Skocz do zawartości

Jackowski... coś nieprawdopodobnego, co ten człowiek wyprawiał!


wrotycz

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, thyr napisał(a):

Pamietam jak chlop mowil z rocznym wyprzedzeniem o zadymach i wojsku na polskiej granicy . Ta “przepowiednia “ sie spelnila choc wypowiadana wtedy  byla mocno niedorzeczna . Moze gosc ma jakies polityczne wtyki i czasami pozwalaja mu sie uwiarygadniac . Ciemny lud musi w cos wierzyc wiec mu takiego magika wykreowano .

Tłumaczę wam, że Jackowski ma prawdopodobnie kontakty ze służbami i niejako "zapowiada" pewne wydarzenia, puszcza temat w eter. Typowe działanie służb pod przykrywką cudownego jasnowidza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, thyr said:

Pamietam jak chlop mowil z rocznym wyprzedzeniem o zadymach i wojsku na polskiej granicy . Ta “przepowiednia “ sie spelnila

 

Ja też coś takiego pamiętam. Pamiętam też, że każdy, zdroworozsądkowy człowiek mógł to właśnie tak przewidzieć.

Ja tak to przewidziałem.

Powinienem zostać jasnowidzem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wrotycz napisał(a):

 

Ja też coś takiego pamiętam. Pamiętam też, że każdy, zdroworozsądkowy człowiek mógł to właśnie tak przewidzieć.

Ja tak to przewidziałem.

Powinienem zostać jasnowidzem.

 

Pracowales wtedy na afrykanskich lotniskach czy moze widziales jak tubylcy masowo wykupowali bilety na bialorus z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem ?Co najsmieszniejsze tam skad ten motloch przylecial to tereny kontrolowane przez jankesow takze wnioski sa jasne do wyciagniecia .

9 godzin temu, Bullitt napisał(a):

Tłumaczę wam, że Jackowski ma prawdopodobnie kontakty ze służbami i niejako "zapowiada" pewne wydarzenia, puszcza temat w eter. Typowe działanie służb pod przykrywką cudownego jasnowidza.

Tez mam takie wrazenie kolego .

Edytowane przez thyr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2023 o 16:16, thyr napisał(a):

Moze gosc ma jakies polityczne wtyki i czasami pozwalaja mu sie uwiarygadniac . 

Pan jasnowidz, nie ma politycznych wtyk.

 

Jest medialny od lat 90tych, pracuje dla służb i służy do przesuwania ,, Okna Overtona", do trzymania narodu w ciemnocie i strachu.

 

Słucham jego gadania u Atora i słucham z szetoko otwartymi oczami.

Kto chociaż trochę interesuje się geopolityką, ten wie że super jasnowidz, mówi o rzeczach oczywistych. 

 

Chwali się znajomościami z mafią, bo tak jak i on, gangusy tańczyli ze służbami.

 

Służby, mają wyjebongo, kto rządzi 🙂

Edytowane przez vodkas85
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie jestem jego fanem, promowanie go przez atora to wogóle jakiś żart, ja tez mogę mówić takie ogólniki.

 

Natomiast wierzę że są ludzie mający jakieś zdolności, w Warszawie jest taki bioenergoterapeuta Paweł Polonecki, poszedłem z ciekawości bo polecił mi znajomy co się interesuje takimi rzeczami, no i okazało się że faktycznie czuć takie dziwne ciepło jak przekazuje energię. Doskonale wiem że czytając to brzmi jakbym pisał jakieś bzdury czy robił sobie beke. No właśnie nie, nie było świecącej butelki jak u bioenergoterapeuty z polsatu lata temu i podobnych bzdetów. Doświadczenie ciekawe i ludzie chodzą do niego latami a jest po 70tce. Więc są pewne zdolności ale to jest ogromna rzadkość, dlatego w większości jestem bardzo sceptyczny tym bardziej jeśli ktoś pcha się do mediów to dla mnie czerwona flaga.

Edytowane przez jackn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma mówiła, że jej wujek policjant twierdzi, iż Jackowski to oszust, w sprawach zaginięć, które mieli, działał tak, że dzwoniła rodzina, przekazywała "jasnowidzowi" wszystkie informacje, potem on (prawdopodobnie) wchodził na internet, patrzył na mapę (pewnie ma doświadczenie w takich zdarzeniach) i mówił, gdzie ktoś może być, albo ciało. On tak strzela, wiele razy mu nie wychodzi. Policjant twierdził, że żadnej mocy nadludzkiej Jackowski nie ma i szkoda mu oszukiwanych ludzi, którzy płacą, dodatkowo zaburza działania policjantów, bo rodzina chce, żeby robić to co "jasnowidz" zalecił.

 

Jackowski ma ponoć przygody keks, pali i dużo pije. Widać po nim, że niezdrowo wygląda, ma straszny słowotok niespokojnych myśli. Czy tak wygląda uduchowiona jednostka?

 

Wystarczy czytać branżowe treści, mieć średnio najnowsze info i można wiele rzeczy "jasnowidzieć".

 

Dla służb on może być wartościową inwestycją, jak kleryk dla SB, przydatny teraz i w przyszłości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, cst9191 napisał(a):

Podobne pytania zadaję sobie w myślach gdy siedzę na kibelku.

 

d7a22ec318ac12a131341b18f69a3fcb.jpg

 

Doskonałe podsumowanie, bicie ciągłej piany dla wyświetleń, to idzie w kierunku wręcz zachowania jak jakiś szkodnik dołując ciągle ludzi. Co grosza jak naprawdę wydarzy się jakaś tragedia to ludzie już nie będą wiedzieli co jest prawdą, czy będą znieczuleni bo u niego co tydzień to koniec świata. żeby nie było zrobił dużo za covida pokazując ten cyrk, ale promowanie niektórych osób to wielka pomyłka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Śnieżnobiały napisał(a):

 Czy tak wygląda uduchowiona jednostka?

On w ezo światku uchodzi bardziej za medium (dostraja się pod energie rozpaczy i pomieszania osoby nagle zmarłej) niż za jasnowidza. Mediumizm to bywa ciężki kawałek chleba, bo jednak oddajesz ciało pod władanie innych sił i energii.

Edytowane przez t0rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.