Skocz do zawartości

Doczekaliśmy się pierwszego patostreamu z sejmu


Rekomendowane odpowiedzi

Chwilka. Grzegorz Braun zgasił żydowskie świece upamiętniające żydowskie święto w polskim parlamencie na polskiej ziemi i o to się rozchodzi to całe zamieszanie?????

 

GIFy oklasków, brawa | USAGIF.com

 

Tylko dlaczego gaśnicą? Nie mógł wezwać straży pożarnej?

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 20
  • Dzięki 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pocztowy napisał(a):

Niech sobie Bosak grzeje tyłek na stanowisku marszałka

Nie zapominaj o jego żonce Karinie, którą "kosztem" Korwina wstawił do sejmu. Można powiedzieć, że "upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu".

Mam bekę niesamowitą z ludzi, którzy mówią o Konfederacji jako "partii antysystemowej, antyukraińskiej, propolskiej".

Bardzo jasno i klarowanie to widać w ciągu ostatnich tygodni, szczególnie powyborczych, naprawdę. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pocztowy napisał(a):

8fd9742ce9ed8.png

Tyle w temacie tej partii. 

 

Niech sobie Bosak grzeje tyłek na stanowisku marszałka, a Mentzen wali selfiaki z pisowcami.

Ah te wsparcie tego co chciał przewracać stolik jak już się jest w żłobie. Nie ma jak to wsparcie własnej grupy. 

1 minutę temu, Hubertius napisał(a):

Nie zapominaj o jego żonce Karinie, którą "kosztem" Korwina wstawił do sejmu. Można powiedzieć, że "upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu".

Mam bekę niesamowitą z ludzi, którzy mówią o Konfederacji jako "partii antysystemowej, antyukraińskiej, propolskiej".

Bardzo jasno i klarowanie to widać w ciągu ostatnich tygodni, szczególnie powyborczych, naprawdę. :D

Widać te antysystemowość jak w zwartym szyku poparli posła Grzegorza ;)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Perun82 napisał(a):

Kretyńskie zachowanie.  Wiadomo czemu miało one służyć - bo na pewno nie polskiej racji stanu. 

A to już swoją drogą. Choć zgadzam się z tym, że tego guana chanukowego nie powinno być w ogóle w sejmie - zastanawia mnie czemu akurat dziś i cała ta akcja z gaszeniem przez Brauna. 🤔

Może nie wiemy o czymś co się zakulisowo działo w Konfederacji, być może podobnie jak Korwin było w w planach jego wysiudanie przez Mentzena i Bosaka w najbliższych dniach.

Innego racjonalnego powodu "odejścia z hukiem" (bo po zabraniu immunitet raczej posłem długo nie będzie) na tą chwilę nie widzę. 🤔

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mosze Red napisał(a):

Niedługo będzie złoty przycisk YT, a nie tylko srebrny, ale chyba nie do końca o taką sławę chodziło.

@Mosze Red co o tym sądzisz, co mówi Braun ?

 

 

21 minut temu, Krugerrand napisał(a):

o to się rozchodzi to całe zamieszanie?????

O to, że Lewica, PO mówią o rozdziale kościoła od władzy, kiedy usuwane są symbole KK i opluwane nie ma problemu, Braun chciał wyrzucić Chanuke z sejmu wówczas awantura na cały kraj, pieprzeni hipokryci z Lewicy i PO. O to mogę się doczepić, ale nie znam historii, nie znam głębszego kontekstu, więc nie będę się wypowiadał.

Edytowane przez Druid
  • Like 5
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pochwalam metody, ale zgadzam się  samym aktem zgaszenia tych świec. Polski parlament to nie miejsce dla tych który opluwają naszych przodków. Posłuchajcie sobie czego są uczeni w szkołach młodzi żydzi i żydówki uczą się o Polakach i jaki jest stosunek tego narodu do nas. Swoich byłych oprawców żydzi uwielbiają a my jesteśmy dla nich ścierwem. Trochę twardogłowej polityki wobec nich zamiast polityki na kolanach by się przydało.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pocztowy napisał(a):

Tak, tak, dalej trzęście dupami co sobie niemiec rusek i żyd pomyśli o Polaku, dla nich wszystkich Polak to to samo – gówno. Narzekacie na p0lki, że im odpierdala na widok zagranicznego bolca, a sami nie jesteście lepsi. 

Byku, ta paranoja na punkcie tego co pomyśli "zagraniczniak" to już jest wczepiona podświadomie w umysły niewolnicze w Polaków.

Mam w zespole murzyna. Gadając na luźny temat wspomniałem, że inny team złożony tutaj cyt. "w całości z Chińczyków" (co było prawdą i stwierdzeniem faktu) nie wykonuje swojej roboty, beż żadnego okraszania tego jakimiś niemiłymi tekstami.

Efekt? Po oddaleniu się gościa do innego pokoju autentyczny atak wszystkich członków z teamu (kobiet i miężczyzn) na mnie z przestrachem, bo "co on sobie o nas pomyśli, jacy my rasiści, ło la Boga".

Autentycznie miałem wytrzeszcz oczu, bo w życiu bym nie pomyślał wcześniej jak bardzo spierd***** w formie zaprogramowanej podświadomej uległości Polaków wobec czarnych (czy tudzież w przypadku wątku tego tematu Żydów) zaszło do tak chorego poziomu.

Ten poziom zastraszenia i zaprogramowanej uległości doszedł do tego stopnia, że jakby 90% Polaków nakryło swoją laskę z murzynem w swoim łóżku, a ich "luba" kazałaby mu wypier****... posłusznie wykonałoby rozkaz i wyszło z pokoju. ☺️ Co innego gdyby to był drugi Polak, wtedy oczywiście walka dwóch kogutów na śmierć i życie. :P

Edytowane przez Hubertius
  • Like 9
  • Dzięki 4
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piotrek tradycyjnie w punkt swoimi ocenami. #TypoweJagodno miało dzisiaj iść do kina a nie wczoraj. Hołownia myślał że będzie ładnie miło i przyjemnie a on będzie się na tym edżajlowo lansować, no nie będzie a to dopiero początek.

Ogólnie koniec Konfy w tej formule, ja z takimi ludźmi jak Bosak czy Mentzen to bym w życiu piwa nie wypił bo zawsze Cię wystawią. Zadowoleni bo dosiedli się do stolika a tu im Braun akcje odstawił.

 

Braun miał wczoraj dobre wystąpienie, ale o tym cisza. Platfusy rechoczące w tle, wesoło im na razie ale to się szybko skończy.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwnikiem takich gestów wobec jakichkolwiek kultów religijnych. Inna sprawa, co świece hanukowe robią w Sejmie, zamiast np. dla zaproszonych gości w izraelskiej ambasadzie ;) Czy w Knesecie wisi krzyż?

 

Z drugiej strony, System dostał wścieklizny ;)

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Katolicki fundamentalista pierdolacy jak potluczony od zawsze odwala trzode w sejmie? Nowe, nie znalem.

Ciężko mi popierać robienie trzody w sejmie, chociaż to i tak jest wystarczająco duży cyrk, słuchając w radiu przemądrzania się PO i PiS brakowało tylko pewnego polityka z obsesją na punkcie nasłynniejszego malarza XX wieku żeby urządzał kabaret na mównicy. Niemniej jednak, jak to jest że wszystkich boli krzyż na sali, krzyczą o usuwaniu religii z życia publicznego, a tu nagle symbol... innej religii. Co jeszcze, rozkładanie dywaników w stronę Mekki?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste macie zainteresowania. Jak widać plebs nadal kocha chleb i igrzyska. Dobra i zabawy wam życzę bo mi się nawet nie chce tego oglądać, wystarczy mi sam tytuł wątku.

 

Byście pomyśleli nad rozwiązaniem tej kwestii zamiast walić konia do sejmu.

 

Wszystko idzie zgodnie z planem, kamienice nasze ulice wasze, a teraz już nawet nie ulicę tylko chodniki. Ale dalej śmiejcie się plebejusze bo ci co wami rządzą to są tacy głupi i nie wiedzą co robią :D

 

@Mosze Red

Pamiętam twoje wpisy na początku plandemii. Inteligentny jesteś gość ale chyba tylko na pozór. Chyba coś wtedy pisałeś o uwielbieniu do survivalu, innego prepersiostwa. Nie zamierzam cię obrażać tylko chcę przekazać mój punkt widzenia, dla mnie jesteś mądrym pelikanem. Baw się dalej w gry które Ci zafundują.

 

Podobno te forum to jest miejsce rozwoju, latarnią morską dla zagubionych. Jak widzę Wy sami się gubicie. Jedyne co mnie boli to to że człowiek jest zwierzęciem stadnym. Samemu ciężko cokolwiek zmienić a i bydło ciężko przekonać do prawdy. Nawet te z fakultetami.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.