Skocz do zawartości

Stalking teoretycznie


Krogulec

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Brzytwa napisał:

Dlaczego chcesz przekierować uwagę z tego wątku z osób Sławka i Leona na już dawno przebrzmiałą sprawę thepassa - którą podobno zgłosiłeś/zgłosiliście do prokuratury?

Co to ma wspólnego poza odwróceniem uwagi i zrobieniem zamętu logicznego?

 

Nic. Po prostu opisuje czyjeś domysły. Znowu jakieś teorie spiskowe? Nie ja zgłaszałem sprawę, ale jest ona w toku.

 

Przed chwilą, Brzytwa napisał:

Vincent Ci nie opowiedział w jak ładny sposób został potraktowany przez swojego niegdysiejszego kolegę? Zapytaj, myślę że z chęcią opowie ;>

 

 

Nie nic o tym nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rysiek napisał:

Szkoda mi trochę kasy na 125, bo pojeżdżę rok i do Żyda. Ta 650tka ma 69KM, więc to nie jest jakiś demon.

 

Nie opanujesz 69KM bez doświadczenia, to potwór - ja dziś mało się nie wyrżnąłem na swoich 12 :) Sławek ma 50 kucy w swojej fabii, a pisał że śmigał nią 180km/h NA LUZIE, więc 69 kucy to KOLOS :)

 

58 minut temu, OnTakiJakis napisał:

Jeśli @Krogulec to Sławuś albo jakiś jego ziomeczek to rzeczywiście coś pod kopułą nie tak - koleś się wykłócał ze mną jakie to wszystkie baby są złe, żeby potem to printscreenować i pokazywać jak to na braciasamcy frustraci siedzą...??!!

 

WTF??!!

 

Skąd tacy ludzie biorą energię na takie rzeczy?

Skąd czas?

Kiedy żyją?

Kiedy chodzą do roboty?

 

Jprdl tyle pary idzie tylko po to żeby pokonać jakiś wrogów urojonych.

 

BTW - Marek, czy ten Sławek nie napieprza tych wpisów i komentarzy w godzinach swojej pracy? Władze uczelni nie wiedzą, czym zajmuje się ich pracownik?

 

Jak napisał na forum "kolega" Sławka z uczelni, wiedzą o wszystkim, niestety, za Sławkiem stoi dość mocna, ex partyjniacka rodzinka, która mu wszystko w życiu załatwiła. To że 50 letni Sławek nie ma habilitacji, w ogóle się nie rozwija, powinno spowodować dawno wyrzucenie go z uczelni, ale rodzinka go chroni cały czas... to prawda, w prokuraturze olali doniesienie na niego, na forum uczelni od razu o nim skasowali wątek (ktoś wkleił), ma chłop znajomości w rodzinie i go mocno chronią. 

 

Także wiedzą, wkurwia ich to strasznie, gardzą nim - ale nic nie mogą zrobić. Może za PIS coś się zmieni?

 

53 minuty temu, Kosa napisał:

A ja słyszałem teorię że @Krogulec to kolejne wcielenie thepassa.

 

Podobno też konto @Gintoki to jego kolejne multikonto na tym forum. Ale to tylko przypuszczenia nic pewnego, ja tylko powtarzam czyjeś słowa. Nie pytajcie czyje dobrze wiecie o kogo chodzi.

 

Także nie posądzajcie mnie o jakieś pomówienia.

 

Niemożliwe. Thepass był wobec mnie zawsze spoko, nigdy nie był tak obłudny i agresywny do nas. A czy robił coś innym kobietom, nie wiem, nie znam go na tyle - jednak styl pisania i dyskusji miał zupełnie inny. Tu mi śmierdzi Leonem albo Sławkiem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa nepotyzm to coś za co skazywałbym na 25 lat więzienia bez prawa do ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie. Ile ja się w różnych korpo nadymałem na takich leszczy barowych, to się w pale nie mieści. W każdej firmie, w każdym teamie, w każdej społeczności - dwóch dyma, dziesięciu w teczkach z nadania prezesuje. Żeby nie było wątpliwości, gdybym nie miał kręgosłupa, to podczepienie się pod te kanalie jest betką - niestety, wówczas czułbym się jak szmata a nie ma pieniędzy, ani żadnych innych dóbr, które byłyby w stanie zrekompensować mi taki stan.

 

Czytałem na forum motocykli i jest parę osób, co kupiły sześćsetki na pierwsze moto i żyją. Kwestia rozwagi może?

Edytowane przez Rysiek
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.