Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Witam. 

Mam 32 lata i od kilku miesięcy bacznie słucham audycję Marka z których wiele czerpię w i znacznej mierze się zgadzam. 

Bardzo mi przykro z powodu zbanowania kanału (w szczególności bo nie przesłuchałem wszystkiego) jedna jest mi 

bardzo miło zagościć w końcu na forum braciasamcy.pl/ 

Pozdrawiam braci i ojców (przełożonych ;) )

Witam Właściciela, Administratorów i Moderatorów oraz wszystkich Forumowiczów. Mam 33 lata. Na forum braciasamcy.pl trafiłem kopiąc w internecie na temat rozwoju osobistego na youtube. I tak absolutnie samodzielnie trafiłem na radio samiec. Udało mi się jakimś cudem obejrzeć jeden film, a potem inne znalazłem już zbanowane, ale szybko odnalazłem radio na vimeo. Jestem bardzo ciekawy jak rozwinie się moja przygoda na tym forum, jestem pełen optymizmu i myślę, że pozytywnie wpłynie to na moje dalsze życie. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie będę tylko brał, ale też dawał coś od siebie poprzez aktywność na forum. Dziękuję za przyjęcie mnie do grona SAMCÓW i pozdrawiam :)

Edited by Marynarz Romantyk

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Xxl
      Cześć i czołem  😷
    • By Clemenz
      Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem forum.
      Do rejestracji skłoniła mnie niepohamowana chęć śledzenia forum, gdyż w pewnej kwestii szukałem wyjaśnienia i tutaj też je znalazłem.
      Zauważam, że informacje tutaj zawarte są 'na wagę złota'. Bez żadnych skrupułów dołączam ten wirtualny adres do zakładek, które będę śledził i odwiedzał na porządku dziennym.
      Pozdrawiam!
    • By Bruxa
      Załóżmy, że to forum i kanał na yt albo innym serwisie pożyje jeszcze min. z 10 lat, w zasadzie to życzmy tego.

Tak sobie rozmyślałam, bo np. Lalka będzie niedługo rodzić, w związku z tym naszły mnie pewne pytania. Jak uważacie: lepiej trzymać dziecko w błogiej niewiedzy dotyczącej matrixa (tak to ogólnie nazwijmy), lepiej podesłać najważniejsze rzeczy powiedzmy jakieś audycje Radia Samiec ew. książę Marka albo rzeczy innych autorów, lepiej podesłać całe forum (czy nie, bo tu za dużo przytłoczonych życiem ludzi co lubią sobie ponarzekać?), lepiej przekazać wiedzę osobiście zamiast poprzez innych (przy okazji różnych sytuacji w życiu) czy po prostu niech się uczy na zachowaniu rodzica i samo obserwuje świat? Skoro już zdobyliśmy wiedzę i się z nią różnie czujemy to jak wg Was najlepiej postąpić? Chcielibyście by siedział tu Wasz dzieciak i chłonął forum?
    • By Marek Kotoński
      Wklejam w nowym wątku, bo w tym o rozprawie za chwilę się zagubi w gąszczu komci. A tak zostanie na pamiątkę. Jak doślą mi chłopaki inne zdjęcia ze mną, to też wstawię.

Chłopaków było więcej, niż jest na zdjęciu. Jedyna osoba z widoczną twarzą oprócz mnie, to Zbyszek któremu dziękuję - miał dwa wielkie pudła z kamerą i mikrofonem.

Ogólnie nie polecam, by osoby które były na zlocie, pisały kim są na zdjęciu - lepiej nie ryzykować.

Tu krótkie video z hotelu, gdzie mnie skierowali po tym, gdy samolot z Wawy do Rzeszowa odleciał beze mnie. Byłem mega zmęczony, półprzytomny, miałem też rozwalone od butów palce u stóp do krwi:

• By SzatanKrieger
      Witam wszystkich.

Natknąłem się na bardzo ciekawy materiał, w którym pewien profesor badający zachowania szympansów opowiada nam jak wyglądają zachowania "alfy" ale również wspomina o tym, że istnieją samice "alfa"
      Został nawet przetłumaczony nasz język, co mnie zdziwiło bo gdy oglądałem to z tydzień temu to napisów nie było  

Z takich najciekawszych rzeczy, to uderzyło mnie to, że samiec alfa jest właśnie wrażliwym oraz najbardziej współczującą jednostką w stadzie, opiekuje się grupą i rozdziela zwaśnione strony, tworzy również komfort dla innych. Gdy dochodzi samiec alfa na szczyt, który nie ma cech wrażliwości i nie opiekuje się grupą i jest agresywnym jest dosyć szybko zastępowany. To na przykład, że "szef wszystkich szefów" żyje w ciągłym i nieustannym stresie to wiedziałem jednak są ukazane pewne ciekawe mechanizmy na które warto zwrócić uwagę, uważam, że warto sobie przejrzeć ten filmik.

Intrygującym tematem również mogą być samice alfa ale niestety dużo nie jest na ten temat wspomniane w tym filmiku, to że liderzy i dyktatorzy ludzcy pokazują się z dziećmi, bo ukazać się jako tych, którzy opiekują się stadem to było mi znane, jednak ciekawie to wygląda u szympansów wszystko i widzimy tym samym jak nie wiele różnimy się od zwierząt lub po prostu kopiujemy ich zachowania ale to już kwestia na inną dyskusję, zapraszam do oglądania  
      (Napisy włączamy ręcznie)

Ciekawy jest również wykres z minuty 13:15
      w 14:20 jest również wzmianka o matriarchacie i samicach alfa szympansów "Bonobo"
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.