Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

 

 

To przypomina mi historię znajomego z liceum, ego level milion, co to on nie potrafi, żył  pod kloszem, bogaci rodzice, najmądrzejszy, zawsze naj, żeby sobie udowodnić poszedł do innej firmy pracować po studiach (humanistyczne a co) i poległ z kretesem, ale przyznaje że przynajmniej próbował, skończył oczywiście w firmie tatusia i dumnie pisze o sobie CEO na srinkledinie, po latach z ciekawości sprawdziłem krs, a w nim nawet nie ma jednej akcji, prezes to cały czas tatuś, ale ceo nadal dumnie leży w necie, masakra, śmiechu warte

A najlepsze że tacy ludzie są często pierwsi aby dać Tobie radę i nawet sami nie widzą jak to wychodzi komicznie, gdy całe życie mają z górki a rodzice za nic wręcz przeżuwają

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, spacemarine napisał:

A najlepsze że tacy ludzie są często pierwsi aby dać Tobie radę i nawet sami nie widzą jak to wychodzi komicznie, gdy całe życie mają z górki a rodzice za nic wręcz przeżuwają

Wiedziałem że Jaś jest zjebany przez swoje ideolo, ale nie wiedziałem, że jest bananem ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Pierwsze mieszkanie dostałem od rodziców po studiach, potem dom pod miastem. Nigdy nie zapierniczałem i nie zamierzam. Można? Można!

— Jaś Kapela (@JasKapela) March 17, 2023

 

Trochę mi to przypomina texty lasek dających dupy.

Pszypatek? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.