Skocz do zawartości

Kobieta prawie idealna?


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Takie cuś mi yt podsunęło:

 

 

Przyznam, że obejrzałem kilka odcinków z zainteresowaniem. Zwykłe zmaganie się z rzeczywistością, realizacja jakichś tam marzeń, żadne Domnikany i inne palmy nad basenem. Przy czym koleś żaden czad, a laska całkiem ładna, a przy tym i posiadająca swój rzemieślniczy biznes i nie głupia i robotna i ciesząca się prostymi rzeczami, a przy tym niezby rozrywkowa, choć odrobina szczucia dupą daje się zauważyć, zapewne na potrzeby Patronite. Wiek pani jakieś 30-32 lata. Oczywiście poprawka, że widać tylko to co opublikowane, ale czyżby kobieta idealna? Co myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieżnie obejrzałem ten wklejony od Ciebie odcinek i ocenię tylko ten, po mojemu laska jeszcze nie ogarnęła w jak uprzywilejowanej sytuacji jest w PL i przy odrobinie atencji może wskoczyć na wyższy level. Jest strasznie młoda, także kieruje się jeszcze emocjami, później będzie kalkulować i gościa na 99% wyjebie.

 

Od 17:37 gościu wie że jest w dupie, ale próbuje racjonalizować. 

 

Laska fajka, bo młoda i naturalna, ale z wypowiedzi raczej już gorzej. W mojej ocenie daję mocne 5/10. Oceniam tylko na podstawie tego odcinka, możliwe że przegapiłem parę atutów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5/10. Hmmm... 

 

https://www.instagram.com/p/CS8tXBgK_9q/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

to ja bym chciał same takie piątki 30+ na ulicy 😁

 

Laska jest spokojnie 7, a jakby się dobrze zrobiła to 8, a może i 9.

3 hours ago, Spokojnie said:

. Jest strasznie młoda, 

32 lata to nie jest strasznie młoda, wręcz przeciwnie, starszawa już. 

 

Pomijam genetykę, ale odpowiedni tryb życia i minmalizacja tapety na mordce daje niektórym paniom dużą przewagę nad innymi. A teraz niewypacykowanych b. mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech ma chłop co mu żałować, próbować trzeba tylko się nie żenić bo relacja się zmienia i zawsze jest argument ja się rozwiodę i to tragedia finansowa dla gościa

Poza tym jak laska pokazuje się tak na insta to też szukanie atencji, no takie zdjęcia nago z zasłoniętymi częściami z rękoma mimo wszystko to jakiś znak ostrzegawczy, rozumiem biznes no ale lol

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

a laska całkiem ładna, a przy tym i posiadająca swój rzemieślniczy biznes i nie głupia i robotna i ciesząca się prostymi rzeczami

To ta z tego insta ma być?

"Proste rzeczy" - profesjonalne sesje zdjęciowo-erotyczne na insta. Litości. 🤣

Projekt do dojenia frajerstwa/skok na wyższą gałąź-milionera z Kataru/aetencyjność level9000.

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maroon napisał:

Laska jest spokojnie 7, a jakby się dobrze zrobiła to 8, a może i 9.

Tym zdjęciem z insta tylko utwierdziłem się że niewiele się pomyliłem, dla mnie max 6/10, ale mamy zupełnie inne gusta, stąd ta ocena. Patrząc na atencyjne fotki - odrzuca jeszcze bardziej. Swoją drogą gościu musi mieć ciepło w gaciach bo spermiarze z insta tam pewnie codziennie bombardują ją dziesiątkami wiadomości. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, maroon said:

https://www.instagram.com/p/CS8tXBgK_9q/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

to ja bym chciał same takie piątki 30+ na ulicy 😁

Jak to się mawia w branży foto - "dupa zawsze się sprzeda" ;) I ona to też wie.

 

A czy (prawie)idealna to zawsze wychodzi w praniu. Najczęściej przy praniu wstępnym :D

Może być ekstremalnie wkurwiająca (jakiś rodzaj neurotyczności w niej wyczuwam) a tak to baba jak baba. Trochę też jak dla mnie ma zbyt (stylizowany na..?) zdziecinniały głosik. Dostał bym szału gdyby mi tak jakaś świergotała całymi dniami. Ale kamera rządzi się swoimi prawami. Ponoć infantylizacja u kobiet jest instynktownym zaproszeniem "opiekunów". Że niby taka jest bezradna jak dziecko. 

 

ps. Plus że ruda ;)

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna dziewczyna. Rokująca, powiedziałbym, ale... to świecenie dupą na Instagramie? Po co? :) Jakaś niezrealizowana potrzeba uwielbienia i przyciągania non stop uwagi? A to jeśli rokuje, to jak najgorzej ;)

24 minuty temu, Rnext napisał:

Plus że ruda

Ogromny :)

Edytowane przez Obliteraror
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Obliteraror said:

To sobie wyobraź, jaką furorę by zrobiła na forach fanów ABDL-u ;) *

Nie znam klimatów, ale mam taką kuzynkę, która rzekłszy po naszemu, gdy cokolwiek mówi - "ciećka się". Naprawdę trudno odbierać ją serio i się nie śmiać jak dziecięcym, nieporadnym głosikiem próbuje coś poważnego powiedzieć. Np. kupić kilo schabu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:
38 minut temu, Rnext napisał:

na..?) zdziecinniały głosik.

To sobie wyobraź, jaką furorę by zrobiła na forach fanów ABDL-u

Gdzie Ty po tych internetach chodzisz? ;)

 

Co do tematu - insta zajebana fotkami z dupą, słabe. Z wyglądu nie przyciąga niczym specjalnym, poza tym że jest szczupła. Może jest mega fajną kobietą (aczkolwiek ta atencja na insta...), ale aby kogoś od ideałów wyzywać? Panie @maroon, no proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rnext napisał:

Naprawdę trudno odbierać ją serio i się nie śmiać jak dziecięcym, nieporadnym głosikiem próbuje coś poważnego powiedzieć.

Wielu to kupuje, uważa za słodkość i bezbronność ;) Oj, jakże ciężko można się pomylić.

A poważniej - monetyzacja dupą, zapewne udana. Z biznesowego punktu widzenia: profil na Insta obserwuje ponad 10 tys. osób. Już jest potencjał monetyzacji i współpracy z markami, powoli przestajesz być traktowany jako drobnica. Seks sprzedaje, sprzedawał i sprzedawać (się) będzie.

 

@Taboo, nie znasz, nie oceniaj xDD

Może @Libertyn napisze więcej, bo on chyba bieglejszy w takich kinky klimatach. Dla mnie ciekawa obserwacja socjologiczna, co dorosłych ludzi kręcić potrafi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, zuckerfrei said:

Ruda, ruda rozszerz uda!!

@maroon ma motylki w brzuszku, jego ocena jest zaburzona. 

 

Haha 😁 Jakoś lubię laski, które mają zmysł techniczny i potrafią sobie rączki pobrudzić. Ale taki styl życia to nie moja bajka. 

 

1 hour ago, Taboo said:

 

Co do tematu - insta zajebana fotkami z dupą, słabe. Z wyglądu nie przyciąga niczym specjalnym, poza tym że jest szczupła. Może jest mega fajną kobietą (aczkolwiek ta atencja na insta...), ale aby kogoś od ideałów wyzywać? Panie @maroon, no proszę!

"idealna" powinno być 😁 Laska robi od lat bransoletki, ma własny sklep internetowy. Pytanie na ile w szczuciu dupą jest atencji, a na ile wyrachowania żeby "robić" marketing. 

 

Ile nie oglądałem jakichś takich podróżniczo-kamperowo-lajfstajlowych produkcji, to ZAWSZE gdzieś pojawia się w pewnym momencie dupa i cycek mniej lub bardziej zakryte. Myślę, że to nieodłączny element promocji i przyciągania widzów do takich kanałów, ale też pewna różnica pokoleniowa. Pokolenie insta jest do takiego "szczucia" przyzwyczajone i zapewne uważa to za coś naturalnego. 

 

No i pamiętajmy, że widać tylko to co widać. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna laska z niej. Jak dla mnie zdecydowanie ruchable. 

Więcej jak 5/10 bym jej dawał i coś jak 7/10 a nawet 8/10 :)

Na takie zdjęcia się miło patrzy, a kobieta jak takie fotki wstawia na insta więc szuka atencji bądź mając chwilę słabości przygody jakby napisał Adonis :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Rnext said:

. Trochę też jak dla mnie ma zbyt (stylizowany na..?) zdziecinniały głosik. 

Mam wrażenie, że ona gdzieś ze Ślunska pochodzi, może górolka i chyba nie pokończyła niewiadomo ilu szkół, więc może mieć taki akcent i wymowę po prostu. A że daje się zauważyć jakiś cień neurotyczności, to fakt, tylko że kto nie ma w sobie neurotyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.