Skocz do zawartości

Himalajka w końcu znaleziona:)


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Znalazłem ciekawy artykuł na gazeta.pl, gdzie dziewczyna zdecydowała się związać z ciężko chorym chłopakiem. W innym poście ktoś wkleił ciekawego posta mężczyznę Nick Vujicić, który ożenił się z piękna kobietą, nie ma rąk i nóg, jednak media o tym małżeństwie nie mówili do końca wszystkiego, w innym poście zostało to wyjaśnione. Nie zmienia faktu, że pouczanie zdrowych facetów, że niepełnosprawny ma piękną kobietę a ty ?, jest nie na miejscu.

 

 

 

Co sądzicie o tym związku Agaty i Wojtka ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Druid zmienił(a) tytuł na Himalajka w końcu znaleziona:)

Brachu trzy miesiące temu dodawałem podobny temat w rezerwacie i zapytałem tam owe panie czy były by skłonne do takich poświęceń?

Jak myślisz był jakiś odzew, zainteresowanie? NIE.

 

 

Na moje jest to robione pod publikę, być może kobieta ma jakieś kompleksy, zaburzenia czy poczucie winy dlatego jest z tym chłopakiem.

Natomiast w większości przypadków zdrowa na ciele i umyśle kobieta nigdy nie weszła by w taką relację.

Przecież kobiety są tak zbudowane by pożądać i rozmnażać się z najsilniejszymi samcami a takich jak ten chłopak omijać z daleka.

Przecież głównym celem na tej planecie dla kobiety jest sprowadzenie na świat zdrowego dziecka.

Odwróćmy sytuację jesteś na miejscu tej dziewczyny a twoja partnerka jest taka jak ten chłopak czy był byś wstanie być z taką osobą, dokonać wyrzeczeń i poświęcenia się?

Wierz lub nie większość nie jest wstanie tego zrobić bo każdy człowiek w głębi siebie to egoista poszukujący przyjemności a unikający cierpienia.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

Brachu trzy miesiące temu dodawałem podobny temat w rezerwacie i zapytałem tam owe panie czy były by skłonne do takich poświęceń?

Jak myślisz był jakiś odzew, zainteresowanie? NIE.

 

 

Na moje jest to robione pod publikę, być może kobieta ma jakieś kompleksy, zaburzenia czy poczucie winy dlatego jest z tym chłopakiem.

Natomiast w większości przypadków zdrowa na ciele i umyśle kobieta nigdy nie weszła by w taką relację.

Przecież kobiety są tak zbudowane by pożądać i rozmnażać się z najsilniejszymi samcami a takich jak ten chłopak omijać z daleka.

Przecież głównym celem na tej planecie dla kobiety jest sprowadzenie na świat zdrowego dziecka.

Odwróćmy sytuację jesteś na miejscu tej dziewczyny a twoja partnerka jest taka jak ten chłopak czy był byś wstanie być z taką osobą, dokonać wyrzeczeń i poświęcenia się?

Wierz lub nie większość nie jest wstanie tego zrobić bo każdy człowiek w głębi siebie to egoista poszukujący przyjemności a unikający cierpienia.

 

Kobieta zbuduje kapitał marketingowy na nim i będzie go trzymać tyle czasu dopóki jej status nie wzrośnie.

 

Coś jak Weronika Pazura.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Boromir napisał:

To jaka jest motywacja, że chciała się związać z chorym chłopakiem ?

Atencja. Bycie w centrum uwagi (To jest bardzo, ale to bardzo duża wartość dla kobiety), trampolina do transportu w górę.

 

Musisz wiedzieć, że panie mają ograniczenia na poziomie intelektualnym, aby zmienić warstwę społeczną (facet musi miec fach, wyksztalcenie, zyskac status). Natomiast mają silne predyspozycje biologiczne, aby nadrobić te ograniczenia. Dlatego wiele ładnych kobitek robi kariery po tym gdy wybiły się na znanym mężu, rozenek? Albo asystentki prezesa nbp ; ) to jest do zastosowania w kazdej dziedzinie zycia, nie dotyczy wylacznie celebrytek.

 

A wierz mi, kobieta z wysokimi walorami wizualnymi jest w stanie wkręcić się wszędzie, jeżeli tylko potrafi odpowiednio się zakręcić (nie trzeba duzo wkladu).

 

W tej sytuacji. Laska już nie zejdzie z poziomu. Ona bedzie tylko pchać się do góry. Gość się zwinie, a ona nadal będzie na świeczniku. Zacznie się działanie w organizacjach pożytku publicznego itd. Możliwości jest wiele. Czerwona usta zrobią furorę ; )  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:średnia długość życia 20 lat....

 

Za dwa lata będzie jak Tomkiem Komendą, pani odejdzie, powie, że pan zrobił się inny, niepełnosprawność odcisnęła piętno na jego psychice, był ciągle sfrustrowany, wyładowywał emocje na niej czy inne takie... (A że ona prowokowała kłótnie już zappmni 😂 niestety prawdopodobnie zrobi to podświadomie) znając kobiety nie aż tak źle stawiam na taki koniec

 

 

pani taka 6/10 w sumie normalna dziewczyna Niezapuszczona, w normalnych warunkach żona pracownika budowlanego, lub urzędnika niższego szczebla, gdyby był fart to informatyka 🙂

Edytowane przez Mmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Iceman84PL said:

Wierz lub nie większość nie jest wstanie tego zrobić bo każdy człowiek w głębi siebie to egoista poszukujący przyjemności a unikający cierpienia.

Całe szczęście, gdyby tak nie było dalej byśmy marzli w jaskiniach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, antyrefleks napisał:

Albo asystentki prezesa nbp ; )

 

Asystentki pokazują tylko, że nadają się na bierne i wierne popychadła. Wcześniej jedna z pań zasiadała bodajże w sejmiku. Przez całą kadencję nie zabrała głosu ani razu! Niestety dobrze to wygląda, ale w sytuacji zagrożenia zwykle nie ma co liczyć na jakakolwiek zaangażowanie w obronie pozycji, nie mówiąc o walce. Ja głosuje ja chce mieć spokój. Ileż razy widziałem ambitne polityczki co podkulały ogon jeśli wyrażenie zdania/reakcja wiązałaby się z ryzkiem nawet malutkiej straty. Stoi to w oczywistej sprzeczności do mężczyzn, którzy potrafią postawić wszystko co posiadają na jedną kartę by zwiększyć zakres wpływów lub posiadanych zasobów.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2022 o 22:40, Boromir napisał:

Co sądzicie o tym związku Agaty i Wojtka ?

 

Autorzy bloga, podobne zainteresowania zawodowe czyli po prostu Wojtek jest kurą znoszącą złote jajka. Ja tylko mam nadzieję, że to się skończy happy endem czyli będą żyli razem długo i szczęśliwie. Zaś z perspektywy gościa który ma 170 cm w kapeluszu i bardzo marne powodzenie na portalach randkowych mogę powiedzieć, że w takie związki jak ten Agaty i Wojtka to ja nie wierzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antyrefleks napisał:

50-60 letnią?

Chyba zadbanego Milf-a.

2 godziny temu, SzatanK napisał:

Ciekawe czy jacyś panowie by się tak poświęcili. 

Był nawet robiony eksperyment społeczny, gdzie dziewczyna na wózku podrywała na ulicy gości, każdy  uciekał.

Smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Boromir napisał:

Chyba zadbanego Milf-a.

Był nawet robiony eksperyment społeczny, gdzie dziewczyna na wózku podrywała na ulicy gości, każdy  uciekał.

Smutne.

@Boromir Naturalne.

Smutne bo?... Bo Nam się włącza współczucie i odruch ochrony kobiet.

Ale czy na tych emocjach byłbyś w stanie zbudować relację z kimś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maroon napisał:

Sądzimy, z prawdopodobieństwem 99.88%, że Agatka rucha się gdzieś na boku. Sam bym nie pogardził. 

 

A jak myślisz, co ma na celu ten cytat z tej strony:

Cytat

Partner czy partnerka osoby z niepełnosprawnościami nie musi być Matką Teresą, która poświęci się dla życia w czystości. Poza tym uważam, że nasza otwartość pomaga otworzyć się na seks także zdrowym ludziom.

Może to jego racjonalizacja, a może ocieplanie wizerunku otwartych związków - gdzie jest czerpanie korzyści z różnych źródeł i nie wymaganie od jednego, aby spełniało wszystkie potrzeby.

 

Cytat

 

Agata Tomaszewska: Niedawno w centrum handlowym podeszła do nas dziewczyna, której łamał się głos. Powiedziała, że dzięki nam poznała najwspanialszego na świecie chłopaka, który jest osobą z niepełnosprawnością. I że to my otworzyliśmy jej oczy.

Ja nie miałam wątpliwości, czy Wojtek, jako osoba z niepełnosprawnościami, nadaje się do związku. Ale większość ludzi tak nie myśli. To ja jestem dziwna, bo jestem wolna od klasycznych społecznych schematów, że mężczyzna powinien być taki, a nie inny i że powinien zapewniać kobiecie to czy tamto. 

 

Mnie to nagłaśnianie nie dziwi. Kojarzy mi się z tym, co ostatnio słyszałem odnośnie kwestii korzyści. Ona inicjuje (bo wiadomo, bez zainteresowania kobiety jakakolwiek relacja z facetem nie ruszy) wbrew stereotypom, z jednej coś traci, z drugiej zyskuje i ma przez to wpływ na innych. Pozytywna wibracja.

 

 

3 godziny temu, Boromir napisał:

To jaka jest motywacja, że chciała się związać z chorym chłopakiem ?

 

Rzuć okiem na to:

Cytat

Agata Tomaszewska: Wojtek jest wspaniałym liderem, ma talent menedżerski. Ma moc perswazji. Doskonale radzi sobie, prowadząc spotkania online z dziesięcioosobowym zespołem, gdy omawiamy koncepcję naszego Domu Uniwersalnego, czyli House on Wheelz.

 i jego wypowiedź:

Cytat

Gdy Jacek od jachtów do nas napisał, to powiedziałem do Agaty, że boję się marzyć. Bo każde moje marzenie się spełnia. Planuję też mieć dzieci z Agatą, co będzie dosyć trudne, ale jestem nastawiony na cel.

 

Ale jak kiedyś odnosiłem się do dyskusji, że kobiety kierują się swoimi korzyściami - dodałem że też potencjalnymi i tutaj widzę punkt zaczepienia.

 

Cytat

 

A ty, Agato, o czym marzysz?

Agata Tomaszewska: Żeby Wojtek był jak najbardziej samodzielny. Wiem, że jest mu to pisane. Czułam, że gdy był w domu uwiązany do łóżka, to się marnował.

To, co już osiągnął, pokazuje, że moje przeczucie jest jak najbardziej uzasadnione. Wojtek to wizjoner, który już nie boi się działać. Jesteśmy idealnie dobranym teamem – nie tylko jako para, ale także jako zespół do działania. Nigdy wcześniej nie byłam w takim związku.

Wiem też, że sama więcej mogłabym zrobić dla siebie, gdybym odzyskała czas, który teraz spędzam na opiece nad Wojtkiem. Teraz mam mało czasu na swoje życie.

 

Zadajcie sobie pytanie, czy chłopak by się tak nakręcał, gdyby nie miał przy sobie takiej kobiety?

Powiedziałbym, że kwestia Himalajki zależy od tego czy jesteśmy jej w stanie dostarczyć Himalaje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.