Skocz do zawartości

Doczekaliśmy się pierwszego patostreamu z sejmu


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Mosze Red napisał(a):

@mac ludzie w tym kraju dziczeją, normalne ludzkie odruchy, uprzejmość, kultura są masowo mylone z frajerstwem lub słabością.

 

Miałem jakiś czas temu akcję w popularnej sieci marketów.

 

Robię zakupy, pakuję rzeczy do wózka, wziąłem siateczkę z pomarańczami, okazała się przerwana i pomarańcz upadł, potoczył się po ziemi.

 

Dziewczyna na oko 18/ 19 lat, nachyliła się, podniosła i mi podała, podziękowałem.

 

Dwa metry od niej dwie typowe "Julki" w podobnym wieku, ale z wyglądu typowe homo "ledwo" sapiens, jedna dziara na ręce i na szyi, druga włosy w trzech kolorach.

 

No i jedna leci z tekstem "patrz jaka głupia, pomarańcza facetowi podniosła" druga skwitowała "frajerka" no i obie w taki szyderczy, paskudny chichot, coś jak dwie hieny, takie skojarzenie mnie naszło.

 

No i zwarły mi się styki na chwilę, popatrzyłem się na te dwie smarkule, twarz mi się cała spięła i zrobiłem krok w ich stronę, nawet słowa nie powiedziałem, a już w głowie przerzucałem cięte riposty. 

 

Widocznie było po mnie widać mocno wkurwienie, bo ta od "frajerki" jak zrobiłem krok w ich stronę zaczęła się cofać. Jakaś starsza kobieta, która widziała i słyszała akcję, mówi do mnie "tylko niech im pan nic nie robi, nie warto, rodzice nie wychowali to życie je wychowa ".

 

No i nie było już sensu nic mówić, a smarkule w pośpiechu ze spuszczonymi łbami ewakuowały się do innej sklepowej alejki.

 

Animal Planet @mac, nic więcej.

 


Dlaczego dziczeją bo przykład idzie z góry, dlatego ten cyrk w sejmie to kolejne przesunięcie granicy. Dzięki temu będziemy postrzegani jako niestabilne politycznie państwo. Kto tutaj zainwestuje w tym domu wariatów, dlatego takie zachowania sprzyjają ru bo to nas osłabia gospodarczo, będzie mniej pieniędzy na obronność itd. Dodatkowo zacznie się narracja ze trzeba zacząć coś robić z tym krajem antysemitów i faszystów. 

 

Zauwazcie że ostatnie lata to ciagle przesuwanie granicy, pobicia z skutkiem śmiertelnym na komendzie, szczucie i podsłuchy polityków i pranie brudów często prywatnych. Apogeum to odpalenie granatnika. Jeśli patologia widzi ze władze tak sie zachowują to sygnał że nie ma granic, przez to wzrost przestępczości itd. Dodajmy wysoką inflacje, raty które wzrosły 2x czy 3x i ludzie są w kleszczach i wystarczy nawet błahy powód który przeleje czarę goryczy i eksplodują. Stąd to dziczenie. Zresztą to widać tez w tym wątku, mnie śmieszą te ataki na mnie bo wiem że do niektórych nie dociera że z braunem to ustawka, ale spokojnie z czasem się wszystko wyjaśni. Ile razy był odpalany temat aborcji kiedy po cichu w sejmie przepuszczano dla nas jakieś niekorzystne przepisy.

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, spacemarine napisał(a):

do niektórych nie dociera że z braunem to ustawka, ale spokojnie z czasem się wszystko wyjaśni.

Ale przecież najbardziej w tym wątku nakręcasz się ty. Można powiedzieć, że wybryk Brauna ciebie najbardziej tu strigerował, ale wmawiasz sobie i nam, że wcale nie. :) 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spacemarine napisał(a):

Dlaczego dziczeją bo przykład idzie z góry,

Kto ich wybiera - no właśnie. Obraz polityków to obraz naszego społeczeństwa. 

1 godzinę temu, spacemarine napisał(a):

Zauwazcie że ostatnie lata to ciagle przesuwanie granicy,

 

Social Mediów tez pozwala na szybszy przepływ informacji. Po prostu teraz widzimy więcej i ciężej jest coś ukryć.

 

Plus Okno Overtona. 

1 godzinę temu, spacemarine napisał(a):

że do niektórych nie dociera że z braunem to ustawka,

The Show must go one 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zabawne (z perspektywy tych kilku dni od tego wydarzenia) są komentarze typu: Unia widziała!!! Świat widział!!! Jezu, tragedia.

 

Świat, kurwa, widział ;)

Francja, w której płoną synagogi a Żyd w jarmułce może wyłapać mocne pobicie w swoim wdzianku, będąc na ulicy. Synagogi, których pilnuje policja.

Niemcy, z masą incydentów antyżydowskich. I tak dalej.

 

To jest mentalność kolonialna. Kompradorska. Mentalność bantustanu. Folwarczna. Serwilizm tych różnych medialnych ścierwojadów powinien już przestać mnie dziwić, ale stale zaskakuje. I fascynuje.

 

To nie mogą być polscy politycy, dziennikarze, elity. Bardziej PoP-y.

 

Pełniący obowiązki Polaka, jak się za słusznie minionego ustroju czasem mówiło ;)

 

A poniżej wywiad z Bosakiem, który przeprowadził pan Sroczyński. Pan Sroczyński, o którym miałem bardzo dobre zdanie, bo potrafił (i potrafi nadal) przeprowadzać bardzo ciekawe wywiady.

 

I co? Wyszedł z niego fanatyk.

 

Polecam.

 

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror Do pewnego stopnia czuję się zaszczycony tym, że zrównujesz soft power tego kraju z Francją czy Niemcami. Niestety rzeczywistość jest taka, że po pierwsze nasze tak znaczenie międzynarodowe jak i gospodarka są wyraźnie słabsze, a po drugie państwa "silniejsze" w istotnych dla nas kwestiach mają podejście rozbieżne, okazjonalnie konfliktowe. Średnio sobie możemy pozwolić na różne dziwne akcje w typie wybryku Brauna, bo to może być amunicja do dalszej alienacji i wtłaczania do podrzędnej kategorii.

 

I o ile nie oczekuję od stereotypowego wyborcy Konfederacji zrozumienia tych dynamik, tak poseł i reprezentant narodu powinien już być do tego zdolny. Chyba, że miał specjalną motywację (to 4. chanuka Brauna jako parlamentarzysty, dlaczego zgasił świecie akurat w tym roku?), ewentualnie chciał jedynie zaplusować u tych swoich wyborców, którzy dają donejty za "masakrowanie lewaków" i "hehe bekowe akcje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Foxtrot napisał(a):

Średnio sobie możemy pozwolić na różne dziwne akcje w typie wybryku Brauna, bo to może być amunicja do dalszej alienacji i wtłaczania do podrzędnej kategorii.

Widzisz - zasada jest prosta. Jeżeli ktoś sam siebie nie szanuje, jak mają go szanować inni? :)

 

Polska polityka i dyplomacja nie wyleczyła się dotąd z kompleksów wobec zagranicy. Dalej przepraszają cały świat za to, że żyją. Widać to nie tylko w podejściu do relacji polsko - ukraińskich. To widać od lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Obliteraror napisał(a):

Najbardziej zabawne (z perspektywy tych kilku dni od tego wydarzenia) są komentarze typu: Unia widziała!!! Świat widział!!! Jezu, tragedia.

 

Świat, kurwa, widział ;)

Francja, w której płoną synagogi a Żyd w jarmułce może wyłapać mocne pobicie w swoim wdzianku, będąc na ulicy. Synagogi, których pilnuje policja.

Niemcy, z masą incydentów antyżydowskich. I tak dalej.

 

To jest mentalność kolonialna. Kompradorska. Mentalność bantustanu. Folwarczna. Serwilizm tych różnych medialnych ścierwojadów powinien już przestać mnie dziwić, ale stale zaskakuje. I fascynuje.

Zawsze jest to ubrane w dwa kultowe wręcz teksty uniwersalne na każdą okazję: "Co ludzie o nas powiedzą?" I "Wstyd na cały świat". I te samobiczowanie istna asceza. Świat pędzi i nawet chwilo się nie zatrzymuje, jest akcja, chwilę zyje w mediach i następny temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że wiele betonów PiS i PO się skruszyło. Uwierzcie goście byli anty argumenty. Tylko jedna prawda oświecona.

▶️ Obejrzyj tę rolkę
https://www.facebook.com/share/r/AxoW1PmkR4mAiCTg/

A po tym wyczynie zmiana zdania i to diametralna.

 

 

Tu jest potrzebne pierdolnięcie aby ludzie obudzili się z marazmu.

To widocznie za małe wciąż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:D :D:D

 

 

GCbFXX9WsAAJbng?format=png&name=large

 

 

 

Oto treść oświadczenia

Tak jak Jan Karski przeciwstawiał się hitlerowskiej anihilacji Żydów z przestrzeni życiowej Polski, tak Magdalena Gudzińska-Adamczyk powiedziała NIE próbie wyrzucenia żydowskiego Święta Chanuki wyznawanego także przez obywateli Polski wyznania judaistycznego z Parlamentu RP, który jest także ich Parlamentem.

 

Gest Pani Doktor przypomina nam także godnościową postawę bojowników Getta Warszawskiego.

 

Chylimy czoła w głębokim przeświadczeniu, że faszyzm i antysemityzm w Polsce nie przejdzie.

 

Wyróżniona komentuje decyzję medalową słowami:

"To dla mnie ogromny zaszczyt, tylko czuję, że nie zasłużyłam na ten medal. Nic takiego niesamowitego nie zrobiłam, po prostu broniłam symbolu mojej religii, co jest obowiązkiem każdego Żyda. Uważam, że to był mój obywatelski i religijny obowiązek. Obywatelski też, ponieważ ktoś musiał pokazać skrajnej prawicy, że nie ma w społeczeństwie zgody na takie ataki i nie ma w nas strachu!

 

 

A ponieważ nie było to nic poza spełnieniem obowiązku, to mam poczucie, że nie dorównuję osobom uhonorowanym tym medalem.

Niemniej jednak bardzo dziękuję za tak ogromne docenienie, jest to dla mnie coś bardzo wyjątkowego i nie do opisania wyróżnienie!"

 

Niebawem zwrócimy się do Marszałka Sejmu, aby wręczenie Medalu odbyło się w tym samym miejscu, w którym Pani Doktor heroicznie podjęła walkę z atakiem na bliskie jej wartości i konstytucyjną wolność religijną Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Znamiennie symboliczne jest, że medyczną specjalizacją Magdaleny Gudzińskiej-Adamczyk jest epidemiologia i choroby zakaźne. Może w jakiś sposób tłumaczy to łatwość, z jaką podjęła walkę z dżumą nienawiści, której nosicielem okazał się Grzegorz Braun.

 

Towarzystwo Jana Karskiego

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.