Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.02.2022 o 17:59, maggienovak napisał:


Bardziej jestem ciekawa, CO WAM DAJE POCZUCIE BALANSU ŻYCIOWEGO/PSYCHICZNEGO? 

Nordic Walking codziennie 5 km, pływanie, saunowanie, czytanie. ❤️ To mi daje powera do pracy i domowych zajęć.

W dniu 8.02.2022 o 17:59, maggienovak napisał:


Zauważyłam, że miesięczna suplementacja i jedzenie normalnych! posiłków poprawiło mi skórę (jestem chyba w upragnionej remisji choroby - łuszczyca). Nie mam bólów w obrębie żołądka, śledziony. 
 

@maggienovak czy rozpatrywałaś w kontekście łuszczycy pobyt w sanatorium? Mój brat jest chory na łuszczycę (zwykłą), i wyjeżdża do sanatorium (trzy tygodnie), jemu bardzo pomagają kąpiele siarkowe. Skierowanie bierzesz od lekarza rodzinnego i raz bodajże na dwa lata możesz skorzystać. To mit, że sanatorium jest dla starszych osób. 

Edytowane przez Wewerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. gdzie w tym wszystkim Twój facet? 

 

Robisz dobry krok w stronę diety ketogenicznej. Mam dwoje znajomych z łuszczyca, po mojej namowie dali sobie szanse, żeby spróbować. I są mega zadowoleni, jeśli chodzi o skórę.

Dodatkowo wyrzucili wszystkie szampony a zastąpili je mydłem z Allepo (szukaj z jak największą ilością oleju laurynowego - powyżej 55%), wysokimi dawkami biotyny (conajmniej 10mh ed), hydrolizowanymi peptydami kolagenu typ I i III najlepiej z ryb. Ponadto piszesz ze masz problem z wagą, a na keto poleciałoby raz dwa, nawet bez zbędnego ruszania się. 

Edytowane przez PoProstuMarek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.