Skocz do zawartości

Kobiety to płeć piękna?


Rekomendowane odpowiedzi

Przez tą modę na nienoszenie makijażu w tych czasach mozna zobaczyć jak wiele kobiet ma niesamowicie OBRZYDLIWĄ CERĘ. Gówniary mają krosty/pryszcze na 2/3 twarzy, dorosłe mają ziemiste cery i wągry...

To ja jako 31 letni facet mam lepszą, mimo iż paliłem od 22 roku życia...

Sądzę że to też wina instagrama i photoshop. Faceci oglądają mega wyretuszowane twarze, w makijażu i jeszcze poprawione programem i to się wbija ostro w mózg. Przez co jest takie zdwiko "O KURWA to kobiety mają krosty???". Wszystko to jedna wielka jebana manipulacja społeczeństwem... pranie mózgu.. rzygam tym!

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Chcni napisał:

@Ramaja Awantura Przeciętny mężczyzna ma o niebo lepszą cerę bezdyskusyjnie, nawet nie prowadząc zdrowego trybu życia i odżywiania, bo nie nakłada na ryja kilogramów szpachli, która niszczy skórę.

Racja, ja np. twarz myję co 2 dni, jak mi się świeci to po prostu husteczką wycieram. Skóra jednak musi mieć naturalne natłuszczanie itp. Skóra musi oddychać...

Włosy na ten przykład teraz myję co 2 dni bo też takie ciągłe mycie jest niezdrowe. Ale chodzić w przetłuszczonych bym nie mógł a i widzę czasami jak kobiety chodzą. Wygląda to obrzydliwie :(.

47 minut temu, nesq napisał:

Nie rozumiecie.... 

 

One muszą nakładać szpachle np. po 22-23 roku życia aby przedłużyć młodość w celu złapania żywiciela... a że się nie udaje to wychodzi przeorane ryło po 35 r.z.

Ja ze smutkiem oglądam koleżanki z gim. i podstawówki. Cholera, ktoś mi kiedyś mówił że kobieta kończy się po 30tce i qrwa - chyba jest w tym ziarno prawdy... Polki po 30 zaczynają GRAŻYNIEĆ XD ( nie wszystkie oczywiście)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie swoimi wpisami. Sam diabeł mnie podkusił z tymi kobietami.

 

Szukajcie mnie pod Nickiem "SoczystyPlacek29" na portalach randkowych albo "SłonecznySłonecznik3629"

Kto z kobietą spółkuje lub chociaż z nią rozmawia to gej. 

 

Zdaje się, że są tu egzemplarze którym własna wspaniałość troszku zaszkodziła.

 

128542079-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Ja ze smutkiem oglądam koleżanki z gim. i podstawówki. Cholera, ktoś mi kiedyś mówił że kobieta kończy się po 30tce i qrwa - chyba jest w tym ziarno prawdy... Polki po 30 zaczynają GRAŻYNIEĆ XD ( nie wszystkie oczywiście)

To jest ciekawe, bo niektóre po 26 roku życia wręcz pięknieją i od czego to zalezy? Zauważyłem wiele takich przypadków, ale tez nie przesadnie duzo. Z zasady im starsza tym brzydsza, ale, niektóre rzeczywiscie sa jak wino i po 30 roku zycia maja najlepszy okres

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Martius777 napisał:

gallery_1648541533_363833.jpg

gallery_1648541533_815101.jpg

gallery_1648541533_740901.jpg

gallery_1648541533_785199.jpg

gallery_1648541533_976640.jpg

gallery_1648541533_809362.jpg

gallery_1648541533_34474.jpg

gallery_1648541533_171726.jpg

gallery_1648541533_524365.jpg

gallery_1648541533_844725.jpg

gallery_1648541533_769832.jpg

gallery_1648541534_960881.jpg

gallery_1648541534_865922.jpg

gallery_1648541534_486617.jpg

gallery_1648541534_473192.jpg

gallery_1648541534_496143.jpg

gallery_1648541534_213565.jpg

gallery_1648541534_717585.jpg

gallery_1648541534_703011.jpg

gallery_1648541534_858831.jpg

gallery_1648541534_696385.jpg

gallery_1648541534_902940.jpg

 

Kobiety to płeć piękna.

 

Serio?

 

:D

 

Art. 286 K.K. 

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

No pasuje jak ulał. 

Edytowane przez Old Soul
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BumTrarara napisał:

To ja pojadę po bandzie. Będzie progresywnie i postępowo. 🏳️‍🌈

 

Nawet faceci zmieniający płeć są ładniejsi od kobiet :D:D:D

 

Koniec świata!

 

Ladyboy'e...

 

2f9a867ae5557b782c7496b5aab0e3b1c53a231a

6972435180_2342b1d79c_k-470x313.jpg

00015959-scaled.jpeg

 

TO jest demotywator dla kobiet, że facet może być bardziej kobiecy niż one :D

  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że kobiety mają czelność mówić do mniej atrakcyjnego mężczyzny ty brzydalu😆

Zobaczcie jakie wspaniałe wnętrze skrywa maska na twarzach kobiet, anielic o gołębim sercu i nieskazitelnej urodzie🤣

 

 27 zdjęć pokazujących "dwie twarze" kobiet - przed i po makijażu –  Demotywatory.pl

 

27 zdjęć pokazujących "dwie twarze" kobiet - przed i po makijażu –  Demotywatory.pl

 

Makijażystka wykonuje niezwykłe metamorfozy chorych kobiet! - O tym się  mówi - Zdjęcie 1 - Polki.pl

 

Fatalne randki - strona 3 - Forum Psychologia - Forum

 

Zdjęcia, które ukazują prawdziwą moc makijażu - Galeria - KWEJK.pl

Jak kurwa możecie tak oszukiwać ( ͡° ʖ̯ ͡°)... - hewbintotkon - Wykop.pl

 

Zazwyczaj uważam przy takich porównaniach z... - p.....z - Wykop.pl

 

PS. Panowie zawsze pamiętajcie pierwsza randka na basenie😁

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Old Soul napisał:

Art. 286 K.K. 

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

No pasuje jak ulał. 

@Old Soul

No to masz.

 

d0f7abf18dbbd9c0fed9b30160dd8b71,1500,0,

 

https://natemat.pl/37091,zazadal-rozwodu-i-120-tys-dolarow-za-to-ze-piekna-zona-byla-niesamowicie-brzydka

 

Cytat

Jian Feng jakiś czas temu pobrał się z pewną piękną młodą Chinką. I ich życie mogłoby wyglądać jak w bajcę, gdyby wkrótce po ślubie na świat nie przyszła ich pierwsza córka. Nie podobna ani do ojca, ani pięknej matki. Na pierwszy rzut oka. Wkrótce okazało się bowiem, że nienachalnej urody córka Chińczyka w rzeczywistości jest do swojej mamy bardzo podobna. Żona Fenga przed ślubem zataiła bowiem, że w przeszłości przeszłą operację plastyczną i jej wyjątkowa uroda to nie do końca dzieło genów.

 

Cytat

Chińczyk przygotowując się do rozwodu długo podejrzewał swoją żonę o zdradę. Był przekonany, że brzydota córki wynika z tego, że w rzeczywistości do jej poczęcia przyczynił się inny mężczyzna. Był o tym przekonany tak długo, aż na jaw nie wyszło, iż jego małżonka przed ślubem wydała aż 100 tys. dolarów w klinikach plastycznych.

 

Edytowane przez Miszka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Miszka napisał:

Art. 286 K.K. 

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

No pasuje jak ulał. 

Przeczytaj dalsze paragrafy tego artykułu z KK. Polecam doczytać także orzeczenia sądów oraz komentarze wraz z interpretacjami.

Nie widzę aby do przedstawionego tematu miało zastosowanie przestępstwo z tego artykułu.

Rozumiem, że to bardziej w opcji humorystycznej.

Przy dobrym podciągnięciu - raczej mówimy o szkodzie w rozumowaniu KC.

Po szczegóły do odpowiedniej instytucji w tym zakresie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lady Bathory napisał:

Przeczytaj dalsze paragrafy tego artykułu z KK. Polecam doczytać także orzeczenia sądów oraz komentarze wraz z interpretacjami.

Nie widzę aby do przedstawionego tematu miało zastosowanie przestępstwo z tego artykułu.

Rozumiem, że to bardziej w opcji humorystycznej.

Przy dobrym podciągnięciu - raczej mówimy o szkodzie w rozumowaniu KC.

Po szczegóły do odpowiedniej instytucji w tym zakresie.

Domyślam się, że w obecnym ginocentrycznym systemie orzeczeń sądu który przychyliłby się do takiego wnioskowania w takim kontekście nie znajdę, więc należy to głównie rozpatrywać w formie humorystycznej.

Nie mniej z mojego punktu widzenia jest to oszustwo, a że sądy by się nie zgodziły z taką interpretacją to już inna sprawa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.