Skocz do zawartości

Czy według was powinienem mieć dziewczynę i umiałbym takową znaleźć?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Edelgeist napisał:

 

Po co do barbera? Wolę się ogolić raz na parę tyg. A na siłkę nie chodzę. W domu ćwiczę (pompki i ciężarki). Z 2, 3 km od mojego domu jest taki fajny (jak ja to nazywam) plac zabaw dla dorosłych. Drążki do podciągania, pozioma drabina ok 2 m nad ziemią. Myślałem, żeby tam się przejść i poćwiczyć, ale to temat raczej na wiosnę/lato. Kiedyś próbowałem się tam podciągać i ćwiczyć ale po paru piwach byłem i w związku z tym, słabo to szło...

Nie wiem , gdzieś w miejsce gdzie dobrze się poczujesz. Ja tam lubie do barbera. Ręczniki na ryj i masowanie maski. Bardzo okej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co miałbym napisać. 

Jak chcesz się brać za kobiety to twoje wierzenia są blokadami przed związkiem czy nawet seksem.

 

Musisz walczyć o kobietę + walczyć ze sobą i swoimi demonami. 

U mnie było tak samo i to nie działa. 

Albo widzisz babę i mówisz IDĘ i idziesz zdecydowanie, nie wahasz się do samego końca, albo walczysz z kobietą i swoim niezdecydowaniem jednocześnie (SiC!).

 

Wtedy automatycznie jesteś już uznawany za słabego , NIE DECYZYJNEGO i nie ma się co dziwić.

 

MOJA RADA: 

Albo w jedną albo w drugą stronę ale na 100%. Wtedy to co zaplanujesz na pewno się uda:) 

 

Powodzenia kolego!

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Edelgeist napisał:

A niektórzy interpretatorzy Pisma, np Piotr Skurzyński, prowadzący kanał na youtube, twierdzi, że istnieje piekło

 

Piekło istnieje, niedowiarku! 

Jak można uniknąć wiecznych mąk?

M.in. ofiarowując doczesne cierpienia.

 

Ty ich unikasz!! 

 

Zaprawdę, zaprawdę, powiadam Ci.

Weź sobie kobietę, a będziesz zbawiony! 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że mimo wieku to jeszcze nie wszystko stracone.Radzilbym tylko uważać bo pewnie będziesz brał się za panny w okolicach 30 a one już niejedno przeżyły.Ty bez doświadczenia możesz szybko zostać pożarty i wypluty.Takze na twoim miejscu bym czytał dużo forum i podszedł do tego na luzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Edelgeist said:

 

Ale jeśli to prawda, to będzie bolało. A to, że lepiej żałować coś, co się zrobiło, niż coś, czego się nie zrobiło, to takie pół prawdy zależne od sytuacji

Ciebie już boli, inaczej nie byłoby tego tematu.

Cokolwiek zrobisz będzie bolało.

Życie to ból a mężczyznę poznaje się po tym jak go znosi.

Skoro drążki ci nie idą to może walnij się młotkiem w palec, tak dla testu.

O głowie nie mówię, bo to byłoby minimum dwuznaczne.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JoeBlue napisał:

Ciebie już boli, inaczej nie byłoby tego tematu.

Cokolwiek zrobisz będzie bolało.

Życie to ból a mężczyznę poznaje się po tym jak go znosi.

Skoro drążki ci nie idą to może walnij się młotkiem w palec, tak dla testu.

O głowie nie mówię, bo to byłoby minimum dwuznaczne.

 

 

Trzeba przyznać, że kawał sofisty z Ciebie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to wszystko przerabiałem, zapłaciłem za tę wiedzę słono a to co drogie człowiek ceni.

Jednak starałem się za wysoką cenę dostać dobry towar.

Póki co nie narzekam na jego jakość, raczej żałuję że go nie znalazłem wcześniej.

Koniec końców walizka banknotów nie na wiele się przyda, wóz albo dom za nią kupiony owszem.

Fakt, na jednym filmie widziałem jak goście na Saharze palili banknotami ognisko, żeby odstraszyć lwa.

Znaczy się zawsze są wyjątki.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale samo to, że zadajesz takie pytania i w ogóle sposób w jaki piszesz dużo mówi. Jak dla mnie podświadomie znasz odpowiedź czy "powinieneś" (cokolwiek to ma znaczyć w tym kontekście) mieć dziewczynę. 

Ale nie wiem z drugiej strony, masz 36 lat i zerowe doświadczenie; dla mnie to nic, po prostu twój wybór (albo i nie?), ale po tym co piszesz czuje, że jak trafisz na zawodniczkę to na czterdziestkę będziesz pytał czy potrzebujesz mieszkania i samochodu, bo po prostu je stracisz w czasie rozwodu. 

Jak dla mnie nie pierdol i nie oszukuj się czy chcesz, bo to naturalne, że chcesz. Ale przede wszystkim popracuj nad sobą, małymi krokami - pewność siebie, poradniki na necie a propo kobiet, divy i dopiero coś działaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, JoeBlue napisał:

Bo to wszystko przerabiałem, zapłaciłem za tę wiedzę słono a to co drogie człowiek ceni.

Jednak starałem się za wysoką cenę dostać dobry towar.

Póki co nie narzekam na jego jakość, raczej żałuję że go nie znalazłem wcześniej.

Koniec końców walizka banknotów nie na wiele się przyda, wóz albo dom za nią kupiony owszem.

Fakt, na jednym filmie widziałem jak goście na Saharze palili banknotami ognisko, żeby odstraszyć lwa.

 

 

Nie zrozumiałeś. Sofiści to taka grecka szkoła filozoficzna. Sofiści wierzyli/twierdzili, że prawda nie istnieje a ten ma rację, kto umie dobrze mówić innymi słowy manipulować słowem. Chodziło mi o to, że sprytnie zaprezentowałeś błędną konkluzję, że mnie boli, bo założyłem temat, opierając ją na założeniu zrównującym rzekomy ból, który mi towarzyszył przy założeniu tematu, z bólem, który towarzyszy pensjonariuszom hipotetycznego piekła, jakby to było to samo. I za ten sprytny zabieg retoryczny dostałeś ode mnie łapkę w górę.

24 minuty temu, JoeBlue napisał:

Fakt, na jednym filmie widziałem jak goście na Saharze palili banknotami ognisko, żeby odstraszyć lwa.

Znaczy się zawsze są wyjątki.

 

 

Wbrew pozorom, w pewnych okolicznościach, to mogłoby się okazać niegłupim pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LiptonGreen napisał:

Nie obraź się, ale samo to, że zadajesz takie pytania i w ogóle sposób w jaki piszesz dużo mówi. Jak dla mnie podświadomie znasz odpowiedź czy "powinieneś" (cokolwiek to ma znaczyć w tym kontekście) mieć dziewczynę. 

Ale nie wiem z drugiej strony, masz 36 lat i zerowe doświadczenie; dla mnie to nic, po prostu twój wybór (albo i nie?), ale po tym co piszesz czuje, że jak trafisz na zawodniczkę to na czterdziestkę będziesz pytał czy potrzebujesz mieszkania i samochodu, bo po prostu je stracisz w czasie rozwodu. 

Jak dla mnie nie pierdol i nie oszukuj się czy chcesz, bo to naturalne, że chcesz. Ale przede wszystkim popracuj nad sobą, małymi krokami - pewność siebie, poradniki na necie a propo kobiet, divy i dopiero coś działaj. 

Prawda jest taka, że jak się człowiek kilka razy nie przewiezie to się nie nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawie północ a ja miałem długi dzień.

W detale się nie wdaję w takich wypadkach, moje kluczowe słowo to "excuses".

Mam na górze ekranu swojego telefonu tekst na czerwono: "No excuses!"

Na dole: "Zasady i konsekwencje".

Na środku: "Wu-Wei".

Na całym ekranie - lala z ciałem jak marzenie licealisty.

Dobrej nocy bracia samcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JoeBlue napisał:

To prawie północ a ja miałem długi dzień.

W detale się nie wdaję w takich wypadkach, moje kluczowe słowo to "excuses".

Mam na górze ekranu swojego telefonu tekst na czerwono: "No excuses!"

Na dole: "Zasady i konsekwencje".

Na środku: "Wu-Wei".

Na całym ekranie - lala z ciałem jak marzenie licealisty.

Dobrej nocy bracia samcy.

 

 

Dobrej nocy. Też idę spać. Pewnie zajrzę w piątek wieczorem albo w sobotę rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, thyr napisał:

tylko p0lki enjoy ;) 

 

Na zdrowie niech autor korzysta z uciech rodaczek😆

 

 

 

 

 

3 godziny temu, Edelgeist napisał:

a właśnie odniosłem wrażenie, że tym o których pisałem, spodobałem się z wyglądu, tylko po prostu z nimi nie gadałem, bo nie miałem pomysłu na taką rozmowę

 

Zainteresowana kobieta dawała by Ci jasne sygnały czyli zaczesywanie włosów, uśmiech, przypadkowy dotyk, rozmowa, uczynność, wyręczanie, śmianie się z żartów,

brała by cię w obronę przed nieprzychylnymi Ci osobami.

Zainteresowana kobieta sama wychodzi z inicjatywa, chce zawsze przebywać w twoim towarzystwie po prostu mieć kontakt.

Jak coś było z tego to znaczy były zainteresowane a ty nie wykorzystałeś sytuacji.

 

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2021 o 22:50, Edelgeist napisał:

 

Trzeba przyznać, że kawał sofisty z Ciebie;)

W temacie wpływu religii poleciłbym Ci kobietopedię i Co z tymi kobietami, tam jest odpowiedź na programowanie podświadomości przez religie (bardziej kościół), a to wnioskując z postu może mieć fundamentalne znaczenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.12.2021 o 22:00, Yolo napisał:

 

Piekło istnieje, niedowiarku! 

Jak można uniknąć wiecznych mąk?

M.in. ofiarowując doczesne cierpienia.

 

Ty ich unikasz!! 

 

Zaprawdę, zaprawdę, powiadam Ci.

Weź sobie kobietę, a będziesz zbawiony! 

 

 

 Zbawienie jest z łaski i wiary, nie z uczynków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2021 o 23:59, Iceman84PL napisał:

 

Na zdrowie niech autor korzysta z uciech rodaczek😆

 

 

 

 

 

 

Zainteresowana kobieta dawała by Ci jasne sygnały czyli zaczesywanie włosów, uśmiech, przypadkowy dotyk, rozmowa, uczynność, wyręczanie, śmianie się z żartów,

brała by cię w obronę przed nieprzychylnymi Ci osobami.

Zainteresowana kobieta sama wychodzi z inicjatywa, chce zawsze przebywać w twoim towarzystwie po prostu mieć kontakt.

Jak coś było z tego to znaczy były zainteresowane a ty nie wykorzystałeś sytuacji.

 

 

 

 

 

 

Przykłady wzięte z d*py. To tak, jakby jakiś Niemiec nagrał pięciu polskich bezdomnych, a potem przekonywał świat, że wszyscy Polacy to śmierdzące menele. Z resztą dziwię się, że takie filmiki dajesz jako jakiś miarodajny przykład. Nie możesz zweryfikować na ile to jest na serio na ile wyreżyserowane, czy dla beki. Pierwsza dziewczyna ma trochę racji, jeśli spermiarze ją zasypują wiadomościami, trzecia chyba jest na amfie, czy czymś. A co do drugiej części posta/wypowiedzi, to np. jedna w roku 2014 mi po prosu buźki wysyłała (:-)), kiedy nasze spojrzenia się spotykały i przypadkiem usłyszałem, kiedy jeden koleś ją zagadywał, jak się go zaczęła o mnie pytać, kim jestem, jak mam na imię etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Edelgeist napisał:

Przykłady wzięte z d*py. To tak, jakby jakiś Niemiec nagrał pięciu polskich bezdomnych, a potem przekonywał świat, że wszyscy Polacy to śmierdzące menele.

 

Możesz wierzyć lub nie to twoja sprawa, jednak współczesne Juleczki takie są i bez zażenowania o tym głośno mówią😁

Co do Niemców oni właśnie tak robią jak napisałeś😉

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 12:37, Iceman84PL napisał:

 

Możesz wierzyć lub nie to twoja sprawa, jednak współczesne Juleczki takie są i bez zażenowania o tym głośno mówią😁

Co do Niemców oni właśnie tak robią jak napisałeś😉

 

 

 

 Mówię tylko, że jakieś filmiki z jutuby są ostatnim kryterium, jakie bym stosował w stosunku do dziewczyn, które znam w realu. A filmik, który pokazałeś, raczej pokazuje Niemców w złym świetle. W klipie nie występuje ani jeden "Polak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2021 o 21:07, Ursus napisał:

 

Jeżeli pójdziesz do piekła, za takie cos, to będzie tam 90% wszystkich mężczyzn.  Lepiej coś zrobić i żałować, niż nie zrobić i żałować, że się tego nie zrobiło.

 

 Tutaj jest mowa o tym, jak strasznym miejscem podobno ma być piekło:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.