Skocz do zawartości

Więc teraz moja kolej


HORACIOU5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam na imię Mateusz i mieszkam na Dolnym Śląsku. W zasadzie do dzisiaj nie wiedziałem o istnieniu tej strony i dopiero mój kumpel skierował mnie na nią. Chętnie porozmawiam z wami na tematy związane z kobietami i nie tylko. Szczerze mówiąc w ciągu ostatnich dwóch lat spotkałem parę... ekhm... niewiast, które mnie potężnie zirytowały próbując mną manipulować albo udowodnić mi, że moje pasje są meh. W każdym bądź razie od jakiegoś czasu szukałem miejsca, gdzie mógłbym uzyskać poradę bardziej doświadczonych osób i przedstawić niektóre z sytuacji w których bywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza: gry komputerowe. Wychowałem się na klasykach z cyklu Doom, Duke Nukem, stara dobra Colonization i takie tam. Wbrew powszechnej opinii, że niektóre gry potrafią dzieciom zlasować mózgi jednak udało mi się zachować względnie zdrowy umysł :D (8 lat bodajże miałem jak z wujkiem kosiliśmy w Dooma). Druga pasja mnie znacznie bardziej pochłania a jest to mixowanie muzyki trance. W tym roku w końcu uda mi się zdobyć jakiś sprzęt i nie będę już musiał grać tylko na sofcie. I planuję też wziąć udział w konkursie w pewnym radiu na koniec roku i mam nadzieję, że tym razem się uda (2 lata temu się nie załapałem niestety). Poza tym chciałbym się wybrać na pewien festiwal ale to uda mi się zrealizować raczej w następnym roku jak już uzyskam większą stabilizację finansową dzięki pracy i chociaż w połowie spłacę kredyt za samochód. Oprócz tego fascynuje mnie broń palna ale niestety póki co nie posiadam zbyt wielkiej wiedzy z tego zakresu. W planach mam nauczenie się jej obsługi ale najpierw muszę sfinalizować inne plany w tym wybranie się na kolejne studia tym razem związane z obecnie wykonywanym zawodem. A co potencjalnym kobietom nie pasowało? Cóż, niektóre potrafiły mnie wyśmiać, że czerpałem chociażby radość z gry komputerowej, bo podobała mi się fabuła albo po prostu się odprężyłem. Inne narzekały z kolei na muzykę, że niby wszystko fajnie ale weź zmień styl bo 'pompeczki' są lepsze. Bywały takie, że potrafiły wciskać kit, że im się podoba to co gram, bo chciały po prostu coś uzyskać albo usłyszeć jakiś utwór tylko dla nich. W sumie to nie wiem czemu ale jeszcze nie trafiłem na kobietę, której by się podobało albo fascynowało to co robię. A jak już trafiłem kiedyś na taką, która niby lubi trance to po tym jak przesłuchała jeden z moich setów dowaliła, że jest ok ALE następnym razem powinienem zagrać taki i taki utwór, bo to jej się podoba i wtedy by ona wiedziała, że zrobiłem to dla niej :D

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gintoki Doom to mój ulubiony FPS do dnia dzisiejszego. Nawet teraz mam go zainstalowanego razem z modem Brutal Doom, bo nic tak nie relaksuje jak zmasakrowanie setek demonów kiedy coś albo ktoś nas wkurzy ;) Dwójka aż tak mi nie podeszła, chociaż Dubeltówka robiła niezłą sieczkę. Quake mnie ominął za to trafiłem na Unreala i później Unreal Tournament. A do tego dochodziły inne perełki takie jak Baldur's Gate 2 czy Planescape Torment (prawdopodobnie dwa moje ulubione tytuły RPG).

 

@Wstydliwy Zdecydowanie classic, uplifting, hard i psytrance. Obecnie progressive jakoś niespecjalnie mi podchodzi. Z reszty bardzo lubię dawne produkcje Armina (ech, szkoda że teraz 90% jego produkcji mi nie podchodzi) i Corstena pod różnymi aliasami, który reaktywował projekt Gouryella i wyszło mu to całkiem dobrze. A do tego Solarstone, Simon Patterson, Indecent Noise (chociaż ostatnio ma akurat spadek formy), The Thrillseekers i można by tak wymieniać dalej. Z hardu za to bardzo fajnie mi się wspomina dawne produkcje Cosmic Gate i DuMonde. Aż szkoda że Ci pierwsi nie tworzą już takich kos jak chociażby Human Beigns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, HORACIOU5 napisał:

@Wstydliwy Zdecydowanie classic, uplifting, hard i psytrance. Obecnie progressive jakoś niespecjalnie mi podchodzi. Z reszty bardzo lubię dawne produkcje Armina (ech, szkoda że teraz 90% jego produkcji mi nie podchodzi) i Corstena pod różnymi aliasami, który reaktywował projekt Gouryella i wyszło mu to całkiem dobrze. A do tego Solarstone, Simon Patterson, Indecent Noise (chociaż ostatnio ma akurat spadek formy), The Thrillseekers i można by tak wymieniać dalej. Z hardu za to bardzo fajnie mi się wspomina dawne produkcje Cosmic Gate i DuMonde. Aż szkoda że Ci pierwsi nie tworzą już takich kos jak chociażby Human Beigns.

 

Bez urazy, ale jesteś typem miłośnika trensu, jakiego nie trawię. Nie odpowiedziałeś na moje drugie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wstydliwy napisał:

 

Bez urazy, ale jesteś typem miłośnika trensu, jakiego nie trawię. Nie odpowiedziałeś na moje drugie pytanie.

 

Nie wiem o jaki typ Ci chodzi ale ok. Co do tego czy jestem zarejestrowanym na wspomnianym przez Ciebie forum to nie. Nie kojarzę nawet takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HORACIOU5 napisał:

 

Nie wiem o jaki typ Ci chodzi ale ok. Co do tego czy jestem zarejestrowanym na wspomnianym przez Ciebie forum to nie. Nie kojarzę nawet takiego.

 

Chodzi o twoich ulubionych artystów. Podałeś najczęściej spotykaną listę i moim zdaniem jedną z najgorszych. Ale to moje zdanie, miej je gdzieś. Co do forum, to byłoby dobre miejsce na promocję setów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.