Skocz do zawartości

Witam i Pozdrawiam :)


Mirage87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) mam na imie Łukasz, kolega polecił forum. Może tutaj dostane poradę co robić ;) Spotykam się z samotna matka poznałem ja w swoim rodzinnym mieście. Dziewczyna z malej miejscowości z okolic Bydgoszczy, jeździłem do niej spotykałem się z nią i spędzałem mnóstwo wolnego czasu, znajomość kwitła uczucie tez. koniec końców sprowadziłem ja tutaj ogarnąłem jej mieszkanie i pomogłem z cala reszta na start. Koniec końców stwierdziła ze nie wie już sama czego chce i potrzebuje czasu, powinniśmy zostać przyjaciółmi bo czuje się winna ze dałem jej tak dużo a ona od siebie nic... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rnext napisał:

Cześć!

Spoko, ogarniesz w czym rzecz.

 

Wie. Może się tylko nie przyznaje. To wersja dla Ciebie jako Panadol.


Tez rozważałem taka opcje i się przy niej utwierdzę. Szkoda mojego i jej czasu żeby ciągnąc ten teatrzyk ;) Podziękował :)

22 minuty temu, Eredin napisał:

Witaj

 

 

 

Tak. Ode mnie, teraz i za darmo, najlepszą możliwą radę:

 

 

Przestań. 


Tak będzie najrozsądniej :) trzeba będzie upolować coś co ma głowę na karku, jutro oddam jej klucze od mieszkania i jakoś łagodnie dam jej do zrozumienia ze jest zdana na siebie.
Jeszcze raz witam :) pozdrawiam i dzięki za sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dogłębnie forum od deski do deski + ''okolice'' (książki Marka, Samcze Runo, posłuchaj audycji Radia Samiec na youtube). Załapiesz, co zrobiłeś źle i dlaczego stało się tak, jak się stało. Kobiety są proste, a podane przeze mnie 'elementy' to ich instrukcja obsługi. Gdy załapiesz pewne schematy, reszta poleci analogicznie. 

 

Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.