Skocz do zawartości

Przeszukania u ziobrystów


Rekomendowane odpowiedzi

Typowa "zasłona dymna", w najlepszym stylu "walki z dopalaczami".

Akurat "przypadkowo" w UE miało się odbyć ważne głosowanie na temat "zielonego ładu" - gdyby doszło do skutku, "nasze polskie" media i tak trąbiłyby o przeszukaniu u Ziobry...

https://filarybiznesu.pl/gospodarka/zielony-lad-ue-przesuwa-glosowanie/a24066

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2024 o 12:05, zuckerfrei napisał(a):

Ziobro się już pokazał publicznie? 

Tak, pierwszy raz publicznie od listopada 2023 roku. Są głosy, że bierze na litość czymś takim opinie publiczną wypowiadając się w nienajlepszym stanie zdrowotnym. Czasem czytałem posty na fb jakiś grupach i tam też prośbę o pomoc kierują kobiety z dodawaniem tego, że mają na wychowaniu dziecko i samotnie je wychowują. Chodzi o jeszcze większe wzięcie kogoś na litość.

Edytowane przez nowy00
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/26/2024 at 4:25 PM, Magos Dominus said:

Czas pokaże czy skończy się na płotkach, czy może złapią coś grubszego. 

 

Skończy się na jednej płotce, tak jak to zrobił PiS*, i nikogo nie złapią.

Już "złapali Wąsika" więc mogą odtrąbić sukces w pełnej skali.

 

 

* Nie pamiętam nazwiska tego jegomościa ale jeden POwiec został skazany.

 


 

45 minutes ago, vodkas85 said:

jakaś płotka dostanie zawiasy,

 

O to, to.

 

45 minutes ago, vodkas85 said:

albo strzeli samobója.

 

Samobójstwa są dla wrogów, dla kolegów są, co najwyżej, zawiasy.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2024 o 14:06, thyr napisał(a):

Czy wy zyjece w tym kraju od dzisiaj ? 

nigdy-sie-malpy-nie-naucza-kapitan-bomba 

 

Szedł sobie człowiek ulicą z wielkim workiem na plecach. Co kilkadziesiąt metrów zatrzymywał się, energicznie potrząsał tym workiem, kilka razy kręcił nim nad głową, zarzucał na plecy i szedł dalej.

Kiedy ta sytuacja powtórzyła się kilkakrotnie, idący za nim obserwator nie wytrzymał i podczas kolejnego potrząsania i kręcenia workiem nad głową zapytał o co chodzi? Jak, nie przymierzając, Pan Marek. Wyjaśnienie okazało się niezwykle proste. Otóż – rzekł człowiek z workiem – ja w tym worku mam spore stadko szczurów, proszę pana. I jak ja mam ten worek na plecach i idę, a one się tam poukładają, zorganizują, to zaczynają mnie podgryzać, excusez le mot, w końcówkę pleców. To ja się wtedy zatrzymuję, potrząsnę nimi, zamieszam… i na jakiś czas, choć niezbyt długi, mam spokój.

 

I dlatego co chwilę media nas bombardują wspaniałymi informacjami, niby dorośli ludzie a dają się robić łatwiej niż dziecko dla pedofila za cukierka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/29/2024 at 9:35 PM, Hubertius said:

Naprawdę podniecasz się tym cyrkiem? Naprawdę wierzysz, że to na poważnie? :D 

Na poważnie ? Polska polityka jest poważna ? Naprawdę ? No co Ty ? No i cala moja 16-letnia emigracja jak £krew w piach"...😁

 

Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.