też przerobiłem trochę dziewczyn i miałem setki dziesiątki spotkań, ale nigdy żadna mi tak nie słodzila od samego początku. Gdybym na każdej randce to słyszał to pewnie miałbym to gdzieś, ale ze był to pierwszy taki raz to byłem miło zaskoczony. 

 

Wiadomo że słyszałem w życiu komplementy, ale chyba po prostu jestem taki że nie podobam się każdej. Tak samo jak dla mnie nie podoba się każda niunia z Instagrama ze swiecacymi cyckami 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

Od kiedy to onsy, kurwy, dziwki i cichodajki Ci się znudziły? Stosunek jest 99-1 albo i gorzej na niekorzyść "matek moich dzieci".

 

Nigdy nie maiłem ONS, na divach nie byłem a tym bardziej u cichodajek. Jeszcze niedawno miałem to nawet w sygnaturce że tego typu rzeczy mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Wiadomo że słyszałem w życiu komplementy, ale chyba po prostu jestem taki że nie podobam się każdej

"Jeżeli cos jest zbyt piękne żeby być prawdziwe, to zazwyczaj nie jest prawdziwe... "

Ja też każdej kobiecie która się przed mną rozbiera mówię że jest piękna , a ona "o , jaki duży !" i  że już dawno tego nie robiła.

Ona wie że ja wiem , ale puszczamy oczko i bawimy się...

Edytowane przez ntech
  • Dzięki 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok w Świeżakowni pojawia się nowa historia:

 

Witam Braci. Jestem @Wolverine1993 i czytam forum już jakis czas. Być może niektórzy mnie tu kojarzą. Jakiś czas temu poznałem naprawdę fajną 32-latkę. Jest ode mnie starsza o 4 lata. Z wyglądu dalbym jej 7/10. Poznaliśmy się poprzez FB. Jest po studiach medycznych. Na pierwszej randce petarda, dużo mnie komplementowała, jaki ja fajny i przystojny. Pytała też czy nie mam dziewczyny i jako to możliwe żeby taki fajny gość jak ja był sam.

 

Na kolejnej randce było jeszcze lepiej. Poszliśmy do klubu, sporo potańczyliśmy, eskalacja dotyku, wspólne żarty, bardzo mnie komplementowała, chyba jeszcze bardziej niż na pierwszym spotkaniu. Wylądowaliśmy u niej. Seks najlepszy jaki dotąd miałem, istny szał.

 

Potem już poleciało z górki, spotykaliśmy się jak tylko mogliśmy, codzienny kontakt, seks pierwsza klasa. 

 

Nagle oświadcza mi, że jest z ciąży. Oniemiałem. Ale byłem szczęśliwy. Będę miał dzieciątko. Nawet mi do głowy nie przyszlo żebym zapytał kiedy i jak i czy ze mną, bo przecież się zabezpieczaliśmy.

 

Zameszkaliśmy razem, poznaliśmy się ze swoimi rodzinami, w planach jest zaobrączkowanie. Wziąłem kredyt na większe mieszkanie, samochód dla maluszka i nowoczesny wózek, aby "bombelek" miał odpowiednie warunki oraz żeby wszyscy nam zazdrościli, a najbardziej jej koleżanki.

 

Minęło 9 miesiecy. Na świat przychodzi maleństwo, ale ono jakieś zupełnie do mnie niepodobne, jakieś takie...śniade...

 

Cholera, chyba za bardzo się rozpędzilem nie?

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

 

1. Jakim cudem 32 letnia kobieta może być jeszcze wolna? Co poszło nie tak? (Na moje oko jest trup w szafie)

2. Po co na pierwszym spotkaniu tak "bombarduje Cię miłością"? (tak działają sekty albo ludzie, którzy chcą coś sprzedać / zataić / urobić Cię)? (Na moje oko jest trup w szafie)

 

1. Pewnie jest po rozwodzie.

2. Autor jest 185cm czadem.

 

solved 🆒

 

  

3 godziny temu, bassfreak napisał:

wyjść z domu żeby poznać laskę i że nie trzeba być czadem.

Znam udane związki i małżeństwa, czary?

Niby nie trzeba ale potem się okazuje, że panna ma:

- depresję i poleciała na ciebie bo uważała, że nie zasługuje na czada,

- DDA i jedyny sposób budowy relacji jaki zna to seks i przebieg niczym zawodowa kurtyzana,

- inna borderka.

 

50+ się liczy?

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BumTrarara napisał:

 

  

Niby nie trzeba ale potem się okazuje, że panna ma:

- depresję i poleciała na ciebie bo uważała, że nie zasługuje na czada,

- DDA i jedyny sposób budowy relacji jaki zna to seks i przebieg niczym zawodowa kurtyzana,

- inna borderka.

 

 

 

Z tych udanych co wymieniłem to nigdzie nie ma tego co wymieniłeś.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

Hahaha

 

A dlaczego miałby się nim okazać? Gdyby @bassfreak stworzył mu normalne warunki rozwoju, to chłopak będzie normalny.

Kwestie emocjonalno-psychiczne. Zdefiniuj normalność. Bo często ojcowie chcący "normalnych" synów, ryją im psychikę równo jak tylko syn wyłamie się z ojcowskiej wizji. 

 

A co jeśli @bassfreak miałby córke? Jakby miał ją wychować? Na taką co się ceni i powoduje ból tyłka przez swoje wymagania czy na taką co bólu tyłka nie powoduje ale potem wypomina jej się przebieg? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę smutne, że normalność, miłe spędzenie czasu z kobietą domaga się pochwały. Takie coś to powinno być optymalnym zachowaniem na dowolnej randce. Nie znasz człowieka to się przedstawiasz z eleganckiej strony. Rozumiem i życzę powodzenia.

 

Ale pamiętaj, że przechodziłem przez to samo i zobacz, jak skończyłem 😆 Nigdy nie zapominaj o braciach na tej samej wojnie i ciesz się każdym zwycięstwem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabia więcej od Ciebie ? 

 

Jak pielęgniarka albo lekarka to raczej nie ma czasu na związki i szybko się kończyły. Ma parcie na związek i bardzo chcę się przypodobać.  

Bracie uważaj i dawaj znać co nowego.  

 

Edytowane przez mati248
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Trochę smutne, że normalność, miłe spędzenie czasu z kobietą domaga się pochwały. Takie coś to powinno być optymalnym zachowaniem na dowolnej randce. Nie znasz człowieka to się przedstawiasz z eleganckiej strony. Rozumiem i życzę powodzenia.

 

Ale pamiętaj, że przechodziłem przez to samo i zobacz, jak skończyłem 😆 Nigdy nie zapominaj o braciach na tej samej wojnie i ciesz się każdym zwycięstwem.

W sensie że ja domagam się pochwały? Chciałem tylko napisać o wrażeniach, wiedziałem że zaleje mnie fala hejtu 😀 

 

Ale coś w tym jest że z tych fajnych udanych randek to wracałem mało kiedy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, do chuja, co się z Wami dzieje?

 

20 lat, za młoda, za głupia.

25 lat, uważajcie, będzie chciała ślub i bombla i macie przejebane.

30-35 lat, zbliża się do ściany i wrobi cię w bombla i do końca życia przejebane.

 

Jest niemiła, zostaw bo chujowa.

Jest miła, zostaw bo jest za miła i na pewno coś knuje.

 

Po zawodówce to tłumok.

Po studiach pewnie też tłumok bo chujowy kierunek.

Wyksztalcona na dobrym kierunku też zła bo pewnie rodzice wszystko sponsorują.

 

Piszecie, że 32 lata i jest sama.... Albo jebnięta,a może puszczalski wycierucha, na pewno trup w szafie bo jak to wolna.

 

Ilu z nas jest wolnych i na ten przykład po trzydziestce? I od razu jesteśmy pojebani bo sami i nie nadajemy się do związku? 

 

Ta za młoda, ta za stara, ta za ładna, ta za brzydka, ta za mądra, ta za głupia.

 

Każda zła.

Więc jaka będzie dobra?

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać jeszcze jedno zdanie.
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Massamba_ napisał:

Bracia, do chuja, co się z Wami dzieje?

 

20 lat, za młoda, za głupia.

25 lat, uważajcie, będzie chciała ślub i bombla i macie przejebane.

30-35 lat, zbliża się do ściany i wrobi cię w bombla i do końca życia przejebane.

 

Jest niemiła, zostaw bo chujowa.

Jest miła, zostaw bo jest za miła i na pewno coś knuje.

 

Ta za młoda, ta za stara, ta za ładna, ta za brzydka, ta za mądra, ta za głupia.

 

Każda zła.

Więc jaka będzie dobra?

 

Kto wybrzydza ten nie rucha 😁

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Massamba_ napisał:

Więc jaka będzie dobra?

20-25 lat - zabawa, siano w głowie - generalnie wycierak do kutasa.

25-30 zaczynają się pretensje , hipergamia "zasługuję na coś wyjątkowego", karuzela w najlepsze

30-35 o jednym oku byle w tym roku

35-40 przegrałam życie , kot lub dzieci 24 h - czy wciąż jestem piękna , zaczynają się skoki w bok

40-45 po rozwodzie , nie ma nic do stracenia , wie że nie nafika i nie dyktuje warunków ,wycierak do kutasa

Najbezpieczniejsze są te dwie skrajne opcje. Środkowej unikać

Edytowane przez ntech
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Massamba_ said:

Każda zła.

Więc jaka będzie dobra?

Pytanie jest źle postawione, zależy czy szukasz do zabawy, czy na stałe.  W jakim wieku sam jesteś. Czy planujesz dzieciaka czy nie chcesz dzieci. Jest tu kilku pasjonatów milfów, ale to zazwyczaj ludzie po 40tce, albo z dzieckiem i/lub po rozwodzie. Wielu gości z forum poleci Ci pannę w przedziale od 20 do 27 roku życia jeśli chcesz mieć atrakcyjną dziewczynę i zdrowe dzieci. Przynajmniej ja taką polecam i mógłbym wymienić innych użytkowników którzy myślą podobnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Wolverine1993 napisał:

W sensie że ja domagam się pochwały? Chciałem tylko napisać o wrażeniach, wiedziałem że zaleje mnie fala hejtu 😀 

 

Ale coś w tym jest że z tych fajnych udanych randek to wracałem mało kiedy 

Nie, że ty domagasz się pochwały tylko sytuacja :) W każdym razie życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypasowałeś jej i to wszystko.
Ale jak masz 28 lat to jesteś dopiero na fali wznoszącej, uwierz mi będziesz na niej przez co najmniej  najbliższe 20 (słownie: dwadzieścia) lat czyli według mnie masz szanse na minimum 20 relacji z kobietami, w dodatku z roku na rok o ile nie posadzisz schaba przed xboxem i nie będziesz pił,  będziesz miał większe branie. Ona już TERAZ jest  blisko ściany. 
Weź na całkowity luz i wywal też z głowy, że jesteś "prostym ciołkiem". Dla siebie wywal to z głowy!

Edytowane przez Personal Best
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.