Skocz do zawartości

Wspólne usunięcie tindera, ale co dalej?


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Kamil9612 napisał:

ile ma lat ?

 

napisz, że dobrze się bawiłeś w wwie, poznałeś brunetkę i miło spędziłeś czas, dodaj, że szkoda że musiałeś ja sobie zastąpić kimś innym. Potem spytaj o jej weekend :D 

w srode za pozno, moze jutro we wtorek

Ma 19 lat , i mówiła ze nie miała chłopaka . Także nie ma co jej tez za mocno tyrać co do zachowania bo poprostu może nie umieć być w związku, i nie wie do końca jak się zachować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę się moim zdaniem rozpędzacie z tym robieniem z nie femme fatale, to jest tylko dzieciak ( no, bo sorry, ale kończąc liceum najczęściej ludzie są dzieciakami, które nie żyją z kalendarzem w łapie, mają mało na głowie, są uzależnione od rodziców)

Dziewczyna może być po prostu bezmyślna - nie zastanawia się zbyt nad tym, o czym myśli dorosły człowiek- że coś wypada,że czyjeś plany. może też być przewrażliwiona nastolatką, która się wstydzi odezwać, myśli,że zrobiła coś złego etc.

Wy nie przeżywaliscie jaki nastolatkowie rzeczy, które w późniejszym wieku uznalibyście za w ogóle niegodne uwagi?

 

Może też być tak, że dziewczyna nie jest zainteresowana bratem i traktuje go czysto rozrywkowo,ale z tego, co brat pisał to nie wygląda to tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, powerade napisał:

Także nie ma co jej tez za mocno tyrać co do zachowania bo poprostu może nie umieć być w związku, i nie wie do końca jak się zachować. 

A kolega to się chyba zalofciał w tej maturzystce. 😁

 

Jak już chcesz zadzwonić to nie męcz tamtego tematu, powiedziałeś czego nie lubisz i tyle. Ja tam zawsze stawiam na własną stabilność, mówię prosto co nie halo ale potem zwykle życie idzie dalej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, icman napisał:

A kolega to się chyba zalofciał w tej maturzystce. 😁

 

Jak już chcesz zadzwonić to nie męcz tamtego tematu, powiedziałeś czego nie lubisz i tyle. Ja tam zawsze stawiam na własną stabilność, mówię prosto co nie halo ale potem zwykle życie idzie dalej. 

Właśnie dzwoniłem i nie odebrała 😀 już pewnie foch 😀 zadzwonię jeszcze raz za około 2h jak nie odbierze ani nie oddzwoni to moim Zdaniem już po "ptokach”.

chociaz ja nie uważam żebym coś zjebal. Sfochowala się napewno tym Ze sam pojechałem do wwa i się nie odzywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, powerade napisał:

Właśnie dzwoniłem i nie odebrała 😀 już pewnie foch 😀 zadzwonię jeszcze raz za około 2h jak nie odbierze ani nie oddzwoni to moim Zdaniem już po "ptokach”.

chociaz ja nie uważam żebym coś zjebal. Sfochowala się napewno tym Ze sam pojechałem do wwa i się nie odzywałem.

Taka sytuacja. Dzwoni telefon. 18 letnia x siedzi z rodzicami i ogląda Netflixa. 

Dzwoni typ który chciał z nią jechać do Wawy. 32 letni. 

Odebrać? Nie odebrać? 

 

Jeśli odebrać to rozmawiać przy wszystkich czy w toalecie. 

 

Co odpowiedzieć na pytanie kto dzwonił i w jakiej sprawie? 

 

14 lat starszy partner to nie ktoś z kim obnosi się na social mediach. To ktoś kogo się trzyma w tajemnicy w nadziei że za jakiś czas będzie opcja regularnej relacji bez konspiracji. 

 

Jeżeli bierzesz się za takie młódki i oczekujesz że będą się zachowywać jak 25+ oraz że będą niezależnie dysponować czasem to jesteś naiwny. 

 

W takiej relacji trzeba być tym bardziej wyrozumiałym. Tatusiować trochę. Nie robić zamętu bo odpisała 3 godziny później.

 

Bo już samo to jest red flagą. 

Obraża się o opóźnioną odpowiedź? Kto wie co grozi za przesoloną zupę? 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Libertyn napisał:

Taka sytuacja. Dzwoni telefon. 18 letnia x siedzi z rodzicami i ogląda Netflixa. 

Dzwoni typ który chciał z nią jechać do Wawy. 32 letni. 

Odebrać? Nie odebrać? 

 

Jeśli odebrać to rozmawiać przy wszystkich czy w toalecie. 

 

Co odpowiedzieć na pytanie kto dzwonił i w jakiej sprawie? 

 

14 lat starszy partner to nie ktoś z kim obnosi się na social mediach. To ktoś kogo się trzyma w tajemnicy w nadziei że za jakiś czas będzie opcja regularnej relacji bez konspiracji. 

 

Jeżeli bierzesz się za takie młódki i oczekujesz że będą się zachowywać jak 25+ oraz że będą niezależnie dysponować czasem to jesteś naiwny. 

 

W takiej relacji trzeba być tym bardziej wyrozumiałym. Tatusiować trochę. Nie robić zamętu bo odpisała 3 godziny później.

 

Bo już samo to jest red flagą. 

Obraża się o opóźnioną odpowiedź? Kto wie co grozi za przesoloną zupę? 

Masz racje , dlatego skumalem to i nie będę już poruszał tego tematu. Pociągnę to dalej zobaczymy co z tego będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fury King napisał:

Niech oddzwoni. Rano pisałeś, że się nie odezwiesz pierwszy. Zmiekles  i bardzo dobrze bo po co Cie to miało meczyc ale piłka jest po jej stronie. Ma czas i możliwość to odzwania albo odpisuje. 

Ahhhhh te gry No tak jest niestety kto wchodzi w relacje z kobietami musi się z tym liczyć 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2022 o 09:14, powerade napisał:

jak myślicie jutro powiedzieć jej o tym ze gdy usunęliśmy tindera zmieniamy status na fb . Czy nie poruszać tego tematu ? 

Ja myślę(wiem), że z tego nic nie będzie dobrego.

ZASADA: kobieta ma naciskać na związek A TY masz się nie dawać złapać.

Już trzyma ale się wysmyka.

...A tu mamy obustronny zaczep.

Potem kamyczek po kamyczku i lawina gotowa.

MIDNIGHT REZISTANCE.  

....zaczynasz sam wypełzać na srebrną tacę.....one wtedy(ZAINTERESOWANIE TRACĘ).

5 godzin temu, powerade napisał:

mówiła ze nie miała chłopaka . Także nie ma co jej tez za mocno tyrać co do zachowania bo poprostu może nie umieć być w związku, i ni

A tu mamy ENGINE...wszelakich problemów.

JEŻELI nam tu 'sromolisz' o związku bo jesteśmy NIBY OBCY.....to interpolując twoje rozmowy z Nią.

STWIERDZAM(mam ztwardzenie/ból dupy), że tak śpiesz w wypowiedziach o wspólnych wizjach WSZECHŚWIATA......nie dziwota, że wycofuje się raczkiem.

JESZCZE HEJ wycieczkę do Hiszpani zasponsoruj!....to na bazie autentycznych/spierdolin z przed 20 lat....widzę schemat ma się dobrze.

:)

  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tornado napisał:

Ja myślę(wiem), że z tego nic nie będzie dobrego.

ZASADA: kobieta ma naciskać na związek A TY masz się nie dawać złapać.

Już trzyma ale się wysmyka.

...A tu mamy obustronny zaczep.

Potem kamyczek po kamyczku i lawina gotowa.

MIDNIGHT REZISTANCE.  

....zaczynasz sam wypełzać na srebrną tacę.....one wtedy(ZAINTERESOWANIE TRACĘ).

A tu mamy ENGINE...wszelakich problemów.

JEŻELI nam tu 'sromolisz' o związku bo jesteśmy NIBY OBCY.....to interpolując twoje rozmowy z Nią.

STWIERDZAM(mam ztwardzenie/ból dupy), że tak śpiesz w wypowiedziach o wspólnych wizjach WSZECHŚWIATA......nie dziwota, że wycofuje się raczkiem.

JESZCZE HEJ wycieczkę do Hiszpani zasponsoruj!....to na bazie autentycznych/spierdolin z przed 20 lat....widzę schemat ma się dobrze.

:)

  

Bez przesady , ale moim zdaniem tez mogę powiedzieć co mi nie odpowiada. I to nie jest tak ze jest młoda to trzeba chuchać jak z jajkiem … nie na tym to chyba polega …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, powerade napisał:

I to nie jest tak ze jest młoda to trzeba chuchać jak z jajkiem

Ke?

Ja o chlebie Ty o niebie.

Ona 'potrzebuje' starego do pochwalenia się i trampoliny(społecznej).

Ty potrzebujesz po co?

...pochwalenia się?....relacji?...itd.

Gdybyś był 'dziany'* to byś był zaobrączkowany.

Dowód społeczny 'spierdoliłeś'.

...teraz to syzyfowa robota będzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tornado napisał:

Ke?

Ja o chlebie Ty o niebie.

Ona 'potrzebuje' starego do pochwalenia się i trampoliny(społecznej).

Ty potrzebujesz po co?

...pochwalenia się?....relacji?...itd.

Gdybyś był 'dziany'* to byś był zaobrączkowany.

Dowód społeczny 'spierdoliłeś'.

...teraz to syzyfowa robota będzie.

 

 

A co twoim zdaniem ”spierdolilem” ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tornado napisał:

Ja myślę(wiem), że z tego nic nie będzie dobrego.

ZASADA: kobieta ma naciskać na związek A TY masz się nie dawać złapać.

A jak nie naciska? Poza tym co to za zasada? Ja rozumiem ślub itd, ale związek? Cały kod kulturowy wskazuje że to facet ma podrywać, facet ma wypraszać relacje na wyłączność. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, powerade napisał:

Dzwoniłem wczoraj nie odebrała , dziś napisałem o której mogę zadzwonić bo chce pogadać ? Jeżeli nie Będzie odzewu nie mam zamiaru się upadlać , i trzeba będzie odpuscic 

 

 

 

Gdybym miał tzipe, już spuściłbym takiego petenta w kiblu. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, powerade napisał:

Dzwoniłem wczoraj nie odebrała , dziś napisałem o której mogę zadzwonić bo chce pogadać ? Jeżeli nie Będzie odzewu nie mam zamiaru się upadlać , i trzeba będzie odpuscic 

Strzeliłeś właśnie sobie w kolano. 

 

Ty nie dzwonisz po używaną kanapę z OLX. Jeśli laska z którą jesteś lub masz jakieś poważne deklaracje nie oddzwania/odpisuje to Ty nie pytasz się kiedy możesz to zrobić, tylko czekasz. Jeśli to nie następuje to urywasz kontakt. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2022 o 12:18, powerade napisał:

dlatego w jednym i drugim przypadku uważam że lepiej dla mnie jak to ja sie nie odezwę pierwszy

 

W dniu 24.04.2022 o 09:33, powerade napisał:

Ale szczerze nie widzi mi się abym to ja się do niej pierwszy odezwał. 

 

W dniu 24.04.2022 o 09:11, powerade napisał:

Szczerze nie czułbym się z tym dobrze jakbym sam zainicjował kontakt

 

W dniu 24.04.2022 o 09:02, powerade napisał:

Szczerze głupio byłoby mi się odezwać teraz jak gdyby nigdy nic, i wolałbym aby ona to zrobiła. 

 

20 godzin temu, powerade napisał:

Właśnie dzwoniłem i nie odebrała

 

4 godziny temu, powerade napisał:

dziś napisałem o której mogę zadzwonić bo chce pogadać ?

 

 

Komentować?

Czy lepiej nie.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

;););)

Edytowane przez Brat Jan
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.