Skocz do zawartości

Legginsy jako samo-uprzedmiotowienie kobiet


Tyrion

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, OGÓR napisał(a):

albo jesteśmy mężczyznami i interesuje nas sex i zaliczanie panienek ? (wtedy "kuse" ubiory sa jak najbardziej wskazane).

Kuse ubiory jeszcze do niedawna - w czasach kulturowych, nie zdziczałych - cechowały kurwę, i niosły przekaz: "jestem do wzięcia". Pozostałe kobiety miały do siebie więcej szacunku.

Ale to było w czasach przed zdziczeniem. Ja osobiście nie lubię, gdy kobiety epatują swoimi atrybutami.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, Libertyn said:

 

Jak laska robi sobie implanty i nosi skąpy top, to gdy się zapytasz czy zrobiła to dla faceta to stwierdzi że zrobiła to dla siebie.

Moj kumpel ma zone. Ona jest psychologiem. Czasami wiec rozmawiają na tematy damsko-meskich relacji. Malzenstwo tzw wzorcowe, normalni ludzie, inteligentni z normalnymi relacjami i rozmowami.

Gdy zadal jej pytanie jak to jest z tym "strojeniem sie", wyróżniającym sie ubiorem itp Odpowiedziała ze "ONE ROBIA TO DLA INNYCH KOBIET" !

Dlaczego tak ? Bo ONE konkurują i zabiegają- pomiędzy soba o uwagę, zaangażowanie odpowiednich samcow.

Wiec nikogo nie powinno dziwic ze samotnie ćwiczącą na silowni laleczka ubiera sie kuso by - przykuć uwagę jak największej ilosci samcow. Proste.

Gdyby na calej silowni ćwiczyły np trzy. To po jakims czasie konkurowałyby coraz to wymyślniejszymi strojami. Opinającymi lub uwypuklającymi ich atrybuty.

Nie wierzycie ? Sprawdźcie kilka silowni czy innych miejsc gdzie ćwiczą kobiety to zobaczycie co tam sie dzieje...

 

Silownia - Najlepsze memy, zdjęcia, gify i obrazki - KWEJK.pl

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, OGÓR napisał(a):

Odpowiedziała ze "ONE ROBIA TO DLA INNYCH KOBIET" !

Dlaczego tak ? Bo ONE konkurują i zabiegają- pomiędzy soba o uwagę, zaangażowanie odpowiednich samcow.

Czyli ostatecznie pod facetów. Facet się na nią spojrzy bo instynkt, kobieta się spojrzy bo facet się spojrzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasami nie ma właśnie z tego powodu jakichś gównoburz na Zachodzie? Chyba coś tam czytałem, że laski robią filmiki na siłowniach jak faceci się na nie patrzą i że to zboczńcy, którzy chodzą na siłownię w jednym tylko celu, żeby gapić się na ich tyłki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kleofas napisał(a):

A czy czasami nie ma właśnie z tego powodu jakichś gównoburz na Zachodzie? Chyba coś tam czytałem, że laski robią filmiki na siłowniach jak faceci się na nie patrzą i że to zboczńcy, którzy chodzą na siłownię w jednym tylko celu, żeby gapić się na ich tyłki.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska na siłowni. Leginsy. Sportowy stanik. I cały brzuch odsłonięty. A tam tatuaż. Pajęczyna która zaczyna się wiadomo gdzie, ale nie widać bo leginsy. 

 

Co to ma znaczyć? 

Gdyby panna chciała. To ubrałaby koszulkę oversize z krótkim rękawem bawełnianą na siłownie. 

 

Co robi panna w leginsach, w strefie wolnych ciężarów wśród samych mężczyzn?  Oczywiście leginsy podciągnięte prawie pod pachy. 

I widać to kształtna dupe. 

Dosłownie poczułem się jak debil. Bo nie sposób było sie nie gapić w przerwie między seriami. 

Jest na siłce taka młoda trenerka. 20 lat. Dupe i urodę zawdzięcza młodości i tym, że nie wpierdala. A nie jest to kwestia treningu. 

Siedzi na recepcji w samym dosłownie staniku. I krótkich spodenkach leginsach. Wyglądała jakby była naga. Trzeba znać umiar i tyle. Granicę dobrego smaku 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już w podstawówce od 4klasy  był oddzielnie  WF dla  chłopców i dziewczyn.

Normalne przecież, że jak będzie dziewczyna to będzie człowieka yyyy faceta oko przyciągać yyyy chodzi o patrzenie na tle seksualnym.

Nawet jak na siłce dawniej bywałem to czasami i na faceta się spoglądało jak miał dobrze zbudowane mięśnie i posturę i jak ćwiczy  ale to było patrzenie yyyy na tle sportowym, dobrze zbudowane chłopisko. Widywało się, że niektórzy mieli rozstępy (pewnie czymś się wspomagali).

  Ale chodzenie na siłkę by popatrzeć na płeć przeciwną to jakoś mija się z celem. Jak ktoś chce to niech se popatrzy ale niech nie robi jedna i druga strona z tego powodu "scen" jakiś takich yyyy dziecinnych śmieszek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał(a):

Kuse ubiory jeszcze do niedawna - w czasach kulturowych, nie zdziczałych - cechowały kurwę, i niosły przekaz: "jestem do wzięcia". Pozostałe kobiety miały do siebie więcej szacunku.

Ale to było w czasach przed zdziczeniem. Ja osobiście nie lubię, gdy kobiety epatują swoimi atrybutami.

 

29 minut temu, Montella26 napisał(a):

Siedzi na recepcji w samym dosłownie staniku. I krótkich spodenkach leginsach. Wyglądała jakby była naga. Trzeba znać umiar i tyle. Granicę dobrego smaku 

 

No właśnie w tym rzecz... Większość chłopów nawet na tym forum napalona jak psy... Jest różnica między subtelnym byciem do wzięcia/gustem/smakiem, a byciu nachalnym szlałfem, które myślą właśnie że są super hot. Nie są. Jak bym miał 20 lat to może i bym się ślinił, teraz mnie to żenuje w chuj.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kleofas napisał(a):

A czy czasami nie ma właśnie z tego powodu jakichś gównoburz na Zachodzie? Chyba coś tam czytałem, że laski robią filmiki na siłowniach jak faceci się na nie patrzą i że to zboczńcy, którzy chodzą na siłownię w jednym tylko celu, żeby gapić się na ich tyłki.

Były i nadal się zdarzają. Obejrzyj kilka to zobaczysz wzór, czasami wystarczy, że facet tylko się rozejrzy to już dostaje łatkę zboka. O oczojebnym stroju nagrywającej nie wspominając. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alejandro Sosa napisał(a):

 

 

No właśnie w tym rzecz... Większość chłopów nawet na tym forum napalona jak psy... Jest różnica między subtelnym byciem do wzięcia/gustem/smakiem, a byciu nachalnym szlałfem, które myślą właśnie że są super hot. Nie są. Jak bym miał 20 lat to może i bym się ślinił, teraz mnie to żenuje w chuj.

Na insta w opisie ma "narcyz" 

A druga panna z recepcji zarabiała hajs na kamerkach i seks taśmy gdzieś krążą po internecie jak gałe robi. 

Wszyscy o tym wiedzą 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OGÓR napisał(a):

odpowiednich

Słowo klucz chyba, które zresztą definiuje - kiedy zaczyna się molestowanie.🤔

7 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

Na szczęście w tym okresie coraz więcej kobiet ubiera też sukienki co jest pozytywnym zjawiskiem🙂

 

Otóż to. Ostatnio byłem w aptece i młoda Juleczka pani magister miała taką. Wyszła przed sądem, żeby schylić sieni sięgnąć po cos z dolnej szuflady.🤔😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Montella26 napisał(a):

Na insta w opisie ma "narcyz" 

 

🤦‍♂️

 

35 minut temu, Montella26 napisał(a):

A druga panna z recepcji zarabiała hajs na kamerkach i seks taśmy gdzieś krążą po internecie jak gałe robi. 

Wszyscy o tym wiedzą 

 

Z kamerek na recepcje? Chyba słabo opierdalała... Albo to może jednak dobra dziewczyna jest i pewnie ktoś to w końcu dostrzeże 😅

Ja pierdole co za degeneratki... Poza tym... omijałbym takie miejsca, przesiąkniesz tym gównem i przejdzie na Ciebie. Polecam treningowe miejsca bez kurewek ala klasyczne mordownie.

Edytowane przez Alejandro Sosa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2024 o 13:44, Tyrion napisał(a):

Gdzie jest granica wstydu u takich lasek? Bo one doskonale wiedzą, że tak się ubierając wychodząc na miasto, pozycjonują się jako tylko obiekty seksualne (czy może ja jestem spaczony?).

Czyżby 90% było czymś więcej? Stanowią partnerki do rozmowy na jakikolwiek temat techniczny, zresztą ch** z techniką, nawet na temat szczęścia i pomyślności, albo potrafią zająć się domem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/qSJ-LNbEji8?feature=shared takie leginsy dobra sprawa.

W dniu 5.04.2024 o 17:13, OGÓR napisał(a):

Czasami bywam NIE na serio… Szczególnie jak widzę ślady hipokryzji.

Mianowicie Panowie - albo jesteśmy mężczyznami i interesuje nas sex i zaliczanie panienek ? (wtedy "kuse" ubiory sa jak najbardziej wskazane).

Albo jestesmy przeciwni flirtowi, i "protestujemy" (jak kolega powyzej) na ubior oraz fakt ze w ten sposób samice, próbują zdobyć (upolować) samca.

I nie ma sie tutaj co nad czym  spalac... 

Ja uważam ze laseczki im bardziej rozebrane i odsłaniają. Tym lepiej. Lepiej dla nas facetów, by pocieszyć oko, ocenić "towar" i zdecydować na jakikolwiek kontakt z "obiektem" lub nie.

No przeciez przez internet nie zobaczę figury lub fajnego cycka czy zgrabnego tylka... Prawda ? 

Maja legginsy na dupce, fajnie ! Chodza w stroju kąpielowym na basenie- super! Ubierają sie seksownie do klubu - pięknie. Co niektórzy skorzystają, inni będą sie przyglądać.

Co ?  W worku po ziemniakach maja chodzić na siłownie ?

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „Minuta ciszy dla wszystkich niewykorzystanych planów i możliwości, z których zrezygnowałeś bo się wstydziłeś”

Bo każdy chciałby ponętną modelkę niczym sukę ale gdy czują innych samców i zagrożenie to faja pęka i chcą aby była zakryta schludnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.