Skocz do zawartości

Witajcie Bracia!


Wilku

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia,

 

Trafiłem na waszą grupę nie przypadkiem. Kilku lat temu wyrwałem się ze schematu, w skrócie jak wielu po zderzeniu ze ścianą rzeczywistości zacząłem wreszcie chodzić własnymi ścieżkami.

Wbrew otoczeniu, wbrew wpojonym jedynie akceptowalnym ścieżkom rozwoju. Do dzisiaj nadal nie wiem czy tamten okres buntu mam za sobą, co nie zmienia faktu że moja podróż nadal trwa.

 

Obecnie cieszę się że mam możliwość korzystać z zebranej wiedzy na forum - wiele waszych uwag czy opisanych doświadczeń jest w pewien sposób bliskich.

Opisujecie matrix, piętnujecie głupotę czy ignorancję, a pomijając kilku internetowych trolli - pomogliście swoimi historiami zapewne wielu ludziom.

 

Także to co mnie do was sprowadza to ciekawość świata, żądza wiedzy, możliwość skorzystania z tej platformy do podzielenia spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, poznania innych ludzi, jednym słowem Przygoda przez duże "P".

 

Dlatego stawiam ten wpis na waszym terytorium. 

 

Prywatnie: 30 na karku, wolny :) , stawiający na unikanie schematów, obszar łowiecki Dolny Śląsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.