Skocz do zawartości

Ewolucja czy może jednak programowanie społeczne poprzez okultystów


Rekomendowane odpowiedzi

Ewolucja w kontekście relacji bardzo trzyma się kupy... A może jednak nie do końca? Jest cienka linia pomiędzy "ewolucją" a programowaniem społecznym przez architektów systemu.

Jeśli śmieszą cię tematy takie jak okultyzm, magia i ezoteryka (w ujęciu naszych panów) proszę powściągnij się przed heheszkami. 

 

Materiału jest sporo bo ponad 4 godziny. Trochę inne światło na tematy tutaj poruszane.

 

 

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Materiału jest sporo bo ponad 4 godziny. Trochę inne światło na tematy tutaj poruszane.

 

Nie mógłbyś z grubsza streścić przekazu.

 

 

Tak w sumie to może wnieść do regulaminu, że jak już ktoś coś wrzuca dłuższego niż te 20-30 minut aby cokolwiek o tym napisał.

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

Nie mógłbyś z grubsza streścić przekazu.

 

Jeśli tytuł cie nie zainteresował to raczej nie jest to dla ciebie ale proszę bardzo:  

Totalna kontrola społeczeństwa poprzez feminizm, psychikę kobiety - > zniewolenie i redukcja mas -> komunizm -> depopulacja w białych rękawiczkach

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednostki, które w obecnym systemie gospodarczo-technologiczno-polityczno-społecznym (ogólnie świecie zachodnim, powiedzmy umownie), które wierzą głęboko, że każdy ich ruch zależy od elyty, całe ich życie zależy od elyty, że muszą zbadać codziennie przez kilka, kilkanaście godzin co znów zaplanowała elyta wobec baranów, to właśnie te jednostki mają gwarancję przegrania życia z punktu widzenia darwinowskiego. 

 

Jeśli elyty wierzą w okultyzm, widzenie z (m)oczu i inne bzdety zamiast zająć się czymś realnym jak konstruowanie czegoś wielkiego (w końcu ich stać) biorąc przykład za Muskiem i Bezosem, to oznacza, że są wyjątkowymi debilami. Klaus Schwab może sobie pieprzyć o IV rewolucji przemysłowej osiągniętej dzięki rozwojowi hardware'u i osiągnięciami w dziedzinie AI (choć nie tylko) przez nerdów, bo inni, właśnie ci nerdzi, zajmowali się realnym światem, byli ciekawi - czyli wielka to elyta, jej narracja, jest zależna od odkryć kogoś innego. Czy ograli system w takim razie? Wiedzą więcej niż bogowie? 

 

Sam miałem kiedyś wyrzuty sumienia gdy słuchałem szatańskiej muzyki. Brat przestał czytać Harrego Pottera, bo papież Polak powiedział, że to szatańskie dzieło. I co? Wielki papież się okazał średnio inteligentnym człowiekiem patrząc po jego odpowiedziach w "Ziarnie". 

Światem rządzi chaos, a jeśli chrześcijaństwo to bajeczki, to satanizm tym bardziej. Dla jelit wyznających satanizm świat wydaje się zbyt nudny, widocznie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusprawa1

 

Pisałem wyraźnie, że jeśli to kogoś bawi, to niech nie zabiera głosu.

 

Jesteś ignorantem i po prostu masz zerową wiedzę (przeczytanie 4 grubych książek od IT nie czyni ciebie błyskotliwym).

To do czego sprowadziłeś rzeczy ciężkie takie okultyzm, bez zapoznania się z tematem, bazując na bajkach i mitach, pozwala mi stwierdzić, że masz bardzo przeciętny umysł. I to nie do ciebie kierowany jest ten post. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Społeczeństwo zostało pozbawione sfery duchowej, metafizycznej. To pozwala zredukować proli do czegoś pomiędzy zwierzęciem a biorobotem. Człowiek na najwyższym szczeblu piramidy społecznej musi mieć swoją religię, nawet tę z „ciemnej strony mocy”.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

Jeśli elyty wierzą w okultyzm, widzenie z (m)oczu i inne bzdety zamiast zająć się czymś realnym jak konstruowanie czegoś wielkiego (w końcu ich stać) biorąc przykład za Muskiem i Bezosem, to oznacza, że są wyjątkowymi debilami. Klaus Schwab może sobie pieprzyć o IV rewolucji przemysłowej osiągniętej dzięki rozwojowi hardware'u i osiągnięciami w dziedzinie AI (choć nie tylko) przez nerdów, bo inni, właśnie ci nerdzi, zajmowali się realnym światem, byli ciekawi - czyli wielka to elyta, jej narracja, jest zależna od odkryć kogoś innego. Czy ograli system w takim razie? Wiedzą więcej niż bogowie? 


Załóżmy że @Strusprawa1 masz te 500k PLNów i nie wierzysz.

A Klaus Schwab ma 200 mln ojro + jego "koledzy po fachu" mają dziesiąt razy więcej i wierzą w kocopoły?
To co - kto ma realniejsze przełożenie na to co się będzie działo?

Myślisz, że miałbyś siłę przebicia aby połowę globu namówić żeby sikali pod wiatr i nosili różowe skarpetki na lewej nodze?

A panom spod egidy EWF myślę żeby nawet publicznie powieka nie drgnęła jakby o tym mówili z podium wydając kolejne rozporządzenia Ministerstwa Głupich Kroków.

 

Ty mógłbyś nie ubierać, ja mógłbym nie ubierać.. ale już drugie pół globu by ubrało.

I co dalej?

 



Temat ciekawy.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

@Strusprawa1

 

Pisałem wyraźnie, że jeśli to kogoś bawi, to niech nie zabiera głosu.

 

Jesteś ignorantem i po prostu masz zerową wiedzę (przeczytanie 4 grubych książek od IT nie czyni ciebie błyskotliwym).

To do czego sprowadziłeś rzeczy ciężkie takie okultyzm, bez zapoznania się z tematem, bazując na bajkach i mitach, pozwala mi stwierdzić, że masz bardzo przeciętny umysł. I to nie do ciebie kierowany jest ten post. 

Kiedyś się tym interesowałem - będąc w liceum jakieś 7 lat temu. Czytałem wedy, próbowałem medytując cofnąć się do czasów sprzed narodzin by poznać swoje poprzednie wcielenie. Wierzyłem w telegonię i myślałem o tym, że każda loszka pozostawia ślad, więc z jedną wyłącznie, koniecznie dziewica (to dalej popieram). I wiele innych. Sorry, nie doczytałem o tym, że temat tylko dla zainteresowanych, ale chociaż dodałem szczyptę sceptycyzmu (bo cóż to za religia bez heretyków, prawda?:D).

 

 

Nieprzeciętny umysł mają ludzie, którzy odkryli generalny cel ludzkości poczynając od historii, a także widząc strzałkę czasu (wektor inaczej mówiąc) rozumieją swoją rolę i najlepszą możliwą wersję siebie w niej szczerze do niej dążąc. 

Dajmy na to Elona Muska - gość jest mega świadomy, mądry i odkrył generalny sens życia we wczesnym etapie życia. REALNY sens życia. Czyli życie ewoluuje. Ludzie są gatunkiem, który musi zdobywać góry, nowe światy (planety), odkrywać nieznane (czytaj poznawać język matematyki, tworzyć fizykę mechanikę czy inżynierię by móc odkrywać więcej oraz by ludzie mogli być bardziej wydajni). Wiedza tajemna nie jest w książce od okultyzmu, ale w książce od mechaniki, mateamtyki, w książce Deep Learning Iana Goodfellowa - tam jest dopiero full wypas. Najmądrzejsi ludzie na świecie napisali książkę na 800 stron opisującą algorytmy i wszelkie podwaliny pod nową rewolucję przemysłową, która ma potencjał na kompletnie zmianę świata bardziej niż wynalezienie koła.

 

 

Nie jestem bez wiary. To moja religia. Polski Kościół kulturalizmu:

 

30 minut temu, Confuser napisał(a):

Załóżmy że @Strusprawa1 masz te 500k PLNów i nie wierzysz.

A Klaus Schwab ma 200 mln ojro + jego "koledzy po fachu" mają dziesiąt razy więcej i wierzą w kocopoły?
To co - kto ma realniejsze przełożenie na to co się będzie działo?

Myślisz, że miałbyś siłę przebicia aby połowę globu namówić żeby sikali pod wiatr i nosili różowe skarpetki na lewej nodze?

A panom spod egidy EWF myślę żeby nawet publicznie powieka nie drgnęła jakby o tym mówili z podium wydając kolejne rozporządzenia Ministerstwa Głupich Kroków.

 

Ty mógłbyś nie ubierać, ja mógłbym nie ubierać.. ale już drugie pół globu by ubrało.

I co dalej?

Tak, tylko nie to konkretnie miałem na myśli. 
Realny szacunek należy się dla tych, którzy pchają świat do przodu pod względem realnym - czy to w technologii czy też naukowym. Wspomniany Musk to zrobił.
 

Rzecz w tym, że właśnie mi o to chodziło, że ludzie wpływowi wierzący w takie rzeczy mogliby zainwestować 100 milionów baksów w fejk-fotowoltaikę gdyby ich się ładnie namówiło pod tym kątem (jeśli naprawdę w to wierzą). Ktoś, kto dorobił się racjonalnie (i nie mam tu na myśli gościa, który pałuje wiplera na myśl, że jest ateistą jak Dawkins, ale jakiś technolog-rewolucjonista), to nie pozwoliłby sobie wejść w jakiś szemrany interes.

 

To jest paradoksalne, ale większość boomu na IT jest przez to, że bogaci ludzie finansiści inwestują gruby hajs w start-up'y, które są ładnie przedstawione, ale mają małe szanse sukcesu.

 

Edytowane przez Strusprawa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

Kiedyś się tym interesowałem - będąc w liceum jakieś 7 lat temu. Czytałem wedy, próbowałem medytując cofnąć się do czasów sprzed narodzin by poznać swoje poprzednie wcielenie. Wierzyłem w telegonię i myślałem o tym, że każda loszka pozostawia ślad, więc z jedną wyłącznie, koniecznie dziewica (to dalej popieram). I wiele innych. Sorry, nie doczytałem o tym, że temat tylko dla zainteresowanych, ale chociaż dodałem szczyptę sceptycyzmu (bo cóż to za religia bez heretyków, prawda?:D).

 

A o własnej podświadomości cokolwiek wiesz?

 

5 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

Nieprzeciętny umysł mają ludzie, którzy odkryli generalny cel ludzkości poczynając od historii, a także widząc strzałkę czasu (wektor inaczej mówiąc) rozumieją swoją rolę i najlepszą możliwą wersję siebie w niej szczerze do niej dążąc.

 

Cel ludzkości... 😂 Gdzie Ci odkrywcy? Czyli co konkretnie? 

 

5 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

Dajmy na to Elona Muska - gość jest mega świadomy, mądry i odkrył generalny sens życia we wczesnym etapie życia. REALNY sens życia.

 

Twoje wglądy są naprawdę głębokie 😅

Kto następny w kolejce? Bill Gates, Barack Obama, Mark Z.?

 

5 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

Wiedza tajemna nie jest w książce od okultyzmu, ale w książce od mechaniki, matematyki

 

To akurat się bardzo pokrywa z okultyzmem, tylko nie wiesz po prostu nic na ten temat, a dalej chcesz brac udzial w dyskusji. Jest to bardzo prosta matematyka i raczej symbolizm.

Dla Ciebie okultyzm to medytacja i poprzednie wcielenia

 

5 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

Realny szacunek należy się dla tych, którzy pchają świat do przodu pod względem realnym - czy to w technologii czy też naukowym. Wspomniany Musk to zrobił.

 

Wiesz ile jest osób ,które pracują na "sukces ludzkości"? Ty myślisz korporacyjnie jak szczur, niewolnik.

 

Okultyści mają bardzo realny wpływ na rzeczywistość, oni ją kształtują. 

Dla Ciebie pewnie Steve Jobs to kolejny mega autorytet i na tym zakończmy bo nie masz nic do powiedzenia. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie odszukałem filmik, który scala wszystko o czym temat: okultyzm czego efektem jest satanizm, ewolucja i programowanie.

Nawet wyjmując z tego filmiku wątek chrześcijański, to daje dużo do myślenia i mi jak najbardziej się spięło z moimi doświadczeniami, pamiętam że ten kontent bardzo mnie poruszył i długo myślałem o tym. 

Od 1:10 i poświęcone jest temu 20min.

Pewnie bym tego lepiej nie napisał co myślę, a pamiętam, że z wnioskami się totalnie zgadzałem.

 

Satanizm i okultyzm jako kult siebie., rozwinięte to w filmie powyżej.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Okultyści mają bardzo realny wpływ na rzeczywistość, oni ją kształtują. 

 

9 minut temu, Tyrion napisał(a):

Satanizm i okultyzm jako kult siebie., rozwinięte to w filmie powyżej.

 

W sensie narzucenie ludziom wiary, obyczajowości, że są "bożkami" więc sami powinni siebie czcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli elity i cały ten cyfrowy syf jest przesiąknięty okultyzmem wraz z nim symboliką, która ciągnie się od starożytnego babilonu to dziwi mnie, że nikomu nie przyszło do głowy, że istnieje druga strona medalu ta jasna. To nie przypadek, że ludzie którzy mówią iż człowiek nie pochodzi od małpy mówię o światowej sławy genetykach, którzy wyłamali się z systemu a co z tym się wiąże skończyły się granty a ich badania zepchnięto na inny plan a praca zamieniła się na badanie szczurów to pewnie też przypadek. Kiedyś aż tak nie było to widoczne teraz to widzę symbolikę w bajkach dla dzieci. Kto się interesuje czymś podobnym to wie o czym piszę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Brat Jan said:

W sensie narzucenie ludziom wiary, obyczajowości, że są "bożkami" więc sami powinni siebie czcić?

 

W filmiku powiedział że kult siebie nie w sensie, że jestem bożkiem, ponad innymi, tylko że nadmiernie skupiam się na sobie i świat też powinien się na mnie skupić. I że świat musi się o mnie dowiedzieć.

Na przykład jestem gejem, to nie że żyje normalnie i w domu sypiam z chłopakiem, ja muszę oznajmić całemu światu to i szukać czy ktoś przypadkiem na mnie krzywo nie patrzy.

Albo, jest facet który mówi że czuje się kobietą, to on to musi obwieścić wszystkim. Musi ubrać się dziwnie, karykaturalnie, wyzywająco, w skrócie tak że kobiety nawet tak się nie ubierają, a czemu nie może zwykłej garsonki itp? Bo chodzi o rozgłos, o kult samego siebie i zainteresowania sobą świata.

Albo tam jest małżenstwo - nie majace dzieci, ale facet udaje dziecko w domu, aby żona była spełniona jako matka. I oni z tym idą do telewizji, opowiadają o tym, a na koniec puentują "żeby tylko wszyscy dali nam spokój". To po co idą do telewizji???

I tam więcej przykładów było.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem – i polecam obejrzeć bo w dużej części mówi jak jest.

Ale jest haczyk – wg mnie to typ podstawiony przez środowiska które właśnie wykonują inżynierie społeczną

Po co?

1. Mówi 90 procent prawdy i 10 procent osrania tej prawdy – czyli dyskredytuje całość
2. Skupia i kontroluje ludzi mających podobne zdanie (co do tej 90 procent prawdy).
3. Kanalizuje i monopoluje „prawdę”
4. Na sali siedzi stanowczo za dużo kobiet 😊
Dlaczego tak uważam:

1. Dokładnie opisuje mechanizmy – ale wrzuca szajs o kosmitach i ze to przez to Julki na wysokich lecą. Mówi że HIV nie powoduje AIDS etc. Jeśli się na takiego typa powołasz to od razu zostaniesz zdyskredytowany
2. Mówi o satanizmie – a zobaczcie – sam ma odwrócony krzyż na piersi. Taki dyskretny symbol żeby upokorzyć słuchaczy.
3. Sam mówi że kiedyś z tymi ludźmi trzymał – czyli był w tym środowisku.
 

Teraz kilka kontrowersyjnych tez:

- twierdzi że Julki się nie prują

- że młodzi chłopcy odpuszczają dziewczyny bo maja mało testo

 

I teraz NAJLEPSZE:

- mówi że MGTOW powinien tłumaczyć Julkom że są  manipulowane 😊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Brat Przemysław napisał(a):

Obejrzałem – i polecam obejrzeć bo w dużej części mówi jak jest.

Ale jest haczyk – wg mnie to typ podstawiony przez środowiska które właśnie wykonują inżynierie społeczną

Po co?

1. Mówi 90 procent prawdy i 10 procent osrania tej prawdy – czyli dyskredytuje całość

 

A kto mówi 100% prawdy i żyje sobie spokojnie? ;) Za mało widziałeś jego materiałów po prostu, ale i tak dobrze że jako jedyny obejrzałeś całość

Sprawdzaj kolejne jego prezentacje na inne tematy to mniej więcej złapiesz co chce przekazać

 

Może forma ci nie odpowiadac i mi też nie wszystko podchodzi, raczej wrzuciłem żeby na forum nie było tylko credo o małpim instynkcie 

 

Co do bycia podstawionym, jako były satanista (co dużo osób mu wypomina) musi robić pewnie uniki, jeśli może sobie dalej spokojnie nawijać i nie być odstrzelonym, masz swój rozum to szukaj dalej, weryfikuj i zobaczymy czy to, co wyniknie z tego będzie dalekie od jego pracy, nie ma żadnego mówcy krystalicznie genialnie noszącego "prawdę"

 

7 godzin temu, Brat Przemysław napisał(a):

2. Skupia i kontroluje ludzi mających podobne zdanie (co do tej 90 procent prawdy)

 

Ale jak skupia, jak kontroluje? Prezentacji z publicznością jest kilka, musisz zobaczyć inne

Chcesz gadać i nagrać 4 godziny do tłumu który będzie oponował i przerywał? ;) 

 

7 godzin temu, Brat Przemysław napisał(a):

3. Kanalizuje i monopoluje „prawdę”

 

Jak każdy kto ma swoją prawdę, podaje dużo różnych innych autorów, książek setki, wysyła na życzenie za darmo wszystkie materiały jakie zgromadził w ciągu życia na te tematy

 

7 godzin temu, Brat Przemysław napisał(a):

4. Na sali siedzi stanowczo za dużo kobiet 😊
Dlaczego tak uważam:

1. Dokładnie opisuje mechanizmy – ale wrzuca szajs o kosmitach i ze to przez to Julki na wysokich lecą. Mówi że HIV nie powoduje AIDS etc. Jeśli się na takiego typa powołasz to od razu zostaniesz zdyskredytowany

 

No tak są różne wrzutki typu szajs o kosmitach... ale to musiałbyś obejrzeć inną jego prace pt. "kosmiczne porzucenie", to są tylko hipotezy przecież

Co do AIDS... gruby temat, bez komentarza

Co do wzrostu... eugenika, depopulacja, manipulacja genetyką mas poprzez sterowane wybory kobiet, z tej perspektywy na to patrz

 

7 godzin temu, Brat Przemysław napisał(a):

2. Mówi o satanizmie – a zobaczcie – sam ma odwrócony krzyż na piersi. Taki dyskretny symbol żeby upokorzyć słuchaczy.

 

Zwróciłem na to uwagę, nie wiem czy nie chodzi o to, że całej prawdy nie możesz nigdy powiedzieć, możesz ją sygnalizować, jeśli chcesz dalej to robić bez konsekwencji, ale można go w sumie zapytać bo robi live'y w każdą niedziele na swoim kanale na youtube i zrobić wielkie exposed ;]

 

7 godzin temu, Brat Przemysław napisał(a):

3. Sam mówi że kiedyś z tymi ludźmi trzymał – czyli był w tym środowisku.

 

Tak, ale zawrócił ze ścieżki satanisty i drogi mroku, co jest często wywlekane, że nie ma odwrotu z takiej drogi, ale kto to wie?

 

7 godzin temu, Brat Przemysław napisał(a):

Teraz kilka kontrowersyjnych tez:

- twierdzi że Julki się nie prują

- że młodzi chłopcy odpuszczają dziewczyny bo maja mało testo

 

7 godzin temu, Brat Przemysław napisał(a):

 

I teraz NAJLEPSZE:

- mówi że MGTOW powinien tłumaczyć Julkom że są  manipulowane 😊

 

 

No tak to było zabawne, ale wiesz to nie jest żaden prorok, za bardzo skupiłeś się na jego osobie

Edytowane przez Alejandro Sosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskredytuje calosci-warto posłuchać. Tym bardziej ze oni maja swoista zasade zapowiadania nie wprost swoich planow. Uwazaja ze wiedzacemu i chcacemu nie dzieje sie krzywda.

Ale do prawdy nie można posądzać inżynierów tego świata o brak inteligencji. To wszystko jest bardzo skomplikowane i wielowarstwowe. Oczywiście to świat i nie da się pewnych rzeczy zrobić "od linijki" a do tego wszelkie schematy łatwiej zauważyć dlatego wiele rzeczy jest lub wygląda z góry na chaotyczne. Generalnie radze nie wierzyć do końca nikomu kto występuje w zorganizowany sposób publicznie.

A to ciekawa stronka - polecam galerie symbolic pics of the month. Kiedyś była cała za free. Ale to chyba do obejścia dla tzw programistów.

https://vigilantcitizen.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.