Skocz do zawartości

Wszędzie dookoła, czeka pokusa goła?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was mości kawalerzy. Z moich wieloletnich obserwacji w moim otoczeniu wynika że większość facetów to zwykłe simpy,beta-bankomaty,spermiarze,stulejarze i białorycerzyki. Chciałem kilku znajomych zapoznać z tematem redilla itp. to nawyzywali mnie od pedałów hehe,zaciekle broniąc macicy i ich manipulacji. Każdy związek moich kumpli kończył się tak samo. Inicjowany ze strony panienki. Oczywiście ja tu nic nowego nie napisałem to oczywisty banał w dodatku bardzo lakoniczny ale jak się patrzę na nich i jak się potrafią ślinić i jak gubią zdolność racjonalnego myślenia jak tylko zobaczą kawałek dupy to aż mam ochotę nastrzelać ich po pyskach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich tematów było tu mnóstwo. Nie ma sensu przekonywać ludzi do redpill, bo dla nich to dysonans poznawczy, a taki się z natury odrzuca.

 

Bluepill jest mocno zakorzeniony już od przedszkola. Komuś kto był szkolony że dziewczynki są kruche, delikatne, pachnące, niewinne i nawet nie srają trudno uwierzyć że tak nie jest.

 

To jest przykre, ale redpill zbiera ludzi złamanych, doświadczonych przez życie, którzy szukają odpowiedzi na pytanie "gdzie popełniłem błąd" przecież byłem miły, słodki i uczynny.

 

Ponadto sam termin "redpill" dotarł już do Polski w bardzo negatywnym kontekście, rozumiany i pronowany przez środowiska famistek i białorycerzy jako synonim przegrywa.

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Znamienity Wojennik " Nie rzuca się pereł przed wieprze".

 

3 godziny temu, bzgqdn napisał(a):

Ponadto sam termin "redpill" dotarł już do Polski w bardzo negatywnym kontekście, rozumiany i pronowany przez środowiska famistek i białorycerzy jako synonim przegrywa.

Nawet tutaj na forum wielu nadczlowoekUFf dla atencji wycierało swoje mordy Red Pillem podciągając pod niego wszystko co się tylko da .

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2023 o 13:58, Znamienity Wojennik napisał(a):

Witam was mości kawalerzy. Z moich wieloletnich obserwacji w moim otoczeniu wynika że większość facetów to zwykłe simpy,beta-bankomaty,spermiarze,stulejarze i białorycerzyki

Taka społeczna agenda wylewająca się zewsząd w zachodnim świecie, że facet jest kastrowany i sprowadzany do roli dawcy, dostarczyciela, zapierdalacza z jedynie z prawem do oddychania. Będzie jeszcze gorzej, bo jak słusznie zauważyłeś ta ewangelia dekapitacji męskich jaj zdobywa coraz więcej zwolenników - o dziwo - wśród posiadaczy... jaj.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redpill to taki radical feminism w męskiej wersji. 

 

Nie zapoznawaj z nim nikogo. Drąż beton pojedyńczymi informacjami by zobaczyli że kobiety wcale nie są takie cukierkowe. Zapoznaj ich lepiej z ich własną wartością i z tym że nie wszystko zależy od kobiety.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2023 o 13:58, Znamienity Wojennik napisał(a):

Z moich wieloletnich obserwacji w moim otoczeniu wynika że większość facetów to zwykłe simpy,beta-bankomaty,spermiarze,stulejarze i białorycerzyki. 


To prawda. Zwykle jedna cześć z nich jest w związkach w pozycji petentów, a druga cześć jest sama i wiecznie nie wychodzi im z kobietami. Zamiast brać się konkretnie za nie to się czają i nic z tego nie wychodzi. Piszą miesiącami, umawiają się tygodniami, nie atakują samicy jak należy.

Czasem patrzeć na to nie mogę. Gada taki z dziewczyną i zamiast wyjść z inicjatywą, zabajerować, zaprosić na randkę to… nic. NIC. I hop do friendzone.

 

Jak śpiewa klasyk:

”Każda dama ma cenę

trzeba po prostu pytać a nie czaić się z kwiatami”

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Wszędzie dookoła, czeka pokusa goła?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.