Skocz do zawartości

A gdyby tak... facet z facetem?


Rekomendowane odpowiedzi

@HORACIOU5 Zakładam nowy wątek tylko jeśli nie zgadzam się z tezami w nim, lub jeśli mam do dodania coś o czym nie wspomniał nikt inny. Tak, żeby mogła rozwinąć się dyskusja, a nie tylko poklepywanie po plecach. Wyobraź sobie jakim śmietnikiem byłoby forum, gdyby każda kobieta chciała zakładać odnośnik do tematu w rezerwacie.

W temacie gdzie ktoś zapodał video Kheltuzza, który dla kobiet był raczej niezbyt pochlebny, zgodziłam się z autorem. Tyle, że zjwisko opisywane przez niego jest częste, to co próbujesz wcisnąć Ty jako standard jest marginalne. 

 

Ponadto znowu próbujesz przekręcić moją wypowiedź;
 

Cytuj


Wychodzi na to, że wasze historie zawarte na forum nie są miarodajne, bo spotykaliście się z DEGENERATKAMI. Tak, to oczywiście wasza wina przez to, że wybraliście takie a nie inne kobiety... no bo przecież samice wcale takie nie są prawda? ;)


 

 

Pisząc o degeneratkach wskazałam jednoznacznie o jakie zachowania chodzi, słabo Ci wychodzą manipulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzicie Panowie, nagadałem się, naprodukowałem, podałem konkretne argumenty i dowody a na końcu i tak zostałem oskarżony o manipulację i przekręcanie wypowiedzi. I wychodzi na to Bracia, że wasze historie oraz to, czego nieraz byliście świadkiem na co dzień to tylko jakieś tam fanaberie są. No bo to przecież niemożliwe, żeby jednak obraz pań nie był taki piękny jak to zostało nam wmówione ;) Jak to ktoś mądry stwierdził: "z kobietami nie ma sensu dyskutować" a dlaczego to po prostu sami widzicie. Od siebie dodam tylko jeszcze taki oto ładny cytat: "There ain't no point in logic when dealing with women". No ale przynajmniej ponownie wyszło, dlaczego paniom wybitnie nie na rękę jest to, żebyście byli uświadomieni w kwestii ich zachowań. Zawsze to jakiś plus ;)

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta zgodzi się jedynie na jakąś rozmemlana wersję prawdy. "Ale to nie wszystkie, ale to margines, ale to skrajnosc." Kobieta nie poprze niczego co zagrozi jej pozycji. 

Czemu się bronicie przed "argumentem" nienawiści do kobiet? To tylko "przezywanie się".. Nie da się uniknąć takiej reakcji ze strony kobiety. Poblazajac kobietom na forum,  spotkacie się tylko z shittestami jak ten temat. Autorka upuscila sobie pary, poczuła się lepiej ("ale im przygadalam hyhy"). Inne panie poparły shit-test.. 

Podsumowując, całe te forum nic nie znaczy dla forumowiczek. No, może chcą się pobawić w Konrada Wallenroda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pingwing napisał:

Podsumowując, całe te forum nic nie znaczy dla forumowiczek. No, może chcą się pobawić w Konrada Wallenroda.

 

Dobrze wiedzieć, że na nic spędzam czas i robię bezsensowne notatki :D

 

f8a9bcf9a643e60f69d8bf5bc4dd9efb.jpg

 

Zaśpiewajmy razem, żeby nie wypaść z tematu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pingwing ja już wcześniej napisałam, że wcale nie uważam, żeby to forum pałało nienawiścią do kobiet. Jest wielu użytkowników których sobie cenię, których posty pozwoliły mi spojrzeć na relacje damsko-męskie z innej perspektywy, w uzupełnieniu do audycji Marka i jego książek. Jak ktoś pisze z sensem, nawet brutalną prawdę - staram się przyjmować to na klatę. Nie oznacza to jednak, że będę przyklaskiwać każdej teorii z dupy, tylko dlatego żeby się tu komuś przypodobać pisząc jakie to te kobiety złe i niedobre. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze zarówno HORACIOU5 jak i catwoman przesadzają.

 

HORACIOU5, nie widzę powodu byś tak się na catwoman spinał. Większość argumentów jakie przytacza jest słuszna, degeneratami nazwała ona kobiety znęcające się nad zwierzętami a nie kobiety z tematów typu swiezakownia. Odwracasz kota ogonem. Nie możesz tez zarzucać każdej samicy, ze jak od razu nie przyznaje Ci racji i nie kląska uszami na Twoje argumenty (ten z odnośnikami do dwóch tematów był bardzo dobry) to się "wybiela", "manipuluje jak każda inna samica", to po prostu nie fair. Zauważ, ze w kluczowych kwestiach z catwoman jesteście zgodni - ze naruszane są prawa mężczyzn, ze męski wzorzec jest ważny w wychowaniu, ona sama twierdzi, ze żyje w bardzo "równouprawnionym" związku i na Boga nabiła 221 postów na forum stulejarzy... xd

 

To ze nie założono odnośników do jakiegoś tematu spoza rezerwatu w rezerwacie odczytujesz jako nieme poparcie dla jakiejś kretynki. Nie nadinterpretowujesz? Było nie było, kobiet jest tu mało i niewiele wskazuje na to by rezerwat miał się rozrosnąć na tyle by zrównać się z cała reszta działów forum.

 

Co do catwoman. Denerwuje mnie nieraz taka maniera forumowiczów wyciągania jakichś wypowiedzi z przeszłości i wstawiania ich w wygodnych dla siebie kontekstach mających pokazać hipokryzje naszego interlokutora. Tutaj popisała się catwoman wstawiając fragment wypowiedzi HORACIOU5a, która nota bene napisał ponad 1200 postów. Serio, nie trudno coś co brzmi antykobieco w takich ścianach tekstu wyszukać.

 

EDIT: żeby nie kultywować tradycji offtopu, co do postu tytułowego nie wypowiem się bo jest ekhm, ujmijmy to "niezbyt przemyślany" to co do tytułu już mogę. Niestety orientacja to w moim rozumieniu nie jest wybór, mimo ze zapewne wielu mężczyznom przechodziły takie myśli przez głowę, ze z facetem byłoby łatwiej, to jednak pociąg fizyczny, prokreacja, obcowanie z odmienna istota itp. itd. Ciężko to przezwyciężyć a nawet jak ktoś spróbuje to nie będzie szczęśliwy, Pan Marek mówił w jednej audycji o takiej pułapce mody na gejowstwo. Jak chłopaki coś tam za małolata próbują między sobą bo im z dziewczynami nie wyszło, to się dobrze nie kończy. Albo jesteś natural homo, albo nie. Nie dochodzi się do takich rzeczy droga rozumową. Rozumowo możesz dojść do tego czy bierzesz ślub, spisujesz intercyzę, czy żyjesz na kocia łapę, czy w ogóle wchodzisz w związki itd. ale nie, czy wolisz kobiety czy mężczyzn. Moim zdaniem rzecz jasna :).

Edytowane przez Samiec92
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samiec92 poczytaj niektóre historie Braci, a potem powiedz im, że to co przeżyli nie jest życiowe. Oprócz tego jakbyś faktycznie zwrócił uwagę na moje wypowiedzi, to były sytuacje kiedy przyznawałem się do błędu w rozmowie z samicą, więc ten Twój argument jest inwalidą. Poza tym jeżeli nie dostrzegasz wybielania się w durnym tłumaczeniu "ojejciu, nie możemy się przecież tam wypowiadać" no to cóż, Twój wybór. Prawda jest taka, że gdyby którakolwiek samica chciała w jakikolwiek sposób potępić ale tak faktycznie jakąś inną loszkę, która po nas ciśnie albo z nas kpi, to by to zrobiła. Ale jak widać nie miało to miejsca więc można powiedzieć, że usprawiedliwiasz bierność, a pragnę przypomnieć, że właśnie poprzez pobłażanie samicom mężczyźni są teraz w takim a nie innym punkcie (rycerstwo kwitnie, zjebane zachowania kobiet są usprawiedliwiane itd itp) ;)

 

Co do tematów poza rezerwatem, to gdyby tylko jakaś chciała, mogła by założyć jeden duży wątek, gdzie mogłyby jasno wyrażać sprzeciw przeciwko danym praktykom czy tekstom. Żadna tego nie zrobiła więc... wracamy do punktu, że według Ciebie bierność jest ok. Poza tym mała ilość kobiet jako argument? Eee... eee... serio? Nie mam pytań. A i pamiętaj, że tutaj na forum nikt się nie bawi w polityczne poprawności i usprawiedliwianie samic. Tutaj wszelakie schematy czy manipulacje są wytykane po to, żeby każdy z Braci mógł na własne oczy zobaczyć jakie zagrywki stosują samice. A i jakbyś rzucił okiem na Świeżakownię i nie tylko, to tam też Bracia nie szczędzą sobie gorzkich słów i potrafią ostro pojechać. Takie równouprawnienie w praktyce.

 

Poza tym czyż Marek wiele razy nie prosił pań o jakąkolwiek akcję względem innych kobiet, które atakują nas? Prosił. Bez efektu. Bo solidarność jajników jest ważniejsza. A zamiast wysłuchania prośby Guru pojawiają są oskarżenia o pogardę albo nienawiść itd itp pomimo, jak sam przyznałeś, dwóch wątków, które tę tezę obaliły. I teraz zobacz jak to się skończyło. Bracia stanęli po stronie samic i czy zostali za to docenieni? No jakoś nie bardzo a wręcz przeciwnie. Zwróć uwagę ile było wątków atakujących nas i jakoś wtedy musieliśmy sami sobie radzić a panie obracały wszystko w heheszki albo się tylko przyglądały. A to wszystko stanowi po prostu kolejne potwierdzenie słów Guru z audycji oraz wpisów doświadczonych Braci ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest grubo. Większa część dyskusji na 2 stronach tekstu to jeden wielki off top:huh:

 

Wracając do tematu, uważam, że pytanie jest źle sformułowane. Czy autorka tematu zastanowiła się najpierw nad tym, czy jeśli mężczyźni nienawidzą kobiet, może lepiej zamiast z nimi, związać się z kobietą?

 

Nie?

 

Jak już brat napisał, orientacji seksualnej się nie wybiera. Z nią się przychodzi na świat.

 

W ogóle to obie płcie są sobie do różnych celów (zmieniających sie na różnym etapie życia) potrzebne. Chodzi tylko o to, aby wiedzieć czego się chce, co można dać i co można dostać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HORACIOU5 Być może masz racje w kilku kwestiach. Ta solidarność jajników to bardzo niepokojące zjawisko, musimy definiować swoje własne mocne kodeksy jako mężczyźni(nie rozmawiać na temat kobiet z kobietami, nie okazywać przy nich słabości, stawać po stronie mężczyzn jeśli wiemy, ze nie są rycerzami itp.) które pozwolą nam bronić się przed zjawiskami dla nas niekorzystnymi, kiedyś będę chciał założyć pewien temat, ale jeszcze się wstrzymam z tym. Z drugiej strony zauważ, ze Pan Marek nie ma dużej siły rażenia zwłaszcza w społeczności kobiet. Nie jest masowy dla nich ani uznawany za opiniotwórczego, wola obejrzeć Anne Szlezak czy jakaś tam inna jak chcą sie czegoś dowiedzieć o sobie lub o obsłudze faceta. 

 

Wniosek z heheszkami, faktycznie coś w tym jest. Kobiety nie dochodzą raczej same z siebie do wniosków, z którymi "trzeba coś zrobić", raczej posłuchają facetów, pokiwają głowami, pośmieją się i nara. Wynika to z ich konstrukcji psychicznej, apele by coś robić z feminizmem to trochę groch o ścianę. Ale ostatnia audycja Pana Marka ładnie to przedstawia dlaczego feminizm jest dla kobiet szkodliwy, czas zacząć działać drogie Panie, bo z takich osób jak Marek Kotonski, Korwin Mikke i innych wypowiadający się o kobietach łatwo zrobić oszołomów i zepchnąć na margines.

 

Nie patrzyłem na cały ten temat z szerszej perspektywy ale bardziej konkretnie o co kto się do kogo przypieprzal i zauważyłem, ze trochę przesadzasz w dyskusji z catwoman i sam manipulujesz, ona tez ale nieznacznie i nie tam gdzie wskazywałes. postanowilem na to zwrócić uwagę, tyle.

 

Co do swiezakowni i gorzkich słów to świetna sprawa, ja w pamięci wciąż mam pare cytatów z forum z mojego tematu i zaczynam coraz lepiej nie tylko rozumieć otaczający mnie świat relacji, ale tez to, ze te gorzkie słowa mi w pewnym sensie życie uratowały (trochę przesadzam, ale tylko trochę). 

 

Nie zwracałem uwagi na wszystkie Twoje wypowiedzi, tylko ostatnich kilka. Jestem tu od niedawna i nie mam w zwyczaju browsowac wypowiedzi w wyszukiwarce jak catwoman, by potwierdzić jakaś swoją obserwacje lub by zadać jej kłam (jak by zrobił prawdziwy naukowiec/adwokat diabła). Odniosłem się do konkretnej sytuacji,  i zauważ, ze nie wyciągnąłem ogólnych wniosków co do Twojej osoby, napisałem tylko ze przesadzasz i napisałem dlaczego tak uważam.

 

Niemniej, Twoja druga wypowiedz daje mi sporo do myślenia w pewnych sprawach. Zapewne jeszcze nieraz podyskutujemy. Dziękuje.

 

P.S. koncze już offtop ze swojej strony, jeśli chcecie ciągnąć dyskusje zapraszam na pw. Co do meritum tematu to już powiedziałem co sadze.

Edytowane przez Samiec92
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samiec92 nie widzę problemu, wymieniliśmy się poglądami i na tym polega normalna rozmowa. Jeżeli będziesz chciał podyskutować w przyszłości to zapraszam.

 

@Oktabryski skoro według autorki mężczyźni nienawidzą kobiet, to zawsze może zrobić jak ta samica poniżej czyli.. chodzić na randki ze samą sobą ;)

 

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2017 o 20:59, Siobhan napisał:

.. Poza tym, jak sami zgodnie stwierdziliście - samica ma służyć samcowi tylko do seksu i wydania na świat potomstwa, do niczego więcej. A w wieku postprodukcyjnym taka samica nie będzie wam do niczego potrzebna.

 

Musiałem zacytować - no i się wypowiedziałaś.

Kolejna manipulacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy czytałam tu na forum post w stylu: "jak sobie pomyśle o kobietach jakie naprawdę są to mi się nawet sexu z nimi nie chce".   Jest sporo wypowiedzi określających kobiety bardzo dosadnie. Jeśli się nie weznie pod uwagę, że to  specyficzne forum często z jednostkami „po doświadczeniach” to wrażenie niechęci w stosunku do kobiet może powstać. W tym kontekście trudno odgadnąć czy dyskutowany tu wątek jest ironiczny czy dziewczyna dobrotliwie podsuwa forumowiczom rozwiązanie pewnych kłopotliwych kwestii.

 

Jakkolwiek by nie było post powinien  wzbudzić refleksję nad tym jak kobiety mogą odbierać pewne radykalne wypowiedzi.  Czy nie antagonizują one płci.  Niedawno Glux pisał, iż cieszy się, że na forum jest dużo mniej agresji w stosunku do kobiet niż w roku poprzednim, więc  po co zakłamywać rzeczywistość, że jej nie ma lub nie było. Coś się normuje i dobrze.

 

Co do zakładania tematów w rezerwacie należy być obiektywnym. Na męskim dziale są one ciągnięte przez dziesiątki "uprawnionych" osób, na kobiecym  udziela się aktywnie może 3-4 kobiety, czasami mniej i nie zawsze jest czas by założyć wątek tematyczny, lub powielać skalę „z góry” potakując męskiej racji jak opublikujecie kolejną "genialną" feministyczną dygresję. Co do tematów  gdzie mężczyźni bronili kobiet  czytałam ten pierwszy i te wypowiedzi były faktycznie racjonalne, nie głupie. Większość kobiet zapewne to odnotowała.  Według Ciebie @HORACIOU5mamy zakładać watki gdzie będziemy chwalić każde cenne stwierdzenie? Zależy Ci abyśmy się ośmieszały? Pewne rzeczy są oczywiste nie wymagają czołobitności.

 

Co do meritum  nie podejrzewam bym znajdowała się na forum kryptogejów, których należy zachęcać do coming outu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Anna napisał:

Według Ciebie @HORACIOU5mamy zakładać watki gdzie będziemy chwalić każde cenne stwierdzenie? Zależy Ci abyśmy się ośmieszały?

 

Kwintesencja odwracania kota ogonem i manipulowania czyjąś wypowiedzią bez jakiegokolwiek sensownego nawiązania do argumentów. Nawet nie będę na to odpowiadał, bo szkoda mojego czasu. Macie za to tutaj Panowie piękne potwierdzenie i podsumowanie tego, co napisałem w tym wątku. Więcej dodawać nie trzeba.

 

A potem jedna z drugą zdziwiona, czemu faceci nie chcą tutaj zaglądać jak widzą takie akcje... no dziwne.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnym tłumaczeniu: "Zupełnie oleję treść jego wypowiedzi, pomanipuluję nią i odwrócę kota ogonem, a jak mi to wytknie to napiszę, że jest niczym Goebbels (przy okazji, takie jest poprawne nazwisko tego pana ;)) i że to on jest manipulantem a nie ja! I do tego tupnę nóżką tak, żeby przez monitor usłyszał!". No jednak nie usłyszałem. @Stulejman Wspaniały przykro mi to mówić, ale niestety wychodzi na to, że nie ma sensu o cokolwiek prosić pań, bo widać jakie są reakcje. Przynajmniej widać, jakie jest ich do tego podejście. Szkoda.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, serio?

 

H5 totalnie olał to co napisała Anna, czyli TO:

 

Cytuj

Na męskim dziale są one ciągnięte przez dziesiątki "uprawnionych" osób, na kobiecym  udziela się aktywnie może 3-4 kobiety, czasami mniej i nie zawsze jest czas by założyć wątek tematyczny, lub powielać skalę „z góry” potakując męskiej racji jak opublikujecie kolejną "genialną" feministyczną dygresję. Co do tematów  gdzie mężczyźni bronili kobiet  czytałam ten pierwszy i te wypowiedzi były faktycznie racjonalne, nie głupie. Większość kobiet zapewne to odnotowała.  Według Ciebie @HORACIOU5mamy zakładać watki gdzie będziemy chwalić każde cenne stwierdzenie? Zależy Ci abyśmy się ośmieszały? Pewne rzeczy są oczywiste nie wymagają czołobitności.

 

wycinając tylko wyrwany z kontekstu fragment a nie odnosząc się do całości (bo i po co dyskutować, jak można prowadzić swój własny monolog z pseudomentorskimi przerywnikami typu "widzicie bracia"...  bez komentarza :) ), a następnie zarzucił jej, że "zupełnie olała treść jego wypowiedzi". Wcale jej się nie dziwię, że poszła spać. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5No jasne nie olałeś  treści mojej wypowiedzi, nie zmanipulowałeś jej przez fragmentaryzację. Nie obszczekałeś mnie jak pekińczyk. Ty jesteś przecież taki niewinny. Jak to głupiej babie wytknąłeś triumfalnie, że nawet nie potrafi poprawnie napisać znanego nazwiska. No i oczywiście podsumowując naszą "intensywną dyskusję" odwołałeś się do autorytetu, w końcu ktoś tak ujawniający prawdę na temat podłych kobiet jak TY zasługuje na pochwalę „wodza” i 1000  kolejnych lajków. Z  Twoimi „prawdami” trudno dyktować. Czuję się tak obnażona jakbym stała na środku hali w samym pampersie. Zostałam dramatycznie pokonana. A tak tupałam nóżką. Ciesz się razem z poplecznikami swoim "zwycięstwem" . Pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Anna napisał:

czy dziewczyna dobrotliwie podsuwa forumowiczom rozwiązanie pewnych kłopotliwych kwestii.

Ty tak na serio?

Zresztą z perspektywy kobiet, podejście autorki wątku wydaje się dość naturalne, jako że w świetle badań, kobiety mają bardzo płynną orientację seksualną (czyt. są po prostu biseksualne), zaś mężczyźni mają ją twardo określoną. W sumie można jej niewiedzą i nieświadomością uzasadnić propozycję. Ale jak by co, to teraz już wie, co powinno skłonić autorkę przynajmniej do płytkiej refleksji.

 

10 godzin temu, Anna napisał:

Niedawno Glux pisał, iż cieszy się, że na forum jest dużo mniej agresji w stosunku do kobiet niż w roku poprzednim

Różnych ludzi cieszą różne rzeczy. Miałem takiego znajomego, który cieszył się pół dnia patrząc na pudełko zapałek. Niestety, schizofrenik i lekoman, choć uroczy człowiek.

 

9 godzin temu, Anna napisał:

Ciesz się razem z poplecznikami swoim "zwycięstwem"

Przeginasz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.