Skocz do zawartości

Kobieta prawie idealna?


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, maroon napisał:

Mam wrażenie, że ona gdzieś ze Ślunska pochodzi, może górolka i chyba nie pokończyła niewiadomo ilu szkół, więc może mieć taki akcent i wymowę po prostu. A że daje się zauważyć jakiś cień neurotyczności, to fakt, tylko że kto nie ma w sobie neurotyka. 

Ale racjonalizuje, ale racjonalizuje! Ma taki głos bo szuka SUGAR DADDY! 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi czasami wpada na jutubku jej kanał. W mojej ocenie wizualnie zdecydowanie powyżej średniej. Przede wszystkim nie mając tapety, nie wygląda jak straszydło, a to samo w sobie daje kobiecie przynajmniej 1 punkt do atrakcyjności. Ciało jak na 30+ też w świetnym stanie. Na bank zasługa dobrych genów, bo nie widać zbyt wielu włókien mięśniowych, ma naturalnie szczupłe nogi i poślady. Max co robi, to bieganie.

 

Ja mam z Nią problem jeśli chodzi o psychę. Za bardzo idzie w klimat dzieci kwiatów, co to żyją w ciągłej podróży, ale takiej bez planu, składu i ładu. Biorąc co przyniesie dzień, i tak przez całe życie... Jakby od czegoś uciekała. Takie wrażenie odnoszę. Żyjąc w kamperze i sezonowo pracując na wybrzeżu przy promocji jakiegoś eventu w tym wieku, to tak jakby coś poszło nie tak w przeszłości. I to tyczy się w sumie zarówno jej, jak i jej partnera lekkoducha, któremu w danej chwili wygodnie (ma ciszę, spokój, codziennie inny widok z okna i bzykanie - niech pierwszy rzuci kamieniem, który o takim życiu po cichu nie marzy)

 

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

świecenie dupą na Instagramie? Po co?

Właśnie po to. Nie pisalibyśmy o Niej w tym momencie, gdyby była kolejną instagramową czy tiktokową dziewczyną od handmadu (jakkolwiek to zabrzmi ;) ). Poza bransoletkami, wiem że sprzedaje też soft kalendarze ze swoimi zdjęciami. Czymś to trzeba rozruszać. A Jaki produkt, taka reklama. W Echu Katolickim się raczej nie wyświetla.

Edytowane przez Vlad_Lokietnichuk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, maroon napisał:

 

"idealna" powinno być 😁 Laska robi od lat bransoletki, ma własny sklep internetowy. Pytanie na ile w szczuciu dupą jest atencji, a na ile wyrachowania żeby "robić" marketing. 

 

Ile nie oglądałem jakichś takich podróżniczo-kamperowo-lajfstajlowych produkcji, to ZAWSZE gdzieś pojawia się w pewnym momencie dupa i cycek mniej lub bardziej zakryte.

 

No bransoletki, wow.

Ile razy bywałem na "targach designu", ą,ę, to było kilkanaście stoisk z "bransoletkami" typu chińskie komponenty składane w 5 minut, marża 500%.

Niektórzy robią też dropshipping, bo w sumie szybciej, kiedy "super oryginalną bransoletkę" zrobią od razu azjatyckie rączki, jak dla 100 innych dropshipperów.

 

Nie wszystkie kanały szczują dupą, takie, co mają treść - nie.

Przykładem Kirsten Dirksen, co jeździ z mężem i dziećmi po świecie, i nagrywa wszelkie unikatowe rozwiązania budowlane, od eko hi-techu, po recyklingowy low-tech, od bogatego domku w prywatnej winnicy, po hydroponikę na nieużywanym dachu w slumsach.

Ma super gości i treść , i nie musi szczuć cycem.

 

Zaś każdy kanał "inny niż wszystkie", cycem szczuć musi.

Już nawet nie fotki z dupą na motorze, to łagodne.

Ale jak już Pani Kartoflana Twarz musi pokazać wszystko, to wiadomo, na czym kanał polega. ;>

Jeszcze ta w ogóle nie pretensjonalna nazwa z "boho" xD

 

Laski "boho" i "robiące design" zostały w 100% trafnie pokazane w tym pięknym skeczu :

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Może @Libertyn napisze więcej, bo on chyba bieglejszy w takich kinky klimatach. Dla mnie ciekawa obserwacja socjologiczna, co dorosłych ludzi kręcić potrafi.

Rzeczy o których nie śniło się nawet naszym filozofom.
ABDL to zupełnie nie dla mnie. 

 

1 godzinę temu, maroon napisał:

Ile nie oglądałem jakichś takich podróżniczo-kamperowo-lajfstajlowych produkcji, to ZAWSZE gdzieś pojawia się w pewnym momencie dupa i cycek mniej lub bardziej zakryte.

Pytanie na ile to zamierzone. 
Wiadomo że jak jest ciepło i gorąco to jest więcej negliżu. Ciężko oczekiwać by laska na plaży w Zanzibarze robiła transmisje czy zdjęcia w golfie. 
Z drugiej strony można sobie useksualizować wszystko i uznawać to za wyzywające i szczujące
7u16lqfdufpy.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, Vlad_Lokietnichuk said:

, jak i jej partnera lekkoducha,

Zauważmy, że wiele dość ładnych lasek ciągnie nie do mitycznego czada, tylko właśnie do takiego lekkoducha. Przynajmniej na pewnym etapie życia. 

55 minutes ago, Vlad_Lokietnichuk said:

 

któremu w danej chwili wygodnie (ma ciszę, spokój, codziennie inny widok z okna i bzykanie - niech pierwszy rzuci kamieniem, który o takim życiu po cichu nie marzy

O to, to 😁😁😁 Ja tak kiedyś żyłem przez jakiś czas, tylko w cieplejszym klimacie. I dopóki jest za co żyć(!), to powiem, że to kurewsko fajne życie. 

 

36 minutes ago, sargon said:

 

No bransoletki, wow.

 

Nie idzie się nie zgodzić, ale tak o większości biznesów można powiedzieć. Ale jeżeli ktoś się z tego utrzymuje, to what's problem man? Też kiedyś myślałem, że wszystko powinno być na poważnie i na serio, a często z takich gównobiznesów ludzie lepiej żyją i w dużo mniejszym stresie, niż z "poważnej" roboty. 

 

Anyway co lepsze: w miarę ogarnięta Julka trzepiaca bransoletki, czy Julka leżąca, pachnąca i nic nie robiąca? 

39 minutes ago, Gościu said:

Ciekawy wątek funkcjonowania na działce, dobra alternatywa do kredytów i zasuwania po 16h na nie.

 

Od maja do września. A potem problem zaczyna być. Są tacy co jeżdżą kamperem na zimę do ciepłych krajów, ale to trzeba mieć w miarę sensowne przychody. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Nie idzie się nie zgodzić, ale tak o większości biznesów można powiedzieć. Ale jeżeli ktoś się z tego utrzymuje, to what's problem man? Też kiedyś myślałem, że wszystko powinno być na poważnie i na serio, a często z takich gównobiznesów ludzie lepiej żyją i w dużo mniejszym stresie, niż z "poważnej" roboty. 

 

 

Większość takich mini biznesów nie robi wielkie halo "ajm so speszyl", kiedy nie jest.

Np. budowa szamb i zbiorników - nie jest wow, daje zarobić.

Jednak nie widzę jakoś Januszy świecących dupą na Insta, że robią wyjątkowe szmba - cóż, może musimy poczekać na zmiany kulturowe ;)

 

A co do generalnej zasady - tak, wszak stare przysłowie mówi "lepsze deko gównianego handlu, niż kilo złotej roboty".

A gówniany pieniądz wypiera złoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak niektórzy tu pisali też, przynajmniej dla mnie, pani niezbyt atrakcyjna. Nie zmienia to faktu, że może się podobać.

 

Mi natomiast nie dawno wyświetliło się to:

 

Moim zdaniem pani z nagrania o kilka klas ładniejsza z przyjemniejszym głosem i w sumie poruszyła nie głupi temat. No, ale to tylko jedno nagranie oceniam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2022 o 12:36, maroon napisał:

Zauważmy, że wiele dość ładnych lasek ciągnie nie do mitycznego czada, tylko właśnie do takiego lekkoducha. Przynajmniej na pewnym etapie życia. 

 

Trafne spostrzeżenie. I - pomimo slusznego wieku - nie pojmuję, co jest dla kobiety atrakcyjnego w lekkoduchu żyjącym "z dnia na dzień". Tu chyba o te pierdolone emocje chodzi. Poukładany facet, taki jak ja dostaje na wstępie -1 do SMV za "brak luzu" - jak one to nazywają. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SamiecGamma napisał:

 

Trafne spostrzeżenie. I - pomimo slusznego wieku - nie pojmuję, co jest dla kobiety atrakcyjnego w lekkoduchu żyjącym "z dnia na dzień". Tu chyba o te pierdolone emocje chodzi.

Też mi się tak zdaje, są emocje i nie ma nudy także chomik w kołowrotku zasuwam niczym rajdowiec F1 przed na ostatnim okrążeniu. 

 

22 godziny temu, SamiecGamma napisał:

Poukładany facet, taki jak ja dostaje na wstępie -1 do SMV za "brak luzu" - jak one to nazywają. 

Zdaje mi się, że dla kobiety takie coś oznacza nudę i przewidywalność. Gdzie tutaj jakiekolwiek emocje jakimi tak żyją i żywią się kobiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SamiecGamma napisał:

Trafne spostrzeżenie. I - pomimo slusznego wieku - nie pojmuję, co jest dla kobiety atrakcyjnego w lekkoduchu żyjącym "z dnia na dzień".

Loekkoduch żyjący z dnia na dzień w melinie i utrzymujący sie z fuch - nic atrakcyjnego. 
Lekkoduch mający  kilka milionów na koncie i po prostu żyjący epikurejsko - wersja idealna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.