Skocz do zawartości

Jak Pani manipuluje misiem - studium przypadku.


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Tak jak zawsze na nich patrze (on grubas, ona laska), to czasami miałem myśli, że ona w końcu uderzy w bok...

Ale skoro on bogaty i są 9 lat razem to ona ma względem niego plan zaobrączkowania.

Dziwi mnie tylko dlaczego go nie zaobrączkowała wcześniej. Mało która kobieta pozwoli sobie na tak długi staż bez dziecka i obrączki.

Prawdopodobnie w międzyczasie szukała innego dobrze rokującego, ale nie znalazła lub znalazła, ale ten jest bardziej uległy, beciakowaty i można nim sterować jak zabawką.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, jankowalski1727 said:

ONA- No no ten X (facet) Magdy (koleżanki) fajny facet, niezłe ciacho

 

Spotykałem się kiedyś z kobietą, która jak to kobieta, na początku znajomości robiła podobne shit testy patrząc jak zareaguje. Przy czym ona mówiła, że ten czy tamten jest fajny. Może tak z 3-5 razy bylo na 3 lata. 

 

 

Tak się złożyło, że ja również miałem okazję poznać tych "fajnych". 

 

Zawsze odpowiadałem - masz rację, z tego Roberta to bardzo fajny facet. Nie mi oceniać ale chyba przystojny a i kulturalny, dosyć inteligenty, zaradny, słowny. Wydaje się, że byłby też dobrym kumplem, lubię go. 

 

Bardzo szybko takie słowa ją gasiły, była pod wrażeniem, jakiś taki konflikt w jej głowie zachodził, tam rodziły się jakieś emocje. Widać było po oczach, twarzy. 

 

W końcu za trzecim czy czwartym razem nie wytrzymała i zapytała wprost - nie jesteś zazdrosny?

 

- A o co miałbym być zazdrosny? Ja znam swoją wartość a dodatkowo lubię otaczać wartościowymi ludźmi. Może nawet coś się od nich nauczę albo oni odemnie. To fajni ludzie. 

 

Dodatkowo ważny jest tutaj ton głosu, takie wewnątrzne przekonanie o swoich słowach, które nie mogę opisać słowami. 

 

Zawsze to wywoływało podziw u niej, a po którymś razie poprostu popatrzyła na mnie, pokrecila głową z niedowierzaniem i takie shit testy się skończyły. 

 

Wydaje mi się, że dosyc skuteczna strategie przyjąłem bo w jej oczach był nie tylko był taki podziw ale rodzaj złości i ochoty na seks. Zawsze później się tuliła. 

 

 

 

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Za chwilę twój koleżka usłyszy miś nie wiem co czuje😁

Ma jasne sygnały, że podoba jej się inny mężczyzna, zdrada wisi na włosku.

Gdy narzeczona pisze takie rewelacje to czerwona flaga i pora zakończyć tą znajomość.

 

 

Ja to się dziwię, czemu takie "misie" nie pójdą na siłownię i nie poprawią jakość wyglądu. Sam takim byłem i zrobiłem coś z tym. Tylko trzeba uważać, bo sam wpadłem, chyba anorakcje kiedyś, gdyż zacząłem liczyć sobie gramy na wadze kuchennej. 😐

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gman98 napisał:

Ja to się dziwię, czemu takie "misie" nie pójdą na siłownię i nie poprawią jakość wyglądu

 

Bo kobieta nie pozwala by miś dbał o siebie.

Wieczne wypominanie i obawa przed stratą, przecież na siłkę przychodzą niezłe kobity.

Jeszcze którąś pozna i co wtedy biedna misia zrobi😁

Kobiety przecież same tuczą swoich wybranków by tylko nie podobali się innym kobietom.

Ile to razy nakładają za duże porcję a gdy wspomnisz o tym to foch i obraza bo ona tak się starała.

Samo chodzenie na siłkę to pasja i poznanie nowych ludzi, z którymi można miło spędzać czas.

A według kobiet w związku nie ma mieć facet miło tylko być pod butem kobiety i wypełniać jej polecenia.

Ile to razy gdy mężczyzna nic nie robi kobieta dostaje szału bo dużo czasu wolnego to moment gdzie może znaleźć informacje, odpocząć.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, baboczysko said:

Zawsze wyłączałem źródło dźwięku, kiedy słyszałem ten utwór, a tu samo gęste płynie...

Te "gęste", to jest jeden z elementów programowania. Zresztą ta "producentka" ma duże skłonności do gęstego. Usprawiedliwianie zdrad, odjebów, ślubów, etc. A laski tego słuchają, oj słuchają. 

 

Eks przykładowo się tymi produkcjami nakręcała, a jak mówiłem, że gówna słucha, to było darcie kotów. 

 

Anyway, jeden z wielu elementów obecnej spierdoliny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podszedł do tego na poważnie to dał do zrozumienia pańci że nie ma innych opcji i będzie się jej trzymał.

A tu trzeba było odbić piłeczkę tak jak Bracia @Sundance Kid i @RealLife powiedzieli.

No i znowu mamy schemat gdzie atrakcyjna laska jest z typkiem mniej atrakcyjnym od niej. Będzie się pańcia zawsze oglądać za lepszymi.
 

A że gada? Większość tego co obiecują kobiety to stek słów bez pokrycia. Jakby chciała go zdradzić to by o takich rzeczach nie gadała bo miś tylko by bardziej zwracał uwagę aby ją pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Jeśli podszedł do tego na poważnie to dał do zrozumienia pańci że nie ma innych opcji i będzie się jej trzymał.

A tu trzeba było odbić piłeczkę tak jak Bracia @Sundance Kid i @RealLife powiedzieli.

No i znowu mamy schemat gdzie atrakcyjna laska jest z typkiem mniej atrakcyjnym od niej. Będzie się pańcia zawsze oglądać za lepszymi.
 

A że gada? Większość tego co obiecują kobiety to stek słów bez pokrycia. Jakby chciała go zdradzić to by o takich rzeczach nie gadała bo miś tylko by bardziej zwracał uwagę aby ją pilnować.

Będzie się oglądała, bo często łypia oczami za innymi facetami. Sam byłem świadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.