Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia.

 

 Wiem, że to co zaraz napiszę prawdopodobnie nie spodoba się części z Was, ale trudno.

 

Otóż proponuję poddanie pod dyskusję/rozważenie przez Pana Marka @Marek Kotoński pomysłu wprowadzenia stałych opłat członkowskich na forum.

Dla pojedynczej osoby byłby to niewielki wydatek (bo np. 5pln czy 10pln miesięcznie). Natomiast dla Pana Marka rozwiązałoby to problem bankructwa (spowodowanego rozdawaniem jego książek przez "Hejtelów").

 

Nie chcę dysponować niczyimi pieniędzmi, ale chyba nie jest to wielkie wyrzeczenie odmówić sobie miesięcznie 1nej kawy lub dwóch piw z Biedronki.

 

I to w zasadzie tyle. Przepraszam za zbytnią śmiałość, ale nie mogę już dłużej na to patrzeć, patrzeć na to jak uczciwym ludziom dzieje się krzywda. Coś tam przeszedłem w życiu i darmowa wiedza z forum czy audycji ocaliła mi życie i była/jest bezcenna.

 

Wszystkiego dobrego!

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szycha2 napisał(a):

pomysłu wprowadzenia stałych opłat członkowskich na forum.

Sam pomysł słuszny ale do wprowadzenia w formie "premium" czyli bardziej uderzałbym w "chętnych" aniżeli całość.

Przykładowo, ludzie z dostępem do premium mieli by dostęp do jakiś ekstra rzeczy typu: newsletter, video, jakaś forma wyróżnienia np ranga na forum itp.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szycha2 napisał(a):

Coś tam przeszedłem w życiu i darmowa wiedza z forum czy audycji ocaliła mi życie i była/jest bezcenna

 

 

A gdyby nie było tych co pisali darmową wiedzę, bo nie byłoby ich tutaj, bo aby pisać, to musieliby płacić?

 


 

 

 

 

 

 

 

35 minut temu, krzy_siek napisał(a):

Do rozważenia reklamy na Forum, fora bez reklam to rzadkość, a sądzę że użytkownicy nie przyjęliby źle decyzji o wprowadzeniu reklam

 

To aż dziwne, że nie ma tutaj reklam. Powinny być.

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zacny ale mógłby ograniczyć ruch ma forum co w efekcie przyniesie odwrotny skutek. 

Najlepiej byłoby wprowadzić po prostu reklamy. 

@Marek Kotoński żeby zdjąć z Ciebie odpowiedzialność za ten krok proponuję zrobienie głosowania, ankiety za wpropowadzeniem reklam.

Może warto też przywrócić temat płatnych coachingów/psychoterapii? Samo słuchanie Ciebie daje ulgę i podnosi energię.

Ze swojej strony daję dotację od czasu do czasu ile mogę bo wiem, że sytuacja jest nieciekawa. Jak bym był bogaty, dałbym duuużo więcej.

Trzymam kciuki żeby się w końcu sytuacja finansowa poprawiała. Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powraca, ale póki co nie ma idealnego rozwiązania. Ja jestem na nie.

 

1. Płacę, a więc wymagam. Forum służy do dyskusji, nie każda otrzymana tu porada pochodzi od eksperta. Za co dokładnie mam bulić?

 

2. Cenię sobie moją prywatność. Ewentualny wyciek subskrybentów oznaczałby dla mnie kłopoty.

 

3. Z miłą chęcią wyłączę AdBlocka dla tej strony. Nie pogniewam się za płatne usługi premium. Jeśli oferta będzie atrakcyjna może sam skorzystam. 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum na którym aktywnych może jest 50 użytkowników. Reszta to profile które istnieją ale są od długiego czasu nieaktywne O poglądach różnych. Większość wchodzi, zakłada interesujący ich temat, uzyskuje odpowiedź i wychodzi. Wielu użytkowników nie jest aktywnych przez innych użytkowników.

Wprowadzenie abonamentu by było gwoździem do trumny. Bo co zrobi osoba która nie była tu od kilku lat, której na maila przyjdzie prośba o zapłate? Oleje to i mu  usuną konto. Albo poprosi o usuniecie konta. Efekt?  Najpopularniejszym nickiem będzie deleteduser.

Już lepiej wprowadzić reklamy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem IMO najlepiej włączyć reklamy, będzie to stały dochód z Forum dla Marka, jednocześnie nie obciążający w żadnym stopniu użytkowników.

Natomiast może Marek mógłby założyć Patronite - lub coś analogicznego, nie znam się na tym,

w ten sposób, chętni użytkownicy mogliby wspierać aktywnie - wpłacając regularne kwoty przez wspomniany przykłądowy Patronite.

A wszyscy użytkownicy, wspieraliby pasywnie - przez reklamy na Forum.

 

Jeśli nie coaching wideo, to do rozważenia dla Marka, porada 'pisana'/emailowa - gość opisuje swój problem, Marek odpowiada

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szycha2 napisał(a):

Natomiast dla Pana Marka rozwiązałoby to problem bankructwa

To jest według mnie słaby pomysł, lepsze by było gdyby to nagłośnił i poszedł z tym do telewizji np Państwo w Państwie redaktora Talkowskiego, temat hejtu jest bardzo ważny do publicznej dyskusji.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kenobi napisał(a):

A gdyby nie było tych co pisali darmową wiedzę, bo nie byłoby ich tutaj, bo aby pisać, to musieliby płacić?

Czytam, iż osiągnołeś poziom MAST3R MIND.

GRATULACJ3

3 godziny temu, horseman napisał(a):

Za co dokładnie mam bulić?

 

Tak roczna Tawarisz pułkownik.

 

4 godziny temu, slusa napisał(a):

utnie ruch w znaczącym stopniu

Prościej się nie da.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skłaniam się w stronę reklam. Nie miałbym nic przeciwko reklamom typu: militaria, zdrowe odżywianie, narzędzia itp, chociaż wiadomo, każdy woli coś innego. 

Tylko dobrze, żeby nie były to reklamy kremu na grzybice pipy, kredytów w parabankach czy innych swetrów z marynosa. Patronite też wydaje się ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał(a):

Czy ktoś tam jest kogo nie ma na forum? 

Ja znajomym powysyłałem i cenią sobie plusujemy.pl do czytania. Jednak siłą przebicia by było, gdyby tam jakiś link udostępnił w swoich mediach społecznościowych jakiś znany celebryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Druid napisał(a):

Ja znajomym powysyłałem i cenią sobie plusujemy.pl do czytania. Jednak siłą przebicia by było, gdyby tam jakiś link udostępnił w swoich mediach społecznościowych jakiś znany celebryta

reklama i optymalizacja przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.