Skocz do zawartości

Singielka z kobiecą energią - Potrzebna rada od Braci


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Morfeusz napisał(a):

Sumienie ruszyło i za szybko się wygadałem z wazektomią. Dziecka nie chcę i adoptowanego, będą pewnie do tego przytyki, bo słyszę już na ten temat żarty i lekkie docinki. Co będziemy mieć zamiast niego, psa, kota, zwierzaki...

Mówi się, że prawda nas wyzwoli. Lepiej było powiedzieć na początku bo później byłoby trudniej. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Za dużo masz rozkmin typowego blupillowca.

Nie było seksu ani wspólnego mieszkania, a Ty już sobie układasz w głowie wspólne życie.

Oj wzięło Cię mocno!!!!


W punkt!

 

Siedzimy tu godziny pół, zahaczyłeś prawie o ślub…”


Im więcej negocjacji jak ma wyglądać relacja zanim ona zaistnieje, tym większa szansa, że w ogóle nic z tego nie będzie.

 

Zrób bilans korzyści i kosztów wejścia w to. Na podstawie tego co Ci wyjdzie, zdecyduj: wóz albo przewóz.

 

Jeśli w to wejdziesz, trzymaj ramę, określ warunki brzegowe co jest dla Ciebie akceptowalne, co nie, i się tego trzymaj nieważne co. Korzystaj, a gdy ona zabrnie w rejon nieakceptowalny, ewakuuj się.


Cokolwiek by się działo, zawsze miej otwartą ścieżkę ewakuacji. I niech ona wie że ją masz, aby odczuwała że możesz się wycofać jeśli tego zechcesz.

 

 


Minimalizuj zobowiązania, aby ewentualne wyjście z rekacji było po jak najniższych kosztach.

Edytowane przez nihilus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Napisałem do tej pani na portalu z fejk konta z foto chada. Chętnie podała do siebie kontakt i wymieniła trochę wiadomości.

Dowidziałem się tam, że spotkała różne osoby z portalu ale nikogo na dłużej, szybko kończyła albo nie było drugiego spotkania. O tym, że się spotyka nadal aktualnie ze mną ani słowa. 

 

To chyba tyle, z bajek jakie umysł czasami płata o "myszce innej niż wszystkie". ;)

Będzie z mojej strony FWB i szukanie w tym czasie lepszej opcji, już bez głupich przebłysków blue-pilla.

Dziękuję wszystkim za otrzeźwienie i rady. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 6
  • Haha 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Morfeusz napisał(a):

... z fejk konta ...

 ... się spotyka nadal aktualnie ze mną ani słowa. 

 

Będzie z mojej strony FWB i szukanie w tym czasie lepszej opcji, ...

 

Takie realia. Monogamia się skończyła.

Seks + zauroczenie :) :) Korzystaj.

Chyba że już zabiłeś zauroczenie pisząc z nią z fejk konta.

 

 

 

 

17 minut temu, Druid napisał(a):

FWB - Co to znaczy ?

 

Friends With Benefits, czyli przyjaciele z benefitami, czyli sama zabawa, sam seks, bez związku.

 

FWB prawie nie istnieje, bo seks z obcymi osobami jest płatny.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Morfeusz napisał(a):

Mała aktualizacja. Napisałem do tej pani na portalu z fejk konta z foto chada. Chętnie podała do siebie kontakt i wymieniła trochę wiadomości.

Dowidziałem się tam, że spotkała różne osoby z portalu ale nikogo na dłużej, szybko kończyła albo nie było drugiego spotkania. O tym, że się spotyka nadal aktualnie ze mną ani słowa. 

 

To chyba tyle, z bajek jakie umysł czasami płata o "myszce innej niż wszystkie". ;)

Będzie z mojej strony FWB i szukanie w tym czasie lepszej opcji, już bez głupich przebłysków blue-pilla.

Dziękuję wszystkim za otrzeźwienie i rady. 

 

Miales z nia rozmowe o wylacznosci? Dlaczego ona mialaby przestac sie rozgladac? ZTCP to nie jestescie w zwiazku. Troche za duzo myslisz i sobie sam krzywde robisz tworzac historie zamiast zyc tu i teraz. Przeciez jasne, ze ona jest aktywna na rynku, a wszystkie gadanie na temat problemow ze znalezieniem to mydlenie oczu, aby nie zrazic potencjalnego kandydata. Najwidoczniej ta historia byla pod ciebie, bo wyczula ze moglby byc bol dupy z twojej strony. I ewidentnie byl.

 

14 minut temu, kenobi napisał(a):

Takie realia. Monogamia się skończyła.

 

Ciezko to zrozumiec i przywyknac. Nawet w malzenstwach.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morfeusz napisał(a):

Dziękuję wszystkim za otrzeźwienie i rady. 

I między innymi w takim celu założono owe forum. Nie łatwo jest się uzewnętrznić. My, Mężczyźni lubimy wszystko trzymać w sobie i to jest chyba nasz błąd. Tutaj w miarę anonimowo można uzyskać otrzeźwienie i poszerzyć horyzonty. 

 

Szacun za odwagę. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie czaję pewnej rzeczy, którą tutaj na forum zauważam:    mężczyźni, którzy od kobiety oczekują seksu/zabawy, czyli nie chcą z nią być w związku, nie chcą małżeństwa, to Ci mężczyźni oczekują wyłączności od kobiety.

 

Dlaczego? Dlaczego mężczyzna chce być jedynym? Przecież to tylko seks, przyjaźń, zabawa,

a nie rodzina, dzieci, kredyty, wierność, monogamia.

 

Przecież jak się dopiero co poznaliście, to ta znajomość za chwilę przeminie z wiatrem.

 

 

 

Gdzieś tutaj obok był wątek kolegi, co miał pierwszy raz z seksbombą z biura. Robił dramę, bo ona miała drugiego kochanka.

 

Gdzieś tutaj obok, stare posty, gościu ma powodzenie wśród kobiet, trafił na recepcji czy na siłowni fajną laskę, i robi badanie, czy inni z nią sypiają, czy inni ją mieli.

 

I teraz Ty Morfeusz @Morfeusz, z drugiego konta, testujesz wierność kobiety, z którą rodziny nie planujesz. W dodatku zauroczyłeś się w niej, a sam wiesz jak trudno się w kimkolwiek zauroczyć.

 

 

 

Jaka za tym jest logika?

 

Czy szukacie żony?

 

 

 

Wiem, że jak się zauroczysz w kobiecie, jak masz z nią super seks, a potem się okazuje, że ona z innymi też się widuje, to boli. Ale trzeba wtedy zacisnąć zęby, nie robić dramy, a za parę tygodni czy miesięcy się to unormuje. Nawet będziesz się cieszył że ona też innym się spotyka, bo Ty też możesz z innymi się widywać.

 

W zasadzie to domena kobiet, że naciskają aby być jedyną. I to kobiety chcą monogamii. Nie mężczyźni.

 

 

Dlatego:

 

Mistrz mówił:     Moje kochanki muszą się stosować do dwóch zasad:

1. nie jestem twoim jedynym męskim partnerem seksualnym

2. musisz zrobić wszystko, aby być w dobrych relacjach z innymi moimi kochankami

 

 

W punkcie 1 jest bezpieczeństwo dla mężczyzny,

choć on mówi wprost że ona musi mieć innych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez kenobi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kenobi napisał(a):

a nie czaję pewnej rzeczy, którą tutaj na forum zauważam:    mężczyźni, którzy od kobiety oczekują seksu/zabawy, czyli nie chcą z nią być w związku, nie chcą małżeństwa, to Ci mężczyźni oczekują wyłączności od kobiety.

Natura Panie Bracie :) Tej suki nie oszukasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perun82 napisał(a):
7 minut temu, kenobi napisał(a):

a nie czaję pewnej rzeczy, którą tutaj na forum zauważam:    mężczyźni, którzy od kobiety oczekują seksu/zabawy, czyli nie chcą z nią być w związku, nie chcą małżeństwa, to Ci mężczyźni oczekują wyłączności od kobiety.

Natura Panie Bracie :) Tej suki nie oszukasz. 

 

Mężczyzna chce zapłodnić każdą kobietę, którą może.

Kobieta oddaje się mężczyznom, których uważa, że są lepsi od niej.

 

Dlatego zawsze tak było, że kobieta nie chce uprawiać przygodnego seksu, bo traci reputację w środowisku. Bo jak źle wybierze, to on ją przeleci i pójdzie dalej.

 

A tymczasem świat się zmenił...

 

One mają dużo możliwośći uprawiania seksu, dostęp do wielu mężczyzn i seks uprawiają.

 

Mężczyźni powinni być zadowoleni? Niby tak...

Ale to teraz mężczyźni oczekują wyłączności.

 

 

O ile rozumiem, że do małżeństwa ktoś może mieć oczekiwania że trafi na dziewczynę z małą ilością partnerów w historii, bo twierdzi się, że jak miała wielu to będzie zdradzać.

To już nei rozumiem dlaczego mężczyna trafiając na zabawową dziewczynę nie chce się z nią bawić, bo jest zbyt zabawowa.

 

Jest tutaj jakiś mrok w męskości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kenobi napisał(a):

Mistrz mówił:     Moje kochanki muszą się stosować do dwóch zasad:

1. nie jestem twoim jedynym męskim partnerem seksualnym

2. musisz zrobić wszystko, aby być w dobrych relacjach z innymi moimi kochankami

 

W koncu rozwiklalem tajemnice tozamosci mistrza.

 

2 godziny temu, kenobi napisał(a):

A tymczasem świat się zmenił...

 

Czy naprawde sie zmienil? Moze wczesniej zylismy w mroku blekitnej kurtyny.

 

Narzekanie na wolnosc seksualna kobiet, to jak krzyczec na chmure, ze zaslania slonce. To raz. Dwa, ze to zycie w jedna noga w matriksie i brak akceptacji obecnej sytuacji i oklamywanie samego siebie. Kiedy kobiety moga sie same utzrymac na calkiem niezlym poziomie, nie potrzebuja faceta dla kasy szczegolnie jak sa ogarniete. Nie potrzebuja "faceta" w ogole. Potrzebuja mezczyzny, a nie kazdy facet jest mezczyzna.

 

Kiedy tak pomyslec i hipotetycznie odwrocic role i zalozyc, zreszta wlasciwie, ze jest obfitość kobiet, czy chcielibyscie taka co jest mentalnie nieogarnieta, depresyjna, obsesyjnie podejzliwa, pasywna? Czy chcielibyscie z kims takim isc do lozka, czy z usmiechnieta pewna siebie panna? Czy majac 10 lasek do wyboru nie lepiej spedzic z taka co wie co chce i ma doswiadczenie? Czy jak kobieta miala 100 facetow przed toba i 100 do wyboru, a wybrala ciebie czy to jest powod do smutku czy do radosci?

 

Gloryfikujemy kobiety, wszystkie. Imperatyw meski kaze im klamac, bo facet ocenia, a kto lubi byc oceniany. Czy rozmowa ie przebiega spokojniej i przyjemniej jak nie zakladamy najgorszego i najlepszego? Jak niczego nie zakladamy i cieszymy sie gdy druga strona nie robi tego samego? Zycie bez czarnych etykiet na bialym kawalku jest bardziej kolorowe.

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 9/30/2023 at 3:07 PM, Morfeusz said:

Będzie z mojej strony FWB i szukanie w tym czasie lepszej opcji, już bez głupich przebłysków blue-pilla.

 

I jak z tym idzie?

 

Bo podejrzewam że średnio. Widać było z postów, że ciągnie Cię do niej emocjonalnie, a jeśli tak, to nie jest to dla Ciebie dobra kandydatka do FWB. Wcześniej czy później, pojawią się po Twojej stronie uczucia. I ona na to pewnie właśnie liczy, bo to da jej lewar. A wazektomię da się przecież odwrócić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2023 o 15:07, Morfeusz napisał(a):

Mała aktualizacja. Napisałem do tej pani na portalu z fejk konta z foto chada. Chętnie podała do siebie kontakt i wymieniła trochę wiadomości.

Dowidziałem się tam, że spotkała różne osoby z portalu ale nikogo na dłużej, szybko kończyła albo nie było drugiego spotkania. O tym, że się spotyka nadal aktualnie ze mną ani słowa. 

 

To chyba tyle, z bajek jakie umysł czasami płata o "myszce innej niż wszystkie". ;)

Będzie z mojej strony FWB i szukanie w tym czasie lepszej opcji, już bez głupich przebłysków blue-pilla.

Dziękuję wszystkim za otrzeźwienie i rady. 

Praktyczne podejście zweryfikowało lojalność panny. 

 

Na studiach kręciłam z taką panna co kilka razy się ze mną spotkałem. Znajomy z roku był na wyjeździe w górach organizowanym przez uczelnie i tam ta sama dziewczyna mówiła mu iż się ze mną spotyka proponowała koledze "wspólne gry na kompie".

Ostrzegł mnie znajomek, że ta panna taka playerka i abym tam miał oko. 

W dniu 11.11.2023 o 19:07, Morfeusz napisał(a):

Już wymieniona na młodszą. Na szczęście przebłyski blue-pilla u siebie, dość szybko potrafię ukrócić. 

Szybkie wyjście z bluepilla przydaje się 👍

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.11.2023 o 21:10, tony86 napisał(a):

Dobrze słyszeć. Nie była jednak chętna na FWB, czy sam dałeś spokój?

Pewnie doszło by do seksu, ale pod tą sympatyczną maską widziałem już później zimną, kalkulującą sucz po ścianie. Wprost zaczęła przyznawać, że szuka bogatego beciaka, dzięki któremu mogłaby rzucić pracę...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.