Skocz do zawartości

Opowieść o zadowolonym rogaczu i trójkątach


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Generał Szrama napisał:

Ty jesteś nienormalny delikatnie mówiąc. Lecz się człowieku. 

Każdy zdrowy psychicznie facet (No i kobiety też) chce być najlepszy w swoim otoczeniu.

 

Rżnięcie komuś żony to pokaz tego - bycia lepszym. Do tego można zamknąć gościa w kiblu do póki się nie skończy obracać żonki a jak się próbuje stawiać to wytłumaczyć, że jego miejsce tera jest w kojcu dla psa i ma tam leżeć do póki se nie pójdę.

 

A jakby gościa jarało to, że pieprze mu żonę a potem (pełnoletnią!) córkę, podciągam spodnie, rzucam im na podłogę 10 zeta z tekstem „będziesz mógł żreć, zarobiły” i wychodzę to już w ogóle beka.

Edytowane przez Analconda
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analconda napisał:

 

 

Rżnięcie komuś żony to pokaz tego - bycia lepszym. Do tego można zamknąć gościa w kiblu do póki się nie skończy obracać żonki a jak się próbuje stawiać to wytłumaczyć, że jego miejsce tera jest w kojcu dla psa i ma tam leżeć do póki se nie pójdę.

 

A jakby gościa jarało to, że pieprze mu żonę a potem (pełnoletnią!) córkę, podciągam spodnie, rzucam im na podłogę 10 zeta z tekstem „będziesz mógł żreć, zarobiły” i wychodzę to już w ogóle beka.

 

Anal, zrobiłeś mi dzień, dzięki haha 😂😂😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Templariusz napisał:

Czysty bełkot, jak i najczystszej próby wymysł Pani Patrycji Ceglińskiej-Włodarczyk, wystarczy sobie przeczytać czym się ta pani zajmuje: "Redaktorka treści rozrywkowych w Wirtualnej Polsce." Bardziej produktywne będzie pierdzenie do wanny niż czytanie tego rodzaju ścieków. Pozdrawiam. 

A ja myślę że to jeszcze nie mainstream ale oswajanie ludzi z trendem.
Sam miałem dwa razy takie propozycje. Za pierwszym razem dosłownie wyskoczyłem z łóżka kiedy padła propozycja od pani, za drugim założyłem blokadę wszędzie. Dzialo się to na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.
Teraz najlepsze - obie panie są znane z mediów . jedna jako dyr PR, druga seksuolog. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Analconda napisał:

Rżnięcie komuś żony to pokaz tego - bycia lepszym. Do tego można zamknąć gościa w kiblu do póki się nie skończy obracać żonki a jak się próbuje stawiać to wytłumaczyć, że jego miejsce tera jest w kojcu dla psa i ma tam leżeć do póki se nie pójdę.

 

Nie myślałeś by występować w stand-up lub w kabaretach? masz poczucie humoru i niezłą kasiorę byś kosił😁

Jak zawsze można na ciebie liczyć, poprawiłeś mi humor thanks bro you make may day😆

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Analconda napisał:

Każdy zdrowy psychicznie facet (No i kobiety też) chce być najlepszy w swoim otoczeniu.

 

Rżnięcie komuś żony to pokaz tego - bycia lepszym.

To "bycie lepszym", to też jednak kwestia definicji i moralności. Bo gdyby do tego tak literalnie podchodzić, to okradanie czy mordowanie ludzi też jest pokazywaniem tego, że jest się "lepszym"- od okradanego i zabijanego. Oczywiście nie u normalnego człowieka ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2021 o 19:37, Pyrkosz napisał:

Der Onet

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/zwiazek-otwarty-wiecej-niz-dwoje-rozmowy-bez-tabu-o-seksie-relacjach-i-zwiazkach/m8lkc8x,2b83378a
 

W skrócie, najpierw Pańcia zaproponowała trójkącik z koleżanką po akcji od razu rzucając, że teraz czas na trójkąt MMF. Pańci się spodobało, seks z kobietami już jest fuj. Obecnie chłop patrzy jak ktoś sunie mu laskę i jeszcze go to kręci. 

Wielkie chwile dziennikarstwa. :lol:

16179555501d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nawet nie czytam bo nie chcę programować swojej podświadomości takim gównem, starczy mi streszczenie. 

 

Układ idealny dla kobiety: rogacz przynosi pieniądze a bad boye ruchają w trzy dziurki. Programowanie mężczyzn na gówno, ja pierdole. Nie dziwne że słabszym psychicznie jak Anal może odjebać od takiego raka. Dawno nie było żadnej wojny, resetu, zbyt dawno i być może stąd takie kwiatki wychodzą.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już to pisałem, tu na forum. Mineło parę dobrych lat.

Była sobie para, zdecydowali (a może tylko ona) się na swing z wymianą partnerów, wszytko byłoby spoko. Kiedy typ zobaczył i słyszał (jak jej dobrze) jak "jego" kobieta jest posuwana przez kolegę od swingu (on ruchał jego żonę). Typa tak to poryło, że zryło mu beret do tej porynaq dzień 23/06/2021. 

 

This game is not 4 U!

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 6/23/2021 at 11:22 PM, zuckerfrei said:

Kiedyś już to pisałem, tu na forum. Mineło parę dobrych lat.

Była sobie para, zdecydowali (a może tylko ona) się na swing z wymianą partnerów, wszytko byłoby spoko. Kiedy typ zobaczył i słyszał (jak jej dobrze) jak "jego" kobieta jest posuwana przez kolegę od swingu (on ruchał jego żonę). Typa tak to poryło, że zryło mu beret do tej porynaq dzień 23/06/2021. 

 

This game is not 4 U!

 

Ta gra nie jest dla każdego, owszem. Trzeba mieć poukładane w głowie, związku i nie mieć kompleksów.

 

My tam sobie chwalimy wielokąty różnego rodzaju i nam służy. I poznaliśmy wielu ludzi którym również służy.

Problem jest kiedy ktoś ma problemy w związku, ze sobą, albo daje sie namówić na coś czego nie chce (co w sumie sprowadza się też do problemów w związku jeśli robisz coś wbrew sobie 😜 )

 

@zuckerfrei a ta para została razem, czy rozstali się po tym jak kolega zorientował się, że coś mu się mocno na swój temat wydawało?

Edytowane przez andrzej2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.