Skocz do zawartości

W Belgii dokonano eutanazji poduszką


Pocztowy

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarz i dwie pielęgniarki przyjechali do mieszkania 36-letniej kobiety w celu dokonania eutanazji. Niestety, lekarz prawdopodobnie źle obliczył dawkę i podał kobiecie zbyt małą ilość środków, aby ją uśmiercić. Zespół medyków w celu ukrycia pomyłki postanowił udusić kobietę poduszką. Sposób eutanazji wydał się podczas sekcji zwłok kobiety. Partnerka zamordowanej, która przebywała z nią w związku lesbijskim złożyła pozew do sądu przeciwko medykom.

 

Coraz dziwniejsze te wiadomości ze świata. Ciekawe, czy to byli imigranci, czy rodowici Belgowie.

 

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-nie-powiodla-sie-eutanazja-36-latki-uduszono-ja-poduszka,nId,7008798#crp_state=1

  • Like 1
  • Haha 5
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pocztowy napisał(a):

 

Coraz dziwniejsze te wiadomości ze świata. Ciekawe, czy to byli imigranci, czy rodowici Belgowie.

 

Na pewno nie Mokebe ani Habibi. 

Postępowi biali Europejczycy, jak najbardziej.

 

Postępowa Europa zaczyna się od Odry w stronę Hiszpanii.  I od granicy czesko/austriackiej do Rzymu.

Edytowane przez vodkas85
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Magos Dominus napisał(a):

Tak się zastanawiam, po co badano zwłoki kobiety, która poddała się eutanazji? 

 

Rutynowa procedura sprawdzająca, czy eutanazja została przeprowadzona poprawnie. Dlatego zamordowanie poduszką dziwi jeszcze bardziej.

Edytowane przez Pocztowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

Niczego więcej nie spodziewam się po dzisiejszym konowalstwie.

 

Tylko zasypywać chemią i ewentualnie do tego wycinać bo o diecie żaden nie wspomni.

Mieli ją zagłodzić na smierć czy co bo nie rozumiem? :)

sorry za czarny humor, przyjdzie mi pewnie umierać w cierpieniach…

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Król Jarosław I napisał(a):

Niczego więcej nie spodziewam się po dzisiejszym konowalstwie.

 

Tylko zasypywać chemią i ewentualnie do tego wycinać bo o diecie żaden nie wspomni.

Większość chyba jest taka jak piszesz,

Znam parunastu ludzi z tego środowiska, czasem przy pogaduchach, o tematach okołozdrowotnych, jako że wiele schorzeń jest wywołanych stanem zapalnym, mówię, że czytałem badania że substancja taka i taka (np. olej rybi, witamina C, E, jagody) działają przeciwzapalnie w takim i takim stopniu.

Jest to zbywane uśmiechem :)

Lekarze, to dyskutują o chemii, strzałach, pigułach, dieta i sposoby domowe których skuteczność potwierdzono badaniami - nie

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Mieli ją zagłodzić na smierć czy co bo nie rozumiem? :)

 

W sumie właśnie mi uświadomiłeś, że jak na ich dzisiejsze standardy oraz ich niewiarygodną ignorancję to niemal cud, że wpadli na poduszkę a nie np. uderzenie krzesłem albo utopienie w kiblu lub wyrzucenie przez okno.

 

Brawo lekarze! Brawo prostytutki koncernów farmaceutycznych! 

4 minuty temu, krzy_siek napisał(a):

Jest to zbywane uśmiechem :)

Lekarze, to dyskutują o chemii, strzałach, pigułach, dieta i sposoby domowe których skuteczność potwierdzono badaniami - nie

 

Zapytaj tych śmieci o kandide. Albo czy aby wyregulować ciśnienie to zamiast od razu majstrować przy cholesterolu może najpierw nie spróbować zasuplementować potasu.

 

Szybko zobaczysz, że przedmiot, którego mieli w planie na studiach najwięcej to "IGNORANCJA".

 

 

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pocztowy napisał(a):

w celu dokonania eutanazji.

 

By były jaja jakby zabieg się nie udał.😅

 

 

A tak na poważnie - ciekawi mnie ile takich przypadków (wiadomix nie eutanazji sensum stricto) dokonuje się w Polin w hospicjach itp placówkach , szczególnie tych sygnowanych przez mafię watykańską.🤔

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

By były jaja jakby zabieg się nie udał.😅

 

Biorąc pod uwagę ich profesjonalizm nie można niczego wykluczyć, wszak eutanazja jest zapewne nieco bardziej skomplikowana niż serwowanie komuś jak cukierków inhibitorów pompy protonowej co robią dziś nagminnie.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pocztowy napisał(a):

Zespół medyków w celu ukrycia pomyłki postanowił udusić kobietę poduszką.

do tego 

 

3 godziny temu, Pocztowy napisał(a):

 Partnerka zamordowanej, która przebywała z nią w związku lesbijskim

Jakie kurwa kombo lewackiej sodomy XDDDDD

 

 

3 godziny temu, Pocztowy napisał(a):

Lekarz i dwie pielęgniarki przyjechali do mieszkania 36-letniej kobiety w celu dokonania eutanazji.

 

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kiroviets napisał(a):

 

By były jaja jakby zabieg się nie udał.😅

 

 

A tak na poważnie - ciekawi mnie ile takich przypadków (wiadomix nie eutanazji sensum stricto) dokonuje się w Polin w hospicjach itp placówkach , szczególnie tych sygnowanych przez mafię watykańską.🤔

Zapewne sporo. Patologia KRK nigdy nie zawodzi. 

Bomba z opóźnionym zapłonem, jak w Irlandii. Tylko u nas skala może być znacznie większa.

Edytowane przez vodkas85
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał(a):

Niczego więcej nie spodziewam się po dzisiejszym konowalstwie.

 

Tylko zasypywać chemią i ewentualnie do tego wycinać bo o diecie żaden nie wspomni.


Wypisz wymaluj wszyscy dermatolodzy. Wiele lat zmagalem sie ze sporym nawracajacym tradzikiem. Zaliczylem dziewieciu roznych dermatologow i zaden nawet nie wspomnial ze moze to byc od tego co jem. Wszyscy zapisywali masci, kremy, jeden kuracje izotretinoina i co drugi kilkumiesieczna kuracje antybiotykowa. A ja sam odkrylem po latach ze eliminujac z diety kilka rzeczy m.in. biale pieczywo, czekolade, ostre przyprawy czy ryz na mojej twarzy przestaje sie dziac sajgon.

No ale po co maja mowic ze to od jedzenia? Pacjent przestanie jesc pewne rzeczy, pryszczy i cyst nie bedzie na twarzy to nie bedzie przychodzil na wizyty i nie bedzie drenowany z niego hajs czy to u lekarza czy to w aptece. Od tego czasu zaczelem rozumiec ze sa ludzie ktorzy nie ufaja normalnym lekarzom tylko czytaja ksiazki Zieby albo jakies medycyny alternatywne i inne cudawianki stosuja. Sparzyli sie i calkowicie sie odcieli od normalnej medycyny. Ja na szczescie tego nie mam ale niesmak pozostal zwlaszcza do dermatologow.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tadamichi Kuribayashi stary ja też rozumiem, że gdyby nie zachodnia medycyna to zdychalibyśmy na malarie jak murzyni albo inne gówno, które dzięki chemii od lat nas już nie męczy.

Ale wszystko ma jakieś granice. Wszystko poza ich ignorancją.

 

A co do ryżu to pewnie jadłeś biały a to nie jest za dobry produkt (bardzo karmi kandide min.) myślę, że jest szansa, że po ryżach typu brązowy lub parboiled nie będziesz miał tych problemów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

A co do ryżu to pewnie jadłeś biały a to nie jest za dobry produkt (bardzo karmi kandide min.) myślę, że jest szansa, że po ryżach typu brązowy lub parboiled nie będziesz miał tych problemów.


Po brazowym tez sa ale mniej. Takze wyeliminowalem z diety. Makarony pelnoziarniste, kasza gryczana i bulki grahamki to bezpieczne dodatki skrobiowe ktore moge jesc bez obaw i poki co mi wystarcza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Król Jarosław I napisał(a):

Niczego więcej nie spodziewam się po dzisiejszym konowalstwie.

 

Tylko zasypywać chemią i ewentualnie do tego wycinać bo o diecie żaden nie wspomni.

Zgadza się.

-Aha i 500zł się należy.

-Ale Panie doktorze wizyta trwała tylko 15 min. i nie wiem czy uzyskałem odpowiedź co mi dolega.

-Cennik jest cennik. Do miłego zobaczenia. Następny!

Edytowane przez Sgt. Hugo Stiglitz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak ich uniewinnią, jedynie może stracą prawo do wykonywania zawodu. 

 

Bo czy można tutaj mówić o morderstwie? 

 

W takim razie eutanazja za pomocą jakiejś tam medycznej substancji, to również zabójstwo, zresztą znalezione w necie: 

 

eutanazja czynna (zabójstwo z litości) – podjęcie przez lekarza na prośbę chorego celowych działań, mających na celu doprowadzić do śmierci pacjenta. Może to być podanie śmiertelnej dawki leków, którą chory przyjmuje samodzielnie, lub wykonanie zastrzyku, po którym pacjent już się nie wybudza.

 

Więc temat mega kontrowersyjny, i zabicie poduszką może szokować, ale zabójstwo to zabójstwo, nie ważne jakim sposobem. 

 

Jest tylko śmierć przy większym, lub mniejszym cierpieniu. 

 

Więc w zależności co ich prawo do eutanazji dopuszcza, medycy mogą się z tego wybronić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krugerrand napisał(a):

Tylko u nas, aby dostać się do specjalisty musisz najpierw walić kijem w parapet po skierowanie.

 

Zapomniałeś dodać, żeby wiedzieć kto ci potrzebny to często musisz jeszcze sam siebie zdiagnozować :)

 

Przydadzą się jeszcze jakieś przygotowania psychiczne, ćwiczenia, afirmacje wprawiające w gruboskórność bo ignorancja i chłód z jaką można się spotkać może wpłynąć druzgocąco zwłaszcza na osoby o delikatniejszym usposobieniu.

Edytowane przez Król Jarosław I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał(a):

Zgadza się.

-Aha i 500zł się należy.

-Ale Panie doktorze wizyta trwała tylko 15 min. i nie wiem czy uzyskałem odpowiedź co mi dolega.

-Cennik jest cennik. Do miłego zobaczenia. Następny!


I jeszcze dwa miesiace czekania zeby pojsc prywatnie do flebologa w miescie wojewodzkim. Naprawde takie terminy teraz sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest bardzo interesujące. 

 

Skoro jej partnerka założyła sprawę cywilną i nie ma słowa o tym że policja/ prokuratura podjęły czynności w sprawie zabójstwa, nic o sprawie karnej, to jak to jest traktowane w świetle ich prawa? 

 

Czy to jest błąd lekarski według ich prawa (to byłaby farsa), przekroczenie uprawnień czy co innego?

 

Ja bym mimo wszystko rozpatrywał to jako zabójstwo, bo kobieta miała mieć humanitarne odejście z godnością, a została ordynarnie uduszona. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.