Skocz do zawartości

Jak Pani manipuluje misiem - studium przypadku.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole. Przecież taki tekst można przyjąć na garde i odrazu kontra prawym sierpem, że Pani liczy gwiazdy. 

Mi raz Pani wspomniała, że u nas w pracy jest taki fajny chłopak i skąd mam pewność, że chodzi o mnie? Bo Łukasz tak ładnie pachnie i czuje jego zapach zanim się pojawi. 

To ja do niej tekst, ze dziewczyny z innych działów dopiero pachną bo za każdym razem gdy tam jestem zawsze zagaduje, żeby pożyczyły długopis. 

Z Pani oczywiście powietrze zeszło.humor się zjebał  I stwierdziła, że jest 1:1.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Montella26 said:

Ja pierdole. Przecież taki tekst można przyjąć na garde i odrazu kontra prawym sierpem, że Pani liczy gwiazdy. 

Mi raz Pani wspomniała, że u nas w pracy jest taki fajny chłopak i skąd mam pewność, że chodzi o mnie? Bo Łukasz tak ładnie pachnie i czuje jego zapach zanim się pojawi. 

To ja do niej tekst, ze dziewczyny z innych działów dopiero pachną bo za każdym razem gdy tam jestem zawsze zagaduje, żeby pożyczyły długopis. 

Z Pani oczywiście powietrze zeszło.humor się zjebał  I stwierdziła, że jest 1:1.

sorry stary, ale na bazie poprzednich wpisow nie jestem w stanie uwierzyc, ze takie cos powiedziales 

przeciez Ciebie laska zlala a Ty za nia latales jeszcze przez miesiac 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krysteq napisał:

sorry stary, ale na bazie poprzednich wpisow nie jestem w stanie uwierzyc, ze takie cos powiedziales 

przeciez Ciebie laska zlala a Ty za nia latales jeszcze przez miesiac 

Raz to nie musisz wierzyć. Pokazałbym Ci zdjęcie ale nie chce mi się grzebać w tym gownie 

A dwa. Nikt za nikim nie latał. Po prostu miałem rozkmine na forum i chciałem ciągnąć temat by się toczył. 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Sundance Kid said:

. Kiedy mężczyzna pokazuje, że śmieszą go takie pogróżki, pannie się od razu zapala lampka "

True. Tylko teraz robimy wykres Ishikawy. 

 

1. Czemu akurat TAKI test? 

2. Jego śmieszą, a ją? 

3. Jak lampka się zapala, to trzeba wcisnąć guzik. Albo nie wcisnąć. Co pani zrobi? Robi? Zrobiła? 

 

Emocjonalność kobiety i faceta inaczej działa. Ona ci powie, że brzydzi się murzynem, ale gdyby doszło do tete-a-tete, to by się mogło okazać, że nie do końca. 

 

Jak kolega jest ciacho, to on nie jest dla żartu ciacho, tylko faktycznie jest dla niej ciacho. 

 

Guzik wciśnie, czy jeszcze nie wciśnie? A może już wcisnęła i bada reakcję? 

 

Przykład z życia. Jestem w klubie z dobrą koleżanką. Jest nastrój i zadatki na konsumpcję. Wpada niespodziewanie kumpel, tak o 2 oczka lepszy ode mnie w prezencji i zasobach. Znany również koleżance. I wiesz co usłyszałem? 

 

"Nie obraź się maroon, ale idę potańczyć z NN, bo to takie ciacho." 

 

Zwrot o 180° w 30 sekund. 

 

Edytowane przez maroon
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maroon napisał:

True. Tylko teraz robimy wykres Ishikawy. 

 

1. Czemu akurat TAKI test? 

2. Jego śmieszą, a ją? 

3. Jak lampka się zapala, to trzeba wcisnąć guzik. Albo nie wcisnąć. Co pani zrobi? Robi? Zrobiła? 

 

Emocjonalność kobiety i faceta inaczej działa. Ona ci powie, że brzydzi się murzynem, ale gdyby doszło do tete-a-tete, to by się mogło okazać, że nie do końca. 

 

Jak kolega jest ciacho, to on nie jest dla żartu ciacho, tylko faktycznie jest dla niej ciacho. 

 

Guzik wciśnie, czy jeszcze nie wciśnie? A może już wcisnęła i bada reakcję? 

Pani ma dużą przewagę nad nim - on taki typowy misiek z brzuchem (ale przy kasie), Pani atrakcyjna laska, wiec od czasu do czasu pokazuje mu, żeby nie fikał, bo jeden telefon i ona kochasia ma pod sobą.

 

Tak jak zawsze na nich patrze (on grubas, ona laska), to czasami miałem myśli, że ona w końcu uderzy w bok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Pani ma dużą przewagę nad nim - on taki typowy misiek z brzuchem (ale przy kasie), Pani atrakcyjna laska, wiec od czasu do czasu pokazuje mu, żeby nie fikał, bo jeden telefon i ona kochasia ma pod sobą.

 

Tak jak zawsze na nich patrze (on grubas, ona laska), to czasami miałem myśli, że ona w końcu uderzy w bok...

Kwestia samodyscypliny. 3 miesiące i brzucha nie ma. 

Pozatym laska nie musi być atrakcyjna by mieć faceta do seksu od tak. Każda przeciętniara odpala tindera i ma. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta, która planuje puszczenie się za plecami "narzeczonego", nie powie mu, że zamierza się puścić.

 

Kobieta, która mówi wprost swojemu facetowi, że zamierza się puścić (czy też że podoba jej się inny mężczyzna), tak naprawdę albo zadaje mu pytanie "słuchaj, czy ja ci się jeszcze podobam? czemu nie jesteś o mnie zazdrosny? co ze mną jest nie tak? czy ty w ogóle traktujesz mnie poważnie", albo idzie na ostre i chce mu sprzedać ostrzegawczego kopa w dupę, żeby się pozbierał i zaczął zachowywać jak mężczyzna. W pierwszym wypadku będzie mówiła żartobliwie i flirciarsko, w drugim - pojedzie z pełnym jadem.

 

Przynajmniej tak to wynika z mojego doświadczenia z niewiernymi pannami. ;)

Jako że ja się od lat nie bawię w "stałe poważne związki", dostaję dosyć dużo pierwszych teścików, natomiast drugi typ jest dla mnie sygnałem, że pani postanowiła zignorować zasady naszej znajomości i że czas się uprzejmie pożegnać i życzyć powodzenia w objęciach wymarzonego ciacha.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

ONA - może, może... Jak będziesz mi odmawiał to może XXX będzie taki miły i uprzejmy i się "tym" zajmie..

 

Powinien nastąpić koniec znajomości.

 

 

1 godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

ON - jeżeli myślisz o innym w trakcie, to idę się pociąć!

 

Współczuję kolegi.

 

Jego relacje z kobietami są fatalne.

 

Zerowe poczucie własnej wartości, problemy psychiczne.

Dziecko może w ten sposób szantażować drugą osobę, nie dorosły facet.

 

Żałośnie śmieszne.

Każdy mężczyzna ma takie relacje z kobietami na jakie zasługuje.

 

Kropka.

1 godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

No no ten X (facet) Magdy (koleżanki) fajny facet, niezłe ciacho

 

Autentycznie zakochana kobieta nie pozwala sobie na  takie teksty.

Chodzi jak w zegarku i jest wpatrzona w misia.

 

Chłop jest słaby.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RENGERS napisał:

 

Powinien nastąpić koniec znajomości.

 

 

 

Współczuję kolegi.

 

Jego relacje z kobietami są fatalne.

 

Zerowe poczucie własnej wartości, problemy psychiczne.

Dziecko może w ten sposób szantażować drugą osobę, nie dorosły facet.

 

Żałośnie śmieszne.

Każdy mężczyzna ma takie relacje z kobietami na jakie zasługuje.

 

Kropka.

 

Autentycznie zakochana kobieta nie pozwala sobie na  takie teksty.

Chodzi jak w zegarku i jest wpatrzona w misia.

 

Chłop jest słaby.

Chłopak jest słaby, a jak czytam Panią, to czuję, że bada grunt i w przyszłości może wskoczyć na bok dyskretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na siebie, kto by cię chciał?

 

No faktycznie świetny z niego gość, takich jak ty może mieć na pęczki.

 

Krótkie odpowiedzi i  laska jest potulna przez miesiąc albo miesiąc się nie odzywa 😁 

 

A w ogóle to szkoda chłopa, trafiła mi się niezła zawodniczka, która doskonale wie że trafiła na cieniasa z niską samooceną i może robić co jej się podoba.

 

Podeślij chłopa na forum, chyba jedyny dla niego ratunek.

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać zdanie
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Massamba_ said:

Spójrz na siebie, kto by cię chciał?

No, nie. W czasach Tindera to tak nie działa. Laska odpala aplikację i cały świat do niej spermii. 

 

To jak ja mam być chujowa??? To on jest chujowy, matoł jeden!!! 

 

I często od takich niewinnych żarcików zaczyna się poszukiwanie obcej atencji, a potem "pocieszenia", "dowartościowania", a w końcu nowej gałęzi. 

 

Jak @RENGERS napisał - zabujana/szanująca laska takich heheszków sobie robić nie będzie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maroon napisał:

często od takich niewinnych żarcików zaczyna się poszukiwanie obcej atencji, a potem "pocieszenia", "dowartościowania", a w końcu nowej gałęzi. 

Jest w tym dużo racji ale.... ALE 

 

nie zareagujesz wcale to będzie robić, gadać co jej się podoba bo wie, że słaby zawodnik.

 

Odpowiesz zdaniem które zaproponowałem to może szukać innej gałęzi która "doceni".

 

Tak ale i tak nie za ciekawie.

 

 

 

 

2 minuty temu, Master napisał:

Takim tekstem dowala przy okazji sobie, bo kim on jest skoro jest w związku z dziewczyną, której rzekomo nikt nie chce…

To jest odbicie piłeczki i znak, że takie teksty o innych facetach to niech trzyma dla siebie bo to nie będzie tolerowane a nie znak, że jest tak tragiczną i mało atrakcyjną kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Massamba_ said:

".

 

Tak ale i tak nie za ciekawie.

Bo to już jest "ostatnia prosta". 

10 minutes ago, Massamba_ said:

 

To jest odbicie piłeczki i 

Ping-pong jest taką grą, w której nie ma remisów. Ktoś przegrywa, ktoś wygrywa. A od długotrwałego nawalania paletką boli potem ręka, a i w oko też można czasem dostać 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

 

Tak jak zawsze na nich patrze (on grubas, ona laska), to czasami miałem myśli, że ona w końcu uderzy w bok...

Oficjalnie i na papierze urzedowym.Bylo tutaj kilka tematow o laskach co sie bzykaja  bdsm czyli na twardo a pozniej wracaja do swoich bankomatow i odgrywaja role zon i matek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ostatniej "wiadomości" myślałem że to jakiś ich inside i że on ironicznie robi z siebie ofiarę dla żartu (chujowy żart ale ludzie mają różne poczucie humoru). 

Jedyny komentarz w takiej sytuacji to: XD, szczerze to nawet nie żal gościa bo dla inteligentnej osoby takie zachowanie to jest więcej niż powiedzieć "ruchaj się z kim chcesz" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Pani ma dużą przewagę nad nim - on taki typowy misiek z brzuchem (ale przy kasie), Pani atrakcyjna laska,

Częsty schemat 😏

44 minuty temu, Massamba_ napisał:

No faktycznie świetny z niego gość, takich jak ty może mieć na pęczki.

 

Krótkie odpowiedzi i  laska jest potulna przez miesiąc albo miesiąc się nie odzywa 😁 

Ja bym się rozstał i nara... Nie muszę odbijać piłeczki, w związku jak to jeden tu na forum powiedział, powinno się odpoczywać, a nie wiecznie coś udawać. Bezczelnie go testuje, a beciak się wkurwia. Pani zadaję mu niepotrzebny dyskomfort psychiczny, a to oznaka pogardy.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, thyr napisał:

Oficjalnie i na papierze urzedowym.Bylo tutaj kilka tematow o laskach co sie bzykaja  bdsm czyli na twardo a pozniej wracaja do swoich bankomatow i odgrywaja role zon i matek .

Za gówniaka bym w to nie uwierzył, chociaż coś trybiło w głowie. No, ale jak hajs się zgadza, to można poudawać przykładną żonkę.

54 minuty temu, Massamba_ napisał:

Podeślij chłopa na forum, chyba jedyny dla niego ratunek.

Ja poleciłem koledze kanał Musisz Wiedzieć na YT. Mówi, że ,, zobaczy w wolnej chwili". Innemu koledze, mówiłem o zgubnych skutkach ślubu, powiedział ,, i tak, chcę się ożenić". Tak, że wiesz. Jedynie bardzo duże cierpienie motywuje konkretnie gościa do zmiany.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

ONA- No no ten X (facet) Magdy (koleżanki) fajny facet, niezłe ciacho

Shit test, badanie gruntu.

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

ONA - może, może... Jak będziesz mi odmawiał to może XXX będzie taki miły i uprzejmy i się "tym" zajmie..

Jawne poniżenie i upokorzenie mężczyzny, dla kobiety "niewinny" żarcik może mocno uderzyć w pewność siebie i własną samoocenę tego człowieka.

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

ON - jeżeli myślisz o innym w trakcie, to idę się pociąć!

Wszystko zrobi dla myszki, oj... Powinien odbić szit test drugą stroną lustra, np "ta Magda to niezła laska, inteligentna, ładna i miło się zawsze uśmiecha, musi być dobra w te klocki".

Albo opcja nr 2 pojebać wszystko i zostawić tą kobietę.

 

Z własnych doświadczeń i obserwacji wiem, iż jeśli kobieta coś insynuuje to nie na pewno, ale w 90 procentach ona ma coś już na sumieniu, przykłady:

Mówi iż jej koleżanka z pracy ma romans, co o tym sądzisz - w praktyce myszka ma romans i bada misia 😉

Albo pyta czy cyberseks z innymi fagasami to zdrada, oznacza to iż pisze sprośne wiadomości z innymi orbiterami, może wysyła im fotki co jest teraz bardzo modne. 

 

Był niedawno poruszany temat, który rozwinął MEGA sposób na wybadanie kobiety: mianowicie pani chciała trójkąt z jednym braci, swoim facetem i "kimś". Brat wybadał iż "ktoś" to po pierwsze mężczyzna, po drugie konkretny mężczyzna 😉 Więc powyższa teoria sprawdziła się, choć nie wiadomo czy pani już miała kontakty natury intymnej z tym "kimś".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę twój koleżka usłyszy miś nie wiem co czuje😁

Ma jasne sygnały, że podoba jej się inny mężczyzna, zdrada wisi na włosku.

Gdy narzeczona pisze takie rewelacje to czerwona flaga i pora zakończyć tą znajomość.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.