Skocz do zawartości

Wzięcie pani po ścianie


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

na Red Pill Rage polecam Ci to wystąpienie - genialny człowiek - i wbrew pozorom nie jest to tylko o depresji:

 

 

Ajahn Brahm - super gościu. Skończył fizykę na uniwersytecie w Cambridge, a potem został mnichem. W ogóle ma bardzo ciekawe przemyślenia, a jego wypowiedzi bardzo lubię słuchać. Jest jednocześnie mądry i inteligentny, a o to bardzo trudno w obecnych czasach. Już sama mądrość dzisiaj jest wyjątkowym ewenementem🙂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RealLife napisał:

Może to i BluePill ale jaka to ściana dla kobiety skoro za młodu może przebierać w kandydatach i po tzw. ścianie też dalej może przebierać i nie tylko w tych mało atrakcyjnych bo portale randkowe jasną pokazują, że nawet do 4/10 piszą atrakcyjni mężczyźni. Gdzie tu różnica? 

 

No tak - internet rządzi się swoimi prawami. Ja to nazywam złudnym wyborem - zasada Pareto rozbuchana poza wszelkie możliwe granice przyzwoitości: 95% kobiet pożąda 5% facetów. No i ci tinderowi ruchacze się obruchają do znudzenia, a kobiety mają "złamane serca". Bo oczywistym jest, że taki pan 8/10 czy więcej nie odmówi jak mu się 4-ka czy 5-ka podkłada, ale po jednym spotkaniu podziękuje. 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RealLife napisał:


Nie ma takiego czegoś. Nawet srednio atrakcyjna kobieta może przybierać w kandydatach aż do starości. Ściana to pojęcie ukute w RedPillu i PUA. Dla jednych to 25 lat, inni piszą że 30. Ogólnie coś co istnieje w teorii. W praktyce nie występuje. 

No niestety nie może przebierać w kandydatach. Z reguły dla tych mężczyzn  których by chciała jest z wiekiem coraz mniej widoczna. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ścianę :D to tak my ją budujemy bo mając wiedzę 30tki a weź idź, samotne matki ha tfu i inne tam. Nie ma lekko. Chodzi bardziej o świadomych mężczyzn, którzy wiedzą co i jak działa. Ostatnio pisałem z jedną 32 lata. Opis, że chce stabilizacji dzieci. Powiedziała mi że jak miała 22 to się bawiła. Cenie za szczerość :D. Ja wiem, że nic bym z nią nie zrobił na serio ale szczerze współczuje mężczyźnie, który ją weźmie do związku i dzieci bo ona mu na 90% spierdoli życie a po ślubie zacznie chorować na ból głowy. Cieszycie się Ci co czytają, ze zrozumieniem to forum bo tu wiedzy jest jak nie zjebać sobie tego wspaniałego życia z jakaś idiotką która myśli o własnej potrzebie. :)

Edytowane przez CzarnyR
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antyrefleks kobiety po scianie maja to do siebie, ze za wiele nie sa w stanie zaoferowac. Aczkolwiek w moim mniemaniu zadnych niewiast nie ma co wykluczac, ale tylko jesli dodaja cos do zwiazku. I to chyba ogolna zasada tej gry niezaleznie od wieku kobiet. Patrze na to jak wyglada obecnie rynek matrymonialny i jestem zalamany tragedia jaka ma na nim miejsce. Mowie to z perspektywy goscia z duuuuzo mlodsza siostra, ktora obraca sie tylko w szerokim kregu takich 8-10/10 i to w roznym wieku (branza beauty i te sprawy).

 

Niezaleznie od wieku panie obecnie sa bardzo zmanierowane i merkantylne w podejsciu do wszystkiego. Poniewaz z siostra mam bardzo dobre i otwarte relacje sama mi niejednokrotnie opowiada jaki jest stosunek jej psiapsiolek do zwiazkow i oczekiwan wzgledem mezczyzn. Liczy sie przede wszystkim kasa i status, potem wyglad, a potem wszystko inne. @niemlodyjoda wskazal kilka punktow, z ktorymi sie z grubsza zgadzam, ale wiele z nich ma dosc uniwersalne zastosowanie do kazdej grupy wiekowej w zaleznosci od osobowosci kobiety. Jedna 40tka bedzie zachowywala sie jak 20tka, inna jak babcia. Sa tez 20tki, ktore sa bardzo powazne i mysla jak korpo-biurwy juz na studiach.

 

Dobre kandydatki na LTRa to panie z domow, gdzie byl jasny podzial rol i obowiazkow oraz spokoj bez parcia na 'sukces' lub 'piniadze'. Kobiety z takich rodzin ale wielodzietnych sa jeszcze lepsze bo potrafia sie dzielic, zaopiekowac i wiedza co to praca. Zawsze wykluczalem damy, ktore byly jedynaczkami lub najmlodszymi dziecmi w rodzinie (rozpieszczenie). Jesli chodzi o miedzynarodowe zwiazki to uczulam na roznice kulturowe oraz na kwestie logistyczne tkwienia w takim ukladzie (np. spedzanie swiat i inne imprezy rodzinne - bo moze to byc dosc kosztowne).

 

Aha, nigdy nie wiazalbym/spotykalbym sie z osoba, ktora drastycznie odbiega od mojego statusu majatkowego. Wynikaja z tego same nieporozumienia.

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dziadek do orzechow napisał:

Mowie to z perspektywy goscia z duuuuzo mlodsza siostra

Znam perspektywę bo mam akurat taką.

 

Z tego co wywnioskowałem z ich rozmów to jedną rzecz, mianowicie ,,facet powinien być przystojny ale uległy i dziany". 

Idealny dla nich.

 

Sztuk kilka i każda ma takie same zdanie.

 

Wszystkie zmanierowane i skupione na sobie, nikt się nie liczy. 

 

Co ciekawe nikt tego nie nauczył ich w domu a środowisko/media i słynne koleżanki.

Także produkt naszych czasów mam zawsze blisko.

 

(Cenię za szczerość jedynie każdą z nich bo jasno mówią co chcą a co nie)

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, BlacKnight said:

Z tego co wywnioskowałem z ich rozmów to jedną rzecz, mianowicie ,,facet powinien być przystojny ale uległy i dziany". 

Idealny dla nich.

Tak, pelna zgoda. Panie tez otwarcie mowia, ze jak obecny partner nie bedzie o nie dbal tak jak to one sobie wymarzyly, to po prostu zastapia go innym, ktory sie na to zgodzi.

 

Panie z kregu mojej siostry - czyli te mityczne 8-10/10 z wygladu - nawet w wieku 40lat maja podobne oczekiwania i marzenia co 20tki. Nie, nie zartuje. Najsmieszniejsze jest to, ze jest wielu chetnych by je spelniac.

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dziadek do orzechow napisał:

Tak, pelna zgoda. Panie tez otwarcie mowia, ze jak obecny partner nie bedzie o nie dbal tak jak to one sobie wymarzyly, to po prostu zastapia go innym, ktory sie na to zgodzi.

 

Panie z kregu mojej siostry - czyli te mityczne 8-10/10 z wygladu - nawet w wieku 40lat maja podobne oczekiwania i marzenia co 20tki. Nie, nie zartuje. Najsmieszniejsze jest to, ze jest wielu chetnych by je spelniac.

 

Czyli mamy poniekąd przesrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, antyrefleks said:

dlaczego więc nie dać takim paniom szansy?

Zależy czy ma dla ciebie znaczenie licznik. Znam kilka atrakcyjnych 30+. Musisz pamiętać że ładna, komunikatywna i 30+ to minimum kilkanaście lat karuzeli. Będziesz numerem 30+ w jej życiu. Na jedną noc, jak tylko nie ma chorób wenerycznych OK, na trwały związek mała szansa. Zawsze będzie pamiętała że X12 miał lepsze to a Y27 tamto. Nawet jeśli ci pani skomplementuje że jesteś super wyposażony, prawie jak student z Afryki (musiałam spróbować :), to nie każdego to kręci.  

1 hour ago, BlacKnight said:

uległy i dziany

Dziany i uległy może być tylko ktoś, kto $ odziedziczył. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Tak, pelna zgoda. Panie tez otwarcie mowia, ze jak obecny partner nie bedzie o nie dbal tak jak to one sobie wymarzyly, to po prostu zastapia go innym, ktory sie na to zgodzi.

Hmm nie wiem czy to przesrane, czy po prostu normalne podejście osoby która może sama się utrzymać. 

 

Pytanie brzmi co one sobie wymarzyły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, antyrefleks napisał:

 

Chciałbym jednak zapytać starszych braci co myślicie o braniu atrakcyjnych kobiet pomimo wieku, pomimo ściany? Nie każdemu pasują młodki w wieku 18 lat. Czy nie uważacie, że zamykanie dostępu do siebie dla kobiet po ścianie, po osiąnięciu przez nie wieku kiedy tracą na atrakcyjności jest jedynie słuszną opcją? Red pill w koncu sugeruje zaakceptować zasady gry, dlaczego więc nie dać takim paniom szansy?

 

 

Ja im mogę dać szansę - w łóżku. ;)

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dziadek do orzechow napisał:

Panie tez otwarcie mowia, ze jak obecny partner nie bedzie o nie dbal tak jak to one sobie wymarzyly, to po prostu zastapia go innym, ktory sie na to zgodzi.

Mija czas i te same panie zostaną z niczym. A za chwilę łykną każdego. Potem same będą polować nawet na młodszych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

 

jeżeli chcecie poznać, o ile łatwiejsze i z większą inicjatywą są panie 30+ zachęcam do rejestracji na portalu eDarling. Bardzo dużo 30+, zadbanych plus bardzo często same zaczepiają i piszą.

 

Na żadnych innym portalu tego nie zobaczycie, co tam, polecam dla chętnych i ciekawych.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.