Skocz do zawartości

Rzeźba u Roberta


Rekomendowane odpowiedzi

Szczupła acz dość atletyczna sylwetka. Poziom tłuszczu pewnie faktycznie w okolicy 10%. Sylwetka dla większości osób nie do utrzymania przez cały rok. Widać ogrom pracy i dyscypliny. Co oczywiste widać też ogrom pomocy dietetyków, fizjoterapeutów i trenerów różnej maści.

Edytowane przez FraterPerdurabo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno spoko sylwetka, dużą robotę robi niski poziom tkanki tłuszczowej. Dużo treningów i idealnie dopiętej diety. Ale czy to jest zdrowe i realne do zrobienia dla przeciętnego Kowalskiego to nie wiem. Jeszcze weźmy pod uwagę, że ta sylwetka w piłce nożnej jest tylko efektem ubocznym, a nie celem samym w sobie, tak samo jak trening siłowy w tej dyscyplinie nie jest podporządkowany sylwetce plus masa treningów wydolnościowych, biegania, które nie ułatwia sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to kwestia poprawności politycznej, naiwności, czy niewiewiedzy, ale czy któryś z was sądzi, że to jest naturalna sylwetka w tym wieku? Podejrzewam, że pan Robert jest na 3-4 środkach, a dopiero potem wchodzą czynniki o których mówicie. Załóżmy jednak, że jest tym genetycznym odmieńcem 1 na 100,000, to dalej nikt z nas by tak nie wyglądał, bo żaden trener nie zastąpi genetyki. Otwórzcie oczy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miraculo napisał:

Nie wiem czy to kwestia poprawności politycznej, naiwności, czy niewiewiedzy, ale czy któryś z was sądzi, że to jest naturalna sylwetka w tym wieku? Podejrzewam, że pan Robert jest na 3-4 środkach, a dopiero potem wchodzą czynniki o których mówicie. Załóżmy jednak, że jest tym genetycznym odmieńcem 1 na 100,000, to dalej nikt z nas by tak nie wyglądał, bo żaden trener nie zastąpi genetyki. Otwórzcie oczy. 

Oczywiscie ze tak. Napewno jest wspomaganie farmakologiczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Miraculo napisał:

Nie wiem czy to kwestia poprawności politycznej, naiwności, czy niewiewiedzy, ale czy któryś z was sądzi, że to jest naturalna sylwetka w tym wieku? Podejrzewam, że pan Robert jest na 3-4 środkach, a dopiero potem wchodzą czynniki o których mówicie. Załóżmy jednak, że jest tym genetycznym odmieńcem 1 na 100,000, to dalej nikt z nas by tak nie wyglądał, bo żaden trener nie zastąpi genetyki. Otwórzcie oczy. 

Zapewne jest na jakiś środkach, z tym się zgodzę. Natomiast co do wieku Lewandowskiego to bym aż tak nie przeszkadzał. Ma 34 lata i w takim wieku też da się zrobić taką formę bez wspomagania. Kwestią kluczową jest fakt, że on taka formę ma cały rok. A to już naturalnie wydaje się ciężkie nawet w młodszym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, SolidSnake said:

A ile byście mu dali z twarzy? Bo chyba obiektywnie to niewiele...

 

30 kilka.

 

Zawodowy sportowiec, jak ma wygladac jesli wszystko podporzadkowuje temu co robi w zyciu.

 

Dobra forme mozna zbudowac ale to wymaga nakladow finansowych, czasu, treningu i samodyscypliny.

 

To jest maraton a nie sprint.

Edytowane przez Niktzprzeszloscia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niktzprzeszloscia napisał:

 

30 kilka.

 

Zawodowy sportowiec, jak ma wygladac jesli wszystko podporzadkowuje temu co robi w zyciu.

 

Dobra forme mozna zbudowac ale to wymaga nakladow finansowych, czasu, treningu i samodyscypliny.

 

To jest maraton a nie sprint.

Chodziło mi o ocenę od 1 do 10 /10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.