Skocz do zawartości

Projektowanie randki w swojej głowie - Podwyższenie Energii randki pomimo RedPilla


Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo tego iż obecnie nie podrywam to oglądam materiały i trafiłem na moim zdaniem małą energetyczną "perełkę" 

Nie ukrywam że autor filmu zrobił mi małe kuku jeśli chodzi o podejście do tematu Energii randki 

Każdy zatwardziały RedPillowiec powinien obejrzeć i zastanowić się chwilę czy jego podejście/podejścia nie są skażone zbyt "RedPillową wiedzą"  

Poruszany temat zaczyna się od ok 6:40 ale początek też warto zobaczyć. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak projektowalem jak ten gosc przed randka to zawsze cos zjeb..m .Najlepiej mi wychodzilo na pelnej wyjebce bez spiny i planu .Trzeba tez troche popracowac nad osobowoscia a tego sie nie da zrobic w 5 min przed randka .Taka gadka na jedno bzykanko starczy do ltr'a to trzeba juz miec to cos aby psiapsiolkom kopara opadla . Z drugiej strony robic z siebie klauna aby wsadzic miecho miedzy poslady ....ech slabe to .

Edytowane przez thyr
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spitfire Nie wiem czy wiesz, ale ten gość z nagrania jest jednym z wielu coachów, który nie przepada za społecznością braci samców bo zabieramy mu naiwnych mężczyzn, którzy wierzą w te bzdury pua.

Bracie przecież dobrze wiesz bo wielokrotnie na randkach to przerabiałeś co jest najważniejszym czynnikiem przy pierwszym kontakcie z obcą kobieta? No przecież, że wygląd. Czego nigdy nie powie tzw. "mistrz" podrywu🤣 Za to o energiach, podchodzeniu i nie przejmowaniu się zlewkami, super otwieraczami jak nie masz wyglądu to i owszem😂

Mamy na forum jednego znanego coacha, który wprost mi się przyznał, że te całe pua jest robione pod kobiety, przygotowanie i ukształtowanie tak mężczyzn by pasowało to właśnie kobietom. To jest biznes. 

Zgadzam się z @thyr, że najlepsze efekty na randce z kobietą są na pełnym luzie i wyjebce.

Bez spiny, nakładania sobie presji, że coś muszę. 

Do tego trzeba mieć wysoką samoocenę i pewność siebie co pokazuje siłę mężczyzny czyli to co kobiety lubią najbardziej. 

 

  • Like 9
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Bracie przecież dobrze wiesz bo wielokrotnie na randkach to przerabiałeś co jest najważniejszym czynnikiem przy pierwszym kontakcie z obcą kobieta? No przecież, że wygląd. Czego nigdy nie powie tzw. "mistrz" podrywu🤣 Za to o energiach, podchodzeniu i nie przejmowaniu się zlewkami, super otwieraczami jak nie masz wyglądu to i owszem😂

@Iceman84PL Rozumiem co masz na myśli o wyglądzie (jest bardzo istotny) i nigdy temu nie przeczyłem że należy wybierać kobiety o SMV równym lub sobie niższym. Nie jestem też wielkim zwolennikiem PUA

@thyr, @Iceman84PL
PUA rządzi się swoimi prawami, ja zwolennikiem wielkim nie jestem, choć jest tam kilka ciekawych technik. 
Ten film za to porusza fajny temat jak podwyższyć energię randki... ale można tego użyć w zwykłych rozmowach (na imprezach, biznesowe) i wtedy energia randki znacznie wzrasta.
Kobieta (Ludzie) się bardziej otwierają.  
I nie chodzi o to by pytać, prowadzić rozmowę jak potrzebujący i uniżający. 
Myślę że dla chłopaków po przejściach i RedPilu to dobre rozwiązanie. Nic więcej. 
Nie dorabiajmy dodatkowych ideologii do tego.


 

Edytowane przez spitfire
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

co jest najważniejszym czynnikiem przy pierwszym kontakcie z obcą kobieta? No przecież, że wygląd.

No, ok.

A co dalej jak już ten wygląd zostanie zaakceptowany?

Panna rzuci się do rozporka czy chociaż usiądzie na kolana?

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spitfire napisał:

Ten film za to porusza fajny temat jak podwyższyć energię randki... ale można tego użyć w zwykłych rozmowach (na imprezach, biznesowe) i wtedy energia randki znacznie wzrasta.

Ja staram się wychodzić na randki z pustą głową, energię nadaje sama interakcja. Jak jest fajnie to jest fajnie, jak nie jest fajnie to na siłę staram się nie poprawiać humoru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee tam

Najważniejsza rzecz to taka, żeby nie budować sobie w głowie wielkich oczekiwań, żeby nie robić ze spotkania z kobietą jakiegoś egzaminu dojrzałości, żeby nie eskalować swojego chciejstwa, dlatego ja uważam, że na spotkanie trzeba iść na luzie (w rozwianej bluzie) i totalnej wyjebcie, czyli np. zwalić konia i(albo) zapodać sobie jakiś "środek rozluźniający", generalnie chodzi o to żeby panna nie miała wrażenia, że jesteś potrzebujący, że jesteś petentem, niech ona się postara, nieśli jej nie zależy to i tak cała gra nie warta jest funta kłaków.

 

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ, który zarabia na pierdoleniu głupot w internecie - poniżej jego kursant w akcji:

https://www.youtube.com/watch?v=xUNaSP-Wu_E

Kilka dobrych rad ma w zanadrzu - ale kto za to płaci? Chyba tylko zdesperowani.

Takich jak on jest więcej na yt - niejaki "samiec alfa", który napastuje małolaty w centrach handlowych oraz taki śmieszny typ z kartoflanym ryjem, który wmawia wszystkim, że jest alvaro i bożyszczem kobiet.

Farsa.

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Mamy na forum jednego znanego coacha, który wprost mi się przyznał, że te całe pua jest robione pod kobiety, przygotowanie i ukształtowanie tak mężczyzn by pasowało to właśnie kobietom. To jest biznes. 

Możesz rozwinąć temat? Dlaczego pod kobiety skoro to faceci płacą za to ciężki hajs. Może ten znany coach sam się wypowie jak wyglada ten cały biznes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ManOfGod napisał:

Możesz rozwinąć temat? Dlaczego pod kobiety skoro to faceci płacą za to ciężki hajs.

To są jakieś bzdury czytaj, że PUA jest pod kobiety. PUA narodziło się z prostego powodu; masz nerdów, geeków którzy nie mieli powodzenia u kobiet i zastanawiali się jak to zmienić. Mystery o tym gadał. Na początku PUA moim zdaniem miało szlachetne powody ale później przerodziło się w biznes.

 

Osobiście wierzę w skuteczność technik PUA, tylko, że to raczej strategie krótkoterminowe; do onsa/fwb a nie do związku. Czytałem trochę książek na ten temat i PUA można w sumie podsumować tak; to techniki manipulacji, przypominające trochę działanie iluzjonisty, które mają sprawić, że kobieta będzie myślała, że masz większy status i powodzenie niż w rzeczywistości. Typowe strategie:

- branie kobiecego wingmana który udaje twoją dziewczynę albo koleżankę która na ciebie leci.

- udawanie, że się spieszysz i zagadujesz z przypadku bo laska ci się podobała. Nadawanie całej interakcji pośpiechu (to samo robią sprzedawcy).

- nie odpisywanie odrazu i raczej średnia responsywność by laska myślała, że masz duże powodzenie i zajęte życie xD

- cały zestaw technik dotyku, modulowania głosu i tak dalej

- opowiadanie wyuczonych historyjek o swoim życiu by podkreślić wysoki status, mogą być zmyślone.

 

Najlepsze jest to, że PUAsi opracowali cały schemat interakcji. No typowe chłopy i analityczne umysły.

 

Mystery dosłownie używał sztuczek iluzjonisty w podrywie.

 

Długoterminowo ściema wychodzi, więc raczej średnio to się sprawdzi wszystko.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NoHope napisał:

Najlepsze jest to, że PUAsi opracowali cały schemat interakcji. No typowe chłopy i analityczne umysły.

 

Mystery dosłownie używam sztuczek iluzjonisty w podrywie.

Edytowane teraz przez NoHope

Z jednej strony każdy stosuje jakieś techniki manipulacji nawet nieświadomie z drugiej lepiej jednak na dłuższą metę być sobą niż kuglarzem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Ace of Spades napisał:

Najważniejsza rzecz to taka, żeby nie budować sobie w głowie wielkich oczekiwań, żeby nie robić ze spotkania z kobietą jakiegoś egzaminu dojrzałości, żeby nie eskalować swojego chciejstwa, dlatego ja uważam, że na spotkanie trzeba iść na luzie (w rozwianej bluzie) i totalnej wyjebcie


Nikt nie namawia w filmie aby być "needy" - zadawanie odpowiednich pytań może otworzyć kobietę , ale nie jako potrzebujący facet - do tego absolutnie nie namawiam B)
Druga sprawa jeśli nie ma energii interakcji i zainteresowania kobiety to szkoda strzepić ryja - tego niestety nie wszyscy łapią 

Ten film to nie poradnik jak się przylizać ale wejść na wyższej swojej energii aby kobieta to wyczuła , zarówno one jak i my jesteśmy w stanie taką energię wyczuć.

Jeśli na spotkanie wpadnie gość świeżo po Redpillu a ona np. niedawna Alpha Widow. To oboje będą mieli awersję do płci przeciwnej . Energia spadnie. 
Ja widzę często już nawet na ulicy kto ma fajną energię , nie mylić z narcyzmem :) (bo to kobiety i mężczyźni mylą dość często) 


  

Edytowane przez spitfire
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ManOfGod napisał:

Z jednej strony każdy stosuje jakieś techniki manipulacji nawet nieświadomie z drugiej lepiej jednak na dłuższą metę być sobą niż kuglarzem.

Jep, ale co mnie kiedyś zaskoczyło; siostra czasami czytała blogi na stronie podrywaj.org i powiedziała mi, że rady są generalnie dobre i że faceci powinni częściej je stosować.

 

PUA to też wiele oczywistości, przynajmniej dla nas;

- technika lustra; jak laska jest dla ciebie chujowa to bądź chujowy, jak laska jest niedostępna to bądź niedostępny i tak dalej. PUAsi zauważyli, że logiczne dyskusje z kobietami nie mają sensu i karać je trzeba jak dzieci trochę czyli zachowaniem xD

- dont be needy. To jest mantra. Nawet jak jesteś needy to udawaj, że nie jesteś. Dużo o tym pisali i to 100% racja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

No przecież, że wygląd.Czego nigdy nie powie tzw. "mistrz" podrywu🤣

 

https://www.youtube.com/watch?v=8x_vRaCaIcA

 

debunk na temat, że ''mistrz'' nigdy prawdy nie powie na przyszłość bym był ostrożniejszy w doborze słów a stwierdzanie arbitralne czegokolwiek używając słów: nigdy, zawsze, każdy itp niesie za sobą niebezpieczeństwo bycia złapanym za słowo.

 

i kolejny kwiatek ''bzdury pua'' gdyby to były same bzdury to wszystko co oni mówią byłoby bezużyteczne a nie jest.

 

Film wklejony przez towarzysza @spitfire mówi m.in. o staniu się lepszym rozmówcą co  powszechne nie jest a plagą w naszym kraju gdzie powszechne jest przerywanie, wtrącanie się, dominowanie całej konwersacji, przechwałki i inne bardzo szkodliwe nawyki rujnujące nasza skuteczność. Kiedyś Długowłosy napisał o tutaj

że ćwiczenie dynamik socjalnych dla co bardziej kumatych z nas będzie miało wpływ nie tylko na kobiety, ale i na każdy inni aspekt życia co jest słuszne poprzez podryw TRZEBA nauczyć się bycia dobrym rozmówcą, kontroli emocji, przywództwa i wielu innych specjalności, które mogą nam otworzyć takie drzwi o jakich można by tylko pomarzyć.

 

Już nie raz tutaj co bardziej łebscy forumowicze zwracali uwagę na to, że te wasze red/blue/black/bronze pile jak wejdą za mocno to stajecie się takimi samymi fanatykami jak wiele innych szkodliwych grup słusznie spitfire napisał, że jak coś jest mądre i użyteczne warto to zaimplementować do swojego życia niezależnie od autora danej myśli czy techniki.

 

@Brat Jan no właśnie wygląd daje tylko pierwsze kilka sekund, ważne co dalej.

+ coś nie od puasa

https://alexba.eu/typowe-strategie-podrywania/

https://alexba.eu/skuteczne-nawiazanie-dobrego-kontaktu-z-innym-czlowiekiem/

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maszracius_Iustus napisał:

Film wklejony przez towarzysza @spitfire mówi m.in. o staniu się lepszym rozmówcą co  powszechne nie jest a plagą w naszym kraju gdzie powszechne jest przerywanie, wtrącanie się, dominowanie całej konwersacji, przechwałki i inne bardzo szkodliwe nawyki rujnujące nasza skuteczność

No AMEN ktoś skumał po co to wkleiłem. 👊 

Niektóry spojrzą wyłącznie że to PUA i już fuj a nie o to chodzi. Szufladka i jedziemy z hejtem. 
Nawet z tych technik da się coś wziąść dla siebie 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jedno ale i to duże PUA powstało w USA, w czasach gdzie jeszcze social media nie były popularne. W USA ludzie poznawali się w barach, na ulicy i tak dalej. My mamy inną kulturę i czasy się zmieniły. Teraz niestety jak masz kiepski wygląd to nawet możesz nie mieć okazji zastosować sztuczek bo nie dojdzie do randki czy interakcji. Dlatego ostatnie lata to wzrost popularności blackpilla. Dużo się zmieniło od początku lat 2000. 

 

PUA też się zmieniło teraz gadają o "text game" czy o "wymaksowaniu profilu na instagramie/tinderze". Wszystko przeszło do internetu.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście na randce z luzem bez spiny przykładowo ,,muszę zamocz.." czy dzisiaj sobie ,,poru..am" daję dobre efekty. Praktyka w randkowaniu również jest przydatna. Gość może mieć certyfikaty ze szkoleń, ale co mu da jeśli między laska a chłopem nie będzie tzw. ognia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Parowar przed chwilą zamówiłem xD Może jestem upośledzony, ale nie wiedziałem, że istnieje takie urządzenie. Wrzucasz sobie ryż, warzywa, mięsko, paruje ci z 20 minut i masz gotowe jedzenie xD Mam problemy z jelitami więc w ogóle magia.

 

Gościu wspomina o adapterze "czarodziej". Bawiłem się biohackingiem i niestety mam reakcje alergiczne - spuchnięte węzły chłonne i tak dalej. Lipa, to trochę niebezpieczna zabawa więc z głową jeśli ktoś chce próbować. Adaptery to w sumie takie naturalne psychotropy. https://medium.com/hackernoon/im-32-and-spent-200k-on-biohacking-became-calmer-thinner-extroverted-healthier-happier-2a2e846ae113

 

No i gadanie o sylwetce; raczej oczywiste, że kobiety lecą na Vkę i że warto to podkreślać dobrze dobranymi ciasnymi koszulkami.

 

Generalnie filmik fajny.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bassfreak napisał:

Niech ten gościu ze swoim smv da sobie spokój z takimi radami XD 

 

Wygląda jakby z jakieś kreskówki wyskoczył, a jego entuzjazm przekazywania informacji powoduje u mnie senność.

Pewnie tak zagaduje i na śpiocha później bierze te laski:lol:

 

Że tacy ludzie mają wyświetlenia....<_<

 

Co do samego tematu randek to było już tu maglowane setki razy że CZAD nie musi robić NIC a taki koleś z filmiku musi na rzęsach skakać, żeby wzbudzić jakiekolwiek zainteresowanie.

 

Na randki idzie sie na tkz. luzie. Nic nie musisz nic nie chcesz nie pasuje CI kobieta to się zwijasz nie tracisz czasu. 

 

Pasuje to określasz sam co będziecie robić gdzie jeść pic siedzieć itd. nie pasuje jej to żegnasz panią niech ustawia kogoś innego.

 

Nie widze sensu robienia czegokolwiek pod kobietę, bo to ona się powinna pod nas ułożyć jako płeć uległa.

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.