Skocz do zawartości

Kobiety, wolicie zdobywać czy być zdobywane?


Wolisz być zdobywana czy zdobywać?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wolisz być zdobywana czy zdobywać?

    • Wolę być zdobywana
    • Wolę zdobywać i czuć rządzę krwi!
      0
    • Nie ma różnicy byle by się coś działo i jakiś mendziosz mnie chcioł
    • Jestem MGTOW znaczy WGTOW - Women goes Terrible Onion Wulkan


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, antyrefleks napisał:

Rozumiem, że nie ma znaczenia jaki samiec zdobywa? Jeżeli ma, to proszę, bądź precyzyjna, bo dostrzegam tutaj zatajenie dość ważnych informacji dotyczących cech jakie powinien mieć samiec zdobywający kobietę.

 

Nie odniosłam się do tego, bo uznałam, że to raczej oczywiste, że ma to znaczenie. Raczej każdy będzie wolał odwzajemnić zainteresowanie tej osoby, która się mu podoba.
Tak samo pewnie nie podejdziesz do dziewczyny, którą uznasz za nieatrakcyjną, nawet jeśli będzie Ci dawała sygnały, że się jej podobasz.

Choć może niektóre osoby karmia tym swoje ego, że zainteresował się nimi ktokolwiek, ale niezbyt je rozumiem i podejrzewam, że należą do mniejszości.

A jakie powinien dokładnie mieć cechy, to już kwestia bardzo indywidualna, bo typu facetów, jak i kobiet są różne, jak i gusta. 

Ale to już temat rzeka i zrobiłby się z tego offtop ;)

Jednej spodoba się umięśniony brunet, a drugiej szczupły szatyn. Jednej pewny siebie, drugiej tajemniczy. Są pewne ogólne cechy, które świadczą o atrakcyjności, owszem, ale są też takie, które jedna osoba może uznać za zaletę, a druga niekoniecznie.

Edytowane przez Angel_Sue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

A co mają karynki do zwykłego kurestwa? Bo nie za bardzo rozumiem.

 

No ja o kurestwie nigdzie nie pisałam, więc jak o tym chcesz, to proponuję z kimś kto siedzi w temacie.

 

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Ps. Widzę że mój wpis o karynkach ukłuł w dupke bo nie pierwszy raz mi go wypominasz :D

Okropnie ukłuł! Rozpaczałam dwa tygodnie... 😭 ale jednak z kim się przystajesz, takim się stajesz, co widać po Twojej odpowiedzi z dupy i z brakiem kontekstu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli o mnie chodzi, to na pewno plusem byłoby gdyby facet zagadał w jakiś niebanalny sposób.

Choć, kiedyś mój były zadał pytanie z serii banalnych o treści "dzień dobry, czy my się przypadkiem nie znamy? Bardzo mi Pani kogoś przypomina" ;), ale cała znajomość i tak później potoczyła się zdecydowanie niebanalnie, a on sam był jedną z bardziej inteligentnych osób, jakie poznałam.

I to jest dla mnie ważne, żeby facet miał coś do powiedzenia, jakąś pasję, coś co odróżni go od reszty. Oprócz tego pewna auta tajemniczości, czy też introwertyzmu byłaby wskazana, jak i poczucie humoru podobne do mojego (a mam trochę zryte i nie zawsze je od razu ujawniam, więc czasem jest z tym problem). No i żebyśmy rozumieli się prawie bez słów, byłoby wskazane. 

To tyle jeśli chodzi o charakter, co do wyglądu nie będę się wypowiadać, bo to tym bardziej indywidualna kwestia. 

Edytowane przez Angel_Sue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Angel_Sue napisał:

Choć, kiedyś mój były zadał pytanie

VS

 

17 minut temu, Angel_Sue napisał:

a on sam był jedną z bardziej inteligentnych osób, jakie

Jeszcze nie czujesz, że sama siebie orasz? 

17 minut temu, Angel_Sue napisał:

Ale jeśli o mnie chodzi, to na pewno plusem byłoby gdyby facet zagadał w jakiś niebanalny sposób.

Bolało Cię aniołku, kiedy spadłaś mi z nieba? 

 

 

Litości!!!!

 

 

 

!!!!!!!!zamknijcie już ten rezerwat w pizdu!!!!!!!

18 minut temu, Angel_Sue napisał:

Ale jeśli o mnie chodzi, to na pewno plusem byłoby gdyby facet zagadał w jakiś niebanalny sposób.

A co dasz w zamian? Cipę? Trochę mało. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zuckerfrei napisał:

VS

 

Jeszcze nie czujesz, że sama siebie orasz? 

Bolało Cię aniołku, kiedy spadłaś mi z nieba? 

 

 

Litości!!!!

 

 

 

!!!!!!!!zamknijcie już ten rezerwat w pizdu!!!!!!!

A co dasz w zamian? Cipę? Trochę mało. 

 

Tak, masz rację, jedno zdanie wypowiedziane w dodatku w żartobliwym kontekście, musi świadczyć o niskim IQ ;)

Tylko ją mam w końcu do zaoferowania, jak pewnie wszystkie kobiety wg ciebie, więc cóż mam dać innego?

Sorry, ale nie chce mi się dalej ciągnąć tej bezsensownej dyskusji z tobą, szczególnie, że jestem dzisiaj chora i nie mam siły żeby się denerwować, więc sajonara @zuckerfrei

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zuckerfrei napisał:

A gdzie ja o tym pisałem? Najlepiej w ogóle się nie loguj w tym miejscu. Wypoczywaj boś chorutka. 

Hmm, Ty chyba też skoro masz tak krótką pamięć:
"  46 minut temu, Angel_Sue napisał:

a on sam był jedną z bardziej inteligentnych osób, jakie

Jeszcze nie czujesz, że sama siebie orasz? "

 

Więc odpowiem po kobiecemu -zasugerowałeś ;)

Choć może i nie o to ci chodziło, nie wiem, nie ważne zresztą, albo sam jesteś chory i masz problemy z pamięcią, nie wiem....

Ale na przyszłość radzę bardziej precyzyjnie formułować myśli.

A poza tym, śmiej się śmiej, wiesz jest taki cytat, najpierw się z ciebie śmieją... Zresztą nie ważne.

Sajonara po raz drugi i ostateczny.

Edytowane przez Angel_Sue
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sargon Mieczów ci u nas dostatek, ale i te przyjmuję jako wróżbę zwycięstwa, którą mi sam Bóg przez wasze ręce zsyła - rzekła królowa @deomi.

 

Historia zatoczyła koło, lubi się powtarzać. 

PS. dwa nagie miecze, pochwa się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Angel_Sue napisał:

coś co odróżni go od reszty.

I to jest dość powszechne zjawisko w przyrodzie, niestety ten atawizm jest przyczyną wielu frustracji gdyż jest zbudowany na strachu.

 

„Uwaga” - to dziwne jak manipulacja tym aspektem świadomości jest mało ogarnięta w naszym gatunku.

Edytowane przez icman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Nieudane... To zależy w jakiej sferze/dziedzinie.

Większość kobiet, jak i mężczyzn wybiera kogoś, bo musi (mniej czy bardziej świadomie). 

Nie każda kobieta jest westchnieniem męskiej fantazji, więc trzeba brać, co jest w miarę osiągalne. 

Większość par na tym globie pod względem wielu parametrów mniej satysfakcjonująco się dobrało. 

Prawdą jest, że podrywająca kobieta jest desperatką. Nawet atrakcyjna! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.