Skocz do zawartości

Jak 9-10/10 potrafiła zniszczyć życie, jaką moc ma uroda, a do tego dlaczego nigdy takiej nie odmawiać seksu choćby nie wiem co się działo


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, spacemarine napisał:

Sam się chwalisz obcym ludziom na forum 4 autami i ile kosztują, ja jadę autem za 200 koła a to moje kolejne wyścigowe, jakie emocje, zachowujesz się jak "zawód syn", zbierasz gold diggerki i masz co sam siejesz.

Niech to będzie kubeł zimnej wody, jak Ciebie rodzina wspiera wpierw ogarnij firmę bo 2023 rok to będzie tąpnięcie i zacznij się kręcić na siłę wokół dzieciaka, jak ci rodzice policjanci są poczciwymi ludźmi to też może spróbuj z nimi ponownie nawiązać relacje, masz karty jakie masz

miałem to samo napisać, ale Brat mnie ubiegł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz tego tematu, to Typowa Jebana Polska, Komuna, Rozbiory, Piwo przez kompem. Porażka. Marek popracuj bo wartościowi ludzi chodź są przegrańcami to będą dalej.

7 minut temu, MM_ napisał:

miałem to samo napisać, ale Brat mnie ubiegł

kurde chciałem abys mieli obraz jak dupa mysli, jezu dobrze Przepraszam.

Polecam film : Shot Caller = połowa by z Was tam nie wytrzymała i tyle. Gdy macie syna którego ktoś Wam go odbiera to jesteście zdolni doi Wszystkiego

Edytowane przez pawelwielo
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, tmr said:

Masz firmę i auta za kilka mln i nie masz obsługi prawnej ? I pytasz na tu, na forum ? 

Może być banan, któremu tata kupuje co chce na siebie/firmę. Więc formalnie gówno ma, ale ma się czym chwalić. Ot cała tajemnica. Niestety sporo takich jest rozpieszczonych na maksa przez bogatego tatusia. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tmr napisał:

Zdradził go fragment o wódce od Palikota jako wyznaczniku statusu.

Wpisuje się whisky Jakubiak ;)

 

Spoko tak tylko napisałem.... byłem człowiekiem.

Teraz, maroon napisał:

Może być banan, któremu tata kupuje co chce na siebie/firmę. Więc formalnie gówno ma, ale ma się czym chwalić. Ot cała tajemnica. Niestety sporo takich jest rozpieszczonych na maksa przez bogatego tatusia. 

Nie no szok. Nikt mi nic nie kupił. Jak byłem mały jadłem chleb z podłogi. Ja pierdole, dlaczego tacy jestescie ? ludzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Nie ma to jak zawód syn....

 

 

Nie to nie trol. Znam typa z identyczna historią tylko auta nieco tańsze.

 

Jak nie troll to chyba nie wytrzeźwiał z imprezy gogo, pewnie gość jest spoko ale niemal 40 latek zachowuje się jak na konkursie kto ma dłuższego, kasa podbiła ego w kosmos i damy kierowane instynktem to wykorzystują. Co gorsza ego nie pozwala zrozumieć, że to chwalenie się razi tym bardziej jak sam wskazuje że go to zgubiło :) bo takie damy go doją. Jej jak ja zazdroszczę oskarkom, człowiek zapdala dzień w dzień a tutaj życie jak w Madrycie, ale i to pokazuje w jakie problemy można wejść, więc równowaga jest w przyrodzie.

 

Autorze wątku Ty się nie obrażaj bo powinieneś nam podziękować, że masz "reality check" osób które nie całuje Twojej d i Tobie nie nadskakują, trochę pokory w zyciu, bo inaczej bęziesz się dalej odbijał z bandy do bandy i myślał że to wszyscy w koło są nie tak zamiast wyciągnąć wnioski.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maroon napisał:

Może być banan, któremu tata kupuje co chce na siebie/firmę. Więc formalnie gówno ma, ale ma się czym chwalić. Ot cała tajemnica. Niestety sporo takich jest rozpieszczonych na maksa przez bogatego tatusia. 

Tylko firma ma raczej obsługę prawną. A jak nie ma to zleci i opłaci ( między fakturą za tankowanie aut za kilka mln )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawelwielo napisał:

Spoko tak tylko napisałem.... byłem człowiekiem.

Nie no szok. Nikt mi nic nie kupił. Jak byłem mały jadłem chleb z podłogi. Ja pierdole, dlaczego tacy jestescie ? ludzie ?

Panie sam nadałeś ramy swojej wypowiedzi i się dziwisz że tak ludzie to odbierają, tak Ciebie odbierają i masz do ludzi pretensje, dorośnij. I się dziwisz że trafiasz na takie dziunie i masz rezultaty.

 

Aż mi się przypomniała słynna luxury girl:

 

Teraz, pawelwielo napisał:

Spoko, ale to jaka komedia... kurde czlowieku ja siedziałem, co Ty tworzysz. Ludzie. Ja do Was Bracia a Wy mnie tak.

 

Przeczytaj na spokojnie co napisałeś jeszcze raz, no chwalisz się jak niewiadomo kto, i dobrze że masz życie super, ale to serio śmiesznie się czyta, nie bierz tego do siebie, przeczytaj na spokojnie co napisałeś

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spacemarine napisał:

Jej jak ja zazdroszczę oskarkom

 

Nie masz czego. Bardzo często wpadają w ostre depresje z których w zasadzie nie da się wyjść i to z błahych powodów. Takie podkładanie podusi pod pupkę od małego robi ostrą siekę z samodzielności, ego, i relacji z innymi ludźmi.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpada gość na forum, wpłaca ileś tam za rejestrację, opisuje swoją historię i wielkimi literami pisze Moderacji co ma robić, bo odpowiedzi nie poszły w kierunku od początku oczekiwanym. A myślałem, że przy niedzielnym wieczorze z forum nic mnie już nie zaskoczy. Ależ się pomyliłem:)

 

Oczekuję niecierpliwie dalszych wpisów i tego gdzie ten wątek nas zaprowadzi:

 

Popcorn GIFs - Find & Share on GIPHY

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maroon napisał:

Może być banan, któremu tata kupuje co chce na siebie/firmę. Więc formalnie gówno ma, ale ma się czym chwalić. Ot cała tajemnica. Niestety sporo takich jest rozpieszczonych na maksa przez bogatego tatusia. 

 

Znam co najmniej kilka podobnych przypadków, dlatego jestem w stanie uwierzyć, że historia nie jest zmyślona... Tzw. zawód-syn albo zawód-córka - to się zdarza nie tylko w filmach... 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Król Jarosław I napisał:

 

Nie masz czego. Bardzo często wpadają w ostre depresje z których w zasadzie nie da się wyjść i to z błahych powodów. Takie podkładanie podusi pod pupkę od małego robi ostrą siekę z samodzielności, ego, i relacji z innymi ludźmi.

Szkoda, że tak mało mądrych ludzi tu jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawelwielo napisał:

kurde czlowieku ja siedziałem

No komedia. Opłacili auta i wystawne życie...a o poradę prawną pytasz na forum bo rodzina nie zadbała o taka rzecz? Jak wyszedleś z aresztu? Masz dozór ?...ni uja się to nie trzyma kupy. Ta cała opowieść...barwna, zwroty akcji, kobiety, sportowe auta, wódka od Palikota ;)

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym poznać wersję tej 10 na 10

3 minuty temu, Krugerrand napisał:

Wpada gość na forum, wpłaca ileś tam za rejestrację, opisuje swoją historię i wielkimi literami pisze Moderacji co ma robić, bo odpowiedzi nie poszły w kierunku od początku oczekiwanym.

 

 

GDZIE JEST MODERACJA!!!

 

mLN4p7.gif

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10/10 = dobry pajac bogaty ruchne go bede miala na wszystko i bede nim cipa rzadzic, nie udalo sie, chcesz do niej instg, nr czy tell ?

2 minuty temu, pawelwielo napisał:

Szkoda, że tak mało mądrych ludzi tu jest.

Nie jest. Ale sa i tacy, zwykli przedsiebiorcy co sie stali czyms nie wiem nieludzkim ?

3 minuty temu, spacemarine napisał:

Ja chciałbym poznać wersję tej 10 na 10

zlaplapalm frajera za rogi, Marka nie sluchasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelwielo

Ciesz się że nie jest gorzej i nie przejmuj się naszym zdaniem, serio goście z internetu tak wpływają, dajmy se spokój, idź do dobrego adwokata, jest pełno takich, poszukaj specjalizujących się w obronie mężczyzn, sporo jest kobiet adwokatek  w tym dobrych, powodzenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jak 9-10/10 potrafiła zniszczyć życie, jaką moc ma uroda, a do tego dlaczego nigdy takiej nie odmawiać seksu choćby nie wiem co się działo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.