Skocz do zawartości

Dziewczyna do wzięcia jeśli ktoś jest zainteresowany :)


Rekomendowane odpowiedzi

Na kilometr wali trolem :)

Jestem ciekawy, ilu facetów dało się nabrać i faktycznie pójdzie jutro na to spotkanie :):D

@Brat Jan opcja z kryptoreklama najbardziej wiarygodna :D a tak w ogóle obczajcie sobie kiedyś co się dzieje na fejsie jak kobieta wrzuca swoje zdjęcia z opisem, że szuka faceta na wesele. Ten ryk zachwytu białych rycerzy zawsze mnie dobrze bawi :D nagle milion lajkow i tysiące komentarzy :)

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Akurat umiejętność pisania czy założenia konta w portalu społecznościowym nie wymaga prawidłowego rozwoju umysłowego. Korporacje jak facebook dbają o to, by było łatwo założyć konto i przyjemnie z niego korzystać. Po profilu widać, że jest emocjonalnie niedojrzała. Śmiejemy się z jednego postu, ale jak się zagłębiłem w lekturę postów to jakoś posmutniałem wewnętrznie. Biedna dziewczyna niezdająca sobie sprawy ze swojego spierdolenia. Myślę, że podobnego profilu psychologicznego można znaleźć konta mężczyzn (tak, są tacy). Ja widzę upośledzenie w stopniu lekkim. Brak samokrytycyzmu bije po oczach. Jest profil 34 letniego gościa, który jest ekstremalnym białym rycerzem i przeplata infantylne posty z biadoleniem, że nie może znaleźć dziewczyny. Jest też fotka jak 3 laski robią sobie z niego żarty. Zrobiły sobie darmowy kabaret z gościa z pewnie lekkim autyzmem. Jak nie pochwalam bicia kobiet to włączył mi się agresor i chętnie wyjebałbym plaskacza w ryj takim dziuniom. Nienawidzę skurwysyństwa.

 

W komentarzach pod jej postami jest pełno Pań, które cisną bekę z opóźnionej w rozwoju osoby. Fakt, prowokuje swoim zachowaniem, ale nigdy nie poprę wyżywania się na osobach, które wyjątkowo przegrały na loterii genowej. Więcej, takie zachowanie mnie brzydzi. Też mnie zastanawia fakt wiązania się osobą upośledzoną, co taki mężczyzna ma w głowie. Sam post jest zabawny, ale wnikając głębiej to śmiech przechodzi. To jest jak z "Dniem Świra". Za pierwszym razem bawi, z każdym kolejnym razem obejrzany wywołuje stany depresyjne - coraz głębsze. Nie zachowujmy się jak te Panie w komentarzach. Chora osoba, która powinna mieć opiekę specjalisty. Tylko dzieci szkoda, które prędko się pewnie pojawią, bo Seba miał chcicę i zlał się bez gumy. Fakt, zachowanie płazowate, a że przyjęło formę karykaturalnie dosłowną to inna sprawa. 

 

@dobryziomek Zbyt dużo kontentu jak na trolla. Typ atencjuszki z niedoruchaniem i niedociumaniem (brak bliskości rodziców pewnie). Jest prostym językiem mówiąc infantylna, może być to spowodowane wychowaniem, które polegało, że matka ją sadzała przed TV i "nie wkurwiaj". Znam taki przypadek i intelektualnie dziewczyna już 17 letnia jest umysłowo na poziomie najwyżej 13latki. Tragedia i nie ma z czego się śmiać. Też ma profil na fb i idzie w tą samą stronę co profil tej dziewczyny.

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma dziesiątki tysięcy obserwujących i pewnie mogłaby reklamować jakieś cichy albo kosmetyki gdyby zgłosiła się do niej jakaś firma. Podobnie jak robi to Marta Linkiewicz. Szkoda tych chłopaków, którzy piszą jej komplementy licząc, że ją poruchają nie mając świadomości, że ona jest podrywana przez tysiące podobnych kolesi na fejsie.

 

Przez portale społecznościowe kobiety zyskały wręcz nieograniczony dostęp do zyskiwania atencji i podbudowania swojego ego. Jednocześnie mężczyźni stali się tylko "jednymi z wielu", którzy je podrywają z marnym skutkiem. To będzie miało coraz bardziej negatywne przełożenie na życie społeczne. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, volcaniusch said:

Tylko dzieci szkoda, które prędko się pewnie pojawią, bo Seba miał chcicę i zlał się bez gumy.

Przeglądałem profil na szybkości, więc może czegoś nie wyłapałem albo źle zrozumiałem, niemniej jednak mam wrażenie, że ona dziecko to już urodziła, w 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko jest w ośrodku ponoć, znalazłem ten post. Nie doszedłem do tego przeglądając. Takie przypadki powodują u mnie wątpliwości co do jednoznacznej oceny eugeniki jako złej. Dobrze jeżeli dziecko trafiło do dobrych ludzi, ale jak bidul to nakręci tylko karuzelę patologii...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja nie trafię na miejsce bo kawałki szkła z pulpitu mi się wbiły w oczy jak to czytałem :> Tak się czasem zastanawiam, czym jest ta mityczna miłość bo ludzie jej poszukują jak św. Graala :huh: i podobno była raz u tej pary, potem u innej. Po czasie okazuje się, że wyparowała .. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy W życiu bym nie chciał, aby taka osoba cokolwiek "reklamowała" z mojej firmy. Odwróciłoby się to przeciwko mnie. Co do gości: dlatego trzeba synów uczyć, że trzeba radzić sobie z popędem niekoniecznie ruchając co popadnie. ;) Znam sporo przypadków, że goście ruchają 3/10, bo takie im dają. Nie wiem jak to robią, nie pytajcie. Stawiają na piedestale ruchanie i się poniżają. Z resztą mass media stawiają seks jako coś super zajebistego, a jest to zwyczajna czynność fizjologiczna. Jest fajnie, przyjemnie, ale nie jest to warte służalczości wobec kobiet czy brania się za brzydkie Panie, bo takie są łatwo dostępne. Warto zauważyć jak są traktowani młodzi mężczyźni jak się przyznają, że nie ruchają. 

 

comment_ksMH8rHiyh4DvDAZmZoxE3iCVEUsnSth.jpg

 

 

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, volcaniusch said:

Takie przypadki powodują u mnie wątpliwości co do jednoznacznej oceny eugeniki jako złej.

i powstanie wielka komisja orzekajacą arbitrująca co kto gdzie na co....

Quote

kurwynieludzie.pl

 

no zajebista stronka, Pan Marek byłby zadowolony [ironia]

Edytowane przez Snk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość będę edytował obrazki znalezione w sieci. Jak to co wstawiłem jest sprzeczne z regulaminem czy zasadami tutaj przyjętymi pokornie przyjmę punkty. Co do zarzutu o moje wątpliwości co do eugeniki: widzę co wyrasta z dzieciaków zazwyczaj po dzieciństwie spędzonym w domach dziecka. Komisje takie mogłyby stworzyć pole do nadużyć. Trudny temat - nie na ten wątek.

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przejrzałem profil. Rzeczywiście widać u dziewczęcia problemy. Ma inny świat i nie ma jej co dopierdalać, niech sobie żyje i będzie szczęśliwa.

W komentarzach pod zdjęciami największą bekę cisną oczywiście wrażliwe i czułe kobietki. Każdy sposób na dowartościowanie jest dobry.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.